SKA-Varyagi U21 VS Sakhalinskie Akuly U21


SKA-Varyagi U21

Sakhalinskie Akuly U21

SKA-Varyagi U21 (T1) VS Sakhalinskie Akuly U21 (T2)

SKA-Varyagi U21

Sakhalinskie Akuly U21

Zaujímavé

SKA-Varyagi U21

  • Z celkového počtu 29 prehralo mužstvo SKA-Varyagi U21 až 55% svojích zápasov. 16 prehraných zápasov.
  • Až 18 zápasov tímu SKA-Varyagi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 29 zápasov, to je až 62%.
  • SKA-Varyagi U21 ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • SKA-Varyagi U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • SKA-Varyagi U21 už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • SKA-Varyagi U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Sakhalinskie Akuly U21

  • Mužsvo Sakhalinskie Akuly U21 prehralo až 77% svojích zápasov (24 prehier z 31).
  • Sakhalinskie Akuly U21 už 7 zápasov v rade nevyhrali.
  • Sakhalinskie Akuly U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 6 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
22.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / MHL / 2019/2020
10.11.2019 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4 2:0,0:2,1:2
09.11.2019 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
10.09.2019 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.09.2019 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1

SKA-Varyagi U21

4 - 1 - 1

Sakhalinskie Akuly U21

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
18.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 5:0 1:0,2:0,2:0
17.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
15.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
11.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:2 3:0,1:2,0:0
07.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 2:2,0:1,0:1
31.10.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
30.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 3:0,1:2,0:1
27.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.10.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 2:0,0:3,0:0
09.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:5sn 1:2,2:2,1:0,0:0,2:3
08.10.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.10.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,2:1
04.10.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
30.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4sn 0:0,0:2,3:1,0:0,2:3
29.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2 2:1,1:1,0:0
26.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
25.09.20 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 2:0,1:0,0:0
18.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
17.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:5 0:1,2:2,1:2
14.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 2:1,0:0,0:4
13.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
09.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
06.09.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
05.09.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 6:4 2:2,1:0,3:2

Sakhalinskie Akuly U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.11.20 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
18.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
17.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
14.11.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,2:3
13.11.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
10.11.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
09.11.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
06.11.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
05.11.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:2 1:0,3:1,1:1
02.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
01.11.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
21.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:7 0:2,1:2,1:3
20.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17.10.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:5 1:1,0:0,2:4
16.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:2,1:1,0:3
10.10.20 12:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
09.10.20 17:30 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
08.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 8:3 2:0,4:2,2:1
07.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
26.09.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:6 0:2,0:1,3:3
25.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:2 1:0,2:1,2:1
20.09.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 1:3,0:1,0:1
19.09.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:6 0:2,1:2,1:2
16.09.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 over 1:5 0:3,1:2,0:0
15.09.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
10.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
09.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
06.09.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
05.09.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 3:0,1:1,0:0

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
04.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
08.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
12.12.2020 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
13.12.2020 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
16.12.2020 16:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
23.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
27.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
09.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy

