Voroněž VS Kazzinc-Torpedo


Voroněž

Kazzinc-Torpedo

Voroněž (T1) VS Kazzinc-Torpedo (T2)

Voroněž

Kazzinc-Torpedo

Zaujímavé

Voroněž

  • Počet remíz tímu Voroněž je až 7 z celkového počtu 18 zápasov, čo je až 39%.
  • Až 13 zápasov tímu Voroněž skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 72%.
  • Voroněž už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Voroněž už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Voroněž už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Kazzinc-Torpedo

  • 44% zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 16 zápasov.
  • 11 z celkového počtu 16 zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (2 z 5) skončilo remízou.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
29.09.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
Rusko / VHL / 2018/2019
31.01.2019 17:00 Voroněž Kazzinc-Torpedo over 4:3 2:1,1:1,1:1
02.11.2018 13:30 Kazzinc-Torpedo Voroněž over 5:1 1:1,2:0,2:0
Rusko / VHL / 2017/2018
17.12.2017 15:00 Voroněž Kazzinc-Torpedo over 4:3 2:0,0:2,2:1
05.11.2017 12:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Voroněž

2 - 2 - 1

Kazzinc-Torpedo

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.10.19 16:30 Humo Tashkent Voroněž over 6:2 2:1,1:1,3:0
21.10.19 17:30 Khimik Voskresensk Voroněž under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,2:0
19.10.19 16:00 Zvezda Chekhov Voroněž under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 2:3 2:1,0:2,0:0
12.10.19 16:00 Voroněž Almetievsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
10.10.19 18:00 Voroněž Iževsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
08.10.19 18:00 Voroněž Molot-Prikam'e Perm under 1:3 1:0,0:1,0:2
02.10.19 14:00 Novokuzněck Voroněž over 6:3 0:3,4:0,2:0
29.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
27.09.19 15:00 Nomad Astana Voroněž under 2:1 0:0,2:1,0:0
25.09.19 15:00 Karaganda Voroněž under 4:0 2:0,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Tambov Voroněž under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:1
19.09.19 18:30 Rostov Voroněž under 3:1 1:0,0:1,2:0
14.09.19 16:00 Voroněž Rostov under 5:0 2:0,2:0,1:0
12.09.19 18:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg over 2:4 0:3,0:0,2:1
10.09.19 18:00 Voroněž Karelia SKA over 4:5sn 0:1,1:1,3:2,0:0,-:-
08.09.19 16:00 Voroněž Dynamo Tver under 3:2 1:2,1:0,1:0
06.09.19 18:00 Voroněž Tambov under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.19 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:0,0:1,1:2
20.10.19 14:00 Molot-Prikam'e Perm Kazzinc-Torpedo under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
14.10.19 14:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.10.19 12:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo over 6:3 2:1,3:2,1:0
10.10.19 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 0:0,2:0,2:3
06.10.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
01.10.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Tambov over 5:2 1:2,0:0,4:0
29.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
27.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov over 5:4 3:2,0:1,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
19.09.19 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
15.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:3
13.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ťumeň under 1:2 0:0,0:1,1:1

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.10.2019 17:00 Voroněž Penza porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Voroněž Togliatti porovnaj tímy
01.11.2019 17:00 Voroněž Samara porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 ORG Beijing Voroněž porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Voroněž porovnaj tímy
09.11.2019 11:00 Tseng Tou Jilin Voroněž porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Voroněž Ryazan porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Voroněž Bars Kazan porovnaj tímy
17.11.2019 15:00 Voroněž Torpedo Gorky porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Rostov Voroněž porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Voroněž Tambov porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Voroněž porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Ťumeň Voroněž porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Voroněž Kurgan porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Voroněž Gornyak Uchaly porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Voroněž Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ryazan Voroněž porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Bars Kazan Voroněž porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Torpedo Gorky Voroněž porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Voroněž Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Voroněž Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Voroněž ORG Beijing porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Samara Voroněž porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Togliatti Voroněž porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Penza Voroněž porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Voroněž Humo Tashkent porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Voroněž Khimik Voskresensk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Voroněž Zvezda Chekhov porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Voroněž Rostov porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Karelia SKA Voroněž porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Dynamo Tver Voroněž porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Tambov Voroněž porovnaj tímy
ukáž viac

