Ladia Tolyatti U21 VS Sputnik Almetievsk U21


Ladia Tolyatti U21

Sputnik Almetievsk U21

Ladia Tolyatti U21 (T1) VS Sputnik Almetievsk U21 (T2)

Ladia Tolyatti U21

Sputnik Almetievsk U21

Zaujímavé

Ladia Tolyatti U21

  • Z celkového počtu 18 prehralo mužstvo Ladia Tolyatti U21 až 50% svojích zápasov. 9 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Ladia Tolyatti U21 je až 6 z celkového počtu 18 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 12 zápasov tímu Ladia Tolyatti U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 67%.
  • Ladia Tolyatti U21 ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Ladia Tolyatti U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Sputnik Almetievsk U21

  • 9 víťazstiev z celkového počtu 15 (60% výhier).
  • Tím Sputnik Almetievsk U21 odohral až 10 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 15 zápasov.
  • Sputnik Almetievsk U21 už 15 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 14 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
18.10.2020 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
17.10.2020 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2 2:2,1:0,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
28.01.2020 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
26.01.2020 11:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:3ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
19.10.2019 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
18.10.2019 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:2 1:0,1:2,3:0
Rusko / MHL / 2018/2019
20.12.2018 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
19.12.2018 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
20.09.2018 16:30 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3 2:2,0:0,0:1
19.09.2018 16:30 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:1,0:2,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
16.02.2018 15:30 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:4 3:0,2:3,0:1
15.02.2018 15:30 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:0,2:1,0:0
13.11.2017 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
12.11.2017 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 2:4 0:2,2:1,0:1

Ladia Tolyatti U21

6 - 2 - 6

Sputnik Almetievsk U21

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.10.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,2:0
27.10.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
24.10.20 09:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
23.10.20 13:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:3 0:1,4:0,1:2
18.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
17.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2 2:2,1:0,0:0
14.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:5pp 1:2,1:0,2:2,0:1
13.10.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3 1:1,1:1,2:1
09.10.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:6 0:2,1:4,1:0
08.10.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
05.10.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 2:2,0:0,0:1
04.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 over 2:6 1:1,0:1,1:4
30.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
29.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,2:0
26.09.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:2 3:1,2:1,0:0
25.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
07.09.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:5sn 2:3,1:1,2:1,0:0,1:0
06.09.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 3:1,0:1,1:1

Sputnik Almetievsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
25.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.10.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:6 1:3,0:3,1:0
18.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
17.10.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2 2:2,1:0,0:0
02.10.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:1,0:2,2:1
01.10.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,0:1,2:3
29.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 over 5:3 1:1,2:1,2:1
28.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:2,0:0,1:1
16.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
11.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
10.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
06.09.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:2 3:0,0:1,1:1

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.11.2020 14:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.11.2020 11:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.11.2020 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
15.11.2020 11:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy

