Tolpar Ufa U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Tolpar Ufa U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Tolpar Ufa U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Tolpar Ufa U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Tolpar Ufa U21

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 26 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Tolpar Ufa U21. 62% úspešnosť výhier.
  • Až 14 zápasov tímu Tolpar Ufa U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 54%.
  • Tolpar Ufa U21 ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Tolpar Ufa U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Tolpar Ufa U21 už 16 zápasov v rade neremízovali.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • 30% zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 23 zápasov.
  • 16 z celkového počtu 23 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 56%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 16 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
22.11.2020 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
21.11.2020 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
10.10.2020 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
09.10.2020 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
Rusko / MHL / 2019/2020
25.01.2020 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
24.01.2020 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
19.10.2019 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.10.2019 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
Rusko / MHL / 2018/2019
10.12.2018 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
09.12.2018 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,0:1,1:0
10.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.09.2018 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
01.02.2018 14:30 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
31.01.2018 14:30 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:4,0:0,1:0
20.10.2017 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 3:0,1:0,1:0
19.10.2017 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:2 2:2,1:0,1:0

Tolpar Ufa U21

9 - 2 - 5

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Tolpar Ufa U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
21.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
18.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 3:2 3:2,0:0,0:0
17.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
08.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 1:2,4:0,0:1
07.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
04.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
03.11.20 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.10.20 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 over 1:12 0:2,1:5,0:5
28.10.20 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
25.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.10.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:6 1:3,0:3,1:0
20.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 1:0,3:0,1:3
19.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
17.10.20 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
15.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
09.10.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
30.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
29.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4 1:0,2:3,0:1
25.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
21.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:0,1:0,2:2
20.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 10:0 3:0,5:0,2:0
07.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
06.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
21.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
18.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
17.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
09.11.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3pp 0:2,3:0,0:1,1:0
08.11.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
05.11.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:2
04.11.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 3:2 0:0,2:2,1:0
27.10.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 1:1,2:0,2:0
26.10.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
19.10.20 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
18.10.20 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 7:2 2:0,2:2,3:0
15.10.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:3 2:0,3:2,1:1
13.10.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
10.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
09.10.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
06.10.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
30.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
29.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
26.09.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:2 3:1,2:1,0:0
25.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
05.09.20 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:2,0:0,3:0

