Dinamo St. Petersburg VS Ermak Angarsk


Dinamo St. Petersburg

Ermak Angarsk

Dinamo St. Petersburg (T1) VS Ermak Angarsk (T2)

Dinamo St. Petersburg

Ermak Angarsk

Zaujímavé

Dinamo St. Petersburg

  • 9 víťazstiev z celkového počtu 15 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Dinamo St. Petersburg. 60% úspešnosť výhier.
  • Počet remíz tímu Dinamo St. Petersburg je až 6 z celkového počtu 15 zápasov, čo je až 40%.
  • Až 10 zápasov tímu Dinamo St. Petersburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 15 zápasov, to je až 67%.
  • Dinamo St. Petersburg už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Dinamo St. Petersburg už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Dinamo St. Petersburg už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Ermak Angarsk

  • Mužsvo Ermak Angarsk prehralo až 67% svojích zápasov (10 prehier z 15).
  • Ermak Angarsk už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 75%.
  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
18.02.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
18.11.2018 10:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg over 2:5 0:3,1:2,1:0
Rusko / VHL / 2017/2018
01.12.2017 12:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg under 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,3:4
17.11.2017 17:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 4:1 0:1,3:0,1:0

Dinamo St. Petersburg

3 - 1 - 0

Ermak Angarsk

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Humo Tashkent under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:1
15.10.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk over 5:2 1:0,3:1,1:1
13.10.19 16:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov under 2:1 1:0,0:1,1:0
08.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.10.19 16:00 Almetievsk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,1:2,1:0
04.10.19 17:00 Iževsk Dinamo St. Petersburg over 1:8 1:5,0:2,0:1
02.10.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 4:1 1:0,1:0,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Dinamo St. Petersburg Nomad Astana over 7:0 2:0,2:0,3:0
19.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karaganda under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.19 16:00 Tambov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.09.19 18:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg over 2:4 0:3,0:0,2:1
10.09.19 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
06.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 09:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk over 5:3 1:1,2:0,2:2
16.10.19 13:00 Ermak Angarsk Samara over 4:3 0:1,4:1,0:1
14.10.19 13:00 Ermak Angarsk Togliatti under 0:2 0:0,0:1,0:1
12.10.19 11:00 Ermak Angarsk Penza over 1:5 1:2,0:2,0:1
07.10.19 16:30 Humo Tashkent Ermak Angarsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 5:2 1:1,3:1,1:0
03.10.19 18:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk over 4:2 1:0,1:1,2:1
28.09.19 11:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,0:3,1:0
26.09.19 13:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 2:3 2:2,0:0,0:1
24.09.19 13:00 Ermak Angarsk Iževsk under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
22.09.19 11:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm over 5:2 2:0,0:1,3:1
14.09.19 10:00 Novokuzněck Ermak Angarsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:3
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 15:00 Nomad Astana Ermak Angarsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
07.09.19 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
26.10.2019 15:00 Samara Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
30.10.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
01.11.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg ORG Beijing porovnaj tímy
03.11.2019 15:00 Dinamo St. Petersburg Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
11.11.2019 17:00 Torpedo Gorky Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Kurgan Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Torpedo Gorky porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Ryazan porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Tseng Tou Jilin Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 ORG Beijing Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Samara porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Penza porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Humo Tashkent Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Tambov porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Rostov porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA porovnaj tímy
ukáž viac

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 13:30 ORG Beijing Ermak Angarsk porovnaj tímy
24.10.2019 12:30 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk porovnaj tímy
28.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Ryazan porovnaj tímy
30.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan porovnaj tímy
01.11.2019 12:00 Ermak Angarsk Torpedo Gorky porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Kurgan Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Rostov porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Voroněž porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Tambov porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Dynamo Tver Ermak Angarsk porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Karelia SKA Ermak Angarsk porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Kurgan porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Iževsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Almetievsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Karaganda porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Nomad Astana porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Novokuzněck porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 15 4 5 1 -1 30 51 21 29
2. Karelia SKA 17 3 5 3 -2 18 60 42 29
3. Togliatti 16 6 3 1 2 20 50 30 25
4. Zvezda Chekhov 16 7 2 3 -1 11 41 30 25
5. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
6. Heilongjiang Harbin 15 8 0 1 5 -5 35 40 17
7. Penza 16 7 0 2 5 13 48 35 16
8. Khimik Voskresensk 15 3 2 2 4 2 35 33 16
9. Samara 15 2 2 3 3 -4 36 40 15
10. Dynamo Tver 16 -1 3 5 1 -13 24 37 15
11. ORG Beijing 15 5 0 4 2 -9 34 43 14
12. Ryazan 16 3 1 4 3 -16 20 36 14
13. Tambov 14 0 3 2 4 0 31 31 14
14. Voroněž 16 1 2 4 3 -9 36 45 14
15. Humo Tashkent 14 3 1 3 3 0 32 32 13
16. Torpedo Gorky 15 -1 3 1 8 -15 21 36 11
17. Rostov 16 0 2 3 6 -26 28 54 11
18. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 2 6 -18 29 47 8

