Kazzinc-Torpedo VS Penza


Kazzinc-Torpedo

Penza

Kazzinc-Torpedo (T1) VS Penza (T2)

Kazzinc-Torpedo

Penza

Zaujímavé

Kazzinc-Torpedo

  • Až 4 zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 100%.
  • Kazzinc-Torpedo už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazzinc-Torpedo už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazzinc-Torpedo už 1 zápasov v rade nevyhrali.
  • Kazzinc-Torpedo ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Penza

  • 3 z celkového počtu 5 zápasov tímu Penza skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
17.12.2018 12:00 Kazzinc-Torpedo Penza over 9:1 2:0,4:1,3:0
27.09.2018 18:00 Penza Kazzinc-Torpedo over 4:3 2:2,1:0,1:1
Rusko / VHL / 2017/2018
26.12.2017 13:30 Kazzinc-Torpedo Penza under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
25.10.2017 18:00 Penza Kazzinc-Torpedo under 2:1 1:0,1:1,0:0

Kazzinc-Torpedo

1 - 1 - 2

Penza

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:3
13.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ťumeň under 1:2 0:0,0:1,1:1

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.19 17:30 Bars Kazan Penza under 4:1 1:0,2:1,1:0
15.09.19 14:00 Ryazan Penza under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
10.09.19 18:00 Penza Tseng Tou Jilin over 6:0 3:0,1:0,2:0
08.09.19 16:00 Penza ORG Beijing over 8:1 4:1,1:0,3:0
06.09.19 18:00 Penza Heilongjiang Harbin under 0:3 0:0,0:2,0:1

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2019 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
21.09.2019 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
23.09.2019 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
27.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov porovnaj tímy
29.09.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Tambov porovnaj tímy
06.10.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Molot-Prikam'e Perm Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Almetievsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
03.11.2019 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Kurgan porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Kurgan Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Ryazan porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 ORG Beijing Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Samara porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ťumeň Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
ukáž viac