Sakhalinskie Akuly U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2020 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
03.12.2020 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
04.12.2020 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
13.12.2020 11:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
05.03.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 28 16 3 1 4 38 100 62 45
2. Avto Yekaterinburg U21 30 17 2 2 5 33 92 59 44
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 15 3 0 5 57 101 44 42
4. Sputnik Almetievsk U21 27 18 0 0 9 22 86 64 36
5. Tolpar Ufa U21 28 16 0 3 6 40 106 66 35
6. Omskye Yastreby U21 27 7 5 0 10 17 79 62 34
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 14 1 1 8 12 81 69 33
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 6 3 5 3 -1 66 67 29
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 22 7 3 1 7 9 66 57 27
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 27 2 4 5 7 -15 77 92 25
11. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
12. Tyumen Legion U21 26 0 3 5 10 -46 41 87 17
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 1 3 1 16 -46 60 106 15
14. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 29 22 2 1 1 73 121 48 53
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 14 3 2 4 52 113 61 42
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 27 12 4 2 3 34 84 50 42
4. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 50 103 53 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 29 16 1 5 1 25 84 59 41
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 17 1 2 4 35 97 62 40
7. Atlanty Mytishchi U21 29 12 3 3 5 7 93 86 39
8. MHC Spartak Moscow U21 28 11 2 2 9 11 74 63 32
9. Almaz Cherepovets U21 26 11 2 2 7 14 81 67 32
10. HK Riga U21 31 11 2 2 12 1 80 79 32
11. Krylya Sovetov MHC U21 23 5 3 2 8 -8 47 55 24
12. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
13. Taifun Primorsky Krai U21 29 6 2 2 15 -34 60 94 22
14. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
15. Sakhalinskie Akuly U21 31 -1 3 2 22 -64 52 116 12
16. Mikhaylov Academy U21 26 4 0 3 16 -54 43 97 11
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 2 1 1 24 -96 59 155 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 29 22 2 1 1 73 121 48 53
2. Irbis Kazan U21 28 16 3 1 4 38 100 62 45
3. Avto Yekaterinburg U21 30 17 2 2 5 33 92 59 44
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 15 3 0 5 57 101 44 42
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 14 3 2 4 52 113 61 42
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 27 12 4 2 3 34 84 50 42
7. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 50 103 53 41
8. Dynamo St.Petersburg U21 29 16 1 5 1 25 84 59 41
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 17 1 2 4 35 97 62 40
10. Atlanty Mytishchi U21 29 12 3 3 5 7 93 86 39
11. Sputnik Almetievsk U21 27 18 0 0 9 22 86 64 36
12. Tolpar Ufa U21 28 16 0 3 6 40 106 66 35
13. Omskye Yastreby U21 27 7 5 0 10 17 79 62 34
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 14 1 1 8 12 81 69 33
15. MHC Spartak Moscow U21 28 11 2 2 9 11 74 63 32
16. Almaz Cherepovets U21 26 11 2 2 7 14 81 67 32
17. HK Riga U21 31 11 2 2 12 1 80 79 32
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 6 3 5 3 -1 66 67 29
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 22 7 3 1 7 9 66 57 27
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 27 2 4 5 7 -15 77 92 25
21. Krylya Sovetov MHC U21 23 5 3 2 8 -8 47 55 24
22. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
23. Taifun Primorsky Krai U21 29 6 2 2 15 -34 60 94 22
24. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
25. Tyumen Legion U21 26 0 3 5 10 -46 41 87 17
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 1 3 1 16 -46 60 106 15
27. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
28. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
29. Sakhalinskie Akuly U21 31 -1 3 2 22 -64 52 116 12
30. Mikhaylov Academy U21 26 4 0 3 16 -54 43 97 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 2 1 1 24 -96 59 155 9
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
2. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
4. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
5. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
6. Omskye Yastreby U21 9 6 0 0 3 16 37 21 12
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 4 0 0 0 9 16 7 8
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 3 3 -2 19 50 31 27
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 3 1 0 1 7 20 13 10
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 9 0 2 2 1 2 26 24 10
11. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
12. Tyumen Legion U21 14 -3 3 5 1 -19 23 42 11
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
14. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
4. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
5. Dynamo St.Petersburg U21 21 12 1 4 -1 20 63 43 32
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 15 8 1 1 3 17 50 33 21
7. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
8. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 26 48 22 25
9. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
10. HK Riga U21 13 3 1 1 6 -2 35 37 11
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
13. Taifun Primorsky Krai U21 11 3 0 1 6 -17 21 38 7
14. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
15. Sakhalinskie Akuly U21 11 0 0 2 7 -30 14 44 2
16. Mikhaylov Academy U21 12 1 0 3 5 -24 22 46 5
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 0 1 9 -34 23 57 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo St.Petersburg U21 21 12 1 4 -1 20 63 43 32
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
3. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 3 3 -2 19 50 31 27
5. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 26 48 22 25
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
7. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 15 8 1 1 3 17 50 33 21
10. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
11. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
12. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
13. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
14. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
15. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
16. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
17. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
19. Omskye Yastreby U21 9 6 0 0 3 16 37 21 12
20. HK Riga U21 13 3 1 1 6 -2 35 37 11
21. Tyumen Legion U21 14 -3 3 5 1 -19 23 42 11
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 3 1 0 1 7 20 13 10
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 9 0 2 2 1 2 26 24 10
24. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 4 0 0 0 9 16 7 8
26. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
27. Taifun Primorsky Krai U21 11 3 0 1 6 -17 21 38 7
28. Mikhaylov Academy U21 12 1 0 3 5 -24 22 46 5
29. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
30. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 0 1 9 -34 23 57 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 11 0 0 2 7 -30 14 44 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 13 8 2 0 1 25 52 27 24
2. Avto Yekaterinburg U21 18 11 0 2 3 15 49 34 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 6 2 0 0 32 43 11 20
4. Sputnik Almetievsk U21 7 6 0 0 1 9 23 14 12
5. Tolpar Ufa U21 16 8 0 1 6 15 57 42 17
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
11. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
12. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 -1 1 0 4 -15 13 28 2
14. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 13 7 2 1 0 30 52 22 23
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 9 27 18 11
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 13 4 2 1 3 6 32 26 17
4. Loko Yaroslavl U21 16 11 0 1 3 21 60 39 23
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 9 0 1 1 18 47 29 19
7. Atlanty Mytishchi U21 15 4 3 1 3 4 44 40 21
8. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
9. Almaz Cherepovets U21 16 3 2 2 5 0 46 46 16
10. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
11. Krylya Sovetov MHC U21 15 3 2 1 6 -8 30 38 15
12. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
13. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
14. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
15. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
16. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
2. Irbis Kazan U21 13 8 2 0 1 25 52 27 24
3. Avto Yekaterinburg U21 18 11 0 2 3 15 49 34 24
4. HC MVD Balashikha U21 13 7 2 1 0 30 52 22 23
5. Loko Yaroslavl U21 16 11 0 1 3 21 60 39 23
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Atlanty Mytishchi U21 15 4 3 1 3 4 44 40 21
8. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 6 2 0 0 32 43 11 20
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 9 0 1 1 18 47 29 19
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 13 4 2 1 3 6 32 26 17
12. Tolpar Ufa U21 16 8 0 1 6 15 57 42 17
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
14. Almaz Cherepovets U21 16 3 2 2 5 0 46 46 16
15. Krylya Sovetov MHC U21 15 3 2 1 6 -8 30 38 15
16. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
18. Sputnik Almetievsk U21 7 6 0 0 1 9 23 14 12
19. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 9 27 18 11
20. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
21. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
22. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
23. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
24. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
25. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
26. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
27. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
28. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
30. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 -1 1 0 4 -15 13 28 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0