Kazzinc-Torpedo VS Sarov


Kazzinc-Torpedo

Sarov

Kazzinc-Torpedo (T1) VS Sarov (T2)

Kazzinc-Torpedo

Sarov

Zaujímavé

Kazzinc-Torpedo

  • Počet remíz tímu Kazzinc-Torpedo je až 7 z celkového počtu 15 zápasov, čo je až 47%.
  • Až 10 zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 15 zápasov, to je až 67%.
  • Kazzinc-Torpedo už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazzinc-Torpedo už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazzinc-Torpedo už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Sarov

    H2H

    • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 75%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / VHL / 2018/2019
    04.02.2019 16:30 Sarov Kazzinc-Torpedo under 1:4 0:1,0:1,1:2
    28.10.2018 12:00 Kazzinc-Torpedo Sarov over 6:1 1:0,3:1,2:0
    Rusko / VHL / 2017/2018
    28.12.2017 13:30 Kazzinc-Torpedo Sarov under 3:2 0:1,1:1,2:0
    23.10.2017 17:30 Sarov Kazzinc-Torpedo under 4:1 0:0,2:0,2:1

    Kazzinc-Torpedo

    3 - 0 - 1

    Sarov

    Kazzinc-Torpedo


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    20.10.19 14:00 Molot-Prikam'e Perm Kazzinc-Torpedo under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
    14.10.19 14:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo under 2:3 1:1,0:1,1:1
    13.10.19 12:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo over 6:3 2:1,3:2,1:0
    10.10.19 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 0:0,2:0,2:3
    06.10.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
    01.10.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Tambov over 5:2 1:2,0:0,4:0
    29.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
    27.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov over 5:4 3:2,0:1,2:1
    23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
    21.09.19 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
    19.09.19 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
    15.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:3
    13.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 1:0,0:0,0:0
    11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
    09.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ťumeň under 1:2 0:0,0:1,1:1

    Sarov


    nenájdený žiadny zápas

    Kazzinc-Torpedo


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    22.10.2019 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    24.10.2019 17:30 Almetievsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    26.10.2019 14:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    30.10.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
    03.11.2019 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    05.11.2019 17:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    09.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Kurgan porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Kurgan Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Ryazan porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
    13.12.2019 17:00 ORG Beijing Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Samara porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    18.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
    20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk porovnaj tímy
    22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
    24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
    02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
    05.02.2020 17:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ťumeň Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    ukáž viac

    Sarov


    nenájdený žiadny zápas

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 15 4 5 1 -1 30 51 21 29
    2. Karelia SKA 17 3 5 3 -2 18 60 42 29
    3. Togliatti 16 6 3 1 2 20 50 30 25
    4. Zvezda Chekhov 16 7 2 3 -1 11 41 30 25
    5. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
    6. Heilongjiang Harbin 15 8 0 1 5 -5 35 40 17
    7. Penza 16 7 0 2 5 13 48 35 16
    8. Khimik Voskresensk 15 3 2 2 4 2 35 33 16
    9. Samara 15 2 2 3 3 -4 36 40 15
    10. Dynamo Tver 16 -1 3 5 1 -13 24 37 15
    11. ORG Beijing 15 5 0 4 2 -9 34 43 14
    12. Ryazan 16 3 1 4 3 -16 20 36 14
    13. Tambov 14 0 3 2 4 0 31 31 14
    14. Voroněž 16 1 2 4 3 -9 36 45 14
    15. Humo Tashkent 14 3 1 3 3 0 32 32 13
    16. Torpedo Gorky 15 -1 3 1 8 -15 21 36 11
    17. Rostov 16 0 2 3 6 -26 28 54 11
    18. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 2 6 -18 29 47 8

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 16 3 6 0 1 20 51 31 30
    2. Ťumeň 17 4 5 1 1 16 45 29 29
    3. Toros Neftekamsk 16 3 4 1 3 10 40 30 23
    4. Novokuzněck 15 7 1 3 0 12 53 41 21
    5. Kurgan 16 7 1 2 3 7 36 29 20
    6. Kazzinc-Torpedo 15 2 3 4 -1 1 39 38 20
    7. Gornyak Uchaly 16 5 2 1 5 2 34 32 19
    8. Molot-Prikam'e Perm 17 7 0 5 0 8 47 39 19
    9. Karaganda 16 4 2 3 2 6 35 29 19
    10. Almetievsk 16 5 1 3 3 0 37 37 17
    11. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
    12. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 2 3 0 31 31 16
    13. Chelmet Čeljabinsk 15 2 3 0 7 0 39 39 16
    14. Nomad Astana 16 6 0 1 8 -27 28 55 13
    15. Iževsk 17 1 2 2 8 -23 27 50 12
    16. Ermak Angarsk 15 0 2 1 9 -18 33 51 9
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 16 3 6 0 1 20 51 31 30
    2. Dinamo St. Petersburg 15 4 5 1 -1 30 51 21 29
    3. Ťumeň 17 4 5 1 1 16 45 29 29
    4. Karelia SKA 17 3 5 3 -2 18 60 42 29
    5. Togliatti 16 6 3 1 2 20 50 30 25
    6. Zvezda Chekhov 16 7 2 3 -1 11 41 30 25
    7. Toros Neftekamsk 16 3 4 1 3 10 40 30 23
    8. Novokuzněck 15 7 1 3 0 12 53 41 21
    9. Kurgan 16 7 1 2 3 7 36 29 20
    10. Kazzinc-Torpedo 15 2 3 4 -1 1 39 38 20
    11. Gornyak Uchaly 16 5 2 1 5 2 34 32 19
    12. Molot-Prikam'e Perm 17 7 0 5 0 8 47 39 19
    13. Karaganda 16 4 2 3 2 6 35 29 19
    14. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
    15. Heilongjiang Harbin 15 8 0 1 5 -5 35 40 17
    16. Almetievsk 16 5 1 3 3 0 37 37 17
    17. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
    18. Penza 16 7 0 2 5 13 48 35 16
    19. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 2 3 0 31 31 16
    20. Chelmet Čeljabinsk 15 2 3 0 7 0 39 39 16
    21. Khimik Voskresensk 15 3 2 2 4 2 35 33 16
    22. Samara 15 2 2 3 3 -4 36 40 15
    23. Dynamo Tver 16 -1 3 5 1 -13 24 37 15
    24. ORG Beijing 15 5 0 4 2 -9 34 43 14
    25. Ryazan 16 3 1 4 3 -16 20 36 14
    26. Tambov 14 0 3 2 4 0 31 31 14
    27. Voroněž 16 1 2 4 3 -9 36 45 14
    28. Nomad Astana 16 6 0 1 8 -27 28 55 13
    29. Humo Tashkent 14 3 1 3 3 0 32 32 13
    30. Iževsk 17 1 2 2 8 -23 27 50 12
    31. Torpedo Gorky 15 -1 3 1 8 -15 21 36 11
    32. Rostov 16 0 2 3 6 -26 28 54 11
    33. Ermak Angarsk 15 0 2 1 9 -18 33 51 9
    34. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 2 6 -18 29 47 8

