Tseng Tou Jilin VS Toros Neftekamsk


Tseng Tou Jilin

Toros Neftekamsk

Tseng Tou Jilin (T1) VS Toros Neftekamsk (T2)

Tseng Tou Jilin

Toros Neftekamsk

Zaujímavé

Tseng Tou Jilin

  • Až 40 zápasov tímu Tseng Tou Jilin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 68%.
  • Tseng Tou Jilin už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Tseng Tou Jilin už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Tseng Tou Jilin už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Toros Neftekamsk

  • 26% zápasov tímu Toros Neftekamsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 19 z celkového počtu 73 zápasov.
  • 56 z celkového počtu 73 zápasov tímu Toros Neftekamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 77%.
  • Toros Neftekamsk ťahá aktuálne sériu 11 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 4 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
06.12.2018 11:30 Tseng Tou Jilin Toros Neftekamsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
12.09.2018 16:00 Toros Neftekamsk Tseng Tou Jilin under 3:1 1:1,0:0,2:0
Rusko / VHL / 2017/2018
07.12.2017 15:00 Toros Neftekamsk Tseng Tou Jilin over 4:3 2:0,1:0,1:3
10.11.2017 11:30 Tseng Tou Jilin Toros Neftekamsk under 0:3 0:0,0:3,0:0

Tseng Tou Jilin

0 - 0 - 4

Toros Neftekamsk

Tseng Tou Jilin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.03.19 11:30 Tseng Tou Jilin Almetievsk over 2:5 1:2,0:3,1:0
01.03.19 16:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin over 5:4 4:2,0:2,1:0
28.02.19 16:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin under 2:1 0:1,2:0,0:0
23.02.19 11:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo over 5:4sn 1:2,1:0,2:2,0:0,2:1
21.02.19 11:30 Tseng Tou Jilin Karaganda under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:3
17.02.19 11:00 Tseng Tou Jilin Zvezda Chekhov over 4:5sn 1:2,3:2,0:0,0:0,1:3
15.02.19 11:30 Tseng Tou Jilin Khimik Voskresensk under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,4:3
09.02.19 11:00 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.02.19 11:00 Gornyak Uchaly Tseng Tou Jilin under 1:2 1:1,0:0,0:1
01.02.19 14:30 Yuzhny Ural Orsk Tseng Tou Jilin under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.01.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Tseng Tou Jilin over 2:5 0:1,1:1,1:3
28.01.19 14:30 Kurgan Tseng Tou Jilin under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.01.19 11:30 Tseng Tou Jilin Sarov under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:0
21.01.19 11:30 Tseng Tou Jilin Tambov under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
19.01.19 11:00 Tseng Tou Jilin Voroněž under 1:3 0:0,1:0,0:3
17.01.19 11:30 Tseng Tou Jilin Ryazan over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.01.19 15:00 Karelia SKA Tseng Tou Jilin under 1:3 1:0,0:0,0:3
10.01.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin under 2:0 1:0,1:0,0:0
08.01.19 13:00 Ťumeň Tseng Tou Jilin over 5:2 1:0,3:0,1:2
06.01.19 12:30 Yugra Khanty-Mansiysk Tseng Tou Jilin under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Novokuzněck over 4:2 2:0,2:1,0:1
