Sarov VS Novokuzněck


Sarov

Novokuzněck

Sarov (T1) VS Novokuzněck (T2)

Sarov

Novokuzněck

Zaujímavé

Sarov

    Novokuzněck

    • 26% zápasov tímu Novokuzněck skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 46 zápasov.

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 4 zápasov.
    • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / VHL / 2018/2019
    05.12.2018 16:30 Sarov Novokuzněck over 2:4 0:2,1:1,1:1
    12.09.2018 14:00 Novokuzněck Sarov over 6:0 3:0,2:0,1:0
    Rusko / VHL / 2017/2018
    13.12.2017 16:30 Sarov Novokuzněck under 1:4 0:2,0:2,1:0
    06.11.2017 11:00 Novokuzněck Sarov under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1

    Sarov

    0 - 1 - 3

    Novokuzněck

    Sarov


    nenájdený žiadny zápas

    Novokuzněck


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    25.01.20 11:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk under 1:4 0:2,1:0,0:2
    21.01.20 13:00 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm over 5:4sn 1:2,2:1,1:1,0:0,2:0
    19.01.20 11:00 Novokuzněck Iževsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
    17.01.20 13:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
    09.01.20 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:2 1:2,0:0,3:0
    07.01.20 15:00 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 2:4 0:0,1:2,1:2
    05.01.20 13:00 Humo Tashkent Novokuzněck over 7:5 3:1,1:1,3:3
    28.12.19 11:00 Novokuzněck Penza over 4:2 1:1,0:1,3:0
    22.12.19 11:00 Novokuzněck Samara under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
    20.12.19 13:00 Novokuzněck Togliatti under 3:0 1:0,1:0,1:0
    14.12.19 11:00 Tseng Tou Jilin Novokuzněck under 1:4 0:0,0:4,1:0
    12.12.19 12:30 ORG Beijing Novokuzněck over 3:6 1:2,2:2,0:2
    10.12.19 12:30 Heilongjiang Harbin Novokuzněck over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
    06.12.19 13:00 Novokuzněck Torpedo Gorky under 2:1 0:1,1:0,1:0
    04.12.19 13:00 Novokuzněck Bars Kazan under 3:1 1:1,1:0,1:0
    02.12.19 13:00 Novokuzněck Ryazan under 2:3 0:1,1:2,1:0
    28.11.19 09:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck over 4:2 1:0,1:1,2:1
    26.11.19 14:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck over 3:4 1:0,1:2,1:2
    24.11.19 11:00 Gornyak Uchaly Novokuzněck over 3:5 1:0,0:4,2:1
    22.11.19 14:30 Kurgan Novokuzněck under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:0
    17.11.19 11:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
    15.11.19 13:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk over 6:1 2:0,1:1,3:0
    13.11.19 13:00 Novokuzněck Gornyak Uchaly under 1:3 0:2,1:1,0:0
    11.11.19 13:00 Novokuzněck Kurgan under 2:3 1:0,1:3,0:0
    06.11.19 14:00 Nomad Astana Novokuzněck over 4:5sn 2:1,1:1,1:2,0:0,0:3
    05.11.19 14:00 Nomad Astana Novokuzněck over 7:2 2:1,3:0,2:1
    02.11.19 12:00 Karaganda Novokuzněck under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
    01.11.19 14:00 Karaganda Novokuzněck under 3:1 2:1,1:0,0:0
    26.10.19 16:00 Almetievsk Novokuzněck over 6:5sn 1:1,2:3,2:1,0:0,3:0
    24.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck under 2:1 2:0,0:0,0:1
    22.10.19 16:00 Molot-Prikam'e Perm Novokuzněck under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
    20.10.19 15:00 Iževsk Novokuzněck under 0:2 0:1,0:0,0:1
    14.10.19 14:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo under 2:3 1:1,0:1,1:1
    13.10.19 12:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo over 6:3 2:1,3:2,1:0
    09.10.19 14:00 Novokuzněck Nomad Astana over 7:2 1:0,4:1,2:1
    08.10.19 14:00 Novokuzněck Nomad Astana over 4:2 2:0,0:1,2:1
    04.10.19 14:00 Novokuzněck Tambov over 4:3 1:3,1:0,2:0
    02.10.19 14:00 Novokuzněck Voroněž over 6:3 0:3,4:0,2:0
    30.09.19 14:00 Novokuzněck Rostov under 4:1 1:0,2:0,1:1
    25.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 4:1 1:0,1:0,2:1
    23.09.19 18:00 Karelia SKA Novokuzněck over 4:5pp 2:0,0:3,2:1,0:1
    21.09.19 16:00 Dynamo Tver Novokuzněck over 4:2 2:1,2:0,0:1
    14.09.19 10:00 Novokuzněck Ermak Angarsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:3
    12.09.19 14:00 Novokuzněck Ťumeň under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
    08.09.19 12:00 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk under 3:2 2:2,1:0,0:0
    06.09.19 14:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk over 5:6sn 1:1,3:1,1:3,0:0,-:-

