Zvezda Chekhov VS Ermak Angarsk


Zvezda Chekhov

Ermak Angarsk

Zvezda Chekhov (T1) VS Ermak Angarsk (T2)

Zvezda Chekhov

Ermak Angarsk

Zaujímavé

Zvezda Chekhov

  • 100% (5 z 5) výhier mužstva Zvezda Chekhov.
  • Až 4 zápasov tímu Zvezda Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 80%.
  • Zvezda Chekhov už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Zvezda Chekhov už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Zvezda Chekhov ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Zvezda Chekhov už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Ermak Angarsk

  • 50% zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 4 zápasov.
  • 4 z celkového počtu 4 zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.
  • Ermak Angarsk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
09.01.2019 12:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov over 3:4ppsn 1:0,1:0,1:3,0:0,0:2
13.10.2018 16:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
Rusko / VHL / 2017/2018
06.01.2018 11:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.10.2017 13:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov over 3:6 1:2,2:3,0:1

Zvezda Chekhov

2 - 1 - 1

Ermak Angarsk

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.19 15:30 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 1:2 0:1,0:0,1:1
16.09.19 16:00 Kurgan Zvezda Chekhov under 1:2 1:0,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Zvezda Chekhov Torpedo Gorky under 2:1 0:0,1:1,1:0
09.09.19 18:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan over 5:1 1:0,0:1,4:0
07.09.19 16:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 2:0 1:0,0:0,1:0

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 10:00 Novokuzněck Ermak Angarsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:3
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 15:00 Nomad Astana Ermak Angarsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
07.09.19 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2019 15:30 Yuzhny Ural Orsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
22.09.2019 10:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
29.09.2019 16:00 Zvezda Chekhov Ťumeň porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Dynamo Tver Zvezda Chekhov porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Rostov porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Voroněž porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Tambov porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Humo Tashkent porovnaj tímy
03.11.2019 11:00 Penza Zvezda Chekhov porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Togliatti Zvezda Chekhov porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Samara Zvezda Chekhov porovnaj tímy
11.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov ORG Beijing porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 ORG Beijing Zvezda Chekhov porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Zvezda Chekhov porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Zvezda Chekhov porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Penza porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Togliatti porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Zvezda Chekhov Samara porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Humo Tashkent Zvezda Chekhov porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 Humo Tashkent Zvezda Chekhov porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Molot-Prikam'e Perm Zvezda Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Iževsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Almetievsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Nomad Astana porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Karaganda porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Humo Tashkent porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Tambov Zvezda Chekhov porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Voroněž Zvezda Chekhov porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Rostov Zvezda Chekhov porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Zvezda Chekhov Dynamo Tver porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Torpedo Gorky Zvezda Chekhov porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Bars Kazan Zvezda Chekhov porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov porovnaj tímy
ukáž viac