Sputnik Almetievsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.10.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.11.2020 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
13.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 19 11 1 2 2 16 58 42 28
2. Irbis Kazan U21 18 9 2 0 5 20 66 46 26
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 10 1 0 4 29 60 31 24
4. Omskye Yastreby U21 16 5 3 0 5 13 45 32 22
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 15 6 2 1 3 11 45 34 21
6. Tolpar Ufa U21 17 8 0 3 3 15 58 43 19
7. Sputnik Almetievsk U21 15 9 0 0 6 9 49 40 18
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 3 2 3 3 -1 49 50 17
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 5 1 1 5 -4 37 41 15
10. Ladia Tolyatti U21 18 1 2 4 5 -25 48 73 14
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 2 2 0 4 7 31 24 12
12. Tyumen Legion U21 15 0 2 2 7 -29 20 49 10
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 2 1 1 7 -9 31 40 9
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 15 0 1 1 11 -43 21 64 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 19 15 1 0 2 54 84 30 34
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 13 1 1 1 37 73 36 31
3. Loko Yaroslavl U21 16 14 0 1 0 46 76 30 29
4. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 22 64 42 27
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 11 0 2 3 15 53 38 24
6. HK Riga U21 20 9 1 0 9 5 49 44 22
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 7 2 0 4 31 69 38 22
8. MHC Spartak Moscow U21 16 7 2 0 5 17 43 26 22
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 7 38 31 19
10. Atlanty Mytishchi U21 16 3 2 2 5 -14 38 52 16
11. Krylya Sovetov MHC U21 14 4 1 2 4 -10 26 36 14
12. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
13. Kapitan Stupino U21 20 5 0 0 15 -24 44 68 10
14. Mikhaylov Academy U21 16 4 0 2 8 -22 30 52 10
15. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -29 38 67 8
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 2 0 1 14 -67 34 101 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 19 15 1 0 2 54 84 30 34
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 13 1 1 1 37 73 36 31
3. Loko Yaroslavl U21 16 14 0 1 0 46 76 30 29
4. Avto Yekaterinburg U21 19 11 1 2 2 16 58 42 28
5. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 22 64 42 27
6. Irbis Kazan U21 18 9 2 0 5 20 66 46 26
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 10 1 0 4 29 60 31 24
8. Dynamo St.Petersburg U21 18 11 0 2 3 15 53 38 24
9. HK Riga U21 20 9 1 0 9 5 49 44 22
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 7 2 0 4 31 69 38 22
11. MHC Spartak Moscow U21 16 7 2 0 5 17 43 26 22
12. Omskye Yastreby U21 16 5 3 0 5 13 45 32 22
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 15 6 2 1 3 11 45 34 21
14. Tolpar Ufa U21 17 8 0 3 3 15 58 43 19
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 7 38 31 19
16. Sputnik Almetievsk U21 15 9 0 0 6 9 49 40 18
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 3 2 3 3 -1 49 50 17
18. Atlanty Mytishchi U21 16 3 2 2 5 -14 38 52 16
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 5 1 1 5 -4 37 41 15
20. Krylya Sovetov MHC U21 14 4 1 2 4 -10 26 36 14
21. Ladia Tolyatti U21 18 1 2 4 5 -25 48 73 14
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 2 2 0 4 7 31 24 12
23. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
24. Kapitan Stupino U21 20 5 0 0 15 -24 44 68 10
25. Mikhaylov Academy U21 16 4 0 2 8 -22 30 52 10
26. Tyumen Legion U21 15 0 2 2 7 -29 20 49 10
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 2 1 1 7 -9 31 40 9
28. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -29 38 67 8
29. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 2 0 1 14 -67 34 101 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 15 0 1 1 11 -43 21 64 5
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
2. Irbis Kazan U21 9 3 1 0 4 1 25 24 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 4 1 0 4 8 30 22 12
4. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 10 6 2 0 0 23 35 12 20
6. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
7. Sputnik Almetievsk U21 13 8 0 0 5 8 42 34 16
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 7 -2 2 2 1 -11 9 20 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 11 3 0 1 6 -9 23 32 7
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 10 7 0 1 1 10 32 22 15
6. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 11 6 1 0 3 23 53 30 16
8. MHC Spartak Moscow U21 10 4 2 0 2 13 24 11 16
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
13. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
14. Mikhaylov Academy U21 8 1 0 2 3 -16 14 30 4
15. SKA-Varyagi U21 10 -2 2 1 6 -13 22 35 5
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 1 0 1 7 -29 20 49 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 10 6 2 0 0 23 35 12 20
2. MHC Spartak Moscow U21 10 4 2 0 2 13 24 11 16
3. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 11 6 1 0 3 23 53 30 16
5. Sputnik Almetievsk U21 13 8 0 0 5 8 42 34 16
6. Dynamo St.Petersburg U21 10 7 0 1 1 10 32 22 15
7. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
8. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
9. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
10. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 4 1 0 4 8 30 22 12
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
13. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
14. Irbis Kazan U21 9 3 1 0 4 1 25 24 10
15. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
16. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
18. Omskye Yastreby U21 6 4 0 0 2 7 20 13 8
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 -1 2 2 -1 0 18 18 8
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 11 3 0 1 6 -9 23 32 7
21. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
22. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
23. Tyumen Legion U21 7 -2 2 2 1 -11 9 20 6
24. SKA-Varyagi U21 10 -2 2 1 6 -13 22 35 5
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
26. Mikhaylov Academy U21 8 1 0 2 3 -16 14 30 4
27. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
28. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 1 0 1 7 -29 20 49 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 11 6 0 2 1 4 28 24 14
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Tolpar Ufa U21 9 4 0 1 3 1 26 25 9
7. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 1 5 -11 27 38 11
10. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 1 0 4 -2 15 17 4
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 11 0 1 1 7 -28 19 47 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 11 8 1 0 1 30 47 17 20
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 7 0 1 -1 18 35 17 15
3. Loko Yaroslavl U21 10 8 0 1 0 21 46 25 17
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 13 37 24 15
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
6. HK Riga U21 14 6 1 0 6 3 32 29 16
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 1 2 -6 15 21 9
10. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
11. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
12. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
13. Kapitan Stupino U21 10 3 0 0 7 -11 23 34 6
14. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 11 8 1 0 1 30 47 17 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 8 0 1 0 21 46 25 17
3. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
4. HK Riga U21 14 6 1 0 6 3 32 29 16
5. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 7 0 1 -1 18 35 17 15
6. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 13 37 24 15
7. Atlanty Mytishchi U21 12 3 2 1 3 -1 31 32 15
8. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
9. Avto Yekaterinburg U21 11 6 0 2 1 4 28 24 14
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 1 5 -11 27 38 11
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 1 2 -6 15 21 9
14. Tolpar Ufa U21 9 4 0 1 3 1 26 25 9
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
16. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
17. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
18. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
19. Kapitan Stupino U21 10 3 0 0 7 -11 23 34 6
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Ladia Tolyatti U21 8 -1 1 3 1 -14 16 30 5
22. Kuznetskie Medvedi U21 11 0 1 1 7 -28 19 47 5
23. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 1 0 4 -2 15 17 4
25. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
26. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
27. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
28. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0