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 16 3 6 0 1 20 51 31 30
2. Ťumeň 17 4 5 1 1 16 45 29 29
3. Toros Neftekamsk 16 3 4 1 3 10 40 30 23
4. Novokuzněck 15 7 1 3 0 12 53 41 21
5. Kurgan 16 7 1 2 3 7 36 29 20
6. Kazzinc-Torpedo 15 2 3 4 -1 1 39 38 20
7. Gornyak Uchaly 16 5 2 1 5 2 34 32 19
8. Molot-Prikam'e Perm 17 7 0 5 0 8 47 39 19
9. Karaganda 16 4 2 3 2 6 35 29 19
10. Almetievsk 16 5 1 3 3 0 37 37 17
11. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
12. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 2 3 0 31 31 16
13. Chelmet Čeljabinsk 15 2 3 0 7 0 39 39 16
14. Nomad Astana 16 6 0 1 8 -27 28 55 13
15. Iževsk 17 1 2 2 8 -23 27 50 12
16. Ermak Angarsk 15 0 2 1 9 -18 33 51 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 16 3 6 0 1 20 51 31 30
2. Dinamo St. Petersburg 15 4 5 1 -1 30 51 21 29
3. Ťumeň 17 4 5 1 1 16 45 29 29
4. Karelia SKA 17 3 5 3 -2 18 60 42 29
5. Togliatti 16 6 3 1 2 20 50 30 25
6. Zvezda Chekhov 16 7 2 3 -1 11 41 30 25
7. Toros Neftekamsk 16 3 4 1 3 10 40 30 23
8. Novokuzněck 15 7 1 3 0 12 53 41 21
9. Kurgan 16 7 1 2 3 7 36 29 20
10. Kazzinc-Torpedo 15 2 3 4 -1 1 39 38 20
11. Gornyak Uchaly 16 5 2 1 5 2 34 32 19
12. Molot-Prikam'e Perm 17 7 0 5 0 8 47 39 19
13. Karaganda 16 4 2 3 2 6 35 29 19
14. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
15. Heilongjiang Harbin 15 8 0 1 5 -5 35 40 17
16. Almetievsk 16 5 1 3 3 0 37 37 17
17. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
18. Penza 16 7 0 2 5 13 48 35 16
19. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 2 3 0 31 31 16
20. Chelmet Čeljabinsk 15 2 3 0 7 0 39 39 16
21. Khimik Voskresensk 15 3 2 2 4 2 35 33 16
22. Samara 15 2 2 3 3 -4 36 40 15
23. Dynamo Tver 16 -1 3 5 1 -13 24 37 15
24. ORG Beijing 15 5 0 4 2 -9 34 43 14
25. Ryazan 16 3 1 4 3 -16 20 36 14
26. Tambov 14 0 3 2 4 0 31 31 14
27. Voroněž 16 1 2 4 3 -9 36 45 14
28. Nomad Astana 16 6 0 1 8 -27 28 55 13
29. Humo Tashkent 14 3 1 3 3 0 32 32 13
30. Iževsk 17 1 2 2 8 -23 27 50 12
31. Torpedo Gorky 15 -1 3 1 8 -15 21 36 11
32. Rostov 16 0 2 3 6 -26 28 54 11
33. Ermak Angarsk 15 0 2 1 9 -18 33 51 9
34. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 2 6 -18 29 47 8

