Humo Tashkent VS Togliatti


Humo Tashkent

Togliatti

Humo Tashkent (T1) VS Togliatti (T2)

Humo Tashkent

Togliatti

Zaujímavé

Humo Tashkent

  • Až 20 zápasov tímu Humo Tashkent skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 59%.
  • Humo Tashkent už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Humo Tashkent už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Humo Tashkent už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Togliatti

  • 21 z celkového počtu 34 zápasov tímu Togliatti skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.
  • Togliatti už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 2 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
03.12.2019 15:30 Humo Tashkent Togliatti over 2:4 0:3,0:0,2:1
09.11.2019 14:00 Togliatti Humo Tashkent over 4:3ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,5:4

Humo Tashkent

0 - 1 - 1

Togliatti

Humo Tashkent


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.12.19 13:00 Humo Tashkent Khimik Voskresensk over 2:4 1:2,1:1,0:1
11.12.19 15:30 Humo Tashkent Zvezda Chekhov under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
10.12.19 15:30 Humo Tashkent Zvezda Chekhov under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:2
05.12.19 15:30 Humo Tashkent Samara over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
03.12.19 15:30 Humo Tashkent Togliatti over 2:4 0:3,0:0,2:1
01.12.19 13:00 Humo Tashkent Penza over 7:1 1:1,2:0,4:0
27.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Humo Tashkent under 1:0 0:0,0:0,1:0
25.11.19 12:30 ORG Beijing Humo Tashkent under 2:3 1:2,1:1,0:0
23.11.19 08:00 Heilongjiang Harbin Humo Tashkent under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.11.19 15:30 Humo Tashkent Tseng Tou Jilin over 4:2 1:0,2:2,1:0
17.11.19 13:00 Humo Tashkent ORG Beijing under 2:3 1:0,1:1,0:2
15.11.19 15:30 Humo Tashkent Heilongjiang Harbin over 5:2 2:0,1:1,2:1
11.11.19 14:00 Samara Humo Tashkent over 5:2 0:0,1:1,4:1
09.11.19 14:00 Togliatti Humo Tashkent over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,5:4
07.11.19 17:00 Penza Humo Tashkent over 7:1 2:0,0:1,5:0
31.10.19 16:30 Khimik Voskresensk Humo Tashkent under 1:3 0:2,1:1,0:0
29.10.19 17:00 Zvezda Chekhov Humo Tashkent over 7:2 2:0,2:2,3:0
25.10.19 16:30 Humo Tashkent Tambov under 3:2 1:1,2:1,0:0
23.10.19 16:30 Humo Tashkent Voroněž over 6:2 2:1,1:1,3:0
21.10.19 16:30 Humo Tashkent Rostov under 2:1 0:0,1:1,1:0
17.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Humo Tashkent under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:1
15.10.19 18:00 Karelia SKA Humo Tashkent over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
13.10.19 16:00 Dynamo Tver Humo Tashkent over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
09.10.19 16:30 Humo Tashkent Sokol Krasnoyarsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
07.10.19 16:30 Humo Tashkent Ermak Angarsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
05.10.19 14:00 Humo Tashkent Yugra Khanty-Mansiysk under 1:3 0:0,0:2,1:1
03.10.19 16:30 Humo Tashkent Ťumeň under 1:2 1:0,0:1,0:1
26.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Humo Tashkent under 1:2 0:0,1:2,0:0
24.09.19 15:30 Yuzhny Ural Orsk Humo Tashkent under 3:2 1:1,2:0,0:1
22.09.19 12:00 Gornyak Uchaly Humo Tashkent under 3:2 1:0,2:1,0:1
20.09.19 16:00 Kurgan Humo Tashkent under 3:0 0:0,1:0,2:0
15.09.19 14:00 Humo Tashkent Torpedo Gorky under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:2
13.09.19 16:30 Humo Tashkent Bars Kazan under 3:2 2:0,0:1,1:1
11.09.19 16:30 Humo Tashkent Ryazan under 5:0 0:0,3:0,2:0

