Chelmet Čeljabinsk VS Heilongjiang Harbin


Chelmet Čeljabinsk

Heilongjiang Harbin

Chelmet Čeljabinsk (T1) VS Heilongjiang Harbin (T2)

Chelmet Čeljabinsk

Heilongjiang Harbin

Zaujímavé

Chelmet Čeljabinsk

  • Počet remíz tímu Chelmet Čeljabinsk je až 15 z celkového počtu 54 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 39 zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 54 zápasov, to je až 72%.
  • Chelmet Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Chelmet Čeljabinsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Chelmet Čeljabinsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

Heilongjiang Harbin

    H2H

    • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 60%.
    • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / VHL / 2019/2020
    09.10.2019 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
    Rusko / VHL / 2018/2019
    28.01.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    07.11.2018 12:30 Heilongjiang Harbin Chelmet Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
    Rusko / VHL / 2017/2018
    31.01.2018 11:30 Heilongjiang Harbin Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
    28.09.2017 15:30 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 5:7 2:2,1:3,2:2

    Chelmet Čeljabinsk

    3 - 1 - 1

    Heilongjiang Harbin

    Chelmet Čeljabinsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    18.02.20 14:30 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
    16.02.20 10:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk over 4:2 0:0,0:1,4:1
    14.02.20 14:30 Chelmet Čeljabinsk Iževsk under 2:1 0:1,0:0,2:0
    12.02.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Molot-Prikam'e Perm under 2:1 1:1,1:0,0:0
    07.02.20 14:30 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk over 3:5 1:1,1:3,1:1
    03.02.20 14:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:2
    01.02.20 11:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
    29.01.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk over 4:5 1:1,1:2,2:2
    23.01.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
    21.01.20 15:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
    18.01.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk under 4:0 1:0,2:0,1:0
    16.01.20 12:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
    10.01.20 14:30 Chelmet Čeljabinsk Kurgan under 1:4 0:2,0:1,1:1
    08.01.20 10:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
    05.01.20 13:00 Kurgan Chelmet Čeljabinsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
    29.12.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg under 2:3 1:1,1:0,0:2
    27.12.19 09:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver over 4:3pp 0:0,3:2,0:1,1:0
    23.12.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:5
    20.12.19 16:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
    18.12.19 17:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
    16.12.19 17:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
    10.12.19 14:30 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
    08.12.19 11:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk over 5:1 1:0,1:1,3:0
    04.12.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Karaganda over 1:5 1:1,0:1,0:3
    02.12.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Nomad Astana under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
    30.11.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo under 3:1 0:0,1:0,2:1
    28.11.19 09:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck over 4:2 1:0,1:1,2:1
    24.11.19 12:00 Karaganda Chelmet Čeljabinsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
    22.11.19 10:00 Nomad Astana Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
    20.11.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
    17.11.19 11:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
    13.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
    11.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
    08.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:1,1:2,0:0
    06.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
    31.10.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk under 4:1 3:1,1:0,0:0
    28.10.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:3
    26.10.19 11:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan under 4:0 2:0,1:0,1:0
    22.10.19 17:30 Torpedo Gorky Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
    20.10.19 16:00 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
    18.10.19 18:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
    13.10.19 11:00 Chelmet Čeljabinsk Tseng Tou Jilin over 4:2 2:1,0:1,2:0
    11.10.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk ORG Beijing over 2:4 2:1,0:3,0:0
    09.10.19 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
    05.10.19 15:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
    03.10.19 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk over 4:2 1:0,2:2,1:0
    01.10.19 18:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
    26.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Humo Tashkent under 1:2 0:0,1:2,0:0
    24.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk over 4:2 2:0,0:1,2:1
    22.09.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 1:3 0:1,1:1,0:1
    14.09.19 14:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
    12.09.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Chelmet Čeljabinsk over 3:4pp 0:0,1:0,2:3,0:1
    10.09.19 17:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
    08.09.19 16:00 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk over 2:4 1:2,1:0,0:2

