Chelmet Čeljabinsk VS Heilongjiang Harbin


Chelmet Čeljabinsk

Heilongjiang Harbin

Chelmet Čeljabinsk (T1) VS Heilongjiang Harbin (T2)

Chelmet Čeljabinsk

Heilongjiang Harbin

Zaujímavé

Chelmet Čeljabinsk

  • Až 7 zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 13 zápasov, to je až 54%.
  • Chelmet Čeljabinsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Chelmet Čeljabinsk už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Chelmet Čeljabinsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Heilongjiang Harbin

  • Heilongjiang Harbin vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 14 vyhral 8 zápasov).
  • 10 z celkového počtu 14 zápasov tímu Heilongjiang Harbin skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
  • Heilongjiang Harbin už 14 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 60%.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
09.10.2019 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
Rusko / VHL / 2018/2019
28.01.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
07.11.2018 12:30 Heilongjiang Harbin Chelmet Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
Rusko / VHL / 2017/2018
31.01.2018 11:30 Heilongjiang Harbin Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
28.09.2017 15:30 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 5:7 2:2,1:3,2:2

Chelmet Čeljabinsk

3 - 1 - 1

Heilongjiang Harbin

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.10.19 11:00 Chelmet Čeljabinsk Tseng Tou Jilin over 4:2 2:1,0:1,2:0
11.10.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk ORG Beijing over 2:4 2:1,0:3,0:0
09.10.19 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
05.10.19 15:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
03.10.19 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk over 4:2 1:0,2:2,1:0
01.10.19 18:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
26.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Humo Tashkent under 1:2 0:0,1:2,0:0
24.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk over 4:2 2:0,0:1,2:1
22.09.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 1:3 0:1,1:1,0:1
14.09.19 14:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
12.09.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Chelmet Čeljabinsk over 3:4pp 0:0,1:0,2:3,0:1
10.09.19 17:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
08.09.19 16:00 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk over 2:4 1:2,1:0,0:2

Heilongjiang Harbin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.10.19 13:30 Heilongjiang Harbin Ťumeň under 1:4 0:0,1:1,0:3
09.10.19 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
07.10.19 15:30 Yuzhny Ural Orsk Heilongjiang Harbin under 1:2 0:1,1:0,0:1
05.10.19 12:00 Gornyak Uchaly Heilongjiang Harbin under 4:1 1:0,2:0,1:1
03.10.19 16:00 Kurgan Heilongjiang Harbin under 3:1 2:0,1:1,0:0
28.09.19 08:00 Heilongjiang Harbin Torpedo Gorky under 3:1 0:0,2:1,1:0
26.09.19 13:00 Heilongjiang Harbin Bars Kazan under 2:1 0:0,2:0,0:1
24.09.19 13:00 Heilongjiang Harbin Ryazan under 4:1 0:0,2:1,2:0
22.09.19 09:00 ORG Beijing Heilongjiang Harbin under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.09.19 12:30 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 1:3 0:1,1:1,0:1
10.09.19 17:00 Samara Heilongjiang Harbin over 5:2 2:2,1:0,2:0
08.09.19 15:00 Togliatti Heilongjiang Harbin over 7:2 2:0,3:1,2:1
06.09.19 18:00 Penza Heilongjiang Harbin under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.12.19 14:00 Heilongjiang Harbin ORG Beijing over 4:3 3:2,0:0,1:1

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.10.2019 18:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
20.10.2019 16:00 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
22.10.2019 17:30 Torpedo Gorky Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
26.10.2019 11:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan porovnaj tímy
28.10.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
31.10.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
11.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Nomad Astana Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Karaganda Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Nomad Astana porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Karaganda porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Rostov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Tambov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kurgan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kurgan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Iževsk porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk porovnaj tímy
ukáž viac