Togliatti


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.12.19 16:00 Togliatti Almetievsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
11.12.19 16:00 Togliatti Iževsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
09.12.19 16:00 Togliatti Molot-Prikam'e Perm under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.12.19 15:30 Humo Tashkent Togliatti over 2:4 0:3,0:0,2:1
01.12.19 15:00 Khimik Voskresensk Togliatti under 3:2 0:0,1:1,2:1
29.11.19 17:00 Zvezda Chekhov Togliatti under 3:1 2:0,0:0,1:1
24.11.19 14:00 Togliatti Samara over 4:2 2:0,0:0,2:2
20.11.19 17:00 Penza Togliatti under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.11.19 16:00 Samara Togliatti under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:4
13.11.19 16:00 Togliatti Penza under 2:1 0:1,1:0,1:0
09.11.19 14:00 Togliatti Humo Tashkent over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,5:4
07.11.19 16:00 Togliatti Khimik Voskresensk over 4:6 0:1,3:2,1:3
05.11.19 16:00 Togliatti Zvezda Chekhov over 7:4 1:1,5:1,1:2
01.11.19 16:30 Tambov Togliatti over 2:4 1:1,0:2,1:1
30.10.19 17:00 Voroněž Togliatti under 0:2 0:0,0:1,0:1
28.10.19 17:30 Rostov Togliatti over 5:6 4:4,1:1,0:1
24.10.19 17:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg over 3:4sn 1:0,0:3,2:0,0:0,1:2
22.10.19 17:00 Togliatti Karelia SKA over 3:4 1:1,0:2,2:1
20.10.19 15:00 Togliatti Dynamo Tver under 4:0 1:0,0:0,3:0
16.10.19 14:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti under 3:1 1:0,1:0,1:1
14.10.19 13:00 Ermak Angarsk Togliatti under 0:2 0:0,0:1,0:1
11.10.19 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.10.19 16:00 Ťumeň Togliatti over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
03.10.19 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk over 4:2 1:0,2:2,1:0
01.10.19 17:00 Togliatti Yuzhny Ural Orsk over 6:3 2:0,1:1,3:2
29.09.19 15:00 Togliatti Gornyak Uchaly under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
27.09.19 17:00 Togliatti Kurgan under 1:4 1:1,0:0,0:3
21.09.19 14:00 Torpedo Gorky Togliatti under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
19.09.19 17:30 Bars Kazan Togliatti under 1:3 1:1,0:1,0:1
17.09.19 18:00 Ryazan Togliatti under 1:3 0:1,0:1,1:1
12.09.19 17:00 Togliatti Tseng Tou Jilin under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
10.09.19 17:00 Togliatti ORG Beijing under 3:2 0:0,1:0,2:2
08.09.19 15:00 Togliatti Heilongjiang Harbin over 7:2 2:0,3:1,2:1
06.09.19 17:00 Togliatti Samara under 3:0 0:0,2:0,1:0

Humo Tashkent


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.12.2019 13:00 Humo Tashkent Khimik Voskresensk porovnaj tímy
22.12.2019 13:00 Molot-Prikam'e Perm Humo Tashkent porovnaj tímy
24.12.2019 16:00 Iževsk Humo Tashkent porovnaj tímy
26.12.2019 16:30 Almetievsk Humo Tashkent porovnaj tímy
28.12.2019 13:00 Toros Neftekamsk Humo Tashkent porovnaj tímy
05.01.2020 13:00 Humo Tashkent Novokuzněck porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Humo Tashkent Nomad Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Humo Tashkent Karaganda porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Humo Tashkent porovnaj tímy
18.01.2020 15:00 Zvezda Chekhov Humo Tashkent porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Tambov Humo Tashkent porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Voroněž Humo Tashkent porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Rostov Humo Tashkent porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Humo Tashkent Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Humo Tashkent Karelia SKA porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Humo Tashkent Dynamo Tver porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Torpedo Gorky Humo Tashkent porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Bars Kazan Humo Tashkent porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Ryazan Humo Tashkent porovnaj tímy
ukáž viac

