Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 VS Tyumen Legion U21


Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Tyumen Legion U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T1) VS Tyumen Legion U21 (T2)

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Tyumen Legion U21

Zaujímavé

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • Až 6 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 60%.

Tyumen Legion U21

  • Z celkového počtu 13 prehralo mužstvo Tyumen Legion U21 až 54% svojích zápasov (7 prehraných zápasov).
  • 31% zápasov tímu Tyumen Legion U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 4 z celkového počtu 13 zápasov.
  • 9 z celkového počtu 13 zápasov tímu Tyumen Legion U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Tyumen Legion U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.
  • Tyumen Legion U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
Rusko / MHL / 2018/2019
30.12.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:5 0:4,1:0,0:1
29.12.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
01.10.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
30.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.02.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:6 1:3,2:2,1:1
18.02.2018 13:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:4 3:0,1:2,2:2
16.11.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:2 3:1,2:0,4:1
15.11.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

10 - 1 - 1

Tyumen Legion U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.10.20 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 1:1,0:1,1:3
26.10.20 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
15.10.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:3 2:0,3:2,1:1
13.10.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
09.10.20 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
08.10.20 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:3 2:0,0:1,3:2
06.10.20 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
05.10.20 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 2:1,1:1,0:0
17.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
16.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.10.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
30.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
29.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,2:0
26.09.20 10:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
25.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
20.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
11.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 4:1,1:0,1:1
10.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.09.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 5:2 1:2,2:0,2:0
06.09.20 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 1:0,3:0,0:0

