Heilongjiang Harbin VS Kazzinc-Torpedo


Heilongjiang Harbin

Kazzinc-Torpedo

Heilongjiang Harbin (T1) VS Kazzinc-Torpedo (T2)

Heilongjiang Harbin

Kazzinc-Torpedo

Zaujímavé

Heilongjiang Harbin

  • Heilongjiang Harbin vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 16 vyhral 9 zápasov).
  • Až 11 zápasov tímu Heilongjiang Harbin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 69%.
  • Heilongjiang Harbin už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Heilongjiang Harbin už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Heilongjiang Harbin už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Kazzinc-Torpedo

  • 47% zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 15 zápasov.
  • 10 z celkového počtu 15 zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
21.02.2019 12:30 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo under 3:2 1:1,1:1,1:0
19.11.2018 13:30 Kazzinc-Torpedo Heilongjiang Harbin over 8:3 3:1,4:1,1:1
Rusko / VHL / 2017/2018
22.01.2018 13:30 Kazzinc-Torpedo Heilongjiang Harbin over 8:2 5:0,0:1,3:1
07.10.2017 10:30 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo under 2:1 0:0,0:0,2:1

Heilongjiang Harbin

2 - 0 - 2

Kazzinc-Torpedo

Heilongjiang Harbin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 09:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk over 5:3 1:1,2:0,2:2
17.10.19 13:30 Heilongjiang Harbin Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:4
15.10.19 13:30 Heilongjiang Harbin Ťumeň under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.10.19 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
07.10.19 15:30 Yuzhny Ural Orsk Heilongjiang Harbin under 1:2 0:1,1:0,0:1
05.10.19 12:00 Gornyak Uchaly Heilongjiang Harbin under 4:1 1:0,2:0,1:1
03.10.19 16:00 Kurgan Heilongjiang Harbin under 3:1 2:0,1:1,0:0
28.09.19 08:00 Heilongjiang Harbin Torpedo Gorky under 3:1 0:0,2:1,1:0
26.09.19 13:00 Heilongjiang Harbin Bars Kazan under 2:1 0:0,2:0,0:1
24.09.19 13:00 Heilongjiang Harbin Ryazan under 4:1 0:0,2:1,2:0
22.09.19 09:00 ORG Beijing Heilongjiang Harbin under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.09.19 12:30 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 1:3 0:1,1:1,0:1
10.09.19 17:00 Samara Heilongjiang Harbin over 5:2 2:2,1:0,2:0
08.09.19 15:00 Togliatti Heilongjiang Harbin over 7:2 2:0,3:1,2:1
06.09.19 18:00 Penza Heilongjiang Harbin under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.12.19 14:00 Heilongjiang Harbin ORG Beijing over 4:3 3:2,0:0,1:1

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 14:00 Molot-Prikam'e Perm Kazzinc-Torpedo under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
14.10.19 14:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.10.19 12:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo over 6:3 2:1,3:2,1:0
10.10.19 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 0:0,2:0,2:3
06.10.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
01.10.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Tambov over 5:2 1:2,0:0,4:0
29.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
27.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov over 5:4 3:2,0:1,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
19.09.19 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
15.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:3
13.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ťumeň under 1:2 0:0,0:1,1:1

Heilongjiang Harbin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 13:30 Heilongjiang Harbin Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
26.10.2019 16:00 Dynamo Tver Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Karelia SKA Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
30.10.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
03.11.2019 08:00 Heilongjiang Harbin Rostov porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Voroněž porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Tambov porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Zvezda Chekhov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Khimik Voskresensk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Humo Tashkent Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Zvezda Chekhov porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Khimik Voskresensk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Humo Tashkent porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Molot-Prikam'e Perm Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Iževsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Almetievsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Toros Neftekamsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Novokuzněck porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Nomad Astana porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Karaganda porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin ORG Beijing porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Tambov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Voroněž Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Rostov Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Karelia SKA porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Dynamo Tver porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Torpedo Gorky Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Bars Kazan Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Ryazan Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 ORG Beijing Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Samara porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Togliatti porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Penza porovnaj tímy
ukáž viac