    Heilongjiang Harbin


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    18.02.20 17:00 Heilongjiang Harbin Penza over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
    16.02.20 14:00 Heilongjiang Harbin Togliatti under 1:3 0:0,1:0,0:3
    14.02.20 16:00 Heilongjiang Harbin Samara over 4:3 0:1,2:0,2:2
    05.02.20 17:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin over 6:0 1:0,2:0,3:0
    02.02.20 17:00 Heilongjiang Harbin ORG Beijing over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
    31.01.20 17:00 Ryazan Heilongjiang Harbin over 2:4 0:1,0:0,2:3
    29.01.20 16:30 Bars Kazan Heilongjiang Harbin over 6:3 3:1,1:1,2:1
    27.01.20 16:30 Torpedo Gorky Heilongjiang Harbin under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
    22.01.20 12:30 Heilongjiang Harbin Dynamo Tver over 2:5 1:1,0:2,1:2
    20.01.20 12:30 Heilongjiang Harbin Karelia SKA over 2:5 1:1,1:2,0:2
    18.01.20 08:00 Heilongjiang Harbin Dinamo St. Petersburg over 2:5 1:2,0:2,1:1
    13.01.20 16:30 Rostov Heilongjiang Harbin over 7:1 5:0,0:1,2:0
    11.01.20 15:00 Voroněž Heilongjiang Harbin over 5:4sn 2:2,2:1,0:1,0:0,5:4
    09.01.20 16:30 Tambov Heilongjiang Harbin under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
    29.12.19 08:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin over 5:4 1:3,3:1,1:0
    25.12.19 12:30 ORG Beijing Heilongjiang Harbin under 4:1 0:1,2:0,2:0
    23.12.19 12:00 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
    21.12.19 08:00 ORG Beijing Heilongjiang Harbin over 6:4 2:1,1:2,3:1
    17.12.19 12:30 Heilongjiang Harbin Karaganda under 3:1 1:1,1:0,1:0
    15.12.19 08:00 Heilongjiang Harbin Nomad Astana over 6:3 2:1,4:2,0:0
    13.12.19 12:30 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:0,0:2,1:1,1:0
    10.12.19 12:30 Heilongjiang Harbin Novokuzněck over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
    04.12.19 15:00 Toros Neftekamsk Heilongjiang Harbin over 5:3 1:0,3:1,1:2
    02.12.19 16:30 Almetievsk Heilongjiang Harbin over 4:3 1:1,1:1,2:1
    30.11.19 14:00 Iževsk Heilongjiang Harbin under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    28.11.19 15:00 Molot-Prikam'e Perm Heilongjiang Harbin under 1:3 0:1,1:0,0:2
    23.11.19 08:00 Heilongjiang Harbin Humo Tashkent under 1:3 0:1,0:1,1:1
    21.11.19 12:30 Heilongjiang Harbin Khimik Voskresensk under 1:2 0:1,1:1,0:0
    19.11.19 12:30 Heilongjiang Harbin Zvezda Chekhov under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
    15.11.19 15:30 Humo Tashkent Heilongjiang Harbin over 5:2 2:0,1:1,2:1
    13.11.19 16:30 Khimik Voskresensk Heilongjiang Harbin under 2:1 1:0,0:1,1:0
    11.11.19 17:00 Zvezda Chekhov Heilongjiang Harbin over 4:2 0:0,1:2,3:0
    07.11.19 12:30 Heilongjiang Harbin Tambov over 4:2 1:1,0:1,3:0
    05.11.19 12:30 Heilongjiang Harbin Voroněž over 5:4 0:1,4:0,1:3
    03.11.19 08:00 Heilongjiang Harbin Rostov over 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:2
    30.10.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Heilongjiang Harbin over 7:1 2:0,2:1,3:0
    28.10.19 17:00 Karelia SKA Heilongjiang Harbin under 3:2 1:0,1:1,1:1
    26.10.19 16:00 Dynamo Tver Heilongjiang Harbin over 4:2 0:1,3:1,1:0
    22.10.19 13:30 Heilongjiang Harbin Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:0,1:2,0:1
    20.10.19 09:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk over 5:3 1:1,2:0,2:2
    17.10.19 13:30 Heilongjiang Harbin Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:4
    15.10.19 13:30 Heilongjiang Harbin Ťumeň under 1:3 0:0,1:1,0:2
    09.10.19 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
    07.10.19 15:30 Yuzhny Ural Orsk Heilongjiang Harbin under 1:2 0:1,1:0,0:1
    05.10.19 12:00 Gornyak Uchaly Heilongjiang Harbin under 4:1 1:0,2:0,1:1
    03.10.19 16:00 Kurgan Heilongjiang Harbin under 3:1 2:0,1:1,0:0
    28.09.19 08:00 Heilongjiang Harbin Torpedo Gorky under 3:1 0:0,2:1,1:0
    26.09.19 13:00 Heilongjiang Harbin Bars Kazan under 2:1 0:0,2:0,0:1
    24.09.19 13:00 Heilongjiang Harbin Ryazan under 4:1 0:0,2:1,2:0
    22.09.19 09:00 Heilongjiang Harbin ORG Beijing under 2:1 0:0,1:1,1:0
    18.09.19 12:30 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 1:3 0:1,1:1,0:1
    10.09.19 17:00 Samara Heilongjiang Harbin over 5:2 2:2,1:0,2:0
    08.09.19 15:00 Togliatti Heilongjiang Harbin over 7:2 2:0,3:1,2:1
    06.09.19 18:00 Penza Heilongjiang Harbin under 0:3 0:0,0:2,0:1