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2019 17:30 Almetievsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.10.2019 14:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.10.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
03.11.2019 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.11.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda porovnaj tímy
14.11.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo Kurgan porovnaj tímy
16.11.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Kurgan Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Ryazan porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 ORG Beijing Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Samara porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ťumeň Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 18 4 5 3 -2 19 64 45 31
2. Dinamo St. Petersburg 16 4 5 2 -2 29 52 23 30
3. Zvezda Chekhov 17 6 3 3 -1 12 43 31 27
4. Togliatti 17 6 3 1 3 19 53 34 25
5. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
6. Penza 17 6 1 2 5 14 50 36 18
7. Khimik Voskresensk 17 2 3 2 5 0 38 38 18
8. Heilongjiang Harbin 16 8 0 1 6 -7 36 43 17
9. Humo Tashkent 16 5 1 3 3 5 40 35 17
10. Samara 16 3 2 3 3 -3 38 41 17
11. Tambov 16 1 3 3 3 2 35 33 17
12. Ryazan 17 3 1 5 2 -17 22 39 15
13. Voroněž 18 1 2 5 3 -14 40 54 15
14. Dynamo Tver 17 -1 3 5 2 -14 25 39 15
15. ORG Beijing 16 5 0 4 3 -11 35 46 14
16. Torpedo Gorky 16 -2 4 1 8 -14 23 37 13
17. Rostov 17 0 2 3 7 -27 29 56 11
18. Tseng Tou Jilin 14 -3 3 2 7 -19 29 48 8

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 17 4 6 0 1 21 52 31 32
2. Ťumeň 18 3 6 1 1 17 48 31 31
3. Toros Neftekamsk 17 4 4 1 3 13 43 30 25
4. Novokuzněck 16 7 1 4 -1 11 54 43 22
5. Kazzinc-Torpedo 16 3 3 4 -1 3 42 39 22
6. Gornyak Uchaly 17 6 2 1 5 4 38 34 21
7. Molot-Prikam'e Perm 18 6 1 5 0 9 49 40 21
8. Kurgan 17 7 1 2 4 5 38 33 20
9. Almetievsk 17 4 2 3 3 1 39 38 19
10. Karaganda 17 4 2 3 3 3 35 32 19
11. Sokol Krasnoyarsk 15 6 1 2 3 2 34 32 18
12. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
13. Chelmet Čeljabinsk 16 2 3 1 6 -1 40 41 17
14. Nomad Astana 17 6 0 2 7 -28 29 57 14
15. Iževsk 18 1 2 2 9 -25 28 53 12
16. Ermak Angarsk 16 1 2 1 9 -16 36 52 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 17 4 6 0 1 21 52 31 32
2. Ťumeň 18 3 6 1 1 17 48 31 31
3. Karelia SKA 18 4 5 3 -2 19 64 45 31
4. Dinamo St. Petersburg 16 4 5 2 -2 29 52 23 30
5. Zvezda Chekhov 17 6 3 3 -1 12 43 31 27
6. Togliatti 17 6 3 1 3 19 53 34 25
7. Toros Neftekamsk 17 4 4 1 3 13 43 30 25
8. Novokuzněck 16 7 1 4 -1 11 54 43 22
9. Kazzinc-Torpedo 16 3 3 4 -1 3 42 39 22
10. Gornyak Uchaly 17 6 2 1 5 4 38 34 21
11. Molot-Prikam'e Perm 18 6 1 5 0 9 49 40 21
12. Kurgan 17 7 1 2 4 5 38 33 20
13. Almetievsk 17 4 2 3 3 1 39 38 19
14. Karaganda 17 4 2 3 3 3 35 32 19
15. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
16. Penza 17 6 1 2 5 14 50 36 18
17. Sokol Krasnoyarsk 15 6 1 2 3 2 34 32 18
18. Khimik Voskresensk 17 2 3 2 5 0 38 38 18
19. Heilongjiang Harbin 16 8 0 1 6 -7 36 43 17
20. Humo Tashkent 16 5 1 3 3 5 40 35 17
21. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
22. Chelmet Čeljabinsk 16 2 3 1 6 -1 40 41 17
23. Samara 16 3 2 3 3 -3 38 41 17
24. Tambov 16 1 3 3 3 2 35 33 17
25. Ryazan 17 3 1 5 2 -17 22 39 15
26. Voroněž 18 1 2 5 3 -14 40 54 15
27. Dynamo Tver 17 -1 3 5 2 -14 25 39 15
28. Nomad Astana 17 6 0 2 7 -28 29 57 14
29. ORG Beijing 16 5 0 4 3 -11 35 46 14
30. Torpedo Gorky 16 -2 4 1 8 -14 23 37 13
31. Iževsk 18 1 2 2 9 -25 28 53 12
32. Ermak Angarsk 16 1 2 1 9 -16 36 52 11
33. Rostov 17 0 2 3 7 -27 29 56 11
34. Tseng Tou Jilin 14 -3 3 2 7 -19 29 48 8