Heilongjiang Harbin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.10.2019 13:30 Heilongjiang Harbin Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
20.10.2019 09:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk porovnaj tímy
22.10.2019 13:30 Heilongjiang Harbin Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
26.10.2019 16:00 Dynamo Tver Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Karelia SKA Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
30.10.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
03.11.2019 08:00 Heilongjiang Harbin Rostov porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Voroněž porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Tambov porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Khimik Voskresensk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Humo Tashkent Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Zvezda Chekhov porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Khimik Voskresensk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Humo Tashkent porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Molot-Prikam'e Perm Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Iževsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Almetievsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Toros Neftekamsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Novokuzněck porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Nomad Astana porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Karaganda porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin ORG Beijing porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Tambov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Voroněž Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Rostov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Karelia SKA porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Dynamo Tver porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Torpedo Gorky Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Bars Kazan Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Ryazan Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 ORG Beijing Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Samara porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Togliatti porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Penza porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 15 4 4 2 -1 18 53 35 26
2. Dinamo St. Petersburg 13 4 4 1 -1 26 44 18 25
3. Togliatti 14 5 3 1 1 18 45 27 23
4. Zvezda Chekhov 14 8 1 2 0 11 37 26 22
5. Dynamo Tver 14 -1 3 5 -1 -6 22 28 15
6. Heilongjiang Harbin 13 7 0 0 6 -7 29 36 14
7. Bars Kazan 14 5 1 0 7 7 41 34 14
8. ORG Beijing 13 5 0 4 0 -4 32 36 14
9. Khimik Voskresensk 13 2 2 2 3 3 30 27 14
10. Tambov 13 0 3 2 3 1 30 29 14
11. Penza 14 6 0 1 6 11 40 29 13
12. Voroněž 15 1 2 3 4 -8 34 42 13
13. Samara 13 1 2 3 2 -4 30 34 13
14. Ryazan 14 3 1 2 5 -14 18 32 12
15. Humo Tashkent 12 4 0 2 4 0 27 27 10
16. Rostov 14 1 1 3 5 -25 25 50 9
17. Tseng Tou Jilin 12 -3 3 2 5 -17 27 44 8
18. Torpedo Gorky 12 -1 2 1 7 -15 17 32 7

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 14 3 5 0 1 16 45 29 26
2. Ťumeň 15 2 5 1 1 14 40 26 25
3. Toros Neftekamsk 14 2 4 1 2 11 38 27 21
4. Kurgan 15 7 1 1 4 8 35 27 19
5. Novokuzněck 14 6 1 3 0 10 51 41 19
6. Kazzinc-Torpedo 14 3 2 4 -1 0 37 37 18
7. Gornyak Uchaly 14 4 2 1 4 1 32 31 17
8. Molot-Prikam'e Perm 14 6 0 4 0 4 38 34 16
9. Karaganda 13 3 2 2 2 7 30 23 16
10. Almetievsk 15 4 1 3 3 -1 35 36 15
11. Chelmet Čeljabinsk 13 3 2 0 6 4 37 33 14
12. Sokol Krasnoyarsk 12 4 1 2 2 -1 26 27 14
13. Yuzhny Ural Orsk 13 2 2 1 5 -6 32 38 13
14. Iževsk 14 2 1 2 6 -21 22 43 10
15. Nomad Astana 13 4 0 1 7 -24 22 46 9
16. Ermak Angarsk 13 -1 2 1 8 -17 26 43 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 14 3 5 0 1 16 45 29 26
2. Karelia SKA 15 4 4 2 -1 18 53 35 26
3. Dinamo St. Petersburg 13 4 4 1 -1 26 44 18 25
4. Ťumeň 15 2 5 1 1 14 40 26 25
5. Togliatti 14 5 3 1 1 18 45 27 23
6. Zvezda Chekhov 14 8 1 2 0 11 37 26 22
7. Toros Neftekamsk 14 2 4 1 2 11 38 27 21
8. Kurgan 15 7 1 1 4 8 35 27 19
9. Novokuzněck 14 6 1 3 0 10 51 41 19
10. Kazzinc-Torpedo 14 3 2 4 -1 0 37 37 18
11. Gornyak Uchaly 14 4 2 1 4 1 32 31 17
12. Molot-Prikam'e Perm 14 6 0 4 0 4 38 34 16
13. Karaganda 13 3 2 2 2 7 30 23 16
14. Almetievsk 15 4 1 3 3 -1 35 36 15
15. Dynamo Tver 14 -1 3 5 -1 -6 22 28 15
16. Heilongjiang Harbin 13 7 0 0 6 -7 29 36 14
17. Bars Kazan 14 5 1 0 7 7 41 34 14
18. Chelmet Čeljabinsk 13 3 2 0 6 4 37 33 14
19. Sokol Krasnoyarsk 12 4 1 2 2 -1 26 27 14
20. ORG Beijing 13 5 0 4 0 -4 32 36 14
21. Khimik Voskresensk 13 2 2 2 3 3 30 27 14
22. Tambov 13 0 3 2 3 1 30 29 14
23. Penza 14 6 0 1 6 11 40 29 13
24. Yuzhny Ural Orsk 13 2 2 1 5 -6 32 38 13
25. Voroněž 15 1 2 3 4 -8 34 42 13
26. Samara 13 1 2 3 2 -4 30 34 13
27. Ryazan 14 3 1 2 5 -14 18 32 12
28. Humo Tashkent 12 4 0 2 4 0 27 27 10
29. Iževsk 14 2 1 2 6 -21 22 43 10
30. Nomad Astana 13 4 0 1 7 -24 22 46 9
31. Rostov 14 1 1 3 5 -25 25 50 9
32. Tseng Tou Jilin 12 -3 3 2 5 -17 27 44 8
33. Torpedo Gorky 12 -1 2 1 7 -15 17 32 7
34. Ermak Angarsk 13 -1 2 1 8 -17 26 43 7