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
    2. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
    3. Togliatti 9 4 2 0 1 17 34 17 16
    4. Zvezda Chekhov 9 4 1 3 -3 8 26 18 15
    5. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
    6. Heilongjiang Harbin 6 4 0 1 0 5 16 11 9
    7. Penza 9 4 0 1 3 9 30 21 9
    8. Khimik Voskresensk 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
    9. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
    10. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
    11. ORG Beijing 6 3 0 0 3 0 11 11 6
    12. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
    13. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
    14. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
    15. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
    16. Torpedo Gorky 9 1 1 1 4 -9 13 22 7
    17. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
    18. Tseng Tou Jilin 6 -1 1 1 3 -5 15 20 3

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
    2. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
    3. Toros Neftekamsk 9 1 2 0 4 1 18 17 10
    4. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
    5. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
    6. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
    7. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
    8. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 7 26 19 11
    9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
    10. Almetievsk 8 2 1 2 0 0 19 19 10
    11. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
    12. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
    13. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
    14. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
    15. Iževsk 10 0 2 1 4 -14 16 30 9
    16. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
    2. Togliatti 9 4 2 0 1 17 34 17 16
    3. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
    4. Zvezda Chekhov 9 4 1 3 -3 8 26 18 15
    5. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
    6. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
    7. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
    8. Khimik Voskresensk 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
    9. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
    10. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
    11. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
    12. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 7 26 19 11
    13. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
    14. Toros Neftekamsk 9 1 2 0 4 1 18 17 10
    15. Almetievsk 8 2 1 2 0 0 19 19 10
    16. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
    17. Heilongjiang Harbin 6 4 0 1 0 5 16 11 9
    18. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
    19. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
    20. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
    21. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
    22. Penza 9 4 0 1 3 9 30 21 9
    23. Iževsk 10 0 2 1 4 -14 16 30 9
    24. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
    25. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
    26. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
    27. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
    28. Torpedo Gorky 9 1 1 1 4 -9 13 22 7
    29. ORG Beijing 6 3 0 0 3 0 11 11 6
    30. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
    31. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
    32. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
    33. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
    34. Tseng Tou Jilin 6 -1 1 1 3 -5 15 20 3

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
    2. Karelia SKA 9 -1 4 1 0 11 34 23 15
    3. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
    4. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
    5. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
    6. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
    7. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
    8. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
    9. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
    10. Dynamo Tver 9 0 1 2 3 -13 11 24 6
    11. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
    12. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
    13. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
    14. Voroněž 7 -1 1 2 2 -11 12 23 4
    15. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
    16. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
    17. Rostov 8 0 1 1 4 -16 12 28 5
    18. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 9 0 4 0 1 13 32 19 16
    2. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
    3. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
    4. Novokuzněck 4 0 1 0 2 -2 10 12 4
    5. Kurgan 10 4 0 2 2 -5 21 26 10
    6. Kazzinc-Torpedo 7 -1 2 2 0 -3 18 21 8
    7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
    8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
    9. Karaganda 8 1 1 2 1 -2 11 13 8
    10. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
    11. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
    12. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
    13. Chelmet Čeljabinsk 9 -1 3 0 4 -3 20 23 10
    14. Nomad Astana 8 2 0 1 4 -21 14 35 5
    15. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
    16. Ermak Angarsk 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 9 0 4 0 1 13 32 19 16
    3. Karelia SKA 9 -1 4 1 0 11 34 23 15
    4. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
    5. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
    6. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
    7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
    8. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
    9. Chelmet Čeljabinsk 9 -1 3 0 4 -3 20 23 10
    10. Kurgan 10 4 0 2 2 -5 21 26 10
    11. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
    12. Karaganda 8 1 1 2 1 -2 11 13 8
    13. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
    14. Kazzinc-Torpedo 7 -1 2 2 0 -3 18 21 8
    15. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
    16. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
    17. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
    18. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
    19. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
    20. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
    21. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
    22. Dynamo Tver 9 0 1 2 3 -13 11 24 6
    23. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
    24. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
    25. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
    26. Rostov 8 0 1 1 4 -16 12 28 5
    27. Nomad Astana 8 2 0 1 4 -21 14 35 5
    28. Novokuzněck 4 0 1 0 2 -2 10 12 4
    29. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
    30. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
    31. Voroněž 7 -1 1 2 2 -11 12 23 4
    32. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
    33. Ermak Angarsk 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
    34. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2