    Sarov


    nenájdený žiadny zápas

    Novokuzněck


    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 47 21 8 4 2 78 145 67 78
    2. Karelia SKA 46 15 11 3 3 53 155 102 77
    3. Zvezda Chekhov 45 14 10 3 5 45 131 86 71
    4. Togliatti 46 18 6 3 10 31 138 107 63
    5. Bars Kazan 45 28 1 2 11 49 154 105 62
    6. Khimik Voskresensk 46 16 5 5 10 5 101 96 57
    7. Humo Tashkent 47 19 2 7 10 3 119 116 53
    8. Penza 45 18 2 7 9 19 116 97 51
    9. Tambov 46 10 6 5 14 -2 110 112 49
    10. Dynamo Tver 45 2 8 10 7 -18 91 109 46
    11. Voroněž 45 5 6 8 12 -24 107 131 42
    12. Torpedo Gorky 46 -2 10 5 18 -26 81 107 41
    13. Rostov 44 3 7 5 17 -35 94 129 39
    14. Heilongjiang Harbin 46 13 1 8 15 -43 112 155 38
    15. ORG Beijing 46 8 4 4 22 -42 105 147 36
    16. Ryazan 45 8 3 8 15 -53 59 112 36
    17. Samara 47 4 5 8 17 -44 105 149 36
    18. Tseng Tou Jilin 47 -3 6 5 28 -72 90 162 23

