Dinamo St. Petersburg VS Rostov


Dinamo St. Petersburg

Rostov

Dinamo St. Petersburg (T1) VS Rostov (T2)

Dinamo St. Petersburg

Rostov

Zaujímavé

Dinamo St. Petersburg

  • 34 víťazstiev z celkového počtu 57 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Dinamo St. Petersburg. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 40 zápasov tímu Dinamo St. Petersburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 57 zápasov, to je až 70%.

Rostov

  • 28% zápasov tímu Rostov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 54 zápasov.
  • 37 z celkového počtu 54 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Rostov už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 2 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
14.02.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg Rostov under 3:2 1:1,1:0,1:1
10.09.2019 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1

Dinamo St. Petersburg

1 - 1 - 0

Rostov

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg over 5:6pp 1:1,3:1,1:3,0:1
23.02.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly over 5:2 0:0,4:1,1:1
22.02.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly under 1:3 0:0,0:1,1:2
14.02.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Rostov under 3:2 1:1,1:0,1:1
12.02.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Voroněž under 2:0 1:0,1:0,0:0
10.02.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Tambov under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
05.02.20 17:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,2:0,0:1
03.02.20 16:30 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
01.02.20 13:00 Humo Tashkent Dinamo St. Petersburg over 2:5 0:2,0:1,2:2
27.01.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Penza under 4:0 2:0,1:0,1:0
25.01.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti over 5:1 3:1,1:0,1:0
23.01.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Samara over 5:4 2:1,1:1,2:2
18.01.20 08:00 Heilongjiang Harbin Dinamo St. Petersburg over 2:5 1:2,0:2,1:1
16.01.20 12:30 ORG Beijing Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,1:1,1:0
14.01.20 11:30 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 0:3 0:2,0:1,0:0
09.01.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Ryazan under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.01.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan over 4:2 0:0,1:1,3:1
05.01.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Torpedo Gorky under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.12.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg under 2:3 1:1,1:0,0:2
27.12.19 14:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:3 1:0,0:2,0:1
25.12.19 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
23.12.19 14:30 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
18.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:1,0:0,0:1
12.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 5:0 3:0,1:0,1:0
10.12.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
05.12.19 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.11.19 15:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg over 0:6 0:0,0:2,0:4
27.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver over 6:0 3:0,3:0,0:0
23.11.19 15:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
21.11.19 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
17.11.19 15:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver under 2:1 1:0,0:0,1:1
11.11.19 16:30 Torpedo Gorky Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
09.11.19 15:00 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.11.19 17:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg under 1:0 1:0,0:0,0:0
03.11.19 15:00 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin over 5:1 0:0,4:1,1:0
01.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg ORG Beijing under 4:0 2:0,2:0,0:0
30.10.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Heilongjiang Harbin over 7:1 2:0,2:1,3:0
26.10.19 15:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 1:3 0:0,1:3,0:0
24.10.19 17:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg over 3:4sn 1:0,0:3,2:0,0:0,1:2
22.10.19 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
17.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Humo Tashkent under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:1
15.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk over 5:2 1:0,3:1,1:1
13.10.19 16:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov under 2:1 1:0,0:1,1:0
08.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.10.19 16:00 Almetievsk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,1:2,1:0
04.10.19 17:00 Iževsk Dinamo St. Petersburg over 1:8 1:5,0:2,0:1
02.10.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 4:1 1:0,1:0,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Dinamo St. Petersburg Nomad Astana over 7:0 2:0,2:0,3:0
19.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karaganda under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.19 16:00 Tambov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.09.19 18:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg over 2:4 0:3,0:0,2:1
10.09.19 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
06.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.20 17:00 Dynamo Tver Rostov under 0:2 0:1,0:1,0:0
16.02.20 15:00 Karelia SKA Rostov over 5:2 2:1,1:0,2:1
14.02.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Rostov under 3:2 1:1,1:0,1:1
10.02.20 17:30 Rostov Gornyak Uchaly under 0:5 0:3,0:0,0:2
07.02.20 17:00 Voroněž Rostov under 0:2 0:1,0:1,0:0
05.02.20 16:30 Tambov Rostov under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
02.02.20 11:00 Rostov Tambov over 5:2 0:2,2:0,3:0
31.01.20 17:30 Rostov Zvezda Chekhov under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
29.01.20 17:30 Rostov Khimik Voskresensk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.01.20 17:30 Rostov Humo Tashkent under 1:2 1:1,0:1,0:0
22.01.20 17:00 Penza Rostov under 2:1 0:1,1:0,1:0
20.01.20 16:00 Togliatti Rostov over 6:0 3:0,1:0,2:0
18.01.20 14:00 Samara Rostov over 5:6sn 4:3,1:0,0:2,0:0,0:3
16.01.20 14:30 Rostov Kurgan under 1:4 1:2,0:0,0:2
13.01.20 16:30 Rostov Heilongjiang Harbin over 7:1 5:0,0:1,2:0
11.01.20 11:00 Rostov ORG Beijing under 4:1 1:1,3:0,0:0
09.01.20 17:30 Rostov Tseng Tou Jilin under 2:1 0:1,1:0,1:0
25.12.19 16:30 Torpedo Gorky Rostov under 2:3 0:1,1:2,1:0
23.12.19 16:30 Bars Kazan Rostov under 5:0 0:0,3:0,2:0
21.12.19 15:00 Ryazan Rostov under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:3
16.12.19 17:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
14.12.19 11:00 Rostov Yuzhny Ural Orsk over 4:2 0:0,2:1,2:1
05.12.19 15:00 Ťumeň Rostov under 3:2 0:0,1:1,2:1
03.12.19 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov over 4:3 2:0,2:0,0:3
30.11.19 10:00 Ermak Angarsk Rostov under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:4
28.11.19 13:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
24.11.19 11:00 Rostov Tambov under 0:2 0:0,0:2,0:0
22.11.19 17:30 Rostov Voroněž under 1:4 0:1,1:1,0:2
15.11.19 17:30 Rostov Torpedo Gorky over 1:5 0:1,1:4,0:0
13.11.19 17:30 Rostov Bars Kazan over 3:6 0:1,2:3,1:2
11.11.19 17:30 Rostov Ryazan under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Rostov under 0:4 0:1,0:2,0:1
05.11.19 12:30 ORG Beijing Rostov under 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,2:1
03.11.19 08:00 Heilongjiang Harbin Rostov over 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:2
30.10.19 17:30 Rostov Samara under 2:0 1:0,0:0,1:0
28.10.19 17:30 Rostov Togliatti over 5:6 4:4,1:1,0:1
26.10.19 12:00 Rostov Penza under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:0
21.10.19 16:30 Humo Tashkent Rostov under 2:1 0:0,1:1,1:0
19.10.19 16:00 Khimik Voskresensk Rostov under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.10.19 18:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:3
12.10.19 12:00 Rostov Toros Neftekamsk over 3:6 1:2,1:1,1:3
10.10.19 18:30 Rostov Almetievsk over 1:5 0:1,1:2,0:2
08.10.19 18:30 Rostov Iževsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
06.10.19 12:00 Rostov Molot-Prikam'e Perm over 4:3pp 0:1,1:2,2:0,1:0
30.09.19 14:00 Novokuzněck Rostov under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov over 5:4 3:2,0:1,2:1
25.09.19 15:00 Nomad Astana Rostov under 1:2 1:1,0:0,0:1
23.09.19 15:00 Karaganda Rostov over 6:0 3:0,1:0,2:0
19.09.19 18:30 Rostov Voroněž under 3:1 1:0,0:1,2:0
16.09.19 17:30 Tambov Rostov under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
14.09.19 16:00 Voroněž Rostov under 5:0 2:0,2:0,1:0
10.09.19 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
08.09.19 16:00 Rostov Karelia SKA over 2:4 0:0,1:3,1:1
06.09.19 18:30 Rostov Dynamo Tver under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2020 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
01.03.2020 13:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly porovnaj tímy