Togliatti


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.12.2019 14:00 Togliatti Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.12.2019 13:00 Novokuzněck Togliatti porovnaj tímy
23.12.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
25.12.2019 14:00 Nomad Astana Togliatti porovnaj tímy
27.12.2019 14:00 Karaganda Togliatti porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Samara Togliatti porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Penza Togliatti porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Togliatti Tambov porovnaj tímy
18.01.2020 14:00 Togliatti Voroněž porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Togliatti Rostov porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Karelia SKA Togliatti porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Dynamo Tver Togliatti porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Togliatti Torpedo Gorky porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Togliatti Bars Kazan porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Togliatti Ryazan porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Tseng Tou Jilin Togliatti porovnaj tímy
16.02.2020 08:00 Heilongjiang Harbin Togliatti porovnaj tímy
17:00 ORG Beijing Togliatti porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 34 12 7 3 2 35 100 65 55
2. Karelia SKA 34 10 8 3 2 30 112 82 55
3. Dinamo St. Petersburg 33 13 6 4 0 59 106 47 54
4. Togliatti 34 13 5 2 7 30 106 76 48
5. Bars Kazan 35 20 1 2 9 34 116 82 46
6. Khimik Voskresensk 33 13 3 4 6 11 77 66 42
7. Penza 34 12 2 5 8 15 86 71 37
8. Humo Tashkent 34 11 2 6 7 0 89 89 36
9. Dynamo Tver 34 -1 7 7 7 -21 62 83 33
10. Tambov 33 6 4 4 11 -11 71 82 32
11. Torpedo Gorky 34 -4 9 4 12 -21 57 78 32
12. Ryazan 34 8 2 6 10 -34 47 81 30
13. Samara 33 6 3 6 9 -15 77 92 30
14. Voroněž 34 2 5 6 10 -25 79 104 30
15. Heilongjiang Harbin 34 10 1 5 12 -26 80 106 29
16. Rostov 33 1 5 5 12 -31 68 99 27
17. ORG Beijing 33 6 1 4 17 -38 68 106 20
18. Tseng Tou Jilin 33 -3 5 5 16 -51 62 113 19