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 45 11 12 5 0 37 116 79 75
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 45 13 9 4 6 28 125 97 66
    3. Sokol Krasnoyarsk 46 17 6 5 7 39 123 84 63
    4. Toros Neftekamsk 46 13 8 4 9 29 128 99 62
    5. Almetievsk 46 19 4 5 9 18 109 91 59
    6. Karaganda 46 16 5 7 6 19 109 90 59
    7. Novokuzněck 46 15 5 7 7 20 146 126 57
    8. Kurgan 46 12 7 4 12 13 108 95 56
    9. Kazzinc-Torpedo 46 13 5 9 5 17 122 105 55
    10. Gornyak Uchaly 43 10 7 5 9 10 105 95 53
    11. Chelmet Čeljabinsk 46 6 7 7 12 -10 97 107 47
    12. Molot-Prikam'e Perm 45 5 6 10 8 -6 105 111 44
    13. Yuzhny Ural Orsk 45 10 4 5 17 -21 99 120 41
    14. Nomad Astana 46 12 2 9 12 -38 92 130 41
    15. Iževsk 45 6 6 4 19 -32 90 122 40
    16. Ermak Angarsk 46 5 4 8 17 -47 103 150 34
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 47 21 8 4 2 78 145 67 78
    2. Karelia SKA 46 15 11 3 3 53 155 102 77
    3. Ťumeň 45 11 12 5 0 37 116 79 75
    4. Zvezda Chekhov 45 14 10 3 5 45 131 86 71
    5. Yugra Khanty-Mansiysk 45 13 9 4 6 28 125 97 66
    6. Togliatti 46 18 6 3 10 31 138 107 63
    7. Sokol Krasnoyarsk 46 17 6 5 7 39 123 84 63
    8. Bars Kazan 45 28 1 2 11 49 154 105 62
    9. Toros Neftekamsk 46 13 8 4 9 29 128 99 62
    10. Almetievsk 46 19 4 5 9 18 109 91 59
    11. Karaganda 46 16 5 7 6 19 109 90 59
    12. Khimik Voskresensk 46 16 5 5 10 5 101 96 57
    13. Novokuzněck 46 15 5 7 7 20 146 126 57
    14. Kurgan 46 12 7 4 12 13 108 95 56
    15. Kazzinc-Torpedo 46 13 5 9 5 17 122 105 55
    16. Humo Tashkent 47 19 2 7 10 3 119 116 53
    17. Gornyak Uchaly 43 10 7 5 9 10 105 95 53
    18. Penza 45 18 2 7 9 19 116 97 51
    19. Tambov 46 10 6 5 14 -2 110 112 49
    20. Chelmet Čeljabinsk 46 6 7 7 12 -10 97 107 47
    21. Dynamo Tver 45 2 8 10 7 -18 91 109 46
    22. Molot-Prikam'e Perm 45 5 6 10 8 -6 105 111 44
    23. Voroněž 45 5 6 8 12 -24 107 131 42
    24. Yuzhny Ural Orsk 45 10 4 5 17 -21 99 120 41
    25. Nomad Astana 46 12 2 9 12 -38 92 130 41
    26. Torpedo Gorky 46 -2 10 5 18 -26 81 107 41
    27. Iževsk 45 6 6 4 19 -32 90 122 40
    28. Rostov 44 3 7 5 17 -35 94 129 39
    29. Heilongjiang Harbin 46 13 1 8 15 -43 112 155 38
    30. ORG Beijing 46 8 4 4 22 -42 105 147 36
    31. Ryazan 45 8 3 8 15 -53 59 112 36
    32. Samara 47 4 5 8 17 -44 105 149 36
    33. Ermak Angarsk 46 5 4 8 17 -47 103 150 34
    34. Tseng Tou Jilin 47 -3 6 5 28 -72 90 162 23

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 23 14 3 1 1 49 79 30 41
    2. Karelia SKA 22 8 5 2 0 25 76 51 38
    3. Zvezda Chekhov 24 10 5 3 -2 41 80 39 43
    4. Togliatti 24 10 4 2 2 32 84 52 38
    5. Bars Kazan 21 18 0 1 1 45 80 35 37
    6. Khimik Voskresensk 24 5 5 4 1 7 50 43 34
    7. Humo Tashkent 24 12 1 4 2 23 76 53 32
    8. Penza 24 13 2 1 5 32 76 44 35
    9. Tambov 23 6 4 4 1 12 60 48 32
    10. Dynamo Tver 21 -1 6 4 2 1 46 45 26
    11. Voroněž 22 2 4 4 4 -3 58 61 24
    12. Torpedo Gorky 23 4 3 2 9 -10 42 52 22
    13. Rostov 22 5 2 2 9 -11 51 62 20
    14. Heilongjiang Harbin 22 9 1 4 3 -1 62 63 26
    15. ORG Beijing 23 6 2 0 13 -14 58 72 20
    16. Ryazan 21 4 1 5 5 -23 26 49 17
    17. Samara 24 2 4 4 6 -13 61 74 24
    18. Tseng Tou Jilin 23 -1 3 2 14 -29 41 70 12

