Reaktor Nizhnekamsk U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Reaktor Nizhnekamsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Reaktor Nizhnekamsk U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Reaktor Nizhnekamsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Reaktor Nizhnekamsk U21

  • Z celkového počtu 6 prehralo mužstvo Reaktor Nizhnekamsk U21 až 50% svojích zápasov. 3 prehraných zápasov.
  • Až 5 zápasov tímu Reaktor Nizhnekamsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • Mužsvo Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 prehralo až 100% svojích zápasov (1 prehier z 1).
  • 1 z celkového počtu 1 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
04.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:1 2:0,3:1,0:0
03.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
24.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:8 2:4,1:1,0:3
23.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
21.01.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
20.01.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
23.10.2018 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
22.10.2018 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:10 0:5,1:4,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
25.03.2018 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:3 2:0,1:2,1:1
22.03.2018 14:30 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
21.03.2018 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 3:5 1:2,2:1,0:2
15.12.2017 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
14.12.2017 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:2 2:0,1:2,0:0
17.09.2017 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:1,1:0,1:1
15.09.2017 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:3 2:0,2:3,1:0

Reaktor Nizhnekamsk U21

7 - 2 - 6

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
11.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3 1:0,1:2,0:1
10.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 over 3:4 0:1,1:2,2:1
05.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:2

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.09.20 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:2,0:0,3:0

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.09.2020 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.09.2020 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.09.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
30.09.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
13.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
14.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.10.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
23.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
25.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.09.2020 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.09.2020 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
29.09.2020 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
30.09.2020 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
05.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
09.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
10.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
13.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
15.10.2020 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
25.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
30.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
12. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
16. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
6. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
8. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
9. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
10. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
11. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
12. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
15. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
17. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
19. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
20. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
21. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
22. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
23. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
24. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
25. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
26. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
28. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
30. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
33. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
12. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
3. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
4. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
5. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
7. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
13. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
14. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
16. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
17. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
18. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
20. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
3. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
12. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
13. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
4. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
5. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
6. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
7. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
8. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
9. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
11. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
13. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
18. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
31. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0