21.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Sokol Krasnoyarsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.12.18 14:00 Samara Tseng Tou Jilin under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
14.12.18 16:00 Togliatti Tseng Tou Jilin over 2:5 0:3,0:1,2:1
12.12.18 17:00 Penza Tseng Tou Jilin under 1:2 0:1,1:0,0:1
10.12.18 16:30 Bars Kazan Tseng Tou Jilin under 1:3 0:0,1:2,0:1
06.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Toros Neftekamsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
04.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Almetievsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.12.18 07:30 Tseng Tou Jilin Iževsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.11.18 11:30 Tseng Tou Jilin Molot-Prikam'e Perm under 3:0 0:0,1:0,2:0
25.11.18 15:00 Zvezda Chekhov Tseng Tou Jilin over 4:2 0:1,1:1,3:0
23.11.18 16:30 Khimik Voskresensk Tseng Tou Jilin under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
21.11.18 13:30 Kazzinc-Torpedo Tseng Tou Jilin over 2:4 1:0,1:2,0:2
19.11.18 14:00 Karaganda Tseng Tou Jilin over 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,3:2
13.11.18 12:30 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin over 1:7 1:2,0:4,0:1
07.11.18 11:30 Tseng Tou Jilin Kurgan under 0:3 0:0,0:1,0:2
05.11.18 11:30 Tseng Tou Jilin Chelmet Čeljabinsk under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,2:3
03.11.18 07:30 Tseng Tou Jilin Gornyak Uchaly over 5:4 2:2,2:1,1:1
01.11.18 11:30 Tseng Tou Jilin Yuzhny Ural Orsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
26.10.18 18:00 Voroněž Tseng Tou Jilin over 2:7 1:1,0:2,1:4
24.10.18 18:00 Ryazan Tseng Tou Jilin under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.10.18 17:30 Sarov Tseng Tou Jilin under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
20.10.18 16:00 Tambov Tseng Tou Jilin under 0:3 0:0,0:2,0:1
16.10.18 12:30 Tseng Tou Jilin Ťumeň under 1:3 1:0,0:1,0:2
14.10.18 08:30 Tseng Tou Jilin Yugra Khanty-Mansiysk over 2:8 1:0,1:3,0:5
12.10.18 12:30 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:1,0:0,0:1
10.10.18 12:30 Tseng Tou Jilin Karelia SKA under 0:5 0:1,0:3,0:1
02.10.18 14:00 Novokuzněck Tseng Tou Jilin under 1:4 0:1,1:2,0:1
30.09.18 12:00 Sokol Krasnoyarsk Tseng Tou Jilin under 1:3 1:0,0:1,0:2
28.09.18 13:00 Ermak Angarsk Tseng Tou Jilin under 1:2 1:0,0:2,0:0
23.09.18 08:30 Tseng Tou Jilin Samara over 3:6 0:0,2:3,1:3
21.09.18 12:30 Tseng Tou Jilin Togliatti over 3:4 0:2,1:1,2:1
19.09.18 12:30 Tseng Tou Jilin Penza under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.09.18 13:00 Tseng Tou Jilin Bars Kazan under 2:1 1:0,1:1,0:0
12.09.18 16:00 Toros Neftekamsk Tseng Tou Jilin under 3:1 1:1,0:0,2:0
10.09.18 17:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin under 3:1 0:1,1:0,2:0
08.09.18 15:00 Iževsk Tseng Tou Jilin under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
06.09.18 16:00 Molot-Prikam'e Perm Tseng Tou Jilin over 5:2 2:1,2:0,1:1

