Kazzinc-Torpedo VS Ermak Angarsk


Kazzinc-Torpedo

Ermak Angarsk

Kazzinc-Torpedo (T1) VS Ermak Angarsk (T2)

Kazzinc-Torpedo

Ermak Angarsk

Zaujímavé

Kazzinc-Torpedo

  • Počet remíz tímu Kazzinc-Torpedo je až 6 z celkového počtu 14 zápasov, čo je až 43%.
  • Až 9 zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 14 zápasov, to je až 64%.
  • Kazzinc-Torpedo už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazzinc-Torpedo už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazzinc-Torpedo už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Ermak Angarsk

  • Mužsvo Ermak Angarsk prehralo až 69% svojích zápasov (9 prehier z 13).
  • 8 z celkového počtu 13 zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.
  • Ermak Angarsk už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Ermak Angarsk ťahá aktuálne sériu 7 prehier v rade.
  • Ermak Angarsk už 8 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 60% vzájomných zápasov (3 z 5) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 5 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
11.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
Rusko / VHL / 2018/2019
13.01.2019 10:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:0
09.10.2018 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
02.02.2018 12:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo under 2:0 0:0,2:0,0:0
21.09.2017 15:00 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0

Kazzinc-Torpedo

1 - 3 - 1

Ermak Angarsk

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 14:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.10.19 12:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo over 6:3 2:1,3:2,1:0
10.10.19 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 0:0,2:0,2:3
06.10.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
01.10.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Tambov over 5:2 1:2,0:0,4:0
29.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
27.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov over 5:4 3:2,0:1,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
19.09.19 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
15.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:3
13.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ťumeň under 1:2 0:0,0:1,1:1

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 13:00 Ermak Angarsk Togliatti under 0:2 0:0,0:1,0:1
12.10.19 11:00 Ermak Angarsk Penza over 1:5 1:2,0:2,0:1
07.10.19 16:30 Humo Tashkent Ermak Angarsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 5:2 1:1,3:1,1:0
03.10.19 18:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk over 4:2 1:0,1:1,2:1
28.09.19 11:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,0:3,1:0
26.09.19 13:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 2:3 2:2,0:0,0:1
24.09.19 13:00 Ermak Angarsk Iževsk under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
22.09.19 11:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm over 5:2 2:0,0:1,3:1
14.09.19 10:00 Novokuzněck Ermak Angarsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:3
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 15:00 Nomad Astana Ermak Angarsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
07.09.19 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2019 14:00 Molot-Prikam'e Perm Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
24.10.2019 17:30 Almetievsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.10.2019 14:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.10.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
03.11.2019 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Kurgan porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Kurgan Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Ryazan porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 ORG Beijing Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Samara porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ťumeň Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
ukáž viac

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.10.2019 13:00 Ermak Angarsk Samara porovnaj tímy
20.10.2019 09:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk porovnaj tímy
22.10.2019 13:30 ORG Beijing Ermak Angarsk porovnaj tímy
24.10.2019 12:30 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk porovnaj tímy
28.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Ryazan porovnaj tímy
30.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan porovnaj tímy
01.11.2019 12:00 Ermak Angarsk Torpedo Gorky porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Kurgan Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Rostov porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Voroněž porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Tambov porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Tver Ermak Angarsk porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Karelia SKA Ermak Angarsk porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Kurgan porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Iževsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Almetievsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Karaganda porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Nomad Astana porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Novokuzněck porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 15 4 4 2 -1 18 53 35 26
2. Dinamo St. Petersburg 13 4 4 1 -1 26 44 18 25
3. Togliatti 14 5 3 1 1 18 45 27 23
4. Zvezda Chekhov 14 8 1 2 0 11 37 26 22
5. Dynamo Tver 14 -1 3 5 -1 -6 22 28 15
6. Heilongjiang Harbin 12 7 0 0 5 -4 28 32 14
7. Bars Kazan 14 5 1 0 7 7 41 34 14
8. ORG Beijing 13 5 0 4 0 -4 32 36 14
9. Khimik Voskresensk 13 2 2 2 3 3 30 27 14
10. Tambov 13 0 3 2 3 1 30 29 14
11. Penza 14 6 0 1 6 11 40 29 13
12. Voroněž 15 1 2 3 4 -8 34 42 13
13. Samara 13 1 2 3 2 -4 30 34 13
14. Ryazan 14 3 1 2 5 -14 18 32 12
15. Humo Tashkent 12 4 0 2 4 0 27 27 10
16. Rostov 14 1 1 3 5 -25 25 50 9
17. Tseng Tou Jilin 12 -3 3 2 5 -17 27 44 8
18. Torpedo Gorky 12 -1 2 1 7 -15 17 32 7

