Ermak Angarsk VS Karaganda


Ermak Angarsk

Karaganda

Ermak Angarsk (T1) VS Karaganda (T2)

Ermak Angarsk

Karaganda

Zaujímavé

Ermak Angarsk

  • Mužsvo Ermak Angarsk prehralo až 64% svojích zápasov. 36 prehier z 56 odohraných zápasov.
  • Až 40 zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 56 zápasov, to je až 71%.
  • Ermak Angarsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Ermak Angarsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Ermak Angarsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Ermak Angarsk ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Karaganda

  • 49 z celkového počtu 75 zápasov tímu Karaganda skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.
  • Karaganda už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
15.01.2019 12:00 Ermak Angarsk Karaganda under 3:1 0:1,2:0,1:0
07.10.2018 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
Rusko / VHL / 2017/2018
31.01.2018 12:00 Ermak Angarsk Karaganda over 0:6 0:2,0:1,0:3
23.09.2017 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 2:3 1:0,0:1,1:2

Ermak Angarsk

2 - 0 - 2

Karaganda

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.19 13:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 4:1 3:0,0:0,1:1
22.02.19 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 4:1 0:0,3:0,1:1
20.02.19 17:00 Karelia SKA Ermak Angarsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
18.02.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
11.02.19 12:00 Ermak Angarsk Novokuzněck under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
09.02.19 10:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:2 0:0,1:1,2:1
04.02.19 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 3:1 1:0,1:1,1:0
02.02.19 10:00 Ermak Angarsk Penza over 5:1 0:1,2:0,3:0
31.01.19 12:00 Ermak Angarsk Togliatti under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
29.01.19 12:00 Ermak Angarsk Samara over 7:1 3:0,2:1,2:0
25.01.19 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk over 2:4 0:1,0:1,2:2
23.01.19 16:00 Iževsk Ermak Angarsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.01.19 16:30 Almetievsk Ermak Angarsk over 6:0 3:0,2:0,1:0
19.01.19 13:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk under 2:1 0:1,0:0,2:0
15.01.19 12:00 Ermak Angarsk Karaganda under 3:1 0:1,2:0,1:0
13.01.19 10:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:0
11.01.19 12:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk under 3:1 1:0,1:1,1:0
09.01.19 12:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov over 3:4sn 1:0,1:0,1:3,0:0,0:2
26.12.18 11:30 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.12.18 12:30 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk over 2:5 0:3,1:0,1:2
15.12.18 13:00 Ermak Angarsk Kurgan under 2:3 0:2,1:1,1:0
13.12.18 12:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk under 1:4 0:0,0:2,1:2
11.12.18 12:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly under 1:4 0:2,0:1,1:1
09.12.18 10:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk under 0:5 0:1,0:2,0:2
05.12.18 17:00 Voroněž Ermak Angarsk over 5:2 1:1,2:1,2:0
03.12.18 17:00 Ryazan Ermak Angarsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
01.12.18 15:00 Sarov Ermak Angarsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
29.11.18 16:30 Tambov Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
24.11.18 10:00 Ermak Angarsk Ťumeň under 1:3 0:1,1:1,0:1
22.11.18 12:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:6 1:3,1:0,1:3
20.11.18 12:00 Ermak Angarsk Karelia SKA under 2:3 1:0,0:2,1:1
18.11.18 10:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg over 2:5 0:3,1:2,1:0
13.11.18 13:00 Novokuzněck Ermak Angarsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
11.11.18 11:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
04.11.18 14:00 Samara Ermak Angarsk under 4:1 0:0,0:1,4:0
02.11.18 16:00 Togliatti Ermak Angarsk under 5:0 0:0,1:0,4:0
31.10.18 17:00 Penza Ermak Angarsk over 6:1 2:0,2:0,2:1
29.10.18 16:30 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:3
25.10.18 13:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk over 2:5 0:2,1:2,1:1
23.10.18 13:00 Ermak Angarsk Almetievsk over 3:6 1:4,2:1,0:1
21.10.18 11:00 Ermak Angarsk Iževsk under 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,0:3
19.10.18 13:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm under 1:3 0:1,1:1,0:1
13.10.18 16:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
11.10.18 17:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
09.10.18 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
07.10.18 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
30.09.18 11:00 Ermak Angarsk Heilongjiang Harbin over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
28.09.18 13:00 Ermak Angarsk Tseng Tou Jilin under 1:2 1:0,0:2,0:0
23.09.18 14:00 Kurgan Ermak Angarsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
21.09.18 15:30 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
19.09.18 15:30 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk over 7:2 3:0,2:0,2:2
17.09.18 15:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:2
12.09.18 13:00 Ermak Angarsk Voroněž under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:3
10.09.18 13:00 Ermak Angarsk Ryazan over 3:5 1:3,1:2,1:0
08.09.18 07:00 Ermak Angarsk Sarov under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.09.18 13:00 Ermak Angarsk Tambov over 4:5sn 2:1,1:3,1:0,0:0,2:3