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.04.19 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.04.19 14:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 1:4 0:2,0:1,1:1
04.04.19 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
03.04.19 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
31.03.19 14:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 3:2 3:0,0:1,0:1
30.03.19 13:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 3:2 1:2,1:0,1:0
22.03.19 14:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 1:3 1:0,0:1,0:2
19.03.19 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 3:0 2:0,0:0,1:0
16.03.19 13:00 Kurgan Toros Neftekamsk under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
15.03.19 14:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 4:1 0:0,2:1,2:0
12.03.19 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
11.03.19 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan over 6:2 2:0,1:1,3:1
08.03.19 13:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 3:2 3:0,0:0,0:2
05.03.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk over 5:1 3:0,1:1,1:0
04.03.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.03.19 15:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
28.02.19 15:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 2:1 1:0,0:1,1:0
24.02.19 11:00 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk over 2:6 0:1,1:2,1:3
22.02.19 14:30 Yuzhny Ural Orsk Toros Neftekamsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
20.02.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk over 3:5 1:1,0:3,2:1
18.02.19 14:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.02.19 13:00 Toros Neftekamsk Sarov under 3:1 1:0,1:1,1:0
08.02.19 15:00 Toros Neftekamsk Tambov under 1:3 0:1,1:1,0:1
06.02.19 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž over 6:1 2:1,2:0,2:0
04.02.19 15:00 Toros Neftekamsk Ryazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
31.01.19 17:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,3:2
29.01.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
27.01.19 12:30 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,1:2,0:1
25.01.19 15:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
19.01.19 13:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk under 2:1 0:1,0:0,2:0
17.01.19 15:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.01.19 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck under 2:0 0:0,2:0,0:0
11.01.19 17:00 Penza Toros Neftekamsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
09.01.19 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.01.19 14:00 Samara Toros Neftekamsk over 5:4pp 0:2,2:1,2:1,1:0
05.01.19 14:00 Togliatti Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.12.18 14:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
25.12.18 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
23.12.18 13:00 Molot-Prikam'e Perm Toros Neftekamsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
17.12.18 15:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk under 3:1 0:1,1:0,2:0
15.12.18 13:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
13.12.18 15:00 Toros Neftekamsk Karaganda under 1:0 0:0,1:0,0:0
11.12.18 15:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo over 5:4 1:1,4:1,0:2
06.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Toros Neftekamsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
04.12.18 12:30 Heilongjiang Harbin Toros Neftekamsk over 2:6 1:3,0:3,1:0
29.11.18 15:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
27.11.18 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan over 4:2 1:1,0:0,3:1
25.11.18 13:00 Toros Neftekamsk Yuzhny Ural Orsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
23.11.18 15:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly under 3:2 1:1,1:0,1:1
19.11.18 17:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
17.11.18 15:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:3
15.11.18 16:30 Tambov Toros Neftekamsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
13.11.18 16:30 Sarov Toros Neftekamsk over 1:5 0:2,1:3,0:0
08.11.18 15:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
06.11.18 15:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 3:1 1:0,0:0,2:1
04.11.18 13:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA under 2:3 1:0,0:1,1:2
02.11.18 15:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 3:2 1:1,0:0,2:1
29.10.18 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
27.10.18 12:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk over 3:4 0:1,2:0,1:3
25.10.18 13:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk over 2:5 0:2,1:2,1:1
19.10.18 16:00 Toros Neftekamsk Togliatti under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
17.10.18 16:00 Toros Neftekamsk Samara under 3:2 0:1,2:1,1:0
15.10.18 16:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
13.10.18 14:00 Toros Neftekamsk Penza under 3:0 0:0,0:0,3:0
04.10.18 16:00 Toros Neftekamsk Molot-Prikam'e Perm over 6:2 3:0,2:1,1:1
02.10.18 16:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
26.09.18 17:30 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:3
24.09.18 18:00 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
22.09.18 13:00 Karaganda Toros Neftekamsk under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
20.09.18 14:30 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.09.18 16:00 Toros Neftekamsk Tseng Tou Jilin under 3:1 1:1,0:0,2:0
10.09.18 16:00 Toros Neftekamsk Heilongjiang Harbin over 6:1 2:0,3:1,1:0
06.09.18 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk under 0:1 0:0,0:1,0:0