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 14 3 5 0 1 16 45 29 26
2. Ťumeň 14 1 5 1 1 11 36 25 23
3. Toros Neftekamsk 14 2 4 1 2 11 38 27 21
4. Kurgan 15 7 1 1 4 8 35 27 19
5. Novokuzněck 14 6 1 3 0 10 51 41 19
6. Kazzinc-Torpedo 14 3 2 4 -1 0 37 37 18
7. Gornyak Uchaly 14 4 2 1 4 1 32 31 17
8. Molot-Prikam'e Perm 14 6 0 4 0 4 38 34 16
9. Karaganda 13 3 2 2 2 7 30 23 16
10. Almetievsk 15 4 1 3 3 -1 35 36 15
11. Chelmet Čeljabinsk 13 3 2 0 6 4 37 33 14
12. Sokol Krasnoyarsk 12 4 1 2 2 -1 26 27 14
13. Yuzhny Ural Orsk 13 2 2 1 5 -6 32 38 13
14. Iževsk 14 2 1 2 6 -21 22 43 10
15. Nomad Astana 13 4 0 1 7 -24 22 46 9
16. Ermak Angarsk 13 -1 2 1 8 -17 26 43 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 14 3 5 0 1 16 45 29 26
2. Karelia SKA 15 4 4 2 -1 18 53 35 26
3. Dinamo St. Petersburg 13 4 4 1 -1 26 44 18 25
4. Togliatti 14 5 3 1 1 18 45 27 23
5. Ťumeň 14 1 5 1 1 11 36 25 23
6. Zvezda Chekhov 14 8 1 2 0 11 37 26 22
7. Toros Neftekamsk 14 2 4 1 2 11 38 27 21
8. Kurgan 15 7 1 1 4 8 35 27 19
9. Novokuzněck 14 6 1 3 0 10 51 41 19
10. Kazzinc-Torpedo 14 3 2 4 -1 0 37 37 18
11. Gornyak Uchaly 14 4 2 1 4 1 32 31 17
12. Molot-Prikam'e Perm 14 6 0 4 0 4 38 34 16
13. Karaganda 13 3 2 2 2 7 30 23 16
14. Almetievsk 15 4 1 3 3 -1 35 36 15
15. Dynamo Tver 14 -1 3 5 -1 -6 22 28 15
16. Heilongjiang Harbin 12 7 0 0 5 -4 28 32 14
17. Bars Kazan 14 5 1 0 7 7 41 34 14
18. Chelmet Čeljabinsk 13 3 2 0 6 4 37 33 14
19. Sokol Krasnoyarsk 12 4 1 2 2 -1 26 27 14
20. ORG Beijing 13 5 0 4 0 -4 32 36 14
21. Khimik Voskresensk 13 2 2 2 3 3 30 27 14
22. Tambov 13 0 3 2 3 1 30 29 14
23. Penza 14 6 0 1 6 11 40 29 13
24. Yuzhny Ural Orsk 13 2 2 1 5 -6 32 38 13
25. Voroněž 15 1 2 3 4 -8 34 42 13
26. Samara 13 1 2 3 2 -4 30 34 13
27. Ryazan 14 3 1 2 5 -14 18 32 12
28. Humo Tashkent 12 4 0 2 4 0 27 27 10
29. Iževsk 14 2 1 2 6 -21 22 43 10
30. Nomad Astana 13 4 0 1 7 -24 22 46 9
31. Rostov 14 1 1 3 5 -25 25 50 9
32. Tseng Tou Jilin 12 -3 3 2 5 -17 27 44 8
33. Torpedo Gorky 12 -1 2 1 7 -15 17 32 7
34. Ermak Angarsk 13 -1 2 1 8 -17 26 43 7

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 7 4 1 1 -1 8 23 15 13
2. Dinamo St. Petersburg 6 3 1 1 -1 12 21 9 11
3. Togliatti 8 3 2 0 1 13 30 17 14
4. Zvezda Chekhov 7 5 0 2 -2 8 22 14 12
5. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
6. Heilongjiang Harbin 3 3 0 0 0 6 9 3 6
7. Bars Kazan 5 4 0 0 1 15 23 8 8
8. ORG Beijing 4 3 0 0 1 5 9 4 6
9. Khimik Voskresensk 7 0 2 2 -1 4 19 15 10
10. Tambov 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
11. Penza 7 3 0 0 4 7 22 15 6
12. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
13. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
14. Ryazan 6 1 1 1 1 1 9 8 7
15. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
16. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
17. Tseng Tou Jilin 5 -1 1 1 2 -4 13 17 3
18. Torpedo Gorky 6 1 0 1 3 -9 9 18 3