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
24.10.2019 17:30 Almetievsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.10.2019 14:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.10.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
03.11.2019 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Kurgan porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Kurgan Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Ryazan porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 ORG Beijing Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Samara porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ťumeň Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 15 4 5 1 -1 30 51 21 29
2. Karelia SKA 17 3 5 3 -2 18 60 42 29
3. Togliatti 16 6 3 1 2 20 50 30 25
4. Zvezda Chekhov 16 7 2 3 -1 11 41 30 25
5. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
6. Heilongjiang Harbin 15 8 0 1 5 -5 35 40 17
7. Penza 16 7 0 2 5 13 48 35 16
8. Khimik Voskresensk 15 3 2 2 4 2 35 33 16
9. Samara 15 2 2 3 3 -4 36 40 15
10. Dynamo Tver 16 -1 3 5 1 -13 24 37 15
11. ORG Beijing 15 5 0 4 2 -9 34 43 14
12. Ryazan 16 3 1 4 3 -16 20 36 14
13. Tambov 14 0 3 2 4 0 31 31 14
14. Voroněž 16 1 2 4 3 -9 36 45 14
15. Humo Tashkent 14 3 1 3 3 0 32 32 13
16. Torpedo Gorky 15 -1 3 1 8 -15 21 36 11
17. Rostov 16 0 2 3 6 -26 28 54 11
18. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 2 6 -18 29 47 8

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 16 3 6 0 1 20 51 31 30
2. Ťumeň 17 4 5 1 1 16 45 29 29
3. Toros Neftekamsk 16 3 4 1 3 10 40 30 23
4. Novokuzněck 15 7 1 3 0 12 53 41 21
5. Kurgan 16 7 1 2 3 7 36 29 20
6. Kazzinc-Torpedo 15 2 3 4 -1 1 39 38 20
7. Gornyak Uchaly 16 5 2 1 5 2 34 32 19
8. Molot-Prikam'e Perm 17 7 0 5 0 8 47 39 19
9. Karaganda 16 4 2 3 2 6 35 29 19
10. Almetievsk 16 5 1 3 3 0 37 37 17
11. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
12. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 2 3 0 31 31 16
13. Chelmet Čeljabinsk 15 2 3 0 7 0 39 39 16
14. Nomad Astana 16 6 0 1 8 -27 28 55 13
15. Iževsk 17 1 2 2 8 -23 27 50 12
16. Ermak Angarsk 15 0 2 1 9 -18 33 51 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 16 3 6 0 1 20 51 31 30
2. Dinamo St. Petersburg 15 4 5 1 -1 30 51 21 29
3. Ťumeň 17 4 5 1 1 16 45 29 29
4. Karelia SKA 17 3 5 3 -2 18 60 42 29
5. Togliatti 16 6 3 1 2 20 50 30 25
6. Zvezda Chekhov 16 7 2 3 -1 11 41 30 25
7. Toros Neftekamsk 16 3 4 1 3 10 40 30 23
8. Novokuzněck 15 7 1 3 0 12 53 41 21
9. Kurgan 16 7 1 2 3 7 36 29 20
10. Kazzinc-Torpedo 15 2 3 4 -1 1 39 38 20
11. Gornyak Uchaly 16 5 2 1 5 2 34 32 19
12. Molot-Prikam'e Perm 17 7 0 5 0 8 47 39 19
13. Karaganda 16 4 2 3 2 6 35 29 19
14. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
15. Heilongjiang Harbin 15 8 0 1 5 -5 35 40 17
16. Almetievsk 16 5 1 3 3 0 37 37 17
17. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
18. Penza 16 7 0 2 5 13 48 35 16
19. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 2 3 0 31 31 16
20. Chelmet Čeljabinsk 15 2 3 0 7 0 39 39 16
21. Khimik Voskresensk 15 3 2 2 4 2 35 33 16
22. Samara 15 2 2 3 3 -4 36 40 15
23. Dynamo Tver 16 -1 3 5 1 -13 24 37 15
24. ORG Beijing 15 5 0 4 2 -9 34 43 14
25. Ryazan 16 3 1 4 3 -16 20 36 14
26. Tambov 14 0 3 2 4 0 31 31 14
27. Voroněž 16 1 2 4 3 -9 36 45 14
28. Nomad Astana 16 6 0 1 8 -27 28 55 13
29. Humo Tashkent 14 3 1 3 3 0 32 32 13
30. Iževsk 17 1 2 2 8 -23 27 50 12
31. Torpedo Gorky 15 -1 3 1 8 -15 21 36 11
32. Rostov 16 0 2 3 6 -26 28 54 11
33. Ermak Angarsk 15 0 2 1 9 -18 33 51 9
34. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 2 6 -18 29 47 8