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 7 4 1 1 -1 8 23 15 13
2. Dinamo St. Petersburg 6 3 1 1 -1 12 21 9 11
3. Togliatti 8 3 2 0 1 13 30 17 14
4. Zvezda Chekhov 7 5 0 2 -2 8 22 14 12
5. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
6. Heilongjiang Harbin 4 3 0 0 1 3 10 7 6
7. Bars Kazan 5 4 0 0 1 15 23 8 8
8. ORG Beijing 4 3 0 0 1 5 9 4 6
9. Khimik Voskresensk 7 0 2 2 -1 4 19 15 10
10. Tambov 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
11. Penza 7 3 0 0 4 7 22 15 6
12. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
13. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
14. Ryazan 6 1 1 1 1 1 9 8 7
15. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
16. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
17. Tseng Tou Jilin 5 -1 1 1 2 -4 13 17 3
18. Torpedo Gorky 6 1 0 1 3 -9 9 18 3

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
2. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
3. Toros Neftekamsk 8 1 2 0 3 3 18 15 10
4. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
5. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
6. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
7. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 3 17 14 8
9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
10. Almetievsk 7 1 1 2 0 -1 17 18 8
11. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
12. Sokol Krasnoyarsk 5 3 0 1 0 -2 10 12 7
13. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
14. Iževsk 7 1 1 1 2 -12 11 23 7
15. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
16. Ermak Angarsk 6 0 1 0 4 -6 12 18 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
2. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
3. Togliatti 8 3 2 0 1 13 30 17 14
4. Karelia SKA 7 4 1 1 -1 8 23 15 13
5. Zvezda Chekhov 7 5 0 2 -2 8 22 14 12
6. Tambov 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
7. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
8. Dinamo St. Petersburg 6 3 1 1 -1 12 21 9 11
9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
10. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
11. Khimik Voskresensk 7 0 2 2 -1 4 19 15 10
12. Toros Neftekamsk 8 1 2 0 3 3 18 15 10
13. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
14. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
15. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
16. Bars Kazan 5 4 0 0 1 15 23 8 8
17. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
18. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 3 17 14 8
19. Almetievsk 7 1 1 2 0 -1 17 18 8
20. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
21. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
22. Ryazan 6 1 1 1 1 1 9 8 7
23. Sokol Krasnoyarsk 5 3 0 1 0 -2 10 12 7
24. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
25. Iževsk 7 1 1 1 2 -12 11 23 7
26. ORG Beijing 4 3 0 0 1 5 9 4 6
27. Heilongjiang Harbin 4 3 0 0 1 3 10 7 6
28. Penza 7 3 0 0 4 7 22 15 6
29. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
30. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
31. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
32. Ermak Angarsk 6 0 1 0 4 -6 12 18 4
33. Tseng Tou Jilin 5 -1 1 1 2 -4 13 17 3
34. Torpedo Gorky 6 1 0 1 3 -9 9 18 3