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
2. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
3. Toros Neftekamsk 8 1 2 0 3 3 18 15 10
4. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
5. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
6. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
7. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 3 17 14 8
9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
10. Almetievsk 7 1 1 2 0 -1 17 18 8
11. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
12. Sokol Krasnoyarsk 5 3 0 1 0 -2 10 12 7
13. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
14. Iževsk 7 1 1 1 2 -12 11 23 7
15. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
16. Ermak Angarsk 6 0 1 0 4 -6 12 18 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
2. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
3. Togliatti 8 3 2 0 1 13 30 17 14
4. Karelia SKA 7 4 1 1 -1 8 23 15 13
5. Zvezda Chekhov 7 5 0 2 -2 8 22 14 12
6. Tambov 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
7. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
8. Dinamo St. Petersburg 6 3 1 1 -1 12 21 9 11
9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
10. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
11. Khimik Voskresensk 7 0 2 2 -1 4 19 15 10
12. Toros Neftekamsk 8 1 2 0 3 3 18 15 10
13. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
14. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
15. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
16. Bars Kazan 5 4 0 0 1 15 23 8 8
17. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
18. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 3 17 14 8
19. Almetievsk 7 1 1 2 0 -1 17 18 8
20. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
21. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
22. Ryazan 6 1 1 1 1 1 9 8 7
23. Sokol Krasnoyarsk 5 3 0 1 0 -2 10 12 7
24. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
25. Iževsk 7 1 1 1 2 -12 11 23 7
26. Heilongjiang Harbin 3 3 0 0 0 6 9 3 6
27. ORG Beijing 4 3 0 0 1 5 9 4 6
28. Penza 7 3 0 0 4 7 22 15 6
29. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
30. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
31. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
32. Ermak Angarsk 6 0 1 0 4 -6 12 18 4
33. Tseng Tou Jilin 5 -1 1 1 2 -4 13 17 3
34. Torpedo Gorky 6 1 0 1 3 -9 9 18 3

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 8 0 3 1 0 10 30 20 13
2. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
3. Togliatti 6 2 1 1 0 5 15 10 9
4. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
5. Dynamo Tver 7 0 1 2 1 -6 9 15 6
6. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
7. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
8. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
9. Khimik Voskresensk 6 2 0 0 4 -1 11 12 4
10. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
11. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
12. Voroněž 6 -1 1 1 3 -10 10 20 3
13. Samara 6 0 1 1 2 -3 11 14 5
14. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
15. Humo Tashkent 5 1 0 1 2 -5 9 14 3
16. Rostov 6 1 0 1 3 -15 9 24 3
17. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
18. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 0 3 0 1 9 26 17 12
2. Ťumeň 7 1 3 0 0 10 19 9 14
3. Toros Neftekamsk 6 1 2 1 -1 8 20 12 11
4. Kurgan 9 4 0 1 3 -4 20 24 9
5. Novokuzněck 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2
6. Kazzinc-Torpedo 6 0 1 2 0 -4 16 20 6
7. Gornyak Uchaly 8 0 2 1 2 -3 16 19 9
8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
9. Karaganda 5 0 1 1 1 -1 6 7 5
10. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
11. Chelmet Čeljabinsk 7 0 2 0 3 1 18 17 8
12. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
13. Yuzhny Ural Orsk 7 2 1 0 3 0 18 18 8
14. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
15. Nomad Astana 5 0 0 1 3 -18 8 26 1
16. Ermak Angarsk 7 -1 1 1 4 -11 14 25 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
2. Ťumeň 7 1 3 0 0 10 19 9 14
3. Karelia SKA 8 0 3 1 0 10 30 20 13
4. Yugra Khanty-Mansiysk 7 0 3 0 1 9 26 17 12
5. Toros Neftekamsk 6 1 2 1 -1 8 20 12 11
6. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
7. Togliatti 6 2 1 1 0 5 15 10 9
8. Gornyak Uchaly 8 0 2 1 2 -3 16 19 9
9. Kurgan 9 4 0 1 3 -4 20 24 9
10. Chelmet Čeljabinsk 7 0 2 0 3 1 18 17 8
11. Yuzhny Ural Orsk 7 2 1 0 3 0 18 18 8
12. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
13. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
14. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
15. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
16. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
17. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
18. Dynamo Tver 7 0 1 2 1 -6 9 15 6
19. Kazzinc-Torpedo 6 0 1 2 0 -4 16 20 6
20. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
21. Karaganda 5 0 1 1 1 -1 6 7 5
22. Samara 6 0 1 1 2 -3 11 14 5
23. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
24. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
25. Khimik Voskresensk 6 2 0 0 4 -1 11 12 4
26. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
27. Humo Tashkent 5 1 0 1 2 -5 9 14 3
28. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
29. Voroněž 6 -1 1 1 3 -10 10 20 3
30. Rostov 6 1 0 1 3 -15 9 24 3
31. Ermak Angarsk 7 -1 1 1 4 -11 14 25 3
32. Novokuzněck 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2
33. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
34. Nomad Astana 5 0 0 1 3 -18 8 26 1