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
2. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
3. Togliatti 9 4 2 0 1 17 34 17 16
4. Zvezda Chekhov 9 4 1 3 -3 8 26 18 15
5. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
6. Heilongjiang Harbin 6 4 0 1 0 5 16 11 9
7. Penza 9 4 0 1 3 9 30 21 9
8. Khimik Voskresensk 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
9. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
10. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
11. ORG Beijing 6 3 0 0 3 0 11 11 6
12. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
13. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
14. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
15. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
16. Torpedo Gorky 9 1 1 1 4 -9 13 22 7
17. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
18. Tseng Tou Jilin 6 -1 1 1 3 -5 15 20 3

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
2. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
3. Toros Neftekamsk 9 1 2 0 4 1 18 17 10
4. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
5. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
6. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
7. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
8. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 7 26 19 11
9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
10. Almetievsk 8 2 1 2 0 0 19 19 10
11. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
12. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
13. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
14. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
15. Iževsk 10 0 2 1 4 -14 16 30 9
16. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
2. Togliatti 9 4 2 0 1 17 34 17 16
3. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
4. Zvezda Chekhov 9 4 1 3 -3 8 26 18 15
5. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
6. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
7. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
8. Khimik Voskresensk 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
9. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
10. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
11. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
12. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 7 26 19 11
13. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
14. Toros Neftekamsk 9 1 2 0 4 1 18 17 10
15. Almetievsk 8 2 1 2 0 0 19 19 10
16. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
17. Heilongjiang Harbin 6 4 0 1 0 5 16 11 9
18. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
19. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
20. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
21. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
22. Penza 9 4 0 1 3 9 30 21 9
23. Iževsk 10 0 2 1 4 -14 16 30 9
24. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
25. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
26. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
27. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
28. Torpedo Gorky 9 1 1 1 4 -9 13 22 7
29. ORG Beijing 6 3 0 0 3 0 11 11 6
30. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
31. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
32. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
33. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
34. Tseng Tou Jilin 6 -1 1 1 3 -5 15 20 3

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
2. Karelia SKA 9 -1 4 1 0 11 34 23 15
3. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
4. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
5. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
6. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
7. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
8. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
9. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
10. Dynamo Tver 9 0 1 2 3 -13 11 24 6
11. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
12. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
13. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
14. Voroněž 7 -1 1 2 2 -11 12 23 4
15. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
16. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
17. Rostov 8 0 1 1 4 -16 12 28 5
18. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 9 0 4 0 1 13 32 19 16
2. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
3. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
4. Novokuzněck 4 0 1 0 2 -2 10 12 4
5. Kurgan 10 4 0 2 2 -5 21 26 10
6. Kazzinc-Torpedo 7 -1 2 2 0 -3 18 21 8
7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
9. Karaganda 8 1 1 2 1 -2 11 13 8
10. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
11. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
12. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
13. Chelmet Čeljabinsk 9 -1 3 0 4 -3 20 23 10
14. Nomad Astana 8 2 0 1 4 -21 14 35 5
15. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
16. Ermak Angarsk 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
2. Yugra Khanty-Mansiysk 9 0 4 0 1 13 32 19 16
3. Karelia SKA 9 -1 4 1 0 11 34 23 15
4. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
5. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
6. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
8. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
9. Chelmet Čeljabinsk 9 -1 3 0 4 -3 20 23 10
10. Kurgan 10 4 0 2 2 -5 21 26 10
11. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
12. Karaganda 8 1 1 2 1 -2 11 13 8
13. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
14. Kazzinc-Torpedo 7 -1 2 2 0 -3 18 21 8
15. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
16. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
17. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
18. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
19. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
20. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
21. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
22. Dynamo Tver 9 0 1 2 3 -13 11 24 6
23. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
24. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
25. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
26. Rostov 8 0 1 1 4 -16 12 28 5
27. Nomad Astana 8 2 0 1 4 -21 14 35 5
28. Novokuzněck 4 0 1 0 2 -2 10 12 4
29. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
30. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
31. Voroněž 7 -1 1 2 2 -11 12 23 4
32. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
33. Ermak Angarsk 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
34. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2