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2019 17:30 Torpedo Gorky Penza porovnaj tímy
25.09.2019 18:00 Penza Kurgan porovnaj tímy
27.09.2019 18:00 Penza Gornyak Uchaly porovnaj tímy
29.09.2019 16:00 Penza Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Penza Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Ťumeň Penza porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Ermak Angarsk Penza porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Penza porovnaj tímy
18.10.2019 17:00 Penza Dynamo Tver porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Penza Karelia SKA porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Penza Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Rostov Penza porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Voroněž Penza porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Tambov Penza porovnaj tímy
03.11.2019 11:00 Penza Zvezda Chekhov porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Penza Khimik Voskresensk porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Penza Humo Tashkent porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Samara Penza porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Penza Togliatti porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Penza Samara porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Penza porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Khimik Voskresensk Penza porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Humo Tashkent Penza porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Penza Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Penza Iževsk porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 Penza Almetievsk porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Penza Toros Neftekamsk porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Novokuzněck Penza porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Nomad Astana Penza porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Karaganda Penza porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Samara Penza porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Penza Samara porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Penza Togliatti porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Penza Tambov porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Penza Voroněž porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Penza Rostov porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Penza porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Karelia SKA Penza porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Dynamo Tver Penza porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Penza Torpedo Gorky porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Penza Bars Kazan porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Penza Ryazan porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Tseng Tou Jilin Penza porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Penza porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 ORG Beijing Penza porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 6 0 3 0 0 7 21 14 12
2. Zvezda Chekhov 5 5 0 0 0 9 13 4 10
3. Togliatti 5 3 1 0 0 12 19 7 10
4. Tambov 5 -1 2 2 -2 3 12 9 8
5. Dinamo St. Petersburg 4 -1 2 1 -1 3 10 7 7
6. Bars Kazan 5 1 1 0 2 3 16 13 6
7. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
8. Penza 5 2 0 1 1 6 15 9 5
9. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
10. Khimik Voskresensk 4 0 1 1 0 -1 9 10 5
11. Samara 4 0 1 1 0 0 12 12 5
12. Dynamo Tver 5 -2 2 1 1 -3 8 11 5
13. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
14. Tseng Tou Jilin 4 -1 1 1 1 -8 7 15 3
15. Ryazan 5 -1 1 1 2 -9 4 13 3
16. Rostov 5 0 0 3 -1 -10 6 16 3
17. Torpedo Gorky 4 -1 1 0 3 -6 5 11 2
18. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 5 1 2 0 0 11 16 5 10
2. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
3. Yugra Khanty-Mansiysk 5 2 1 0 1 6 18 12 8
4. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
5. Molot-Prikam'e Perm 5 2 0 1 1 0 14 14 5
6. Kurgan 6 2 0 1 2 0 13 13 5
7. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
8. Iževsk 5 2 0 1 1 -2 8 10 5
9. Nomad Astana 5 2 0 1 1 -7 11 18 5
10. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
11. Karaganda 6 -2 2 1 2 -4 10 14 5
12. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
13. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
14. Almetievsk 5 1 0 2 0 -4 11 15 4
15. Gornyak Uchaly 5 -2 2 0 3 -7 8 15 4
16. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 6 0 3 0 0 7 21 14 12
2. Zvezda Chekhov 5 5 0 0 0 9 13 4 10
3. Togliatti 5 3 1 0 0 12 19 7 10
4. Ťumeň 5 1 2 0 0 11 16 5 10
5. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
6. Yugra Khanty-Mansiysk 5 2 1 0 1 6 18 12 8
7. Tambov 5 -1 2 2 -2 3 12 9 8
8. Dinamo St. Petersburg 4 -1 2 1 -1 3 10 7 7
9. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
10. Bars Kazan 5 1 1 0 2 3 16 13 6
11. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
12. Penza 5 2 0 1 1 6 15 9 5
13. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
14. Molot-Prikam'e Perm 5 2 0 1 1 0 14 14 5
15. Kurgan 6 2 0 1 2 0 13 13 5
16. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
17. Iževsk 5 2 0 1 1 -2 8 10 5
18. Nomad Astana 5 2 0 1 1 -7 11 18 5
19. Khimik Voskresensk 4 0 1 1 0 -1 9 10 5
20. Samara 4 0 1 1 0 0 12 12 5
21. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
22. Karaganda 6 -2 2 1 2 -4 10 14 5
23. Dynamo Tver 5 -2 2 1 1 -3 8 11 5
24. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
25. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
26. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
27. Almetievsk 5 1 0 2 0 -4 11 15 4
28. Gornyak Uchaly 5 -2 2 0 3 -7 8 15 4
29. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
30. Tseng Tou Jilin 4 -1 1 1 1 -8 7 15 3
31. Ryazan 5 -1 1 1 2 -9 4 13 3
32. Rostov 5 0 0 3 -1 -10 6 16 3
33. Torpedo Gorky 4 -1 1 0 3 -6 5 11 2
34. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 2 2 0 0 0 2 6 4 4
2. Zvezda Chekhov 3 3 0 0 0 7 9 2 6
3. Togliatti 4 2 1 0 0 10 16 6 8
4. Tambov 4 0 1 2 -2 2 10 8 6
5. Dinamo St. Petersburg 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
6. Bars Kazan 1 1 0 0 0 3 4 1 2
7. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
8. Penza 3 2 0 0 1 10 14 4 4
9. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
10. Khimik Voskresensk 3 0 1 1 -1 2 9 7 5
11. Samara 3 0 1 1 -1 3 12 9 5
12. Dynamo Tver 2 -1 1 1 -1 0 3 3 3
13. Heilongjiang Harbin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Tseng Tou Jilin 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
15. Ryazan 2 -1 1 0 1 -1 2 3 2
16. Rostov 3 0 0 2 -1 -4 4 8 2
17. Torpedo Gorky 1 0 0 0 1 -4 1 5 0
18. ORG Beijing 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 1 1 0 0 0 4 5 1 2
2. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
3. Yugra Khanty-Mansiysk 1 1 0 0 0 1 3 2 2
4. Chelmet Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 1 0 4 13 9 5
6. Kurgan 2 1 0 0 1 2 4 2 2
7. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
8. Iževsk 4 2 0 1 0 -1 6 7 5
9. Nomad Astana 4 2 0 0 2 -6 9 15 4
10. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
11. Karaganda 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
12. Yuzhny Ural Orsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sokol Krasnoyarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Almetievsk 4 1 0 2 -1 -3 10 13 4
15. Gornyak Uchaly 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
16. Ermak Angarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Togliatti 4 2 1 0 0 10 16 6 8
2. Toros Neftekamsk 5 2 1 0 1 5 12 7 8
3. Zvezda Chekhov 3 3 0 0 0 7 9 2 6
4. Tambov 4 0 1 2 -2 2 10 8 6
5. Voroněž 5 2 0 2 -1 2 15 13 6
6. Humo Tashkent 3 2 0 1 -1 5 9 4 5
7. Khimik Voskresensk 3 0 1 1 -1 2 9 7 5
8. Kazzinc-Torpedo 4 2 0 1 0 0 7 7 5
9. Iževsk 4 2 0 1 0 -1 6 7 5
10. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 1 0 4 13 9 5
11. Samara 3 0 1 1 -1 3 12 9 5
12. Novokuzněck 4 1 0 3 -3 -2 10 12 5
13. Penza 3 2 0 0 1 10 14 4 4
14. Karelia SKA 2 2 0 0 0 2 6 4 4
15. Almetievsk 4 1 0 2 -1 -3 10 13 4
16. Nomad Astana 4 2 0 0 2 -6 9 15 4
17. Dynamo Tver 2 -1 1 1 -1 0 3 3 3
18. Karaganda 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
19. Ťumeň 1 1 0 0 0 4 5 1 2
20. Bars Kazan 1 1 0 0 0 3 4 1 2
21. Kurgan 2 1 0 0 1 2 4 2 2
22. Yugra Khanty-Mansiysk 1 1 0 0 0 1 3 2 2
23. Ryazan 2 -1 1 0 1 -1 2 3 2
24. Rostov 3 0 0 2 -1 -4 4 8 2
25. Dinamo St. Petersburg 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
26. Sokol Krasnoyarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Ermak Angarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Chelmet Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Heilongjiang Harbin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Yuzhny Ural Orsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. ORG Beijing 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Gornyak Uchaly 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
33. Tseng Tou Jilin 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
34. Torpedo Gorky 1 0 0 0 1 -4 1 5 0

