Tseng Tou Jilin VS Dinamo St. Petersburg


Tseng Tou Jilin

Dinamo St. Petersburg

Tseng Tou Jilin (T1) VS Dinamo St. Petersburg (T2)

Tseng Tou Jilin

Dinamo St. Petersburg

Zaujímavé

Tseng Tou Jilin

  • Mužsvo Tseng Tou Jilin prehralo až 70% svojích zápasov. 33 prehier z 47 odohraných zápasov.
  • Tseng Tou Jilin už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Tseng Tou Jilin ťahá aktuálne sériu 9 prehier v rade.
  • Tseng Tou Jilin už 9 zápasov v rade nevyhrali.

Dinamo St. Petersburg

  • 29 víťazstiev z celkového počtu 47 (62% výhier).
  • 26% zápasov tímu Dinamo St. Petersburg skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 47 zápasov.
  • 33 z celkového počtu 47 zápasov tímu Dinamo St. Petersburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.
  • Dinamo St. Petersburg už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 83% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 6 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 6 vzájomných zápasov, čo je 83%.

Pravdepodobnosť výsledku

-2.00%
37.00%
65.00%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
14.01.2020 11:30 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 0:3 0:2,0:1,0:0
03.11.2019 15:00 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin over 5:1 0:0,4:1,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
10.01.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin under 2:0 1:0,1:0,0:0
12.10.2018 12:30 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:1,0:0,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
13.02.2018 17:30 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
18.09.2017 13:00 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 0:2 0:0,0:0,0:2

Tseng Tou Jilin

0 - 1 - 5

Dinamo St. Petersburg

Tseng Tou Jilin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 15:00 Bars Kazan Tseng Tou Jilin over 4:2 2:1,0:1,2:0
23.01.20 16:30 Torpedo Gorky Tseng Tou Jilin under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.01.20 11:00 Tseng Tou Jilin Dynamo Tver over 1:5 1:1,0:1,0:3
16.01.20 12:00 Tseng Tou Jilin Karelia SKA over 4:6 0:0,2:2,2:4
14.01.20 11:30 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 0:3 0:2,0:1,0:0
09.01.20 17:30 Rostov Tseng Tou Jilin under 2:1 0:1,1:0,1:0
07.01.20 15:00 Voroněž Tseng Tou Jilin over 5:3 2:1,2:1,1:1
05.01.20 15:00 Tambov Tseng Tou Jilin over 6:2 2:1,2:1,2:0
29.12.19 08:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin over 5:4 1:3,3:1,1:0
27.12.19 06:00 ORG Beijing Tseng Tou Jilin under 1:4 1:1,0:2,0:1
23.12.19 12:00 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
21.12.19 11:00 Tseng Tou Jilin Karaganda under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.12.19 12:00 Tseng Tou Jilin Nomad Astana under 1:3 0:0,0:2,1:1
17.12.19 11:30 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo under 2:3 0:2,1:0,1:1
14.12.19 11:00 Tseng Tou Jilin Novokuzněck under 1:4 0:0,0:4,1:0
08.12.19 13:00 Toros Neftekamsk Tseng Tou Jilin over 4:3 2:0,0:0,2:3
06.12.19 16:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
04.12.19 16:00 Iževsk Tseng Tou Jilin over 6:3 2:2,3:0,1:1
02.12.19 15:00 Molot-Prikam'e Perm Tseng Tou Jilin under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
27.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Humo Tashkent under 1:0 0:0,0:0,1:0
25.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Khimik Voskresensk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
23.11.19 11:00 Tseng Tou Jilin Zvezda Chekhov under 1:4 0:0,0:2,1:2
19.11.19 15:30 Humo Tashkent Tseng Tou Jilin over 4:2 1:0,2:2,1:0
17.11.19 15:00 Khimik Voskresensk Tseng Tou Jilin under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:2
15.11.19 17:00 Zvezda Chekhov Tseng Tou Jilin under 5:0 3:0,2:0,0:0
11.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Tambov over 5:1 3:0,1:0,1:1
09.11.19 11:00 Tseng Tou Jilin Voroněž under 2:3 0:1,1:2,1:0
07.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Rostov under 0:4 0:1,0:2,0:1
03.11.19 15:00 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin over 5:1 0:0,4:1,1:0
01.11.19 17:00 Karelia SKA Tseng Tou Jilin over 6:1 2:0,4:1,0:0
30.10.19 17:00 Dynamo Tver Tseng Tou Jilin under 2:1 0:0,1:1,1:0
26.10.19 12:00 Tseng Tou Jilin Sokol Krasnoyarsk over 1:5 0:1,1:2,0:2
24.10.19 12:30 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk over 3:4sn 1:0,2:1,0:2,0:0,0:1
21.10.19 12:30 Tseng Tou Jilin Yugra Khanty-Mansiysk under 0:1 0:0,0:1,0:0
19.10.19 12:00 Tseng Tou Jilin Ťumeň under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.10.19 11:00 Chelmet Čeljabinsk Tseng Tou Jilin over 4:2 2:1,0:1,2:0
11.10.19 15:30 Yuzhny Ural Orsk Tseng Tou Jilin over 3:4pp 2:2,1:0,0:1,0:1
09.10.19 15:30 Gornyak Uchaly Tseng Tou Jilin over 4:2 1:0,0:0,3:2
07.10.19 16:00 Kurgan Tseng Tou Jilin under 4:0 0:0,2:0,2:0
02.10.19 12:30 Tseng Tou Jilin Torpedo Gorky under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
30.09.19 12:30 Tseng Tou Jilin Bars Kazan over 3:4 0:1,3:2,0:1
28.09.19 12:00 Tseng Tou Jilin Ryazan over 3:4 3:1,0:0,0:3
20.09.19 12:30 Tseng Tou Jilin ORG Beijing over 5:4sn 0:1,3:1,1:2,0:0,2:1
18.09.19 12:30 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 1:3 0:1,1:1,0:1
14.09.19 15:00 Samara Tseng Tou Jilin over 3:4sn 0:1,0:0,3:2,0:0,1:2
12.09.19 17:00 Togliatti Tseng Tou Jilin under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
10.09.19 18:00 Penza Tseng Tou Jilin over 6:0 3:0,1:0,2:0