Karaganda


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.04.19 16:00 Ťumeň Karaganda under 1:4 1:1,0:1,0:2
21.04.19 10:00 Karaganda Ťumeň under 3:2 1:0,1:2,1:0
20.04.19 10:00 Karaganda Ťumeň under 1:0 1:0,0:0,0:0
17.04.19 16:00 Ťumeň Karaganda over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
16.04.19 16:00 Ťumeň Karaganda under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
03.04.19 15:00 Karaganda Karelia SKA over 4:2 1:0,1:2,2:0
02.04.19 15:00 Karaganda Karelia SKA under 3:1 0:0,3:0,0:1
30.03.19 15:00 Karelia SKA Karaganda under 0:1 0:0,0:1,0:0
29.03.19 17:00 Karelia SKA Karaganda under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.03.19 16:30 Almetievsk Karaganda under 1:3 0:1,0:1,1:1
23.03.19 12:00 Karaganda Almetievsk over 5:4pp 2:1,0:1,2:2,1:0
20.03.19 16:30 Almetievsk Karaganda under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
17.03.19 12:00 Karaganda Almetievsk over 6:5 3:3,2:2,1:0
16.03.19 12:00 Karaganda Almetievsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
13.03.19 16:30 Almetievsk Karaganda under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.03.19 16:30 Almetievsk Karaganda over 4:2 1:0,2:1,1:1
04.03.19 14:00 Karaganda Yugra Khanty-Mansiysk over 4:2 3:0,0:0,1:2
01.03.19 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karaganda under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
28.02.19 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karaganda under 2:3 0:1,1:0,1:2
21.02.19 11:30 Tseng Tou Jilin Karaganda under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:3
14.02.19 14:00 Karaganda Gornyak Uchaly over 4:2 2:1,0:1,2:0
12.02.19 14:00 Karaganda Yuzhny Ural Orsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
10.02.19 12:00 Karaganda Kurgan over 5:2 1:0,4:1,0:1
08.02.19 14:00 Karaganda Chelmet Čeljabinsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
04.02.19 16:30 Tambov Karaganda under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
02.02.19 15:00 Sarov Karaganda under 2:3 0:0,1:2,1:1
31.01.19 17:00 Ryazan Karaganda under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,3:1
29.01.19 17:00 Voroněž Karaganda under 1:4 1:2,0:2,0:0
25.01.19 14:00 Karaganda Dinamo St. Petersburg under 4:0 1:0,1:0,2:0
23.01.19 14:00 Karaganda Karelia SKA under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.01.19 14:00 Karaganda Ťumeň under 0:1 0:0,0:0,0:1
19.01.19 12:00 Karaganda Yugra Khanty-Mansiysk over 6:0 2:0,3:0,1:0
15.01.19 12:00 Ermak Angarsk Karaganda under 3:1 0:1,2:0,1:0
13.01.19 11:00 Sokol Krasnoyarsk Karaganda under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2
11.01.19 13:00 Novokuzněck Karaganda under 0:5 0:1,0:1,0:3
28.12.18 13:30 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 0:2 0:0,0:1,0:1