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 34 7 11 2 1 32 90 58 60
2. Toros Neftekamsk 33 9 8 2 4 35 96 61 52
3. Yugra Khanty-Mansiysk 34 11 6 3 5 23 98 75 49
4. Kurgan 35 10 6 3 7 18 83 65 47
5. Almetievsk 34 13 4 4 5 18 84 66 46
6. Novokuzněck 36 13 3 7 3 15 114 99 45
7. Karaganda 34 9 5 5 5 8 76 68 43
8. Sokol Krasnoyarsk 34 13 3 4 7 24 91 67 42
9. Gornyak Uchaly 33 8 5 3 9 2 82 80 39
10. Kazzinc-Torpedo 34 7 4 6 7 -5 80 85 36
11. Chelmet Čeljabinsk 33 4 6 4 9 -3 74 77 36
12. Yuzhny Ural Orsk 34 10 3 2 14 -11 82 93 34
13. Molot-Prikam'e Perm 34 7 3 8 5 0 79 79 34
14. Nomad Astana 34 9 1 8 7 -34 67 101 30
15. Iževsk 34 6 3 3 16 -30 66 96 27
16. Ermak Angarsk 34 2 4 6 12 -33 80 113 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 34 7 11 2 1 32 90 58 60
2. Zvezda Chekhov 34 12 7 3 2 35 100 65 55
3. Karelia SKA 34 10 8 3 2 30 112 82 55
4. Dinamo St. Petersburg 33 13 6 4 0 59 106 47 54
5. Toros Neftekamsk 33 9 8 2 4 35 96 61 52
6. Yugra Khanty-Mansiysk 34 11 6 3 5 23 98 75 49
7. Togliatti 34 13 5 2 7 30 106 76 48
8. Kurgan 35 10 6 3 7 18 83 65 47
9. Bars Kazan 35 20 1 2 9 34 116 82 46
10. Almetievsk 34 13 4 4 5 18 84 66 46
11. Novokuzněck 36 13 3 7 3 15 114 99 45
12. Karaganda 34 9 5 5 5 8 76 68 43
13. Sokol Krasnoyarsk 34 13 3 4 7 24 91 67 42
14. Khimik Voskresensk 33 13 3 4 6 11 77 66 42
15. Gornyak Uchaly 33 8 5 3 9 2 82 80 39
16. Penza 34 12 2 5 8 15 86 71 37
17. Humo Tashkent 34 11 2 6 7 0 89 89 36
18. Kazzinc-Torpedo 34 7 4 6 7 -5 80 85 36
19. Chelmet Čeljabinsk 33 4 6 4 9 -3 74 77 36
20. Yuzhny Ural Orsk 34 10 3 2 14 -11 82 93 34
21. Molot-Prikam'e Perm 34 7 3 8 5 0 79 79 34
22. Dynamo Tver 34 -1 7 7 7 -21 62 83 33
23. Tambov 33 6 4 4 11 -11 71 82 32
24. Torpedo Gorky 34 -4 9 4 12 -21 57 78 32
25. Ryazan 34 8 2 6 10 -34 47 81 30
26. Nomad Astana 34 9 1 8 7 -34 67 101 30
27. Samara 33 6 3 6 9 -15 77 92 30
28. Voroněž 34 2 5 6 10 -25 79 104 30
29. Heilongjiang Harbin 34 10 1 5 12 -26 80 106 29
30. Iževsk 34 6 3 3 16 -30 66 96 27
31. Rostov 33 1 5 5 12 -31 68 99 27
32. Ermak Angarsk 34 2 4 6 12 -33 80 113 26
33. ORG Beijing 33 6 1 4 17 -38 68 106 20
34. Tseng Tou Jilin 33 -3 5 5 16 -51 62 113 19

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 18 9 3 3 -3 32 60 28 33
2. Karelia SKA 17 5 4 2 0 11 56 45 28
3. Dinamo St. Petersburg 16 10 2 1 0 41 60 19 29
4. Togliatti 19 8 3 1 3 23 68 45 29
5. Bars Kazan 15 12 0 1 1 29 54 25 25
6. Khimik Voskresensk 18 5 3 3 1 5 37 32 25
7. Penza 19 8 2 1 5 21 57 36 25
8. Humo Tashkent 19 8 1 3 3 16 58 42 23
9. Dynamo Tver 17 0 5 3 1 5 39 34 23
10. Tambov 16 3 3 3 1 5 40 35 21
11. Torpedo Gorky 17 1 3 2 6 -11 26 37 16
12. Ryazan 15 3 1 3 4 -15 20 35 13
13. Samara 17 4 2 3 3 -2 43 45 19
14. Voroněž 17 1 3 3 4 -5 42 47 17
15. Heilongjiang Harbin 15 5 1 4 0 1 40 39 18
16. Rostov 17 2 2 2 7 -16 36 52 14
17. ORG Beijing 15 3 1 0 10 -11 34 45 10
18. Tseng Tou Jilin 16 0 2 2 8 -16 31 47 10