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti over 5:1 3:1,1:0,1:0
23.01.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Samara over 5:4 2:1,1:1,2:2
18.01.20 08:00 Heilongjiang Harbin Dinamo St. Petersburg over 2:5 1:2,0:2,1:1
16.01.20 12:30 ORG Beijing Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,1:1,1:0
14.01.20 11:30 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 0:3 0:2,0:1,0:0
09.01.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Ryazan under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.01.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan over 4:2 0:0,1:1,3:1
05.01.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Torpedo Gorky under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.12.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg under 2:3 1:1,1:0,0:2
27.12.19 14:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:3 1:0,0:2,0:1
25.12.19 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
23.12.19 14:30 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
18.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:1,0:0,0:1
12.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 5:0 3:0,1:0,1:0
10.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
05.12.19 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.11.19 15:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg over 0:6 0:0,0:2,0:4
27.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver over 6:0 3:0,3:0,0:0
23.11.19 15:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
21.11.19 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
17.11.19 15:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver under 2:1 1:0,0:0,1:1
11.11.19 16:30 Torpedo Gorky Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
09.11.19 15:00 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.11.19 17:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg under 1:0 1:0,0:0,0:0
03.11.19 15:00 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin over 5:1 0:0,4:1,1:0
01.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg ORG Beijing under 4:0 2:0,2:0,0:0
30.10.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Heilongjiang Harbin over 7:1 2:0,2:1,3:0
26.10.19 15:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 1:3 0:0,1:3,0:0
24.10.19 17:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg over 3:4sn 1:0,0:3,2:0,0:0,1:2
22.10.19 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
17.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Humo Tashkent under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:1
15.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk over 5:2 1:0,3:1,1:1
13.10.19 16:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov under 2:1 1:0,0:1,1:0
08.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.10.19 16:00 Almetievsk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,1:2,1:0
04.10.19 17:00 Iževsk Dinamo St. Petersburg over 1:8 1:5,0:2,0:1
02.10.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 4:1 1:0,1:0,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Dinamo St. Petersburg Nomad Astana over 7:0 2:0,2:0,3:0
19.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karaganda under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.19 16:00 Tambov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.09.19 18:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg over 2:4 0:3,0:0,2:1
10.09.19 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
06.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Tseng Tou Jilin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2020 17:00 Ryazan Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
02.02.2020 08:00 ORG Beijing Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
04.02.2020 13:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
08.02.2020 11:00 Tseng Tou Jilin ORG Beijing porovnaj tímy
10.02.2020 11:30 Tseng Tou Jilin Samara porovnaj tímy
12.02.2020 11:30 Tseng Tou Jilin Togliatti porovnaj tímy
14.02.2020 11:30 Tseng Tou Jilin Penza porovnaj tímy