23.12.18 12:00 Karaganda Samara under 5:0 1:0,2:0,2:0
21.12.18 14:00 Karaganda Togliatti under 3:1 0:0,0:1,3:0
19.12.18 14:00 Karaganda Penza under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:1
17.12.18 12:00 Karaganda Bars Kazan over 9:3 2:1,3:0,4:2
13.12.18 15:00 Toros Neftekamsk Karaganda under 1:0 0:0,1:0,0:0
11.12.18 16:30 Almetievsk Karaganda under 3:1 0:0,1:1,2:0
09.12.18 14:00 Iževsk Karaganda over 3:4sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:3
07.12.18 15:00 Molot-Prikam'e Perm Karaganda under 1:4 0:1,1:0,0:3
02.12.18 12:00 Karaganda Zvezda Chekhov over 5:1 1:1,1:0,3:0
30.11.18 14:00 Karaganda Khimik Voskresensk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
21.11.18 14:00 Karaganda Heilongjiang Harbin over 5:1 3:0,1:1,1:0
19.11.18 14:00 Karaganda Tseng Tou Jilin over 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,3:2
14.11.18 14:30 Chelmet Čeljabinsk Karaganda under 2:3 0:1,2:1,0:1
12.11.18 14:30 Kurgan Karaganda under 3:2 1:0,1:1,1:1
10.11.18 11:00 Gornyak Uchaly Karaganda over 4:2 3:0,1:1,0:1
08.11.18 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karaganda under 3:2 1:0,1:0,1:2
04.11.18 12:00 Karaganda Voroněž over 6:1 1:1,3:0,2:0
02.11.18 14:00 Karaganda Ryazan under 1:2 0:0,1:0,0:2
30.10.18 14:00 Karaganda Sarov under 2:1 2:0,0:1,0:0
28.10.18 12:00 Karaganda Tambov over 5:1 2:0,2:0,1:1
23.10.18 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karaganda under 2:3 1:1,1:1,0:1
21.10.18 14:00 Ťumeň Karaganda over 4:2 1:1,3:0,0:1
19.10.18 18:30 Dinamo St. Petersburg Karaganda under 2:1 1:1,0:0,1:0
17.10.18 18:00 Karelia SKA Karaganda over 4:2 0:0,2:1,2:1
11.10.18 15:00 Karaganda Novokuzněck over 4:5sn 1:1,0:2,3:1,0:0,3:5
09.10.18 15:00 Karaganda Sokol Krasnoyarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
07.10.18 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
03.10.18 17:00 Samara Karaganda under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
01.10.18 17:00 Togliatti Karaganda under 4:0 0:0,2:0,2:0
29.09.18 16:00 Penza Karaganda over 2:5 0:0,0:3,2:2
27.09.18 17:30 Bars Kazan Karaganda over 4:3 1:1,0:2,3:0
22.09.18 13:00 Karaganda Toros Neftekamsk under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
20.09.18 15:00 Karaganda Almetievsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
17.09.18 15:00 Karaganda Iževsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
15.09.18 13:00 Karaganda Molot-Prikam'e Perm over 5:4 1:0,2:3,2:1
10.09.18 17:00 Zvezda Chekhov Karaganda over 5:1 3:1,1:0,1:0
08.09.18 16:00 Khimik Voskresensk Karaganda under 2:0 0:0,1:0,1:0
06.09.18 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo under 1:4 1:2,0:1,0:1
23.02.19 08:00 Heilongjiang Harbin Karaganda over 2:4 0:1,1:1,1:2