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 4 -2 3 0 0 5 15 10 8
2. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 2 4 2 4
3. Togliatti 1 1 0 0 0 2 3 1 2
4. Tambov 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
5. Dinamo St. Petersburg 3 -1 2 0 0 4 8 4 6
6. Bars Kazan 4 0 1 0 2 0 12 12 4
7. Voroněž 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Penza 2 0 0 1 0 -4 1 5 1
9. Humo Tashkent 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Khimik Voskresensk 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
11. Samara 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
12. Dynamo Tver 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
13. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
14. Tseng Tou Jilin 3 -1 1 1 0 -6 6 12 3
15. Ryazan 3 0 0 1 1 -8 2 10 1
16. Rostov 2 0 0 1 0 -6 2 8 1
17. Torpedo Gorky 3 -1 1 0 2 -2 4 6 2
18. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 4 0 2 0 0 7 11 4 8
2. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Yugra Khanty-Mansiysk 4 1 1 0 1 5 15 10 6
4. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
5. Molot-Prikam'e Perm 1 0 0 0 1 -4 1 5 0
6. Kurgan 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
7. Kazzinc-Torpedo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Iževsk 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
9. Nomad Astana 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
10. Novokuzněck 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Karaganda 2 -1 1 0 1 0 2 2 2
12. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
13. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
14. Almetievsk 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
15. Gornyak Uchaly 4 -2 2 0 2 -6 7 13 4
16. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 4 0 2 0 0 7 11 4 8
2. Karelia SKA 4 -2 3 0 0 5 15 10 8
3. Dinamo St. Petersburg 3 -1 2 0 0 4 8 4 6
4. Chelmet Čeljabinsk 4 1 1 0 1 3 12 9 6
5. Yugra Khanty-Mansiysk 4 1 1 0 1 5 15 10 6
6. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 2 4 2 4
7. Yuzhny Ural Orsk 4 0 1 0 2 1 7 6 4
8. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 2 11 9 4
9. Bars Kazan 4 0 1 0 2 0 12 12 4
10. Heilongjiang Harbin 4 2 0 0 2 -3 10 13 4
11. Gornyak Uchaly 4 -2 2 0 2 -6 7 13 4
12. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -2 9 11 3
13. Kurgan 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
14. Tseng Tou Jilin 3 -1 1 1 0 -6 6 12 3
15. Togliatti 1 1 0 0 0 2 3 1 2
16. Tambov 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
17. Karaganda 2 -1 1 0 1 0 2 2 2
18. Torpedo Gorky 3 -1 1 0 2 -2 4 6 2
19. Dynamo Tver 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
20. Nomad Astana 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
21. Penza 2 0 0 1 0 -4 1 5 1
22. Rostov 2 0 0 1 0 -6 2 8 1
23. Ryazan 3 0 0 1 1 -8 2 10 1
24. ORG Beijing 4 0 0 1 2 -10 9 19 1
25. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Voroněž 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kazzinc-Torpedo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Humo Tashkent 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Novokuzněck 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Almetievsk 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
31. Iževsk 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. Samara 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
33. Khimik Voskresensk 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
34. Molot-Prikam'e Perm 1 0 0 0 1 -4 1 5 0