Rostov


nenájdený žiadny zápas

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 54 19 12 3 5 64 163 99 89
2. Dinamo St. Petersburg 54 24 9 4 4 87 163 76 88
3. Karelia SKA 54 17 12 4 5 52 175 123 86
4. Togliatti 54 22 7 4 10 41 164 123 76
5. Bars Kazan 54 31 2 3 13 53 178 125 73
6. Khimik Voskresensk 54 16 7 6 12 2 113 111 66
7. Humo Tashkent 54 24 2 7 12 5 138 133 63
8. Penza 54 21 2 11 7 14 139 125 61
9. Tambov 54 11 6 9 13 -10 126 136 55
10. Dynamo Tver 54 4 9 11 10 -15 120 135 55
11. Rostov 54 4 9 6 20 -37 114 151 50
12. Torpedo Gorky 54 -2 12 6 20 -32 99 131 50
13. Heilongjiang Harbin 54 14 3 9 16 -38 140 178 49
14. Voroněž 54 7 6 9 17 -36 118 154 47
15. Samara 54 8 5 9 18 -36 133 169 45
16. ORG Beijing 54 9 5 4 27 -47 126 173 42
17. Ryazan 54 8 4 8 22 -63 74 137 40
18. Tseng Tou Jilin 54 -3 7 5 33 -86 104 190 27