    Chelmet Čeljabinsk


    nenájdený žiadny zápas

    Heilongjiang Harbin


    nenájdený žiadny zápas

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Zvezda Chekhov 54 19 12 3 5 64 163 99 89
    2. Dinamo St. Petersburg 54 24 9 4 4 87 163 76 88
    3. Karelia SKA 54 17 12 4 5 52 175 123 86
    4. Togliatti 54 22 7 4 10 41 164 123 76
    5. Bars Kazan 54 31 2 3 13 53 178 125 73
    6. Khimik Voskresensk 54 16 7 6 12 2 113 111 66
    7. Humo Tashkent 54 24 2 7 12 5 138 133 63
    8. Penza 54 21 2 11 7 14 139 125 61
    9. Tambov 54 11 6 9 13 -10 126 136 55
    10. Dynamo Tver 54 4 9 11 10 -15 120 135 55
    11. Rostov 54 4 9 6 20 -37 114 151 50
    12. Torpedo Gorky 54 -2 12 6 20 -32 99 131 50
    13. Heilongjiang Harbin 54 14 3 9 16 -38 140 178 49
    14. Voroněž 54 7 6 9 17 -36 118 154 47
    15. Samara 54 8 5 9 18 -36 133 169 45
    16. ORG Beijing 54 9 5 4 27 -47 126 173 42
    17. Ryazan 54 8 4 8 22 -63 74 137 40
    18. Tseng Tou Jilin 54 -3 7 5 33 -86 104 190 27