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
2. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
3. Togliatti 9 4 2 0 1 17 34 17 16
4. Zvezda Chekhov 9 4 1 3 -3 8 26 18 15
5. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
6. Heilongjiang Harbin 6 4 0 1 0 5 16 11 9
7. Penza 9 4 0 1 3 9 30 21 9
8. Khimik Voskresensk 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
9. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
10. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
11. ORG Beijing 6 3 0 0 3 0 11 11 6
12. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
13. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
14. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
15. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
16. Torpedo Gorky 9 1 1 1 4 -9 13 22 7
17. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
18. Tseng Tou Jilin 6 -1 1 1 3 -5 15 20 3

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
2. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
3. Toros Neftekamsk 9 1 2 0 4 1 18 17 10
4. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
5. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
6. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
7. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
8. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 7 26 19 11
9. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
10. Almetievsk 8 2 1 2 0 0 19 19 10
11. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
12. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
13. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
14. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
15. Iževsk 10 0 2 1 4 -14 16 30 9
16. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
2. Togliatti 9 4 2 0 1 17 34 17 16
3. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
4. Zvezda Chekhov 9 4 1 3 -3 8 26 18 15
5. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
6. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
7. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
8. Khimik Voskresensk 8 1 2 2 -1 6 22 16 12
9. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
10. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
11. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
12. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 7 26 19 11
13. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
14. Toros Neftekamsk 9 1 2 0 4 1 18 17 10
15. Almetievsk 8 2 1 2 0 0 19 19 10
16. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
17. Heilongjiang Harbin 6 4 0 1 0 5 16 11 9
18. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
19. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
20. Ťumeň 7 0 2 1 1 1 17 16 9
21. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
22. Penza 9 4 0 1 3 9 30 21 9
23. Iževsk 10 0 2 1 4 -14 16 30 9
24. Gornyak Uchaly 6 4 0 0 2 4 16 12 8
25. Samara 7 1 1 2 0 -1 19 20 8
26. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
27. Humo Tashkent 7 3 0 1 2 5 18 13 7
28. Torpedo Gorky 9 1 1 1 4 -9 13 22 7
29. ORG Beijing 6 3 0 0 3 0 11 11 6
30. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
31. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
32. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
33. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
34. Tseng Tou Jilin 6 -1 1 1 3 -5 15 20 3

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
2. Karelia SKA 9 -1 4 1 0 11 34 23 15
3. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
4. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
5. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
6. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
7. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
8. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
9. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
10. Dynamo Tver 9 0 1 2 3 -13 11 24 6
11. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
12. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
13. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2
14. Voroněž 7 -1 1 2 2 -11 12 23 4
15. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
16. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
17. Rostov 8 0 1 1 4 -16 12 28 5
18. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 9 0 4 0 1 13 32 19 16
2. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
3. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
4. Novokuzněck 4 0 1 0 2 -2 10 12 4
5. Kurgan 10 4 0 2 2 -5 21 26 10
6. Kazzinc-Torpedo 7 -1 2 2 0 -3 18 21 8
7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
8. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
9. Karaganda 8 1 1 2 1 -2 11 13 8
10. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
11. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
12. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
13. Chelmet Čeljabinsk 9 -1 3 0 4 -3 20 23 10
14. Nomad Astana 8 2 0 1 4 -21 14 35 5
15. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
16. Ermak Angarsk 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
2. Yugra Khanty-Mansiysk 9 0 4 0 1 13 32 19 16
3. Karelia SKA 9 -1 4 1 0 11 34 23 15
4. Dinamo St. Petersburg 7 1 3 0 0 14 23 9 14
5. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
6. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
8. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
9. Chelmet Čeljabinsk 9 -1 3 0 4 -3 20 23 10
10. Kurgan 10 4 0 2 2 -5 21 26 10
11. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
12. Karaganda 8 1 1 2 1 -2 11 13 8
13. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
14. Kazzinc-Torpedo 7 -1 2 2 0 -3 18 21 8
15. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
16. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
17. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
18. Sokol Krasnoyarsk 7 1 1 1 2 1 16 15 7
19. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
20. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
21. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
22. Dynamo Tver 9 0 1 2 3 -13 11 24 6
23. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
24. Ryazan 8 2 0 1 4 -15 9 24 5
25. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
26. Rostov 8 0 1 1 4 -16 12 28 5
27. Nomad Astana 8 2 0 1 4 -21 14 35 5
28. Novokuzněck 4 0 1 0 2 -2 10 12 4
29. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
30. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
31. Voroněž 7 -1 1 2 2 -11 12 23 4
32. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
33. Ermak Angarsk 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
34. Tambov 5 -1 1 0 4 -5 8 13 2