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.09.2019 10:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
24.09.2019 13:00 Ermak Angarsk Iževsk porovnaj tímy
26.09.2019 13:00 Ermak Angarsk Almetievsk porovnaj tímy
28.09.2019 11:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Humo Tashkent Ermak Angarsk porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Ermak Angarsk Penza porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Ermak Angarsk Togliatti porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Ermak Angarsk Samara porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 ORG Beijing Ermak Angarsk porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Ermak Angarsk Ryazan porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Ermak Angarsk Bars Kazan porovnaj tímy
01.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Torpedo Gorky porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Kurgan Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Rostov porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Voroněž porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Tambov porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Tver Ermak Angarsk porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Karelia SKA Ermak Angarsk porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Kurgan porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Iževsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Almetievsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Karaganda porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Nomad Astana porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Novokuzněck porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 6 0 3 0 0 7 21 14 12
2. Zvezda Chekhov 5 5 0 0 0 9 13 4 10
3. Togliatti 5 3 1 0 0 12 19 7 10
4. Tambov 5 -1 2 2 -2 3 12 9 8
5. Dinamo St. Petersburg 4 -1 2 1 -1 3 10 7 7
6. Bars Kazan 5 1 1 0 2 3 16 13 6
7. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
8. Penza 5 2 0 1 1 6 15 9 5
9. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
10. Khimik Voskresensk 4 0 1 1 0 -1 9 10 5
11. Samara 4 0 1 1 0 0 12 12 5
12. Dynamo Tver 5 -2 2 1 1 -3 8 11 5
13. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
14. Tseng Tou Jilin 4 -1 1 1 1 -8 7 15 3
15. Ryazan 5 -1 1 1 2 -9 4 13 3
16. Rostov 5 0 0 3 -1 -10 6 16 3
17. Torpedo Gorky 4 -1 1 0 3 -6 5 11 2
18. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 5 1 2 0 0 11 16 5 10
2. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
3. Yugra Khanty-Mansiysk 5 2 1 0 1 6 18 12 8
4. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
5. Molot-Prikam'e Perm 5 2 0 1 1 0 14 14 5
6. Kurgan 6 2 0 1 2 0 13 13 5
7. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
8. Iževsk 5 2 0 1 1 -2 8 10 5
9. Nomad Astana 5 2 0 1 1 -7 11 18 5
10. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
11. Karaganda 6 -2 2 1 2 -4 10 14 5
12. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
13. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
14. Almetievsk 5 1 0 2 0 -4 11 15 4
15. Gornyak Uchaly 5 -2 2 0 3 -7 8 15 4
16. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 6 0 3 0 0 7 21 14 12
2. Zvezda Chekhov 5 5 0 0 0 9 13 4 10
3. Togliatti 5 3 1 0 0 12 19 7 10
4. Ťumeň 5 1 2 0 0 11 16 5 10
5. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
6. Yugra Khanty-Mansiysk 5 2 1 0 1 6 18 12 8
7. Tambov 5 -1 2 2 -2 3 12 9 8
8. Dinamo St. Petersburg 4 -1 2 1 -1 3 10 7 7
9. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
10. Bars Kazan 5 1 1 0 2 3 16 13 6
11. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
12. Penza 5 2 0 1 1 6 15 9 5
13. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
14. Molot-Prikam'e Perm 5 2 0 1 1 0 14 14 5
15. Kurgan 6 2 0 1 2 0 13 13 5
16. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
17. Iževsk 5 2 0 1 1 -2 8 10 5
18. Nomad Astana 5 2 0 1 1 -7 11 18 5
19. Khimik Voskresensk 4 0 1 1 0 -1 9 10 5
20. Samara 4 0 1 1 0 0 12 12 5
21. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
22. Karaganda 6 -2 2 1 2 -4 10 14 5
23. Dynamo Tver 5 -2 2 1 1 -3 8 11 5
24. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
25. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
26. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
27. Almetievsk 5 1 0 2 0 -4 11 15 4
28. Gornyak Uchaly 5 -2 2 0 3 -7 8 15 4
29. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
30. Tseng Tou Jilin 4 -1 1 1 1 -8 7 15 3
31. Ryazan 5 -1 1 1 2 -9 4 13 3
32. Rostov 5 0 0 3 -1 -10 6 16 3
33. Torpedo Gorky 4 -1 1 0 3 -6 5 11 2
34. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 2 2 0 0 0 2 6 4 4
2. Zvezda Chekhov 3 3 0 0 0 7 9 2 6
3. Togliatti 4 2 1 0 0 10 16 6 8
4. Tambov 4 0 1 2 -2 2 10 8 6
5. Dinamo St. Petersburg 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
6. Bars Kazan 1 1 0 0 0 3 4 1 2
7. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
8. Penza 3 2 0 0 1 10 14 4 4
9. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
10. Khimik Voskresensk 3 0 1 1 -1 2 9 7 5
11. Samara 3 0 1 1 -1 3 12 9 5
12. Dynamo Tver 2 -1 1 1 -1 0 3 3 3
13. Heilongjiang Harbin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Tseng Tou Jilin 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
15. Ryazan 2 -1 1 0 1 -1 2 3 2
16. Rostov 3 0 0 2 -1 -4 4 8 2
17. Torpedo Gorky 1 0 0 0 1 -4 1 5 0
18. ORG Beijing 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 1 1 0 0 0 4 5 1 2
2. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
3. Yugra Khanty-Mansiysk 1 1 0 0 0 1 3 2 2
4. Chelmet Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 1 0 4 13 9 5
6. Kurgan 2 1 0 0 1 2 4 2 2
7. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
8. Iževsk 4 2 0 1 0 -1 6 7 5
9. Nomad Astana 4 2 0 0 2 -6 9 15 4
10. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
11. Karaganda 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
12. Yuzhny Ural Orsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sokol Krasnoyarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Almetievsk 4 1 0 2 -1 -3 10 13 4
15. Gornyak Uchaly 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
16. Ermak Angarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Togliatti 4 2 1 0 0 10 16 6 8
2. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
3. Zvezda Chekhov 3 3 0 0 0 7 9 2 6
4. Tambov 4 0 1 2 -2 2 10 8 6
5. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
6. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
7. Khimik Voskresensk 3 0 1 1 -1 2 9 7 5
8. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
9. Iževsk 4 2 0 1 0 -1 6 7 5
10. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 1 0 4 13 9 5
11. Samara 3 0 1 1 -1 3 12 9 5
12. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
13. Penza 3 2 0 0 1 10 14 4 4
14. Karelia SKA 2 2 0 0 0 2 6 4 4
15. Almetievsk 4 1 0 2 -1 -3 10 13 4
16. Nomad Astana 4 2 0 0 2 -6 9 15 4
17. Dynamo Tver 2 -1 1 1 -1 0 3 3 3
18. Karaganda 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
19. Ťumeň 1 1 0 0 0 4 5 1 2
20. Bars Kazan 1 1 0 0 0 3 4 1 2
21. Kurgan 2 1 0 0 1 2 4 2 2
22. Yugra Khanty-Mansiysk 1 1 0 0 0 1 3 2 2
23. Ryazan 2 -1 1 0 1 -1 2 3 2
24. Rostov 3 0 0 2 -1 -4 4 8 2
25. Dinamo St. Petersburg 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
26. Sokol Krasnoyarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Ermak Angarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Chelmet Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Heilongjiang Harbin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Yuzhny Ural Orsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. ORG Beijing 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Gornyak Uchaly 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
33. Tseng Tou Jilin 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
34. Torpedo Gorky 1 0 0 0 1 -4 1 5 0

