HokejLive.netRuskoMHL › Program

MHL - Rusko

Dátum Čas Zápas
17.09.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
19.09.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - MHC Spartak Moscow U21
12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Mikhaylov Academy U21
12:00 Sputnik Almetievsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
20.09.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - MHC Spartak Moscow U21
05:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
05:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Kapitan Stupino U21
10:00 Tolpar Ufa U21 - Kuznetskie Medvedi U21
12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Mikhaylov Academy U21
12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tyumen Legion U21
12:00 Sputnik Almetievsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Omskye Yastreby U21
21.09.2020 12:00 Atlanty Mytishchi U21 - Loko Yaroslavl U21
14:00 Tolpar Ufa U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Omskye Yastreby U21
16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
22.09.2020 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
18:00 Atlanty Mytishchi U21 - Loko Yaroslavl U21
24.09.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Irbis Kazan U21
25.09.2020 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
11:00 Avto Yekaterinburg U21 - Omskye Yastreby U21
12:00 Sputnik Almetievsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
14:00 Tolpar Ufa U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
14:00 Tyumen Legion U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Irbis Kazan U21
16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Ladia Tolyatti U21
16:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
18:00 Atlanty Mytishchi U21 - Almaz Cherepovets U21
18:00 Kapitan Stupino U21 - HC MVD Balashikha U21
18:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Taifun Primorsky Krai U21
18:00 Mikhaylov Academy U21 - Dynamo St.Petersburg U21
18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
26.09.2020 05:00 Tyumen Legion U21 - Sarmaty Orenburg U21
05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
05:00 Avto Yekaterinburg U21 - Omskye Yastreby U21
05:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Ladia Tolyatti U21
05:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
12:00 Atlanty Mytishchi U21 - Almaz Cherepovets U21
12:00 Kapitan Stupino U21 - HC MVD Balashikha U21
12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Taifun Primorsky Krai U21
12:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
16:00 Mikhaylov Academy U21 - Dynamo St.Petersburg U21
27.09.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
28.09.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sputnik Almetievsk U21
29.09.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 HK Riga U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Ladia Tolyatti U21
30.09.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 HK Riga U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sarmaty Orenburg U21
03.10.2020 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - MHC Spartak Moscow U21
12:00 HK Riga U21 - HC MVD Balashikha U21
04.10.2020 00:00 Ladia Tolyatti U21 - Irbis Kazan U21
08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
12:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
12:00 HK Riga U21 - HC MVD Balashikha U21
12:00 SKA-Varyagi U21 - Atlanty Mytishchi U21
14:00 Sarmaty Orenburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
05.10.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Tolpar Ufa U21
06.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Tolpar Ufa U21
07.10.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21
08.10.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HK Riga U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
09.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HK Riga U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Avto Yekaterinburg U21
10.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Avto Yekaterinburg U21
11.10.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
12.10.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HK Riga U21
13.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HK Riga U21
14.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
16.10.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
17.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 HK Riga U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
18.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 HK Riga U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tyumen Legion U21
19.10.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Tolpar Ufa U21
20.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HC MVD Balashikha U21
21.10.2020 15:00 HK Riga U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HC MVD Balashikha U21
22.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 HK Riga U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Sarmaty Orenburg U21
23.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
24.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tolpar Ufa U21
25.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
26.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HK Riga U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
27.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HK Riga U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Ladia Tolyatti U21
28.10.2020 15:00 Irbis Kazan U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
29.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
30.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HK Riga U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Kuznetskie Medvedi U21
31.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HK Riga U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Kapitan Stupino U21
01.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
02.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
03.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tolpar Ufa U21
04.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 HK Riga U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Omskye Yastreby U21
05.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 HK Riga U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
06.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Krylya Sovetov MHC U21
07.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Krylya Sovetov MHC U21
08.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
09.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HK Riga U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Omskye Yastreby U21
10.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HK Riga U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
11.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
12.11.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Irbis Kazan U21
13.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - HK Riga U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21
14.11.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 - HK Riga U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15.11.2020 15:00 Irbis Kazan U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
16.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
17.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 HK Riga U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
18.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 HK Riga U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Tyumen Legion U21
19.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
20.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
21.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 HK Riga U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
22.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 HK Riga U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
23.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
24.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
25.11.2020 15:00 HK Riga U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Sputnik Almetievsk U21
26.11.2020 15:00 HK Riga U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
27.11.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Ladia Tolyatti U21
28.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
29.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 HK Riga U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Atlanty Mytishchi U21
30.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 HK Riga U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Atlanty Mytishchi U21
01.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tolpar Ufa U21
02.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Irbis Kazan U21
03.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
04.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
06.12.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Loko Yaroslavl U21
07.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sputnik Almetievsk U21
08.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sputnik Almetievsk U21
09.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Dynamo St.Petersburg U21
10.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
11.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
12.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Dynamo St.Petersburg U21
13.12.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
14.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15.12.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - MHC Spartak Moscow U21
16.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Dynamo St.Petersburg U21
17.12.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
18.12.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sputnik Almetievsk U21
20.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
21.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 HK Riga U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Irbis Kazan U21
22.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 HK Riga U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Irbis Kazan U21
23.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - MHC Spartak Moscow U21
24.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krylya Sovetov MHC U21
25.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krylya Sovetov MHC U21
26.12.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Atlanty Mytishchi U21
27.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Omskye Yastreby U21
28.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
29.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
30.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
03.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Tolpar Ufa U21
04.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 HK Riga U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Tolpar Ufa U21
05.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 HK Riga U21 - Mikhaylov Academy U21
06.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
07.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-Varyagi U21
08.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-Varyagi U21
09.01.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Almaz Cherepovets U21
10.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
11.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
12.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Dynamo St.Petersburg U21
13.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 HK Riga U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
14.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 HK Riga U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
19.01.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
20.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
21.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
22.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
23.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Irbis Kazan U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
24.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
25.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
26.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Irbis Kazan U21
27.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Irbis Kazan U21
28.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Loko Yaroslavl U21
29.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Loko Yaroslavl U21
01.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - HK Riga U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
02.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - HK Riga U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Almaz Cherepovets U21
03.02.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sputnik Almetievsk U21
04.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sputnik Almetievsk U21
05.02.2021 15:00 HK Riga U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
06.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 HK Riga U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
07.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
08.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Snezhnye Barsy Astana U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
09.02.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HK Riga U21
10.02.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HK Riga U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - MHC Spartak Moscow U21
11.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Mikhaylov Academy U21
13.02.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Tyumen Legion U21
14.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - MHC Spartak Moscow U21
16.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sarmaty Orenburg U21
17.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 HK Riga U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
18.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 HK Riga U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
19.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
20.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Ladia Tolyatti U21
21.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 HK Riga U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Dynamo St.Petersburg U21
22.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 HK Riga U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Dynamo St.Petersburg U21
23.02.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
24.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tyumen Legion U21
25.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 HK Riga U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tyumen Legion U21
26.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 HK Riga U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Avto Yekaterinburg U21
27.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Avto Yekaterinburg U21
28.02.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
01.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
02.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - HK Riga U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
03.03.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - HK Riga U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Irbis Kazan U21
04.03.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Irbis Kazan U21
05.03.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Sakhalinskie Akuly U21
06.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - HK Riga U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Sakhalinskie Akuly U21
07.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - HK Riga U21
08.03.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Atlanty Mytishchi U21