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 54 16 12 5 4 38 141 103 85
2. Yugra Khanty-Mansiysk 54 17 10 5 7 42 153 111 79
3. Sokol Krasnoyarsk 54 20 7 5 10 40 141 101 73
4. Toros Neftekamsk 54 17 8 5 11 33 148 115 71
5. Karaganda 54 16 8 7 8 28 133 105 71
6. Gornyak Uchaly 54 18 7 6 10 25 136 111 70
7. Almetievsk 54 23 4 6 11 26 128 102 68
8. Kazzinc-Torpedo 54 16 6 9 8 23 149 126 65
9. Novokuzněck 54 17 5 9 9 17 175 158 63
10. Kurgan 54 12 8 5 16 6 124 118 61
11. Chelmet Čeljabinsk 54 12 7 8 12 -5 120 125 60
12. Iževsk 54 9 8 4 21 -26 113 139 54
13. Molot-Prikam'e Perm 54 9 6 11 11 -3 132 135 53
14. Nomad Astana 54 14 2 11 14 -45 118 163 47
15. Yuzhny Ural Orsk 54 9 6 5 23 -31 119 150 47
16. Ermak Angarsk 54 5 4 8 25 -86 120 206 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 54 19 12 3 5 64 163 99 89
2. Dinamo St. Petersburg 54 24 9 4 4 87 163 76 88
3. Karelia SKA 54 17 12 4 5 52 175 123 86
4. Ťumeň 54 16 12 5 4 38 141 103 85
5. Yugra Khanty-Mansiysk 54 17 10 5 7 42 153 111 79
6. Togliatti 54 22 7 4 10 41 164 123 76
7. Bars Kazan 54 31 2 3 13 53 178 125 73
8. Sokol Krasnoyarsk 54 20 7 5 10 40 141 101 73
9. Toros Neftekamsk 54 17 8 5 11 33 148 115 71
10. Karaganda 54 16 8 7 8 28 133 105 71
11. Gornyak Uchaly 54 18 7 6 10 25 136 111 70
12. Almetievsk 54 23 4 6 11 26 128 102 68
13. Khimik Voskresensk 54 16 7 6 12 2 113 111 66
14. Kazzinc-Torpedo 54 16 6 9 8 23 149 126 65
15. Humo Tashkent 54 24 2 7 12 5 138 133 63
16. Novokuzněck 54 17 5 9 9 17 175 158 63
17. Penza 54 21 2 11 7 14 139 125 61
18. Kurgan 54 12 8 5 16 6 124 118 61
19. Chelmet Čeljabinsk 54 12 7 8 12 -5 120 125 60
20. Tambov 54 11 6 9 13 -10 126 136 55
21. Dynamo Tver 54 4 9 11 10 -15 120 135 55
22. Iževsk 54 9 8 4 21 -26 113 139 54
23. Molot-Prikam'e Perm 54 9 6 11 11 -3 132 135 53
24. Rostov 54 4 9 6 20 -37 114 151 50
25. Torpedo Gorky 54 -2 12 6 20 -32 99 131 50
26. Heilongjiang Harbin 54 14 3 9 16 -38 140 178 49
27. Nomad Astana 54 14 2 11 14 -45 118 163 47
28. Yuzhny Ural Orsk 54 9 6 5 23 -31 119 150 47
29. Voroněž 54 7 6 9 17 -36 118 154 47
30. Samara 54 8 5 9 18 -36 133 169 45
31. ORG Beijing 54 9 5 4 27 -47 126 173 42
32. Ryazan 54 8 4 8 22 -63 74 137 40
33. Ermak Angarsk 54 5 4 8 25 -86 120 206 34
34. Tseng Tou Jilin 54 -3 7 5 33 -86 104 190 27

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 27 13 5 3 -2 48 91 43 49
2. Dinamo St. Petersburg 27 16 4 1 1 57 90 33 49
3. Karelia SKA 27 10 6 2 1 31 91 60 46
4. Togliatti 27 12 4 3 1 36 93 57 43
5. Bars Kazan 27 22 0 2 1 51 97 46 46
6. Khimik Voskresensk 27 5 6 4 2 6 56 50 38
7. Humo Tashkent 27 14 1 4 3 23 87 64 36
8. Penza 27 15 2 2 4 34 86 52 40
9. Tambov 27 6 4 6 1 6 67 61 34
10. Dynamo Tver 27 0 7 5 3 4 65 61 33
11. Rostov 27 5 3 3 10 -14 60 74 25
12. Torpedo Gorky 27 5 3 3 10 -15 48 63 25
13. Heilongjiang Harbin 27 10 2 5 3 4 80 76 33
14. Voroněž 27 3 4 5 6 -9 65 74 27
15. Samara 27 3 4 5 6 -13 68 81 27
16. ORG Beijing 27 7 2 0 16 -20 66 86 22
17. Ryazan 27 5 1 5 10 -31 36 67 19
18. Tseng Tou Jilin 27 -1 4 2 16 -34 53 87 16