Dinamo St. Petersburg


Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 47 21 8 4 2 78 145 67 78
2. Karelia SKA 46 15 11 3 3 53 155 102 77
3. Zvezda Chekhov 45 14 10 3 5 45 131 86 71
4. Togliatti 46 18 6 3 10 31 138 107 63
5. Bars Kazan 45 28 1 2 11 49 154 105 62
6. Khimik Voskresensk 46 16 5 5 10 5 101 96 57
7. Humo Tashkent 47 19 2 7 10 3 119 116 53
8. Penza 45 18 2 7 9 19 116 97 51
9. Tambov 46 10 6 5 14 -2 110 112 49
10. Dynamo Tver 45 2 8 10 7 -18 91 109 46
11. Voroněž 45 5 6 8 12 -24 107 131 42
12. Torpedo Gorky 46 -2 10 5 18 -26 81 107 41
13. Rostov 44 3 7 5 17 -35 94 129 39
14. Heilongjiang Harbin 46 13 1 8 15 -43 112 155 38
15. ORG Beijing 46 8 4 4 22 -42 105 147 36
16. Ryazan 45 8 3 8 15 -53 59 112 36
17. Samara 47 4 5 8 17 -44 105 149 36
18. Tseng Tou Jilin 47 -3 6 5 28 -72 90 162 23