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 22 7 5 1 3 19 57 38 35
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 22 6 5 4 -2 11 59 48 36
    3. Sokol Krasnoyarsk 23 9 3 3 2 16 55 39 33
    4. Toros Neftekamsk 23 6 5 1 5 16 59 43 33
    5. Almetievsk 23 8 4 3 1 14 63 49 35
    6. Karaganda 25 11 3 2 4 23 72 49 36
    7. Novokuzněck 25 12 2 3 3 27 82 55 35
    8. Kurgan 20 5 3 2 5 10 45 35 24
    9. Kazzinc-Torpedo 24 11 2 4 1 24 70 46 34
    10. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 11 60 49 28
    11. Chelmet Čeljabinsk 22 6 2 5 2 3 54 51 25
    12. Molot-Prikam'e Perm 23 3 3 4 6 0 52 52 22
    13. Yuzhny Ural Orsk 22 7 1 5 3 -8 54 62 23
    14. Nomad Astana 25 9 1 5 4 -6 52 58 27
    15. Iževsk 23 4 3 2 9 -17 47 64 22
    16. Ermak Angarsk 23 6 1 4 7 -20 51 71 20
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Zvezda Chekhov 24 10 5 3 -2 41 80 39 43
    2. Dinamo St. Petersburg 23 14 3 1 1 49 79 30 41
    3. Karelia SKA 22 8 5 2 0 25 76 51 38
    4. Togliatti 24 10 4 2 2 32 84 52 38
    5. Bars Kazan 21 18 0 1 1 45 80 35 37
    6. Yugra Khanty-Mansiysk 22 6 5 4 -2 11 59 48 36
    7. Karaganda 25 11 3 2 4 23 72 49 36
    8. Ťumeň 22 7 5 1 3 19 57 38 35
    9. Penza 24 13 2 1 5 32 76 44 35
    10. Almetievsk 23 8 4 3 1 14 63 49 35
    11. Novokuzněck 25 12 2 3 3 27 82 55 35
    12. Khimik Voskresensk 24 5 5 4 1 7 50 43 34
    13. Kazzinc-Torpedo 24 11 2 4 1 24 70 46 34
    14. Sokol Krasnoyarsk 23 9 3 3 2 16 55 39 33
    15. Toros Neftekamsk 23 6 5 1 5 16 59 43 33
    16. Tambov 23 6 4 4 1 12 60 48 32
    17. Humo Tashkent 24 12 1 4 2 23 76 53 32
    18. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 11 60 49 28
    19. Nomad Astana 25 9 1 5 4 -6 52 58 27
    20. Dynamo Tver 21 -1 6 4 2 1 46 45 26
    21. Heilongjiang Harbin 22 9 1 4 3 -1 62 63 26
    22. Chelmet Čeljabinsk 22 6 2 5 2 3 54 51 25
    23. Kurgan 20 5 3 2 5 10 45 35 24
    24. Voroněž 22 2 4 4 4 -3 58 61 24
    25. Samara 24 2 4 4 6 -13 61 74 24
    26. Yuzhny Ural Orsk 22 7 1 5 3 -8 54 62 23
    27. Molot-Prikam'e Perm 23 3 3 4 6 0 52 52 22
    28. Torpedo Gorky 23 4 3 2 9 -10 42 52 22
    29. Iževsk 23 4 3 2 9 -17 47 64 22
    30. Rostov 22 5 2 2 9 -11 51 62 20
    31. Ermak Angarsk 23 6 1 4 7 -20 51 71 20
    32. ORG Beijing 23 6 2 0 13 -14 58 72 20
    33. Ryazan 21 4 1 5 5 -23 26 49 17
    34. Tseng Tou Jilin 23 -1 3 2 14 -29 41 70 12

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 24 7 5 3 1 29 66 37 37
    2. Karelia SKA 24 7 6 1 3 28 79 51 39
    3. Zvezda Chekhov 21 4 5 0 7 4 51 47 28
    4. Togliatti 22 8 2 1 8 -1 54 55 25
    5. Bars Kazan 24 10 1 1 10 4 74 70 25
    6. Khimik Voskresensk 22 11 0 1 9 -2 51 53 23
    7. Humo Tashkent 23 7 1 3 8 -20 43 63 21
    8. Penza 21 5 0 6 4 -13 40 53 16
    9. Tambov 23 4 2 1 13 -14 50 64 17
    10. Dynamo Tver 24 3 2 6 5 -19 45 64 20
    11. Voroněž 23 3 2 4 8 -21 49 70 18
    12. Torpedo Gorky 23 -6 7 3 9 -16 39 55 19
    13. Rostov 22 -2 5 3 8 -24 43 67 19
    14. Heilongjiang Harbin 24 4 0 4 12 -42 50 92 12
    15. ORG Beijing 23 2 2 4 9 -28 47 75 16
    16. Ryazan 24 4 2 3 10 -30 33 63 19
    17. Samara 23 2 1 4 11 -31 44 75 12
    18. Tseng Tou Jilin 24 -2 3 3 14 -43 49 92 11

