Sarmaty Orenburg U21 VS Snezhnye Barsy Astana U21


Sarmaty Orenburg U21

Snezhnye Barsy Astana U21

Sarmaty Orenburg U21 (T1) VS Snezhnye Barsy Astana U21 (T2)

Sarmaty Orenburg U21

Snezhnye Barsy Astana U21

Zaujímavé

Sarmaty Orenburg U21

  • Mužsvo Sarmaty Orenburg U21 prehralo až 65% svojích zápasov. 13 prehier z 20 odohraných zápasov.
  • Až 13 zápasov tímu Sarmaty Orenburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 65%.
  • Sarmaty Orenburg U21 už 11 zápasov v rade neremízovali.

Snezhnye Barsy Astana U21

    H2H

    • 33% vzájomných zápasov (4 z 12) skončilo remízou.
    • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2019/2020
    28.11.2019 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 over 1:5 0:1,1:0,0:4
    27.11.2019 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
    09.09.2019 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:3ppsn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
    08.09.2019 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:6pp 2:1,1:4,2:0,0:1
    Rusko / MHL / 2018/2019
    12.02.2019 09:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 6:7 3:0,1:4,2:3
    11.02.2019 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2 0:0,1:1,2:1
    21.11.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
    20.11.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:0 2:0,1:0,0:0
    Rusko / MHL / 2017/2018
    27.02.2018 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:3 3:1,1:1,0:1
    26.02.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:3
    09.09.2017 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
    08.09.2017 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1

    Sarmaty Orenburg U21

    4 - 4 - 4

    Snezhnye Barsy Astana U21

    Sarmaty Orenburg U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    04.12.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
    24.11.20 14:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    23.11.20 14:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:3 1:1,0:2,0:0
    20.11.20 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:4 0:1,2:2,0:1
    19.11.20 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
    16.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 1:0,0:1,1:2
    15.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:5 0:1,1:3,0:1
    08.11.20 09:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
    07.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
    04.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
    03.11.20 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
    08.10.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 over 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:2
    05.10.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 1:7 0:3,1:1,0:3
    04.10.20 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
    30.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
    29.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
    26.09.20 10:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    25.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    11.09.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 4:0,0:0,2:0
    10.09.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0

    Snezhnye Barsy Astana U21


    nenájdený žiadny zápas

    Sarmaty Orenburg U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    08.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
    09.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
    11.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    17.12.2020 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    18.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    21.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    22.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    26.12.2020 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
    28.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
    04.01.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    05.01.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    08.01.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    09.01.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    20.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    21.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    24.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    25.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    03.02.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    04.02.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    15.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    16.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    19.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    20.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    24.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    26.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    01.03.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    02.03.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy

