Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T1) VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T2)

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Zaujímavé

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • 100% (2 z 2) výhier mužstva Stalnye Lisy Magnitogorsk U21.

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • Mužsvo Belye Medvedi Chelyabinsk U21 prehralo až 83% svojích zápasov (5 prehier z 6).
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 57%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 14 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
17.09.2020 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
16.09.2020 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
Rusko / MHL / 2019/2020
06.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
17.09.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
11.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
10.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:5ppsn 3:2,2:3,0:0,0:0,2:2
10.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
08.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.12.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
18.12.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.09.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,1:0,0:3
18.09.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

8 - 3 - 3

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
16.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
16.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
12.09.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 1:1,5:1,0:0
10.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
07.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
06.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.09.2020 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
26.09.2020 05:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
29.09.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
30.09.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
05.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
11.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
13.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
15.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
19.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
31.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
02.11.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
15.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.09.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.09.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
29.09.2020 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
30.09.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
04.10.2020 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
05.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
10.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
15.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
30.10.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
31.10.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
12. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
16. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
6. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
8. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
9. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
10. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
11. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
12. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
15. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
17. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
19. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
20. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
21. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
22. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
23. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
24. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
25. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
26. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
28. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
30. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
33. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
12. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
3. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
4. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
5. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
7. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
13. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
14. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
16. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
17. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
18. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
20. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
3. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
12. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
13. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
4. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
5. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
6. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
7. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
8. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
9. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
11. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
13. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
18. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
31. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0