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 4 -2 3 0 0 5 15 10 8
2. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 2 4 2 4
3. Togliatti 1 1 0 0 0 2 3 1 2
4. Tambov 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
5. Dinamo St. Petersburg 3 -1 2 0 0 4 8 4 6
6. Bars Kazan 4 0 1 0 2 0 12 12 4
7. Voroněž 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Penza 2 0 0 1 0 -4 1 5 1
9. Humo Tashkent 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Khimik Voskresensk 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
11. Samara 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
12. Dynamo Tver 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
13. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
14. Tseng Tou Jilin 3 -1 1 1 0 -6 6 12 3
15. Ryazan 3 0 0 1 1 -8 2 10 1
16. Rostov 2 0 0 1 0 -6 2 8 1
17. Torpedo Gorky 3 -1 1 0 2 -2 4 6 2
18. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 4 0 2 0 0 7 11 4 8
2. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Yugra Khanty-Mansiysk 4 1 1 0 1 5 15 10 6
4. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
5. Molot-Prikam'e Perm 1 0 0 0 1 -4 1 5 0
6. Kurgan 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
7. Kazzinc-Torpedo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Iževsk 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
9. Nomad Astana 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
10. Novokuzněck 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Karaganda 2 -1 1 0 1 0 2 2 2
12. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
13. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
14. Almetievsk 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
15. Gornyak Uchaly 4 -2 2 0 2 -6 7 13 4
16. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 4 0 2 0 0 7 11 4 8
2. Karelia SKA 4 -2 3 0 0 5 15 10 8
3. Dinamo St. Petersburg 3 -1 2 0 0 4 8 4 6
4. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
5. Yugra Khanty-Mansiysk 4 1 1 0 1 5 15 10 6
6. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 2 4 2 4
7. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
8. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
9. Bars Kazan 4 0 1 0 2 0 12 12 4
10. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
11. Gornyak Uchaly 4 -2 2 0 2 -6 7 13 4
12. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
13. Kurgan 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
14. Tseng Tou Jilin 3 -1 1 1 0 -6 6 12 3
15. Togliatti 1 1 0 0 0 2 3 1 2
16. Tambov 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
17. Karaganda 2 -1 1 0 1 0 2 2 2
18. Torpedo Gorky 3 -1 1 0 2 -2 4 6 2
19. Dynamo Tver 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
20. Nomad Astana 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
21. Penza 2 0 0 1 0 -4 1 5 1
22. Rostov 2 0 0 1 0 -6 2 8 1
23. Ryazan 3 0 0 1 1 -8 2 10 1
24. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1
25. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Voroněž 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kazzinc-Torpedo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Humo Tashkent 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Novokuzněck 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Almetievsk 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
31. Iževsk 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. Samara 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
33. Khimik Voskresensk 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
34. Molot-Prikam'e Perm 1 0 0 0 1 -4 1 5 0