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
2. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
3. Zvezda Chekhov 10 3 2 3 -3 9 28 19 17
4. Togliatti 10 4 2 0 2 16 37 21 16
5. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
6. Penza 10 3 1 1 3 10 32 22 11
7. Khimik Voskresensk 10 0 3 2 0 4 25 21 14
8. Heilongjiang Harbin 7 4 0 1 1 3 17 14 9
9. Humo Tashkent 9 5 0 1 2 10 26 16 11
10. Samara 8 2 1 2 0 0 21 21 10
11. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
12. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
13. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
14. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
15. ORG Beijing 7 3 0 0 4 -2 12 14 6
16. Torpedo Gorky 10 0 2 1 4 -8 15 23 9
17. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
18. Tseng Tou Jilin 7 -1 1 1 4 -6 15 21 3

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
2. Ťumeň 8 -1 3 1 1 2 20 18 11
3. Toros Neftekamsk 10 2 2 0 4 4 21 17 12
4. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
5. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
6. Gornyak Uchaly 7 5 0 0 2 6 20 14 10
7. Molot-Prikam'e Perm 11 3 1 3 0 8 28 20 13
8. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
9. Almetievsk 9 1 2 2 0 1 21 20 12
10. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
11. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
12. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
13. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
14. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
15. Iževsk 11 0 2 1 5 -16 17 33 9
16. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 10 3 2 3 -3 9 28 19 17
2. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
3. Togliatti 10 4 2 0 2 16 37 21 16
4. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
5. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
6. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
7. Khimik Voskresensk 10 0 3 2 0 4 25 21 14
8. Molot-Prikam'e Perm 11 3 1 3 0 8 28 20 13
9. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
10. Toros Neftekamsk 10 2 2 0 4 4 21 17 12
11. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
12. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
13. Almetievsk 9 1 2 2 0 1 21 20 12
14. Humo Tashkent 9 5 0 1 2 10 26 16 11
15. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
16. Ťumeň 8 -1 3 1 1 2 20 18 11
17. Penza 10 3 1 1 3 10 32 22 11
18. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
19. Gornyak Uchaly 7 5 0 0 2 6 20 14 10
20. Samara 8 2 1 2 0 0 21 21 10
21. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
22. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
23. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
24. Heilongjiang Harbin 7 4 0 1 1 3 17 14 9
25. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
26. Torpedo Gorky 10 0 2 1 4 -8 15 23 9
27. Iževsk 11 0 2 1 5 -16 17 33 9
28. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
29. ORG Beijing 7 3 0 0 4 -2 12 14 6
30. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
31. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
32. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
33. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
34. Tseng Tou Jilin 7 -1 1 1 4 -6 15 21 3

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 10 0 4 1 0 12 38 26 17
2. Dinamo St. Petersburg 8 1 3 1 -1 13 24 11 15
3. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
4. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
5. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
6. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
7. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
8. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
9. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
10. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
11. Tambov 7 0 1 1 3 -3 12 15 5
12. Ryazan 9 2 0 2 3 -16 11 27 6
13. Voroněž 9 -1 1 3 2 -16 16 32 5
14. Dynamo Tver 10 0 1 2 4 -14 12 26 6
15. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
16. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
17. Rostov 9 0 1 1 5 -17 13 30 5
18. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 10 1 4 0 1 14 33 19 18
2. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
3. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
4. Novokuzněck 5 0 1 1 1 -3 11 14 5
5. Kazzinc-Torpedo 8 0 2 2 0 -1 21 22 10
6. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
7. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
8. Kurgan 11 4 0 2 3 -7 23 30 10
9. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
10. Karaganda 9 1 1 2 2 -5 11 16 8
11. Sokol Krasnoyarsk 8 2 1 1 2 3 19 16 9
12. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
13. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
14. Nomad Astana 9 2 0 2 3 -22 15 37 6
15. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
16. Ermak Angarsk 9 0 1 1 5 -11 20 31 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
2. Yugra Khanty-Mansiysk 10 1 4 0 1 14 33 19 18
3. Karelia SKA 10 0 4 1 0 12 38 26 17
4. Dinamo St. Petersburg 8 1 3 1 -1 13 24 11 15
5. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
6. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
8. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
9. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
10. Kazzinc-Torpedo 8 0 2 2 0 -1 21 22 10
11. Kurgan 11 4 0 2 3 -7 23 30 10
12. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
13. Sokol Krasnoyarsk 8 2 1 1 2 3 19 16 9
14. Karaganda 9 1 1 2 2 -5 11 16 8
15. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
16. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
17. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
18. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
19. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
20. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
21. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
22. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
23. Dynamo Tver 10 0 1 2 4 -14 12 26 6
24. Ryazan 9 2 0 2 3 -16 11 27 6
25. Nomad Astana 9 2 0 2 3 -22 15 37 6
26. Novokuzněck 5 0 1 1 1 -3 11 14 5
27. Tambov 7 0 1 1 3 -3 12 15 5
28. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
29. Rostov 9 0 1 1 5 -17 13 30 5
30. Ermak Angarsk 9 0 1 1 5 -11 20 31 5
31. Voroněž 9 -1 1 3 2 -16 16 32 5
32. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
33. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
34. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3