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 45 11 12 5 0 37 116 79 75
2. Yugra Khanty-Mansiysk 45 13 9 4 6 28 125 97 66
3. Sokol Krasnoyarsk 46 17 6 5 7 39 123 84 63
4. Toros Neftekamsk 46 13 8 4 9 29 128 99 62
5. Almetievsk 46 19 4 5 9 18 109 91 59
6. Karaganda 46 16 5 7 6 19 109 90 59
7. Novokuzněck 46 15 5 7 7 20 146 126 57
8. Kurgan 46 12 7 4 12 13 108 95 56
9. Kazzinc-Torpedo 46 13 5 9 5 17 122 105 55
10. Gornyak Uchaly 43 10 7 5 9 10 105 95 53
11. Chelmet Čeljabinsk 46 6 7 7 12 -10 97 107 47
12. Molot-Prikam'e Perm 45 5 6 10 8 -6 105 111 44
13. Yuzhny Ural Orsk 45 10 4 5 17 -21 99 120 41
14. Nomad Astana 46 12 2 9 12 -38 92 130 41
15. Iževsk 45 6 6 4 19 -32 90 122 40
16. Ermak Angarsk 46 5 4 8 17 -47 103 150 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 47 21 8 4 2 78 145 67 78
2. Karelia SKA 46 15 11 3 3 53 155 102 77
3. Ťumeň 45 11 12 5 0 37 116 79 75
4. Zvezda Chekhov 45 14 10 3 5 45 131 86 71
5. Yugra Khanty-Mansiysk 45 13 9 4 6 28 125 97 66
6. Togliatti 46 18 6 3 10 31 138 107 63
7. Sokol Krasnoyarsk 46 17 6 5 7 39 123 84 63
8. Bars Kazan 45 28 1 2 11 49 154 105 62
9. Toros Neftekamsk 46 13 8 4 9 29 128 99 62
10. Almetievsk 46 19 4 5 9 18 109 91 59
11. Karaganda 46 16 5 7 6 19 109 90 59
12. Khimik Voskresensk 46 16 5 5 10 5 101 96 57
13. Novokuzněck 46 15 5 7 7 20 146 126 57
14. Kurgan 46 12 7 4 12 13 108 95 56
15. Kazzinc-Torpedo 46 13 5 9 5 17 122 105 55
16. Humo Tashkent 47 19 2 7 10 3 119 116 53
17. Gornyak Uchaly 43 10 7 5 9 10 105 95 53
18. Penza 45 18 2 7 9 19 116 97 51
19. Tambov 46 10 6 5 14 -2 110 112 49
20. Chelmet Čeljabinsk 46 6 7 7 12 -10 97 107 47
21. Dynamo Tver 45 2 8 10 7 -18 91 109 46
22. Molot-Prikam'e Perm 45 5 6 10 8 -6 105 111 44
23. Voroněž 45 5 6 8 12 -24 107 131 42
24. Yuzhny Ural Orsk 45 10 4 5 17 -21 99 120 41
25. Nomad Astana 46 12 2 9 12 -38 92 130 41
26. Torpedo Gorky 46 -2 10 5 18 -26 81 107 41
27. Iževsk 45 6 6 4 19 -32 90 122 40
28. Rostov 44 3 7 5 17 -35 94 129 39
29. Heilongjiang Harbin 46 13 1 8 15 -43 112 155 38
30. ORG Beijing 46 8 4 4 22 -42 105 147 36
31. Ryazan 45 8 3 8 15 -53 59 112 36
32. Samara 47 4 5 8 17 -44 105 149 36
33. Ermak Angarsk 46 5 4 8 17 -47 103 150 34
34. Tseng Tou Jilin 47 -3 6 5 28 -72 90 162 23

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 23 14 3 1 1 49 79 30 41
2. Karelia SKA 22 8 5 2 0 25 76 51 38
3. Zvezda Chekhov 24 10 5 3 -2 41 80 39 43
4. Togliatti 24 10 4 2 2 32 84 52 38
5. Bars Kazan 21 18 0 1 1 45 80 35 37
6. Khimik Voskresensk 24 5 5 4 1 7 50 43 34
7. Humo Tashkent 24 12 1 4 2 23 76 53 32
8. Penza 24 13 2 1 5 32 76 44 35
9. Tambov 23 6 4 4 1 12 60 48 32
10. Dynamo Tver 21 -1 6 4 2 1 46 45 26
11. Voroněž 22 2 4 4 4 -3 58 61 24
12. Torpedo Gorky 23 4 3 2 9 -10 42 52 22
13. Rostov 22 5 2 2 9 -11 51 62 20
14. Heilongjiang Harbin 22 9 1 4 3 -1 62 63 26
15. ORG Beijing 23 6 2 0 13 -14 58 72 20
16. Ryazan 21 4 1 5 5 -23 26 49 17
17. Samara 24 2 4 4 6 -13 61 74 24
18. Tseng Tou Jilin 23 -1 3 2 14 -29 41 70 12

