Ladia Tolyatti U21 VS Omskye Yastreby U21


Ladia Tolyatti U21

Omskye Yastreby U21

Ladia Tolyatti U21 (T1) VS Omskye Yastreby U21 (T2)

Ladia Tolyatti U21

Omskye Yastreby U21

Zaujímavé

Ladia Tolyatti U21

  • Počet remíz tímu Ladia Tolyatti U21 je až 1 z celkového počtu 2 zápasov, čo je až 50%.
  • Až 2 zápasov tímu Ladia Tolyatti U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.

Omskye Yastreby U21

  • 3 z celkového počtu 4 zápasov tímu Omskye Yastreby U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
18.12.2019 14:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
17.12.2019 14:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 10:3 1:0,4:3,5:0
29.09.2019 11:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
28.09.2019 13:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 over 2:11 1:1,0:4,1:6
Rusko / MHL / 2018/2019
21.01.2019 12:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
20.01.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:7ppsn 1:0,1:3,4:3,0:0,0:2
24.10.2018 12:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
23.10.2018 11:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
Rusko / MHL / 2017/2018
09.02.2018 12:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:5 1:3,0:2,2:0
08.02.2018 12:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
30.10.2017 15:30 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 1:3,0:1,0:0
29.10.2017 14:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 over 4:5ppsn 3:2,1:0,0:2,0:0,2:3

Ladia Tolyatti U21

4 - 3 - 5

Omskye Yastreby U21

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.09.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:5sn 2:3,1:1,2:1,0:0,1:0
06.09.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 3:1,0:1,1:1

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
10.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 over 3:4 0:1,1:2,2:1
05.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:2

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.09.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
25.09.2020 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.09.2020 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
29.09.2020 11:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
30.09.2020 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
04.10.2020 00:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
05.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
13.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
14.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
23.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
27.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
15.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.09.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.09.2020 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
26.09.2020 05:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
29.09.2020 11:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
30.09.2020 10:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
05.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
06.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
10.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.10.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
15.10.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
20.10.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
23.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
27.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
15.11.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
27.12.2020 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
03.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
26.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
03.02.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
04.03.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
12. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
16. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
6. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
8. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
9. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
10. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
11. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
12. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
15. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
17. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
19. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
20. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
21. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
22. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
23. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
24. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
25. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
26. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
28. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
30. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
33. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
12. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
3. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
4. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
5. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
7. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
13. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
14. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
16. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
17. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
18. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
20. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
3. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
12. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
13. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
4. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
5. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
6. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
7. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
8. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
9. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
11. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
13. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
18. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
31. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0