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 54 16 12 5 4 38 141 103 85
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 54 17 10 5 7 42 153 111 79
    3. Sokol Krasnoyarsk 54 20 7 5 10 40 141 101 73
    4. Toros Neftekamsk 54 17 8 5 11 33 148 115 71
    5. Karaganda 54 16 8 7 8 28 133 105 71
    6. Gornyak Uchaly 54 18 7 6 10 25 136 111 70
    7. Almetievsk 54 23 4 6 11 26 128 102 68
    8. Kazzinc-Torpedo 54 16 6 9 8 23 149 126 65
    9. Novokuzněck 54 17 5 9 9 17 175 158 63
    10. Kurgan 54 12 8 5 16 6 124 118 61
    11. Chelmet Čeljabinsk 54 12 7 8 12 -5 120 125 60
    12. Iževsk 54 9 8 4 21 -26 113 139 54
    13. Molot-Prikam'e Perm 54 9 6 11 11 -3 132 135 53
    14. Nomad Astana 54 14 2 11 14 -45 118 163 47
    15. Yuzhny Ural Orsk 54 9 6 5 23 -31 119 150 47
    16. Ermak Angarsk 54 5 4 8 25 -86 120 206 34
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Zvezda Chekhov 54 19 12 3 5 64 163 99 89
    2. Dinamo St. Petersburg 54 24 9 4 4 87 163 76 88
    3. Karelia SKA 54 17 12 4 5 52 175 123 86
    4. Ťumeň 54 16 12 5 4 38 141 103 85
    5. Yugra Khanty-Mansiysk 54 17 10 5 7 42 153 111 79
    6. Togliatti 54 22 7 4 10 41 164 123 76
    7. Bars Kazan 54 31 2 3 13 53 178 125 73
    8. Sokol Krasnoyarsk 54 20 7 5 10 40 141 101 73
    9. Toros Neftekamsk 54 17 8 5 11 33 148 115 71
    10. Karaganda 54 16 8 7 8 28 133 105 71
    11. Gornyak Uchaly 54 18 7 6 10 25 136 111 70
    12. Almetievsk 54 23 4 6 11 26 128 102 68
    13. Khimik Voskresensk 54 16 7 6 12 2 113 111 66
    14. Kazzinc-Torpedo 54 16 6 9 8 23 149 126 65
    15. Humo Tashkent 54 24 2 7 12 5 138 133 63
    16. Novokuzněck 54 17 5 9 9 17 175 158 63
    17. Penza 54 21 2 11 7 14 139 125 61
    18. Kurgan 54 12 8 5 16 6 124 118 61
    19. Chelmet Čeljabinsk 54 12 7 8 12 -5 120 125 60
    20. Tambov 54 11 6 9 13 -10 126 136 55
    21. Dynamo Tver 54 4 9 11 10 -15 120 135 55
    22. Iževsk 54 9 8 4 21 -26 113 139 54
    23. Molot-Prikam'e Perm 54 9 6 11 11 -3 132 135 53
    24. Rostov 54 4 9 6 20 -37 114 151 50
    25. Torpedo Gorky 54 -2 12 6 20 -32 99 131 50
    26. Heilongjiang Harbin 54 14 3 9 16 -38 140 178 49
    27. Nomad Astana 54 14 2 11 14 -45 118 163 47
    28. Yuzhny Ural Orsk 54 9 6 5 23 -31 119 150 47
    29. Voroněž 54 7 6 9 17 -36 118 154 47
    30. Samara 54 8 5 9 18 -36 133 169 45
    31. ORG Beijing 54 9 5 4 27 -47 126 173 42
    32. Ryazan 54 8 4 8 22 -63 74 137 40
    33. Ermak Angarsk 54 5 4 8 25 -86 120 206 34
    34. Tseng Tou Jilin 54 -3 7 5 33 -86 104 190 27

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Zvezda Chekhov 27 13 5 3 -2 48 91 43 49
    2. Dinamo St. Petersburg 27 16 4 1 1 57 90 33 49
    3. Karelia SKA 27 10 6 2 1 31 91 60 46
    4. Togliatti 27 12 4 3 1 36 93 57 43
    5. Bars Kazan 27 22 0 2 1 51 97 46 46
    6. Khimik Voskresensk 27 5 6 4 2 6 56 50 38
    7. Humo Tashkent 27 14 1 4 3 23 87 64 36
    8. Penza 27 15 2 2 4 34 86 52 40
    9. Tambov 27 6 4 6 1 6 67 61 34
    10. Dynamo Tver 27 0 7 5 3 4 65 61 33
    11. Rostov 27 5 3 3 10 -14 60 74 25
    12. Torpedo Gorky 27 5 3 3 10 -15 48 63 25
    13. Heilongjiang Harbin 27 10 2 5 3 4 80 76 33
    14. Voroněž 27 3 4 5 6 -9 65 74 27
    15. Samara 27 3 4 5 6 -13 68 81 27
    16. ORG Beijing 27 7 2 0 16 -20 66 86 22
    17. Ryazan 27 5 1 5 10 -31 36 67 19
    18. Tseng Tou Jilin 27 -1 4 2 16 -34 53 87 16