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 8 0 3 1 0 10 30 20 13
2. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
3. Togliatti 6 2 1 1 0 5 15 10 9
4. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
5. Dynamo Tver 7 0 1 2 1 -6 9 15 6
6. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
7. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
8. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
9. Khimik Voskresensk 6 2 0 0 4 -1 11 12 4
10. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
11. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
12. Voroněž 6 -1 1 1 3 -10 10 20 3
13. Samara 6 0 1 1 2 -3 11 14 5
14. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
15. Humo Tashkent 5 1 0 1 2 -5 9 14 3
16. Rostov 6 1 0 1 3 -15 9 24 3
17. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
18. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 0 3 0 1 9 26 17 12
2. Ťumeň 8 2 3 0 0 13 23 10 16
3. Toros Neftekamsk 6 1 2 1 -1 8 20 12 11
4. Kurgan 9 4 0 1 3 -4 20 24 9
5. Novokuzněck 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2
6. Kazzinc-Torpedo 6 0 1 2 0 -4 16 20 6
7. Gornyak Uchaly 8 0 2 1 2 -3 16 19 9
8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
9. Karaganda 5 0 1 1 1 -1 6 7 5
10. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
11. Chelmet Čeljabinsk 7 0 2 0 3 1 18 17 8
12. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
13. Yuzhny Ural Orsk 7 2 1 0 3 0 18 18 8
14. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
15. Nomad Astana 5 0 0 1 3 -18 8 26 1
16. Ermak Angarsk 7 -1 1 1 4 -11 14 25 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 8 2 3 0 0 13 23 10 16
2. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
3. Karelia SKA 8 0 3 1 0 10 30 20 13
4. Yugra Khanty-Mansiysk 7 0 3 0 1 9 26 17 12
5. Toros Neftekamsk 6 1 2 1 -1 8 20 12 11
6. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
7. Togliatti 6 2 1 1 0 5 15 10 9
8. Gornyak Uchaly 8 0 2 1 2 -3 16 19 9
9. Kurgan 9 4 0 1 3 -4 20 24 9
10. Chelmet Čeljabinsk 7 0 2 0 3 1 18 17 8
11. Yuzhny Ural Orsk 7 2 1 0 3 0 18 18 8
12. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
13. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
14. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
15. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
16. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
17. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
18. Dynamo Tver 7 0 1 2 1 -6 9 15 6
19. Kazzinc-Torpedo 6 0 1 2 0 -4 16 20 6
20. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
21. Karaganda 5 0 1 1 1 -1 6 7 5
22. Samara 6 0 1 1 2 -3 11 14 5
23. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
24. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
25. Khimik Voskresensk 6 2 0 0 4 -1 11 12 4
26. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
27. Humo Tashkent 5 1 0 1 2 -5 9 14 3
28. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
29. Voroněž 6 -1 1 1 3 -10 10 20 3
30. Rostov 6 1 0 1 3 -15 9 24 3
31. Ermak Angarsk 7 -1 1 1 4 -11 14 25 3
32. Novokuzněck 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2
33. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
34. Nomad Astana 5 0 0 1 3 -18 8 26 1