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.10.2020 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
02.11.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
04.11.2020 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
15.11.2020 11:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.10.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
04.11.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
15:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
08.11.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
09.11.2020 13:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 19 11 1 2 2 16 58 42 28
2. Irbis Kazan U21 18 9 2 0 5 20 66 46 26
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 10 1 0 4 29 60 31 24
4. Omskye Yastreby U21 16 5 3 0 5 13 45 32 22
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 15 6 2 1 3 11 45 34 21
6. Tolpar Ufa U21 17 8 0 3 3 15 58 43 19
7. Sputnik Almetievsk U21 15 9 0 0 6 9 49 40 18
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 3 2 3 3 -1 49 50 17
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 5 1 1 5 -4 37 41 15
10. Ladia Tolyatti U21 18 1 2 4 5 -25 48 73 14
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 2 2 0 4 7 31 24 12
12. Tyumen Legion U21 15 0 2 2 7 -29 20 49 10
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 2 1 1 7 -9 31 40 9
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 15 0 1 1 11 -43 21 64 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 19 15 1 0 2 54 84 30 34
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 13 1 1 1 37 73 36 31
3. Loko Yaroslavl U21 16 14 0 1 0 46 76 30 29
4. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 22 64 42 27
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 11 0 2 3 15 53 38 24
6. HK Riga U21 20 9 1 0 9 5 49 44 22
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 7 2 0 4 31 69 38 22
8. MHC Spartak Moscow U21 16 7 2 0 5 17 43 26 22
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 7 38 31 19
10. Atlanty Mytishchi U21 16 3 2 2 5 -14 38 52 16
11. Krylya Sovetov MHC U21 14 4 1 2 4 -10 26 36 14
12. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
13. Kapitan Stupino U21 20 5 0 0 15 -24 44 68 10
14. Mikhaylov Academy U21 16 4 0 2 8 -22 30 52 10
15. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -29 38 67 8
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 2 0 1 14 -67 34 101 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 19 15 1 0 2 54 84 30 34
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 13 1 1 1 37 73 36 31
3. Loko Yaroslavl U21 16 14 0 1 0 46 76 30 29
4. Avto Yekaterinburg U21 19 11 1 2 2 16 58 42 28
5. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 22 64 42 27
6. Irbis Kazan U21 18 9 2 0 5 20 66 46 26
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 10 1 0 4 29 60 31 24
8. Dynamo St.Petersburg U21 18 11 0 2 3 15 53 38 24
9. HK Riga U21 20 9 1 0 9 5 49 44 22
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 7 2 0 4 31 69 38 22
11. MHC Spartak Moscow U21 16 7 2 0 5 17 43 26 22
12. Omskye Yastreby U21 16 5 3 0 5 13 45 32 22
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 15 6 2 1 3 11 45 34 21
14. Tolpar Ufa U21 17 8 0 3 3 15 58 43 19
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 7 38 31 19
16. Sputnik Almetievsk U21 15 9 0 0 6 9 49 40 18
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 3 2 3 3 -1 49 50 17
18. Atlanty Mytishchi U21 16 3 2 2 5 -14 38 52 16
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 5 1 1 5 -4 37 41 15
20. Krylya Sovetov MHC U21 14 4 1 2 4 -10 26 36 14
21. Ladia Tolyatti U21 18 1 2 4 5 -25 48 73 14
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 2 2 0 4 7 31 24 12
23. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
24. Kapitan Stupino U21 20 5 0 0 15 -24 44 68 10
25. Mikhaylov Academy U21 16 4 0 2 8 -22 30 52 10
26. Tyumen Legion U21 15 0 2 2 7 -29 20 49 10
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 2 1 1 7 -9 31 40 9
28. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -29 38 67 8
29. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 2 0 1 14 -67 34 101 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 15 0 1 1 11 -43 21 64 5
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
2. Irbis Kazan U21 9 3 1 0 4 1 25 24 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 4 1 0 4 8 30 22 12
4. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 10 6 2 0 0 23 35 12 20
6. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
7. Sputnik Almetievsk U21 13 8 0 0 5 8 42 34 16
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 7 -2 2 2 1 -11 9 20 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 11 3 0 1 6 -9 23 32 7
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 10 7 0 1 1 10 32 22 15
6. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 11 6 1 0 3 23 53 30 16
8. MHC Spartak Moscow U21 10 4 2 0 2 13 24 11 16
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
13. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
14. Mikhaylov Academy U21 8 1 0 2 3 -16 14 30 4
15. SKA-Varyagi U21 10 -2 2 1 6 -13 22 35 5
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 1 0 1 7 -29 20 49 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 10 6 2 0 0 23 35 12 20
2. MHC Spartak Moscow U21 10 4 2 0 2 13 24 11 16
3. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 11 6 1 0 3 23 53 30 16
5. Sputnik Almetievsk U21 13 8 0 0 5 8 42 34 16
6. Dynamo St.Petersburg U21 10 7 0 1 1 10 32 22 15
7. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
8. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
9. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
10. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 4 1 0 4 8 30 22 12
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
13. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
14. Irbis Kazan U21 9 3 1 0 4 1 25 24 10
15. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
16. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
18. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 11 3 0 1 6 -9 23 32 7
21. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
22. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
23. Tyumen Legion U21 7 -2 2 2 1 -11 9 20 6
24. SKA-Varyagi U21 10 -2 2 1 6 -13 22 35 5
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
26. Mikhaylov Academy U21 8 1 0 2 3 -16 14 30 4
27. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
28. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 1 0 1 7 -29 20 49 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 11 6 0 2 1 4 28 24 14
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Tolpar Ufa U21 9 4 0 1 3 1 26 25 9
7. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 1 5 -11 27 38 11
10. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 1 0 4 -2 15 17 4
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 11 0 1 1 7 -28 19 47 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 11 8 1 0 1 30 47 17 20
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 7 0 1 -1 18 35 17 15
3. Loko Yaroslavl U21 10 8 0 1 0 21 46 25 17
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 13 37 24 15
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
6. HK Riga U21 14 6 1 0 6 3 32 29 16
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 1 2 -6 15 21 9
10. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
11. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
12. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
13. Kapitan Stupino U21 10 3 0 0 7 -11 23 34 6
14. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 11 8 1 0 1 30 47 17 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 8 0 1 0 21 46 25 17
3. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
4. HK Riga U21 14 6 1 0 6 3 32 29 16
5. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 7 0 1 -1 18 35 17 15
6. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 13 37 24 15
7. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
8. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
9. Avto Yekaterinburg U21 11 6 0 2 1 4 28 24 14
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 1 5 -11 27 38 11
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 1 2 -6 15 21 9
14. Tolpar Ufa U21 9 4 0 1 3 1 26 25 9
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
17. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
18. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
19. Kapitan Stupino U21 10 3 0 0 7 -11 23 34 6
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
22. Kuznetskie Medvedi U21 11 0 1 1 7 -28 19 47 5
23. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 1 0 4 -2 15 17 4
25. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
26. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
27. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
28. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0