    Snezhnye Barsy Astana U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    26.12.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    27.12.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    03.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
    04.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
    07.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
    08.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
    12.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    13.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    22.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    23.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    25.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
    27.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
    02.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    04.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    06.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    08.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    13.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    14.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    17.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    19.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    27.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
    28.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
    03.03.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
    04.03.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Irbis Kazan U21 30 18 3 1 4 47 109 62 49
    2. Avto Yekaterinburg U21 32 17 2 3 5 29 95 66 45
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 15 3 1 5 55 104 49 43
    4. Sputnik Almetievsk U21 28 19 0 0 9 26 90 64 38
    5. Tolpar Ufa U21 30 17 0 3 7 43 113 70 37
    6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 14 2 1 8 16 88 72 37
    7. Omskye Yastreby U21 28 7 5 0 11 13 79 66 34
    8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 6 4 5 3 1 71 70 33
    9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 8 3 1 8 6 70 64 29
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 29 4 4 5 7 -9 85 94 29
    11. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
    12. Tyumen Legion U21 28 0 3 5 12 -55 41 96 17
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 1 3 1 17 -50 61 111 15
    14. Sarmaty Orenburg U21 20 5 0 2 11 -24 35 59 12
    15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 32 21 3 1 3 70 126 56 55
    2. Krasnaya Armiya Moscow U21 30 12 5 2 4 36 92 56 46
    3. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 2 3 3 40 108 68 45
    4. Loko Yaroslavl U21 28 19 1 1 5 51 108 57 43
    5. Dynamo St.Petersburg U21 30 17 1 5 1 26 86 60 43
    6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 14 3 3 3 51 115 64 43
    7. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 3 7 3 100 97 41
    8. Almaz Cherepovets U21 28 13 2 2 7 18 88 70 36
    9. MHC Spartak Moscow U21 30 12 2 2 10 10 78 68 34
    10. HK Riga U21 32 11 2 2 13 0 83 83 32
    11. Krylya Sovetov MHC U21 26 7 3 3 7 -6 56 62 29
    12. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 2 3 14 -29 69 98 27
    13. SKA-Varyagi U21 31 6 3 3 13 -13 76 89 27
    14. Kapitan Stupino U21 30 4 2 0 22 -32 66 98 16
    15. Sakhalinskie Akuly U21 34 0 3 2 24 -67 60 127 14
    16. Mikhaylov Academy U21 28 4 0 3 18 -58 46 104 11
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 1 2 1 25 -100 63 163 11
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 32 21 3 1 3 70 126 56 55
    2. Irbis Kazan U21 30 18 3 1 4 47 109 62 49
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 30 12 5 2 4 36 92 56 46
    4. Avto Yekaterinburg U21 32 17 2 3 5 29 95 66 45
    5. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 2 3 3 40 108 68 45
    6. Loko Yaroslavl U21 28 19 1 1 5 51 108 57 43
    7. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 15 3 1 5 55 104 49 43
    8. Dynamo St.Petersburg U21 30 17 1 5 1 26 86 60 43
    9. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 14 3 3 3 51 115 64 43
    10. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 3 7 3 100 97 41
    11. Sputnik Almetievsk U21 28 19 0 0 9 26 90 64 38
    12. Tolpar Ufa U21 30 17 0 3 7 43 113 70 37
    13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 14 2 1 8 16 88 72 37
    14. Almaz Cherepovets U21 28 13 2 2 7 18 88 70 36
    15. MHC Spartak Moscow U21 30 12 2 2 10 10 78 68 34
    16. Omskye Yastreby U21 28 7 5 0 11 13 79 66 34
    17. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 6 4 5 3 1 71 70 33
    18. HK Riga U21 32 11 2 2 13 0 83 83 32
    19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 8 3 1 8 6 70 64 29
    20. Krylya Sovetov MHC U21 26 7 3 3 7 -6 56 62 29
    21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 29 4 4 5 7 -9 85 94 29
    22. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 2 3 14 -29 69 98 27
    23. SKA-Varyagi U21 31 6 3 3 13 -13 76 89 27
    24. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
    25. Tyumen Legion U21 28 0 3 5 12 -55 41 96 17
    26. Kapitan Stupino U21 30 4 2 0 22 -32 66 98 16
    27. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 1 3 1 17 -50 61 111 15
    28. Sakhalinskie Akuly U21 34 0 3 2 24 -67 60 127 14
    29. Sarmaty Orenburg U21 20 5 0 2 11 -24 35 59 12
    30. Mikhaylov Academy U21 28 4 0 3 18 -58 46 104 11
    31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 1 2 1 25 -100 63 163 11
    32. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
    2. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
    4. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
    5. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
    6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 4 1 0 0 13 23 10 12
    7. Omskye Yastreby U21 10 6 0 0 4 12 37 25 12
    8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 6 4 3 -2 21 55 34 31
    9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 1 0 2 4 24 20 12
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 11 2 2 2 1 8 34 26 14
    11. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
    12. Tyumen Legion U21 16 -3 3 5 3 -28 23 51 11
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
    14. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
    15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
    2. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