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 27 9 5 1 6 16 71 55 39
2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 10 5 5 -3 24 80 56 45
3. Sokol Krasnoyarsk 27 12 3 3 3 19 68 49 39
4. Toros Neftekamsk 27 7 5 2 6 13 67 54 36
5. Karaganda 27 12 3 2 5 22 75 53 38
6. Gornyak Uchaly 27 14 1 3 5 14 74 60 35
7. Almetievsk 27 10 4 4 1 20 74 54 40
8. Kazzinc-Torpedo 27 14 2 4 1 28 82 54 40
9. Novokuzněck 27 12 2 5 1 25 87 62 37
10. Kurgan 27 5 4 3 8 5 61 56 29
11. Chelmet Čeljabinsk 27 10 2 5 3 6 68 62 33
12. Iževsk 27 7 3 2 10 -14 58 72 28
13. Molot-Prikam'e Perm 27 6 3 4 7 8 68 60 28
14. Nomad Astana 27 9 1 7 2 -8 57 65 29
15. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 5 7 -15 63 78 25
16. Ermak Angarsk 27 6 1 4 11 -42 59 101 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 27 16 4 1 1 57 90 33 49
2. Zvezda Chekhov 27 13 5 3 -2 48 91 43 49
3. Bars Kazan 27 22 0 2 1 51 97 46 46
4. Karelia SKA 27 10 6 2 1 31 91 60 46
5. Yugra Khanty-Mansiysk 27 10 5 5 -3 24 80 56 45
6. Togliatti 27 12 4 3 1 36 93 57 43
7. Penza 27 15 2 2 4 34 86 52 40
8. Kazzinc-Torpedo 27 14 2 4 1 28 82 54 40
9. Almetievsk 27 10 4 4 1 20 74 54 40
10. Sokol Krasnoyarsk 27 12 3 3 3 19 68 49 39
11. Ťumeň 27 9 5 1 6 16 71 55 39
12. Khimik Voskresensk 27 5 6 4 2 6 56 50 38
13. Karaganda 27 12 3 2 5 22 75 53 38
14. Novokuzněck 27 12 2 5 1 25 87 62 37
15. Toros Neftekamsk 27 7 5 2 6 13 67 54 36
16. Humo Tashkent 27 14 1 4 3 23 87 64 36
17. Gornyak Uchaly 27 14 1 3 5 14 74 60 35
18. Tambov 27 6 4 6 1 6 67 61 34
19. Dynamo Tver 27 0 7 5 3 4 65 61 33
20. Chelmet Čeljabinsk 27 10 2 5 3 6 68 62 33
21. Heilongjiang Harbin 27 10 2 5 3 4 80 76 33
22. Kurgan 27 5 4 3 8 5 61 56 29
23. Nomad Astana 27 9 1 7 2 -8 57 65 29
24. Molot-Prikam'e Perm 27 6 3 4 7 8 68 60 28
25. Iževsk 27 7 3 2 10 -14 58 72 28
26. Voroněž 27 3 4 5 6 -9 65 74 27
27. Samara 27 3 4 5 6 -13 68 81 27
28. Torpedo Gorky 27 5 3 3 10 -15 48 63 25
29. Rostov 27 5 3 3 10 -14 60 74 25
30. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 5 7 -15 63 78 25
31. ORG Beijing 27 7 2 0 16 -20 66 86 22
32. Ermak Angarsk 27 6 1 4 11 -42 59 101 20
33. Ryazan 27 5 1 5 10 -31 36 67 19
34. Tseng Tou Jilin 27 -1 4 2 16 -34 53 87 16