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 23 4 7 4 -3 18 59 41 40
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 23 7 4 0 8 17 66 49 30
    3. Sokol Krasnoyarsk 23 8 3 2 5 23 68 45 30
    4. Toros Neftekamsk 23 7 3 3 4 13 69 56 29
    5. Almetievsk 23 11 0 2 8 4 46 42 24
    6. Karaganda 21 5 2 5 2 -4 37 41 23
    7. Novokuzněck 21 3 3 4 4 -7 64 71 22
    8. Kurgan 26 7 4 2 7 3 63 60 32
    9. Kazzinc-Torpedo 22 2 3 5 4 -7 52 59 21
    10. Gornyak Uchaly 22 -1 6 3 5 -1 45 46 25
    11. Chelmet Čeljabinsk 24 0 5 2 10 -13 43 56 22
    12. Molot-Prikam'e Perm 22 2 3 6 2 -6 53 59 22
    13. Yuzhny Ural Orsk 23 3 3 0 14 -13 45 58 18
    14. Nomad Astana 21 3 1 4 8 -32 40 72 14
    15. Iževsk 22 2 3 2 10 -15 43 58 18
    16. Ermak Angarsk 23 -1 3 4 10 -27 52 79 14
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 23 4 7 4 -3 18 59 41 40
    2. Karelia SKA 24 7 6 1 3 28 79 51 39
    3. Dinamo St. Petersburg 24 7 5 3 1 29 66 37 37
    4. Kurgan 26 7 4 2 7 3 63 60 32
    5. Sokol Krasnoyarsk 23 8 3 2 5 23 68 45 30
    6. Yugra Khanty-Mansiysk 23 7 4 0 8 17 66 49 30
    7. Toros Neftekamsk 23 7 3 3 4 13 69 56 29
    8. Zvezda Chekhov 21 4 5 0 7 4 51 47 28
    9. Gornyak Uchaly 22 -1 6 3 5 -1 45 46 25
    10. Togliatti 22 8 2 1 8 -1 54 55 25
    11. Bars Kazan 24 10 1 1 10 4 74 70 25
    12. Almetievsk 23 11 0 2 8 4 46 42 24
    13. Karaganda 21 5 2 5 2 -4 37 41 23
    14. Khimik Voskresensk 22 11 0 1 9 -2 51 53 23
    15. Chelmet Čeljabinsk 24 0 5 2 10 -13 43 56 22
    16. Molot-Prikam'e Perm 22 2 3 6 2 -6 53 59 22
    17. Novokuzněck 21 3 3 4 4 -7 64 71 22
    18. Kazzinc-Torpedo 22 2 3 5 4 -7 52 59 21
    19. Humo Tashkent 23 7 1 3 8 -20 43 63 21
    20. Dynamo Tver 24 3 2 6 5 -19 45 64 20
    21. Torpedo Gorky 23 -6 7 3 9 -16 39 55 19
    22. Ryazan 24 4 2 3 10 -30 33 63 19
    23. Rostov 22 -2 5 3 8 -24 43 67 19
    24. Yuzhny Ural Orsk 23 3 3 0 14 -13 45 58 18
    25. Iževsk 22 2 3 2 10 -15 43 58 18
    26. Voroněž 23 3 2 4 8 -21 49 70 18
    27. Tambov 23 4 2 1 13 -14 50 64 17
    28. Penza 21 5 0 6 4 -13 40 53 16
    29. ORG Beijing 23 2 2 4 9 -28 47 75 16
    30. Nomad Astana 21 3 1 4 8 -32 40 72 14
    31. Ermak Angarsk 23 -1 3 4 10 -27 52 79 14
    32. Samara 23 2 1 4 11 -31 44 75 12
    33. Heilongjiang Harbin 24 4 0 4 12 -42 50 92 12
    34. Tseng Tou Jilin 24 -2 3 3 14 -43 49 92 11