    3. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 7 2 1 3 18 53 35 23
    4. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
    5. Dynamo St.Petersburg U21 22 13 1 4 -1 21 65 44 34
    6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
    7. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
    8. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
    9. MHC Spartak Moscow U21 18 9 2 1 3 25 52 27 27
    10. HK Riga U21 14 3 1 1 7 -3 38 41 11
    11. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 1 22 21 12
    12. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 2 5 -12 30 42 12
    13. SKA-Varyagi U21 23 7 2 2 8 3 60 57 24
    14. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
    15. Sakhalinskie Akuly U21 14 1 0 2 9 -33 22 55 4
    16. Mikhaylov Academy U21 14 1 0 3 7 -28 25 53 5
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 0 1 1 10 -38 27 65 5
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo St.Petersburg U21 22 13 1 4 -1 21 65 44 34
    2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 6 4 3 -2 21 55 34 31
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
    4. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
    5. MHC Spartak Moscow U21 18 9 2 1 3 25 52 27 27
    6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
    7. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
    8. SKA-Varyagi U21 23 7 2 2 8 3 60 57 24
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 7 2 1 3 18 53 35 23
    10. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
    11. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
    12. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
    13. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
    14. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
    15. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
    16. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
    17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 11 2 2 2 1 8 34 26 14
    18. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
    19. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
    20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 4 1 0 0 13 23 10 12
    21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 1 0 2 4 24 20 12
    22. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 1 22 21 12
    23. Omskye Yastreby U21 10 6 0 0 4 12 37 25 12
    24. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 2 5 -12 30 42 12
    25. HK Riga U21 14 3 1 1 7 -3 38 41 11
    26. Tyumen Legion U21 16 -3 3 5 3 -28 23 51 11
    27. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
    28. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
    29. Mikhaylov Academy U21 14 1 0 3 7 -28 25 53 5
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 0 1 1 10 -38 27 65 5
    31. Sakhalinskie Akuly U21 14 1 0 2 9 -33 22 55 4
    32. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Irbis Kazan U21 15 10 2 0 1 34 61 27 28
    2. Avto Yekaterinburg U21 20 11 0 3 3 11 52 41 25
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 6 2 1 0 30 46 16 21
    4. Sputnik Almetievsk U21 8 7 0 0 1 13 27 14 14
    5. Tolpar Ufa U21 18 9 0 1 7 18 64 46 19
    6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
    7. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
    8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
    9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
    11. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
    12. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -1 1 0 5 -19 14 33 2
    14. Sarmaty Orenburg U21 7 3 0 1 2 -2 10 12 7
    15. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 16 6 3 1 2 27 57 30 25
    2. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 4 3 1 4 8 40 32 21
    3. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 10 0 2 0 22 55 33 22
    4. Loko Yaroslavl U21 18 12 0 1 4 22 65 43 25
    5. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
    6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 9 3 1 2 0 8 29 21 12
    7. Atlanty Mytishchi U21 18 5 3 1 5 0 51 51 23
    8. Almaz Cherepovets U21 18 5 2 2 5 4 53 49 20
    9. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
    10. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
    11. Krylya Sovetov MHC U21 16 4 2 1 6 -7 34 41 17
    12. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
    13. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
    14. Kapitan Stupino U21 16 2 1 0 12 -18 34 52 8
    15. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
    16. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Irbis Kazan U21 15 10 2 0 1 34 61 27 28
    2. HC MVD Balashikha U21 16 6 3 1 2 27 57 30 25
    3. Avto Yekaterinburg U21 20 11 0 3 3 11 52 41 25
    4. Loko Yaroslavl U21 18 12 0 1 4 22 65 43 25
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
    6. Atlanty Mytishchi U21 18 5 3 1 5 0 51 51 23
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 10 0 2 0 22 55 33 22
    8. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 6 2 1 0 30 46 16 21
    10. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 4 3 1 4 8 40 32 21
    11. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
    12. Almaz Cherepovets U21 18 5 2 2 5 4 53 49 20
    13. Tolpar Ufa U21 18 9 0 1 7 18 64 46 19
    14. Krylya Sovetov MHC U21 16 4 2 1 6 -7 34 41 17
    15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
    16. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
    17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
    18. Sputnik Almetievsk U21 8 7 0 0 1 13 27 14 14
    19. SKA-1946 Saint Petersburg U21 9 3 1 2 0 8 29 21 12
    20. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
    21. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
    22. Kapitan Stupino U21 16 2 1 0 12 -18 34 52 8
    23. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
    24. Sarmaty Orenburg U21 7 3 0 1 2 -2 10 12 7
    25. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
    26. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
    27. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
    28. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
    29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
    30. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
    31. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -1 1 0 5 -19 14 33 2
    32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0