Sputnik Almetievsk U21 VS Tyumen Legion U21


Sputnik Almetievsk U21

Tyumen Legion U21

Sputnik Almetievsk U21 (T1) VS Tyumen Legion U21 (T2)

Sputnik Almetievsk U21

Tyumen Legion U21

Zaujímavé

Sputnik Almetievsk U21

  • 100% (6 z 6) výhier mužstva Sputnik Almetievsk U21.
  • Až 4 zápasov tímu Sputnik Almetievsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
  • Sputnik Almetievsk U21 ťahá aktuálne sériu 6 výhier v rade.
  • Sputnik Almetievsk U21 už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Sputnik Almetievsk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.

Tyumen Legion U21

  • Mužsvo Tyumen Legion U21 prehralo až 75% svojích zápasov (6 prehier z 8).
  • Tyumen Legion U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 11, čo je 79%.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
16.09.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.09.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
Rusko / MHL / 2019/2020
08.12.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 3:1,0:0,1:0
07.12.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 7:0 2:0,4:0,1:0
20.09.2019 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
18.09.2019 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:5 0:3,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
21.01.2019 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:3 0:2,0:1,0:0
20.01.2019 13:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
23.10.2018 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.10.2018 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3 2:0,1:2,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
15.12.2017 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
14.12.2017 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:5 1:3,2:1,0:1
17.09.2017 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3ppsn 1:0,1:2,1:1,0:0,-:-
16.09.2017 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3 0:0,4:3,0:0

Sputnik Almetievsk U21

11 - 1 - 2

Tyumen Legion U21

Sputnik Almetievsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
11.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
10.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
06.09.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:2 3:0,0:1,1:1

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
11.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 4:1,1:0,1:1
10.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.09.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 5:2 1:2,2:0,2:0
06.09.20 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 1:0,3:0,0:0

Sputnik Almetievsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.09.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
25.09.2020 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.09.2020 16:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
29.09.2020 16:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
13.10.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
14.10.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
24.10.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
25.10.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.09.2020 14:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
26.09.2020 05:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
29.09.2020 11:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
30.09.2020 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
05.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
09.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
10.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
14.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
15.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
19.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
30.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
12. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
16. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
6. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
8. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
9. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
10. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
11. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
12. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
15. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
17. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
19. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
20. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
21. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
22. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
23. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
24. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
25. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
26. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
28. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
30. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
33. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
12. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
3. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
4. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
5. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
7. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
13. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
14. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
16. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
17. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
18. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
20. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
3. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
12. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
13. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
4. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
5. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
6. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
7. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
8. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
9. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
11. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
13. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
18. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
31. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0