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 14 3 4 1 1 11 36 25 23
2. Toros Neftekamsk 18 4 5 0 4 13 45 32 28
3. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 2 3 -2 8 37 29 23
4. Kurgan 16 5 3 1 3 18 40 22 23
5. Almetievsk 16 4 4 2 0 11 46 35 26
6. Novokuzněck 18 11 0 3 1 20 61 41 25
7. Karaganda 19 6 3 2 3 11 53 42 26
8. Sokol Krasnoyarsk 17 6 2 2 3 7 41 34 22
9. Gornyak Uchaly 16 8 1 2 2 7 49 42 22
10. Kazzinc-Torpedo 17 7 1 3 2 5 42 37 21
11. Chelmet Čeljabinsk 17 7 1 3 2 8 44 36 21
12. Yuzhny Ural Orsk 17 7 1 2 4 0 46 46 20
13. Molot-Prikam'e Perm 18 2 3 3 4 6 41 35 19
14. Nomad Astana 19 6 1 4 3 -7 42 49 20
15. Iževsk 19 2 3 1 9 -18 38 56 17
16. Ermak Angarsk 17 3 1 3 6 -16 39 55 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 18 9 3 3 -3 32 60 28 33
2. Dinamo St. Petersburg 16 10 2 1 0 41 60 19 29
3. Togliatti 19 8 3 1 3 23 68 45 29
4. Toros Neftekamsk 18 4 5 0 4 13 45 32 28
5. Karelia SKA 17 5 4 2 0 11 56 45 28
6. Almetievsk 16 4 4 2 0 11 46 35 26
7. Karaganda 19 6 3 2 3 11 53 42 26
8. Bars Kazan 15 12 0 1 1 29 54 25 25
9. Khimik Voskresensk 18 5 3 3 1 5 37 32 25
10. Penza 19 8 2 1 5 21 57 36 25
11. Novokuzněck 18 11 0 3 1 20 61 41 25
12. Kurgan 16 5 3 1 3 18 40 22 23
13. Ťumeň 14 3 4 1 1 11 36 25 23
14. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 2 3 -2 8 37 29 23
15. Dynamo Tver 17 0 5 3 1 5 39 34 23
16. Humo Tashkent 19 8 1 3 3 16 58 42 23
17. Sokol Krasnoyarsk 17 6 2 2 3 7 41 34 22
18. Gornyak Uchaly 16 8 1 2 2 7 49 42 22
19. Tambov 16 3 3 3 1 5 40 35 21
20. Chelmet Čeljabinsk 17 7 1 3 2 8 44 36 21
21. Kazzinc-Torpedo 17 7 1 3 2 5 42 37 21
22. Yuzhny Ural Orsk 17 7 1 2 4 0 46 46 20
23. Nomad Astana 19 6 1 4 3 -7 42 49 20
24. Molot-Prikam'e Perm 18 2 3 3 4 6 41 35 19
25. Samara 17 4 2 3 3 -2 43 45 19
26. Heilongjiang Harbin 15 5 1 4 0 1 40 39 18
27. Voroněž 17 1 3 3 4 -5 42 47 17
28. Iževsk 19 2 3 1 9 -18 38 56 17
29. Torpedo Gorky 17 1 3 2 6 -11 26 37 16
30. Rostov 17 2 2 2 7 -16 36 52 14
31. Ryazan 15 3 1 3 4 -15 20 35 13
32. Ermak Angarsk 17 3 1 3 6 -16 39 55 13
33. ORG Beijing 15 3 1 0 10 -11 34 45 10
34. Tseng Tou Jilin 16 0 2 2 8 -16 31 47 10

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 16 3 4 0 5 3 40 37 22
2. Karelia SKA 17 5 4 1 2 19 56 37 27
3. Dinamo St. Petersburg 17 3 4 3 0 18 46 28 25
4. Togliatti 15 5 2 1 4 7 38 31 19
5. Bars Kazan 20 8 1 1 8 5 62 57 21
6. Khimik Voskresensk 15 8 0 1 5 6 40 34 17
7. Penza 15 4 0 4 3 -6 29 35 12
8. Humo Tashkent 15 3 1 3 4 -16 31 47 13
9. Dynamo Tver 17 -1 2 4 6 -26 23 49 10
10. Tambov 17 3 1 1 10 -16 31 47 11
11. Torpedo Gorky 17 -5 6 2 6 -10 31 41 16
12. Ryazan 19 5 1 3 6 -19 27 46 17
13. Samara 16 2 1 3 6 -13 34 47 11
14. Voroněž 17 1 2 3 6 -20 37 57 13
15. Heilongjiang Harbin 19 5 0 1 12 -27 40 67 11
16. Rostov 16 -1 3 3 5 -15 32 47 13
17. ORG Beijing 18 3 0 4 7 -27 34 61 10
18. Tseng Tou Jilin 17 -3 3 3 8 -35 31 66 9