Ermak Angarsk


nenájdený žiadny zápas

Karaganda


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 56 30 7 2 8 88 181 93 90
2. Almetievsk 56 31 5 7 1 74 173 99 89
3. Toros Neftekamsk 56 24 8 6 4 58 162 104 86
4. Ťumeň 56 20 9 5 8 39 149 110 81
5. Togliatti 56 22 8 3 12 51 171 120 79
6. Zvezda Chekhov 56 28 4 6 8 51 159 108 78
7. Yugra Khanty-Mansiysk 56 20 8 3 14 53 173 120 75
8. Kurgan 56 14 9 11 2 27 161 134 75
9. Karaganda 56 20 7 4 14 48 164 116 72
10. Khimik Voskresensk 56 13 10 6 11 29 127 98 72
11. Novokuzněck 56 21 6 3 17 29 173 144 69
12. Sokol Krasnoyarsk 56 16 7 8 10 7 132 125 68
13. Dinamo St. Petersburg 56 17 7 5 15 20 132 112 67
14. Ryazan 56 18 5 11 6 -2 131 133 67
15. Yuzhny Ural Orsk 56 17 5 7 15 3 135 132 61
16. Tseng Tou Jilin 56 15 6 7 15 -2 132 134 61
17. Kazzinc-Torpedo 56 17 4 11 9 26 173 147 61
18. Bars Kazan 56 11 8 7 15 -10 130 140 61
19. Samara 56 7 9 7 17 -18 156 174 57
20. Chelmet Čeljabinsk 56 7 9 6 19 -30 125 155 56
21. Voroněž 56 15 4 5 23 -51 131 182 51
22. Tambov 56 11 5 9 17 -30 123 153 51
23. Penza 56 7 8 5 23 -35 132 167 51
24. Gornyak Uchaly 56 12 5 5 24 -15 160 175 49
25. Sarov 56 7 5 8 23 -57 119 176 42
26. Iževsk 56 6 5 8 24 -77 108 185 40
27. Molot-Prikam'e Perm 56 8 3 6 30 -80 112 192 34
28. Ermak Angarsk 56 5 4 7 29 -78 97 175 33
29. Heilongjiang Harbin 56 3 5 7 29 -118 129 247 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 28 18 3 1 2 53 103 50 49
2. Karelia SKA 28 16 3 1 4 45 92 47 45
3. Ťumeň 28 9 6 3 1 29 81 52 45
4. Toros Neftekamsk 28 15 3 2 3 34 78 44 44
5. Zvezda Chekhov 28 17 2 2 3 40 88 48 44
6. Kurgan 28 12 4 4 0 33 94 61 44
7. Karaganda 28 16 2 3 2 48 99 51 43
8. Togliatti 28 13 4 1 5 36 89 53 43
9. Ryazan 28 9 4 7 -3 10 65 55 41
10. Khimik Voskresensk 28 8 5 3 4 20 70 50 39
11. Kazzinc-Torpedo 28 10 3 6 0 32 102 70 38
12. Dinamo St. Petersburg 28 11 3 3 5 15 60 45 37
13. Yugra Khanty-Mansiysk 28 9 4 1 9 23 83 60 35
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 5 3 10 73 63 35
15. Novokuzněck 28 14 1 3 6 16 89 73 35
16. Samara 28 3 6 4 5 4 83 79 34
17. Sokol Krasnoyarsk 28 7 4 3 7 6 72 66 33
18. Bars Kazan 28 9 3 3 7 5 73 68 33
19. Gornyak Uchaly 28 8 3 2 10 7 82 75 30
20. Penza 28 4 5 1 12 -7 72 79 29
21. Tambov 28 6 2 8 2 -5 62 67 28
22. Tseng Tou Jilin 28 2 5 3 10 -13 61 74 27
23. Voroněž 28 11 1 1 13 -21 70 91 27
24. Chelmet Čeljabinsk 28 5 3 2 13 -14 62 76 24
25. Iževsk 28 5 2 6 7 -23 56 79 24
26. Sarov 28 5 2 6 7 -18 63 81 24
27. Ermak Angarsk 28 5 1 7 7 -24 65 89 21
28. Molot-Prikam'e Perm 28 5 2 2 15 -21 64 85 20
29. Heilongjiang Harbin 28 8 0 3 14 -36 66 102 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 28 14 4 1 4 43 89 46 45
2. Toros Neftekamsk 28 9 5 4 1 24 84 60 42
3. Almetievsk 28 13 2 6 -1 21 70 49 40
4. Yugra Khanty-Mansiysk 28 11 4 2 5 30 90 60 40
5. Ťumeň 28 11 3 2 7 10 68 58 36
6. Togliatti 28 9 4 2 7 15 82 67 36
7. Sokol Krasnoyarsk 28 9 3 5 3 1 60 59 35
8. Tseng Tou Jilin 28 13 1 4 5 11 71 60 34
9. Zvezda Chekhov 28 11 2 4 5 11 71 60 34
10. Novokuzněck 28 7 5 0 11 13 84 71 34
11. Khimik Voskresensk 28 5 5 3 7 9 57 48 33
12. Chelmet Čeljabinsk 28 2 6 4 6 -16 63 79 32
13. Kurgan 28 2 5 7 2 -6 67 73 31
14. Dinamo St. Petersburg 28 6 4 2 10 5 72 67 30
15. Karaganda 28 4 5 1 12 0 65 65 29
16. Bars Kazan 28 2 5 4 8 -15 57 72 28
17. Yuzhny Ural Orsk 28 8 2 2 12 -7 62 69 26
18. Ryazan 28 9 1 4 9 -12 66 78 26
19. Voroněž 28 4 3 4 10 -30 61 91 24
20. Kazzinc-Torpedo 28 7 1 5 9 -6 71 77 23
21. Tambov 28 5 3 1 15 -25 61 86 23
22. Samara 28 4 3 3 12 -22 73 95 23
23. Penza 28 3 3 4 11 -28 60 88 22
24. Gornyak Uchaly 28 4 2 3 14 -22 78 100 19
25. Sarov 28 2 3 2 16 -39 56 95 18
26. Iževsk 28 1 3 2 17 -54 52 106 16
27. Molot-Prikam'e Perm 28 3 1 4 15 -59 48 107 14
28. Heilongjiang Harbin 28 -5 5 4 15 -82 63 145 14
29. Ermak Angarsk 28 0 3 0 22 -54 32 86 12