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 22 7 5 1 3 19 57 38 35
2. Yugra Khanty-Mansiysk 22 6 5 4 -2 11 59 48 36
3. Sokol Krasnoyarsk 23 9 3 3 2 16 55 39 33
4. Toros Neftekamsk 23 6 5 1 5 16 59 43 33
5. Almetievsk 23 8 4 3 1 14 63 49 35
6. Karaganda 25 11 3 2 4 23 72 49 36
7. Novokuzněck 25 12 2 3 3 27 82 55 35
8. Kurgan 20 5 3 2 5 10 45 35 24
9. Kazzinc-Torpedo 24 11 2 4 1 24 70 46 34
10. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 11 60 49 28
11. Chelmet Čeljabinsk 22 6 2 5 2 3 54 51 25
12. Molot-Prikam'e Perm 23 3 3 4 6 0 52 52 22
13. Yuzhny Ural Orsk 22 7 1 5 3 -8 54 62 23
14. Nomad Astana 25 9 1 5 4 -6 52 58 27
15. Iževsk 23 4 3 2 9 -17 47 64 22
16. Ermak Angarsk 23 6 1 4 7 -20 51 71 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 24 10 5 3 -2 41 80 39 43
2. Dinamo St. Petersburg 23 14 3 1 1 49 79 30 41
3. Karelia SKA 22 8 5 2 0 25 76 51 38
4. Togliatti 24 10 4 2 2 32 84 52 38
5. Bars Kazan 21 18 0 1 1 45 80 35 37
6. Yugra Khanty-Mansiysk 22 6 5 4 -2 11 59 48 36
7. Karaganda 25 11 3 2 4 23 72 49 36
8. Ťumeň 22 7 5 1 3 19 57 38 35
9. Penza 24 13 2 1 5 32 76 44 35
10. Almetievsk 23 8 4 3 1 14 63 49 35
11. Novokuzněck 25 12 2 3 3 27 82 55 35
12. Khimik Voskresensk 24 5 5 4 1 7 50 43 34
13. Kazzinc-Torpedo 24 11 2 4 1 24 70 46 34
14. Sokol Krasnoyarsk 23 9 3 3 2 16 55 39 33
15. Toros Neftekamsk 23 6 5 1 5 16 59 43 33
16. Tambov 23 6 4 4 1 12 60 48 32
17. Humo Tashkent 24 12 1 4 2 23 76 53 32
18. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 11 60 49 28
19. Nomad Astana 25 9 1 5 4 -6 52 58 27
20. Dynamo Tver 21 -1 6 4 2 1 46 45 26
21. Heilongjiang Harbin 22 9 1 4 3 -1 62 63 26
22. Chelmet Čeljabinsk 22 6 2 5 2 3 54 51 25
23. Kurgan 20 5 3 2 5 10 45 35 24
24. Voroněž 22 2 4 4 4 -3 58 61 24
25. Samara 24 2 4 4 6 -13 61 74 24
26. Yuzhny Ural Orsk 22 7 1 5 3 -8 54 62 23
27. Molot-Prikam'e Perm 23 3 3 4 6 0 52 52 22
28. Torpedo Gorky 23 4 3 2 9 -10 42 52 22
29. Iževsk 23 4 3 2 9 -17 47 64 22
30. Rostov 22 5 2 2 9 -11 51 62 20
31. Ermak Angarsk 23 6 1 4 7 -20 51 71 20
32. ORG Beijing 23 6 2 0 13 -14 58 72 20
33. Ryazan 21 4 1 5 5 -23 26 49 17
34. Tseng Tou Jilin 23 -1 3 2 14 -29 41 70 12

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 24 7 5 3 1 29 66 37 37
2. Karelia SKA 24 7 6 1 3 28 79 51 39
3. Zvezda Chekhov 21 4 5 0 7 4 51 47 28
4. Togliatti 22 8 2 1 8 -1 54 55 25
5. Bars Kazan 24 10 1 1 10 4 74 70 25
6. Khimik Voskresensk 22 11 0 1 9 -2 51 53 23
7. Humo Tashkent 23 7 1 3 8 -20 43 63 21
8. Penza 21 5 0 6 4 -13 40 53 16
9. Tambov 23 4 2 1 13 -14 50 64 17
10. Dynamo Tver 24 3 2 6 5 -19 45 64 20
11. Voroněž 23 3 2 4 8 -21 49 70 18
12. Torpedo Gorky 23 -6 7 3 9 -16 39 55 19
13. Rostov 22 -2 5 3 8 -24 43 67 19
14. Heilongjiang Harbin 24 4 0 4 12 -42 50 92 12
15. ORG Beijing 23 2 2 4 9 -28 47 75 16
16. Ryazan 24 4 2 3 10 -30 33 63 19
17. Samara 23 2 1 4 11 -31 44 75 12
18. Tseng Tou Jilin 24 -2 3 3 14 -43 49 92 11