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 20 4 7 1 0 21 54 33 37
2. Toros Neftekamsk 15 5 3 2 0 22 51 29 24
3. Yugra Khanty-Mansiysk 20 5 4 0 7 15 61 46 26
4. Kurgan 19 5 3 2 4 0 43 43 24
5. Almetievsk 18 9 0 2 5 7 38 31 20
6. Novokuzněck 18 2 3 4 2 -5 53 58 20
7. Karaganda 15 3 2 3 2 -3 23 26 17
8. Sokol Krasnoyarsk 17 7 1 2 4 17 50 33 20
9. Gornyak Uchaly 17 0 4 1 7 -5 33 38 17
10. Kazzinc-Torpedo 17 0 3 3 5 -10 38 48 15
11. Chelmet Čeljabinsk 16 -3 5 1 7 -11 30 41 15
12. Yuzhny Ural Orsk 17 3 2 0 10 -11 36 47 14
13. Molot-Prikam'e Perm 16 5 0 5 1 -6 38 44 15
14. Nomad Astana 15 3 0 4 4 -27 25 52 10
15. Iževsk 15 4 0 2 7 -12 28 40 10
16. Ermak Angarsk 17 -1 3 3 6 -17 41 58 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 20 4 7 1 0 21 54 33 37
2. Karelia SKA 17 5 4 1 2 19 56 37 27
3. Yugra Khanty-Mansiysk 20 5 4 0 7 15 61 46 26
4. Dinamo St. Petersburg 17 3 4 3 0 18 46 28 25
5. Toros Neftekamsk 15 5 3 2 0 22 51 29 24
6. Kurgan 19 5 3 2 4 0 43 43 24
7. Zvezda Chekhov 16 3 4 0 5 3 40 37 22
8. Bars Kazan 20 8 1 1 8 5 62 57 21
9. Almetievsk 18 9 0 2 5 7 38 31 20
10. Sokol Krasnoyarsk 17 7 1 2 4 17 50 33 20
11. Novokuzněck 18 2 3 4 2 -5 53 58 20
12. Togliatti 15 5 2 1 4 7 38 31 19
13. Karaganda 15 3 2 3 2 -3 23 26 17
14. Khimik Voskresensk 15 8 0 1 5 6 40 34 17
15. Gornyak Uchaly 17 0 4 1 7 -5 33 38 17
16. Ryazan 19 5 1 3 6 -19 27 46 17
17. Torpedo Gorky 17 -5 6 2 6 -10 31 41 16
18. Chelmet Čeljabinsk 16 -3 5 1 7 -11 30 41 15
19. Molot-Prikam'e Perm 16 5 0 5 1 -6 38 44 15
20. Kazzinc-Torpedo 17 0 3 3 5 -10 38 48 15
21. Yuzhny Ural Orsk 17 3 2 0 10 -11 36 47 14
22. Rostov 16 -1 3 3 5 -15 32 47 13
23. Humo Tashkent 15 3 1 3 4 -16 31 47 13
24. Voroněž 17 1 2 3 6 -20 37 57 13
25. Ermak Angarsk 17 -1 3 3 6 -17 41 58 13
26. Penza 15 4 0 4 3 -6 29 35 12
27. Samara 16 2 1 3 6 -13 34 47 11
28. Tambov 17 3 1 1 10 -16 31 47 11
29. Heilongjiang Harbin 19 5 0 1 12 -27 40 67 11
30. Iževsk 15 4 0 2 7 -12 28 40 10
31. Dynamo Tver 17 -1 2 4 6 -26 23 49 10
32. Nomad Astana 15 3 0 4 4 -27 25 52 10
33. ORG Beijing 18 3 0 4 7 -27 34 61 10
34. Tseng Tou Jilin 17 -3 3 3 8 -35 31 66 9