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 27 6 7 0 7 16 72 56 40
2. Dinamo St. Petersburg 27 8 5 3 3 30 73 43 39
3. Karelia SKA 27 7 6 2 4 21 84 63 40
4. Togliatti 27 10 3 1 9 5 71 66 33
5. Bars Kazan 27 9 2 1 12 2 81 79 27
6. Khimik Voskresensk 27 11 1 2 10 -4 57 61 28
7. Humo Tashkent 27 10 1 3 9 -18 51 69 27
8. Penza 27 6 0 9 3 -20 53 73 21
9. Tambov 27 5 2 3 12 -16 59 75 21
10. Dynamo Tver 27 4 2 6 7 -19 55 74 22
11. Rostov 27 -1 6 3 10 -23 54 77 25
12. Torpedo Gorky 27 -7 9 3 10 -17 51 68 25
13. Heilongjiang Harbin 27 4 1 4 13 -42 60 102 16
14. Voroněž 27 4 2 4 11 -27 53 80 20
15. Samara 27 5 1 4 12 -23 65 88 18
16. ORG Beijing 27 2 3 4 11 -27 60 87 20
17. Ryazan 27 3 3 3 12 -32 38 70 21
18. Tseng Tou Jilin 27 -2 3 3 17 -52 51 103 11

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 27 7 7 4 -2 22 70 48 46
2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 7 5 0 10 18 73 55 34
3. Sokol Krasnoyarsk 27 8 4 2 7 21 73 52 34
4. Toros Neftekamsk 27 10 3 3 5 20 81 61 35
5. Karaganda 27 4 5 5 3 6 58 52 33
6. Gornyak Uchaly 27 4 6 3 5 11 62 51 35
7. Almetievsk 27 13 0 2 10 6 54 48 28
8. Kazzinc-Torpedo 27 2 4 5 7 -5 67 72 25
9. Novokuzněck 27 5 3 4 8 -8 88 96 26
10. Kurgan 27 7 4 2 8 1 63 62 32
11. Chelmet Čeljabinsk 27 2 5 3 9 -11 52 63 27
12. Iževsk 27 2 5 2 11 -12 55 67 26
13. Molot-Prikam'e Perm 27 3 3 7 4 -11 64 75 25
14. Nomad Astana 27 5 1 4 12 -37 61 98 18
15. Yuzhny Ural Orsk 27 3 4 0 16 -16 56 72 22
16. Ermak Angarsk 27 -1 3 4 14 -44 61 105 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 27 7 7 4 -2 22 70 48 46
2. Zvezda Chekhov 27 6 7 0 7 16 72 56 40
3. Karelia SKA 27 7 6 2 4 21 84 63 40
4. Dinamo St. Petersburg 27 8 5 3 3 30 73 43 39
5. Gornyak Uchaly 27 4 6 3 5 11 62 51 35
6. Toros Neftekamsk 27 10 3 3 5 20 81 61 35
7. Sokol Krasnoyarsk 27 8 4 2 7 21 73 52 34
8. Yugra Khanty-Mansiysk 27 7 5 0 10 18 73 55 34
9. Karaganda 27 4 5 5 3 6 58 52 33
10. Togliatti 27 10 3 1 9 5 71 66 33
11. Kurgan 27 7 4 2 8 1 63 62 32
12. Almetievsk 27 13 0 2 10 6 54 48 28
13. Khimik Voskresensk 27 11 1 2 10 -4 57 61 28
14. Chelmet Čeljabinsk 27 2 5 3 9 -11 52 63 27
15. Humo Tashkent 27 10 1 3 9 -18 51 69 27
16. Bars Kazan 27 9 2 1 12 2 81 79 27
17. Iževsk 27 2 5 2 11 -12 55 67 26
18. Novokuzněck 27 5 3 4 8 -8 88 96 26
19. Torpedo Gorky 27 -7 9 3 10 -17 51 68 25
20. Kazzinc-Torpedo 27 2 4 5 7 -5 67 72 25
21. Molot-Prikam'e Perm 27 3 3 7 4 -11 64 75 25
22. Rostov 27 -1 6 3 10 -23 54 77 25
23. Yuzhny Ural Orsk 27 3 4 0 16 -16 56 72 22
24. Dynamo Tver 27 4 2 6 7 -19 55 74 22
25. Ryazan 27 3 3 3 12 -32 38 70 21
26. Penza 27 6 0 9 3 -20 53 73 21
27. Tambov 27 5 2 3 12 -16 59 75 21
28. Voroněž 27 4 2 4 11 -27 53 80 20
29. ORG Beijing 27 2 3 4 11 -27 60 87 20
30. Samara 27 5 1 4 12 -23 65 88 18
31. Nomad Astana 27 5 1 4 12 -37 61 98 18
32. Heilongjiang Harbin 27 4 1 4 13 -42 60 102 16
33. Ermak Angarsk 27 -1 3 4 14 -44 61 105 14
34. Tseng Tou Jilin 27 -2 3 3 17 -52 51 103 11