Tolpar Ufa U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.11.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
28.11.2020 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
30.11.2020 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
01.12.2020 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
13.12.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
03.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
26.01.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.11.2020 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.11.2020 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
01.12.2020 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
02.12.2020 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 28 16 2 2 4 31 86 55 42
2. Irbis Kazan U21 26 16 2 1 4 34 92 58 41
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 15 2 0 5 52 95 43 38
4. Tolpar Ufa U21 26 16 0 3 4 42 102 60 35
5. Sputnik Almetievsk U21 24 15 0 0 9 18 77 59 30
6. Omskye Yastreby U21 24 5 5 0 9 8 62 54 30
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 12 1 1 8 10 75 65 29
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 23 6 3 4 3 3 62 59 28
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 6 3 1 6 11 62 51 25
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 1 4 5 5 -17 69 86 23
11. Ladia Tolyatti U21 26 3 2 5 9 -35 65 100 19
12. Tyumen Legion U21 24 0 3 4 10 -41 40 81 16
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 1 3 1 13 -31 55 86 15
14. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 26 -1 2 3 17 -63 36 99 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 28 22 2 0 2 74 119 45 52
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 13 3 2 4 50 110 60 40
3. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 17 1 1 3 40 91 51 39
4. Dynamo St.Petersburg U21 28 17 0 5 1 24 81 57 39
5. Loko Yaroslavl U21 24 18 0 1 4 46 96 50 37
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 11 3 2 3 27 75 48 36
7. Atlanty Mytishchi U21 26 11 2 3 5 2 80 78 33
8. MHC Spartak Moscow U21 28 11 2 2 9 11 74 63 32
9. Almaz Cherepovets U21 24 11 2 1 7 18 78 60 31
10. HK Riga U21 28 10 2 1 12 0 69 69 29
11. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
12. Taifun Primorsky Krai U21 28 6 2 2 14 -32 57 89 22
13. Krylya Sovetov MHC U21 22 4 3 2 8 -10 42 52 22
14. Kapitan Stupino U21 26 5 1 0 19 -25 61 86 14
15. Mikhaylov Academy U21 26 4 0 3 16 -54 43 97 11
16. Sakhalinskie Akuly U21 30 -1 3 1 23 -63 51 114 11
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 3 0 1 23 -93 54 147 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 28 22 2 0 2 74 119 45 52
2. Avto Yekaterinburg U21 28 16 2 2 4 31 86 55 42
3. Irbis Kazan U21 26 16 2 1 4 34 92 58 41
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 13 3 2 4 50 110 60 40
5. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 17 1 1 3 40 91 51 39
6. Dynamo St.Petersburg U21 28 17 0 5 1 24 81 57 39
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 15 2 0 5 52 95 43 38
8. Loko Yaroslavl U21 24 18 0 1 4 46 96 50 37
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 11 3 2 3 27 75 48 36
10. Tolpar Ufa U21 26 16 0 3 4 42 102 60 35
11. Atlanty Mytishchi U21 26 11 2 3 5 2 80 78 33
12. MHC Spartak Moscow U21 28 11 2 2 9 11 74 63 32
13. Almaz Cherepovets U21 24 11 2 1 7 18 78 60 31
14. Sputnik Almetievsk U21 24 15 0 0 9 18 77 59 30
15. Omskye Yastreby U21 24 5 5 0 9 8 62 54 30
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 12 1 1 8 10 75 65 29
17. HK Riga U21 28 10 2 1 12 0 69 69 29
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 23 6 3 4 3 3 62 59 28
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 6 3 1 6 11 62 51 25
20. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 1 4 5 5 -17 69 86 23
22. Taifun Primorsky Krai U21 28 6 2 2 14 -32 57 89 22
23. Krylya Sovetov MHC U21 22 4 3 2 8 -10 42 52 22
24. Ladia Tolyatti U21 26 3 2 5 9 -35 65 100 19
25. Tyumen Legion U21 24 0 3 4 10 -41 40 81 16
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 1 3 1 13 -31 55 86 15
27. Kapitan Stupino U21 26 5 1 0 19 -25 61 86 14
28. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
29. Mikhaylov Academy U21 26 4 0 3 16 -54 43 97 11
30. Sakhalinskie Akuly U21 30 -1 3 1 23 -63 51 114 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 26 -1 2 3 17 -63 36 99 9
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 3 0 1 23 -93 54 147 7
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
2. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
4. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
5. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
6. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 6 3 2 -2 23 46 23 26
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
11. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
12. Tyumen Legion U21 12 -3 3 4 1 -14 22 36 10
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
14. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
15. Kuznetskie Medvedi U21 10 0 0 1 8 -26 5 31 1
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
3. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 8 1 0 2 22 44 22 20
4. Dynamo St.Petersburg U21 20 13 0 4 -1 19 60 41 30
5. Loko Yaroslavl U21 8 7 0 0 1 25 36 11 14
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
7. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
8. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 26 48 22 25
9. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
10. HK Riga U21 10 2 1 0 6 -3 24 27 8
11. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
12. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
13. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
14. Kapitan Stupino U21 12 2 1 0 8 -8 31 39 8
15. Mikhaylov Academy U21 12 1 0 3 5 -24 22 46 5
16. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 0 1 9 -34 23 57 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
2. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
3. Dynamo St.Petersburg U21 20 13 0 4 -1 19 60 41 30
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 6 3 2 -2 23 46 23 26
5. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 26 48 22 25
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
7. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
9. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
10. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 8 1 0 2 22 44 22 20
12. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
13. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
14. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
15. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
16. Loko Yaroslavl U21 8 7 0 0 1 25 36 11 14
17. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
19. Tyumen Legion U21 12 -3 3 4 1 -14 22 36 10
20. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
22. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
24. HK Riga U21 10 2 1 0 6 -3 24 27 8
25. Kapitan Stupino U21 12 2 1 0 8 -8 31 39 8
26. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
27. Mikhaylov Academy U21 12 1 0 3 5 -24 22 46 5
28. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
29. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 0 1 9 -34 23 57 3
31. Kuznetskie Medvedi U21 10 0 0 1 8 -26 5 31 1
32. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 16 10 0 2 2 13 43 30 22
2. Irbis Kazan U21 11 8 1 0 1 21 44 23 20
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 6 1 0 0 27 37 10 16
4. Tolpar Ufa U21 14 8 0 1 4 17 53 36 17
5. Sputnik Almetievsk U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
11. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
12. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 12 7 2 0 1 31 50 19 22
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 7 2 1 1 1 7 24 17 9
3. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 9 0 1 1 18 47 29 19
4. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
5. Loko Yaroslavl U21 16 11 0 1 3 21 60 39 23
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 3 1 1 3 -1 23 24 11
7. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
8. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
9. Almaz Cherepovets U21 14 3 2 1 5 4 43 39 15
10. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
11. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
12. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
13. Krylya Sovetov MHC U21 14 2 2 1 6 -10 25 35 13
14. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
15. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
16. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 16 2 0 0 14 -59 31 90 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
2. Loko Yaroslavl U21 16 11 0 1 3 21 60 39 23
3. HC MVD Balashikha U21 12 7 2 0 1 31 50 19 22
4. Avto Yekaterinburg U21 16 10 0 2 2 13 43 30 22
5. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
6. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
7. Irbis Kazan U21 11 8 1 0 1 21 44 23 20
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 9 0 1 1 18 47 29 19
9. Tolpar Ufa U21 14 8 0 1 4 17 53 36 17
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 6 1 0 0 27 37 10 16
12. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
13. Almaz Cherepovets U21 14 3 2 1 5 4 43 39 15
14. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
16. Krylya Sovetov MHC U21 14 2 2 1 6 -10 25 35 13
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 3 1 1 3 -1 23 24 11
18. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
19. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
20. SKA-1946 Saint Petersburg U21 7 2 1 1 1 7 24 17 9
21. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
22. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
23. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
24. Sputnik Almetievsk U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
25. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
26. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
27. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
28. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 16 2 0 0 14 -59 31 90 4
30. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0