Tseng Tou Jilin


nenájdený žiadny zápas

Toros Neftekamsk


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 56 30 7 2 8 88 181 93 90
2. Almetievsk 56 31 5 7 1 74 173 99 89
3. Toros Neftekamsk 56 24 8 6 4 58 162 104 86
4. Ťumeň 56 20 9 5 8 39 149 110 81
5. Togliatti 56 22 8 3 12 51 171 120 79
6. Zvezda Chekhov 56 28 4 6 8 51 159 108 78
7. Yugra Khanty-Mansiysk 56 20 8 3 14 53 173 120 75
8. Kurgan 56 14 9 11 2 27 161 134 75
9. Karaganda 56 20 7 4 14 48 164 116 72
10. Khimik Voskresensk 56 13 10 6 11 29 127 98 72
11. Novokuzněck 56 21 6 3 17 29 173 144 69
12. Sokol Krasnoyarsk 56 16 7 8 10 7 132 125 68
13. Dinamo St. Petersburg 56 17 7 5 15 20 132 112 67
14. Ryazan 56 18 5 11 6 -2 131 133 67
15. Yuzhny Ural Orsk 56 17 5 7 15 3 135 132 61
16. Tseng Tou Jilin 56 15 6 7 15 -2 132 134 61
17. Kazzinc-Torpedo 56 17 4 11 9 26 173 147 61
18. Bars Kazan 56 11 8 7 15 -10 130 140 61
19. Samara 56 7 9 7 17 -18 156 174 57
20. Chelmet Čeljabinsk 56 7 9 6 19 -30 125 155 56
21. Voroněž 56 15 4 5 23 -51 131 182 51
22. Tambov 56 11 5 9 17 -30 123 153 51
23. Penza 56 7 8 5 23 -35 132 167 51
24. Gornyak Uchaly 56 12 5 5 24 -15 160 175 49
25. Sarov 56 7 5 8 23 -57 119 176 42
26. Iževsk 56 6 5 8 24 -77 108 185 40
27. Molot-Prikam'e Perm 56 8 3 6 30 -80 112 192 34
28. Ermak Angarsk 56 5 4 7 29 -78 97 175 33
29. Heilongjiang Harbin 56 3 5 7 29 -118 129 247 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 28 18 3 1 2 53 103 50 49
2. Karelia SKA 28 16 3 1 4 45 92 47 45
3. Ťumeň 28 9 6 3 1 29 81 52 45
4. Toros Neftekamsk 28 15 3 2 3 34 78 44 44
5. Zvezda Chekhov 28 17 2 2 3 40 88 48 44
6. Kurgan 28 12 4 4 0 33 94 61 44
7. Karaganda 28 16 2 3 2 48 99 51 43
8. Togliatti 28 13 4 1 5 36 89 53 43
9. Ryazan 28 9 4 7 -3 10 65 55 41
10. Khimik Voskresensk 28 8 5 3 4 20 70 50 39
11. Kazzinc-Torpedo 28 10 3 6 0 32 102 70 38
12. Dinamo St. Petersburg 28 11 3 3 5 15 60 45 37
13. Yugra Khanty-Mansiysk 28 9 4 1 9 23 83 60 35
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 5 3 10 73 63 35
15. Novokuzněck 28 14 1 3 6 16 89 73 35
16. Samara 28 3 6 4 5 4 83 79 34
17. Sokol Krasnoyarsk 28 7 4 3 7 6 72 66 33
18. Bars Kazan 28 9 3 3 7 5 73 68 33
19. Gornyak Uchaly 28 8 3 2 10 7 82 75 30
20. Penza 28 4 5 1 12 -7 72 79 29
21. Tambov 28 6 2 8 2 -5 62 67 28
22. Tseng Tou Jilin 28 2 5 3 10 -13 61 74 27
23. Voroněž 28 11 1 1 13 -21 70 91 27
24. Chelmet Čeljabinsk 28 5 3 2 13 -14 62 76 24
25. Iževsk 28 5 2 6 7 -23 56 79 24
26. Sarov 28 5 2 6 7 -18 63 81 24
27. Ermak Angarsk 28 5 1 7 7 -24 65 89 21
28. Molot-Prikam'e Perm 28 5 2 2 15 -21 64 85 20
29. Heilongjiang Harbin 28 8 0 3 14 -36 66 102 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 28 14 4 1 4 43 89 46 45
2. Toros Neftekamsk 28 9 5 4 1 24 84 60 42
3. Almetievsk 28 13 2 6 -1 21 70 49 40
4. Yugra Khanty-Mansiysk 28 11 4 2 5 30 90 60 40
5. Ťumeň 28 11 3 2 7 10 68 58 36
6. Togliatti 28 9 4 2 7 15 82 67 36
7. Sokol Krasnoyarsk 28 9 3 5 3 1 60 59 35
8. Tseng Tou Jilin 28 13 1 4 5 11 71 60 34
9. Zvezda Chekhov 28 11 2 4 5 11 71 60 34
10. Novokuzněck 28 7 5 0 11 13 84 71 34
11. Khimik Voskresensk 28 5 5 3 7 9 57 48 33
12. Chelmet Čeljabinsk 28 2 6 4 6 -16 63 79 32
13. Kurgan 28 2 5 7 2 -6 67 73 31
14. Dinamo St. Petersburg 28 6 4 2 10 5 72 67 30
15. Karaganda 28 4 5 1 12 0 65 65 29
16. Bars Kazan 28 2 5 4 8 -15 57 72 28
17. Yuzhny Ural Orsk 28 8 2 2 12 -7 62 69 26
18. Ryazan 28 9 1 4 9 -12 66 78 26
19. Voroněž 28 4 3 4 10 -30 61 91 24
20. Kazzinc-Torpedo 28 7 1 5 9 -6 71 77 23
21. Tambov 28 5 3 1 15 -25 61 86 23
22. Samara 28 4 3 3 12 -22 73 95 23
23. Penza 28 3 3 4 11 -28 60 88 22
24. Gornyak Uchaly 28 4 2 3 14 -22 78 100 19
25. Sarov 28 2 3 2 16 -39 56 95 18
26. Iževsk 28 1 3 2 17 -54 52 106 16
27. Molot-Prikam'e Perm 28 3 1 4 15 -59 48 107 14
28. Heilongjiang Harbin 28 -5 5 4 15 -82 63 145 14
29. Ermak Angarsk 28 0 3 0 22 -54 32 86 12