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 27 9 5 1 6 16 71 55 39
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 10 5 5 -3 24 80 56 45
    3. Sokol Krasnoyarsk 27 12 3 3 3 19 68 49 39
    4. Toros Neftekamsk 27 7 5 2 6 13 67 54 36
    5. Karaganda 27 12 3 2 5 22 75 53 38
    6. Gornyak Uchaly 27 14 1 3 5 14 74 60 35
    7. Almetievsk 27 10 4 4 1 20 74 54 40
    8. Kazzinc-Torpedo 27 14 2 4 1 28 82 54 40
    9. Novokuzněck 27 12 2 5 1 25 87 62 37
    10. Kurgan 27 5 4 3 8 5 61 56 29
    11. Chelmet Čeljabinsk 27 10 2 5 3 6 68 62 33
    12. Iževsk 27 7 3 2 10 -14 58 72 28
    13. Molot-Prikam'e Perm 27 6 3 4 7 8 68 60 28
    14. Nomad Astana 27 9 1 7 2 -8 57 65 29
    15. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 5 7 -15 63 78 25
    16. Ermak Angarsk 27 6 1 4 11 -42 59 101 20
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 27 16 4 1 1 57 90 33 49
    2. Zvezda Chekhov 27 13 5 3 -2 48 91 43 49
    3. Bars Kazan 27 22 0 2 1 51 97 46 46
    4. Karelia SKA 27 10 6 2 1 31 91 60 46
    5. Yugra Khanty-Mansiysk 27 10 5 5 -3 24 80 56 45
    6. Togliatti 27 12 4 3 1 36 93 57 43
    7. Penza 27 15 2 2 4 34 86 52 40
    8. Kazzinc-Torpedo 27 14 2 4 1 28 82 54 40
    9. Almetievsk 27 10 4 4 1 20 74 54 40
    10. Sokol Krasnoyarsk 27 12 3 3 3 19 68 49 39
    11. Ťumeň 27 9 5 1 6 16 71 55 39
    12. Khimik Voskresensk 27 5 6 4 2 6 56 50 38
    13. Karaganda 27 12 3 2 5 22 75 53 38
    14. Novokuzněck 27 12 2 5 1 25 87 62 37
    15. Toros Neftekamsk 27 7 5 2 6 13 67 54 36
    16. Humo Tashkent 27 14 1 4 3 23 87 64 36
    17. Gornyak Uchaly 27 14 1 3 5 14 74 60 35
    18. Tambov 27 6 4 6 1 6 67 61 34
    19. Dynamo Tver 27 0 7 5 3 4 65 61 33
    20. Chelmet Čeljabinsk 27 10 2 5 3 6 68 62 33
    21. Heilongjiang Harbin 27 10 2 5 3 4 80 76 33
    22. Kurgan 27 5 4 3 8 5 61 56 29
    23. Nomad Astana 27 9 1 7 2 -8 57 65 29
    24. Molot-Prikam'e Perm 27 6 3 4 7 8 68 60 28
    25. Iževsk 27 7 3 2 10 -14 58 72 28
    26. Voroněž 27 3 4 5 6 -9 65 74 27
    27. Samara 27 3 4 5 6 -13 68 81 27
    28. Torpedo Gorky 27 5 3 3 10 -15 48 63 25
    29. Rostov 27 5 3 3 10 -14 60 74 25
    30. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 5 7 -15 63 78 25
    31. ORG Beijing 27 7 2 0 16 -20 66 86 22
    32. Ermak Angarsk 27 6 1 4 11 -42 59 101 20
    33. Ryazan 27 5 1 5 10 -31 36 67 19
    34. Tseng Tou Jilin 27 -1 4 2 16 -34 53 87 16

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Zvezda Chekhov 27 6 7 0 7 16 72 56 40
    2. Dinamo St. Petersburg 27 8 5 3 3 30 73 43 39
    3. Karelia SKA 27 7 6 2 4 21 84 63 40
    4. Togliatti 27 10 3 1 9 5 71 66 33
    5. Bars Kazan 27 9 2 1 12 2 81 79 27
    6. Khimik Voskresensk 27 11 1 2 10 -4 57 61 28
    7. Humo Tashkent 27 10 1 3 9 -18 51 69 27
    8. Penza 27 6 0 9 3 -20 53 73 21
    9. Tambov 27 5 2 3 12 -16 59 75 21
    10. Dynamo Tver 27 4 2 6 7 -19 55 74 22
    11. Rostov 27 -1 6 3 10 -23 54 77 25
    12. Torpedo Gorky 27 -7 9 3 10 -17 51 68 25
    13. Heilongjiang Harbin 27 4 1 4 13 -42 60 102 16
    14. Voroněž 27 4 2 4 11 -27 53 80 20
    15. Samara 27 5 1 4 12 -23 65 88 18
    16. ORG Beijing 27 2 3 4 11 -27 60 87 20
    17. Ryazan 27 3 3 3 12 -32 38 70 21
    18. Tseng Tou Jilin 27 -2 3 3 17 -52 51 103 11

