Kuznetskie Medvedi U21 VS Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Kuznetskie Medvedi U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Kuznetskie Medvedi U21 (T1) VS Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 (T2)

Kuznetskie Medvedi U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Zaujímavé

Kuznetskie Medvedi U21

  • Mužsvo Kuznetskie Medvedi U21 prehralo až 83% svojích zápasov. 10 prehier z 12 odohraných zápasov.
  • Až 7 zápasov tímu Kuznetskie Medvedi U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 12 zápasov, to je až 58%.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Kuznetskie Medvedi U21 ťahá aktuálne sériu 9 prehier v rade.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 9 zápasov v rade nevyhrali.

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

  • Tím Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 odohral až 10 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 71% z celkového počtu 14 zápasov.
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 71% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 14 zápasov.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
20.10.2020 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.10.2020 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 1:5 1:0,0:1,0:4
Rusko / MHL / 2019/2020
27.01.2020 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
26.01.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:13 0:2,1:7,2:4
17.10.2019 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.10.2019 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3pp 0:0,1:3,2:0,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
01.03.2019 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3ppsn 0:1,1:1,2:1,0:0,3:2
28.02.2019 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:6 1:2,0:3,1:1
01.11.2018 12:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
31.10.2018 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 2:1,3:1,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
17.12.2017 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
16.12.2017 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
20.09.2017 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 3:1,0:0,1:0
19.09.2017 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4ppsn 1:0,1:3,1:0,0:0,-:-

Kuznetskie Medvedi U21

1 - 3 - 10

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Kuznetskie Medvedi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.20 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.10.20 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 1:5 1:0,0:1,0:4
15.10.20 13:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
14.10.20 13:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
21.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:0,1:0,2:2
20.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 10:0 3:0,5:0,2:0
17.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 0:1,3:1,2:0
11.09.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 4:0,0:0,2:0
10.09.20 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0
07.09.20 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:5sn 2:3,1:1,2:1,0:0,1:0
06.09.20 12:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 3:1,0:1,1:1

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.20 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.10.20 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 1:5 1:0,0:1,0:4
09.10.20 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
08.10.20 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:3 2:0,0:1,3:2
05.10.20 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,0:1
04.10.20 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
30.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3 1:0,2:3,1:0
29.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4sn 0:1,3:1,1:2,0:0,1:0
26.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4 1:0,2:3,0:1
25.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
11.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3 1:0,1:2,0:1
10.09.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
07.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
06.09.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:2 3:0,0:1,1:1

Kuznetskie Medvedi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
29.10.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
30.10.2020 10:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
06.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
07.11.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
10.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
11.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 13:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
25.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.10.2020 11:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
06.11.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.11.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
08.11.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
10.11.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
12.11.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
26.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
2. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
4. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
6. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
7. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
10. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
12. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
7. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
8. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
10. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
12. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
13. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
14. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
15. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
6. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
7. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
10. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
11. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
12. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
15. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
16. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
18. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
19. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
20. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
21. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
22. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
23. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
24. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
25. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
26. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
28. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
29. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
2. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
4. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
6. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
8. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
12. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
13. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
14. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
4. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
5. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
6. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
7. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
8. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
9. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
10. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
12. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
13. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
15. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
17. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
18. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
19. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
22. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
23. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
25. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
26. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
27. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
28. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
2. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
7. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
10. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
3. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
4. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
5. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
10. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
11. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
12. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
13. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
4. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
5. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
6. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
9. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
10. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
16. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
17. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
18. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
19. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
22. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
23. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
24. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
25. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
27. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
29. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0