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 23 4 7 4 -3 18 59 41 40
2. Yugra Khanty-Mansiysk 23 7 4 0 8 17 66 49 30
3. Sokol Krasnoyarsk 23 8 3 2 5 23 68 45 30
4. Toros Neftekamsk 23 7 3 3 4 13 69 56 29
5. Almetievsk 23 11 0 2 8 4 46 42 24
6. Karaganda 21 5 2 5 2 -4 37 41 23
7. Novokuzněck 21 3 3 4 4 -7 64 71 22
8. Kurgan 26 7 4 2 7 3 63 60 32
9. Kazzinc-Torpedo 22 2 3 5 4 -7 52 59 21
10. Gornyak Uchaly 22 -1 6 3 5 -1 45 46 25
11. Chelmet Čeljabinsk 24 0 5 2 10 -13 43 56 22
12. Molot-Prikam'e Perm 22 2 3 6 2 -6 53 59 22
13. Yuzhny Ural Orsk 23 3 3 0 14 -13 45 58 18
14. Nomad Astana 21 3 1 4 8 -32 40 72 14
15. Iževsk 22 2 3 2 10 -15 43 58 18
16. Ermak Angarsk 23 -1 3 4 10 -27 52 79 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 23 4 7 4 -3 18 59 41 40
2. Karelia SKA 24 7 6 1 3 28 79 51 39
3. Dinamo St. Petersburg 24 7 5 3 1 29 66 37 37
4. Kurgan 26 7 4 2 7 3 63 60 32
5. Sokol Krasnoyarsk 23 8 3 2 5 23 68 45 30
6. Yugra Khanty-Mansiysk 23 7 4 0 8 17 66 49 30
7. Toros Neftekamsk 23 7 3 3 4 13 69 56 29
8. Zvezda Chekhov 21 4 5 0 7 4 51 47 28
9. Gornyak Uchaly 22 -1 6 3 5 -1 45 46 25
10. Togliatti 22 8 2 1 8 -1 54 55 25
11. Bars Kazan 24 10 1 1 10 4 74 70 25
12. Almetievsk 23 11 0 2 8 4 46 42 24
13. Karaganda 21 5 2 5 2 -4 37 41 23
14. Khimik Voskresensk 22 11 0 1 9 -2 51 53 23
15. Chelmet Čeljabinsk 24 0 5 2 10 -13 43 56 22
16. Molot-Prikam'e Perm 22 2 3 6 2 -6 53 59 22
17. Novokuzněck 21 3 3 4 4 -7 64 71 22
18. Kazzinc-Torpedo 22 2 3 5 4 -7 52 59 21
19. Humo Tashkent 23 7 1 3 8 -20 43 63 21
20. Dynamo Tver 24 3 2 6 5 -19 45 64 20
21. Torpedo Gorky 23 -6 7 3 9 -16 39 55 19
22. Ryazan 24 4 2 3 10 -30 33 63 19
23. Rostov 22 -2 5 3 8 -24 43 67 19
24. Yuzhny Ural Orsk 23 3 3 0 14 -13 45 58 18
25. Iževsk 22 2 3 2 10 -15 43 58 18
26. Voroněž 23 3 2 4 8 -21 49 70 18
27. Tambov 23 4 2 1 13 -14 50 64 17
28. Penza 21 5 0 6 4 -13 40 53 16
29. ORG Beijing 23 2 2 4 9 -28 47 75 16
30. Nomad Astana 21 3 1 4 8 -32 40 72 14
31. Ermak Angarsk 23 -1 3 4 10 -27 52 79 14
32. Samara 23 2 1 4 11 -31 44 75 12
33. Heilongjiang Harbin 24 4 0 4 12 -42 50 92 12
34. Tseng Tou Jilin 24 -2 3 3 14 -43 49 92 11