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 27 7 7 4 -2 22 70 48 46
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 7 5 0 10 18 73 55 34
    3. Sokol Krasnoyarsk 27 8 4 2 7 21 73 52 34
    4. Toros Neftekamsk 27 10 3 3 5 20 81 61 35
    5. Karaganda 27 4 5 5 3 6 58 52 33
    6. Gornyak Uchaly 27 4 6 3 5 11 62 51 35
    7. Almetievsk 27 13 0 2 10 6 54 48 28
    8. Kazzinc-Torpedo 27 2 4 5 7 -5 67 72 25
    9. Novokuzněck 27 5 3 4 8 -8 88 96 26
    10. Kurgan 27 7 4 2 8 1 63 62 32
    11. Chelmet Čeljabinsk 27 2 5 3 9 -11 52 63 27
    12. Iževsk 27 2 5 2 11 -12 55 67 26
    13. Molot-Prikam'e Perm 27 3 3 7 4 -11 64 75 25
    14. Nomad Astana 27 5 1 4 12 -37 61 98 18
    15. Yuzhny Ural Orsk 27 3 4 0 16 -16 56 72 22
    16. Ermak Angarsk 27 -1 3 4 14 -44 61 105 14
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 27 7 7 4 -2 22 70 48 46
    2. Zvezda Chekhov 27 6 7 0 7 16 72 56 40
    3. Karelia SKA 27 7 6 2 4 21 84 63 40
    4. Dinamo St. Petersburg 27 8 5 3 3 30 73 43 39
    5. Gornyak Uchaly 27 4 6 3 5 11 62 51 35
    6. Toros Neftekamsk 27 10 3 3 5 20 81 61 35
    7. Sokol Krasnoyarsk 27 8 4 2 7 21 73 52 34
    8. Yugra Khanty-Mansiysk 27 7 5 0 10 18 73 55 34
    9. Karaganda 27 4 5 5 3 6 58 52 33
    10. Togliatti 27 10 3 1 9 5 71 66 33
    11. Kurgan 27 7 4 2 8 1 63 62 32
    12. Almetievsk 27 13 0 2 10 6 54 48 28
    13. Khimik Voskresensk 27 11 1 2 10 -4 57 61 28
    14. Chelmet Čeljabinsk 27 2 5 3 9 -11 52 63 27
    15. Humo Tashkent 27 10 1 3 9 -18 51 69 27
    16. Bars Kazan 27 9 2 1 12 2 81 79 27
    17. Iževsk 27 2 5 2 11 -12 55 67 26
    18. Novokuzněck 27 5 3 4 8 -8 88 96 26
    19. Torpedo Gorky 27 -7 9 3 10 -17 51 68 25
    20. Kazzinc-Torpedo 27 2 4 5 7 -5 67 72 25
    21. Molot-Prikam'e Perm 27 3 3 7 4 -11 64 75 25
    22. Rostov 27 -1 6 3 10 -23 54 77 25
    23. Yuzhny Ural Orsk 27 3 4 0 16 -16 56 72 22
    24. Dynamo Tver 27 4 2 6 7 -19 55 74 22
    25. Ryazan 27 3 3 3 12 -32 38 70 21
    26. Penza 27 6 0 9 3 -20 53 73 21
    27. Tambov 27 5 2 3 12 -16 59 75 21
    28. Voroněž 27 4 2 4 11 -27 53 80 20
    29. ORG Beijing 27 2 3 4 11 -27 60 87 20
    30. Samara 27 5 1 4 12 -23 65 88 18
    31. Nomad Astana 27 5 1 4 12 -37 61 98 18
    32. Heilongjiang Harbin 27 4 1 4 13 -42 60 102 16
    33. Ermak Angarsk 27 -1 3 4 14 -44 61 105 14
    34. Tseng Tou Jilin 27 -2 3 3 17 -52 51 103 11