Krylya Sovetov MHC U21 VS Loko Yaroslavl U21


Krylya Sovetov MHC U21

Loko Yaroslavl U21

Krylya Sovetov MHC U21 (T1) VS Loko Yaroslavl U21 (T2)

Krylya Sovetov MHC U21

Loko Yaroslavl U21

Zaujímavé

Krylya Sovetov MHC U21

  • Z celkového počtu 11 prehralo mužstvo Krylya Sovetov MHC U21 až 55% svojích zápasov. 6 prehraných zápasov.
  • Až 9 zápasov tímu Krylya Sovetov MHC U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 11 zápasov, to je až 82%.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 6 zápasov v rade nevyhrali.

Loko Yaroslavl U21

  • 87% (13 z 15) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21.
  • Tím Loko Yaroslavl U21 odohral až 9 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 15 zápasov.
  • Loko Yaroslavl U21 už 7 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 71% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
19.10.2020 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
18.10.2020 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3ppsn 0:1,0:0,3:2,0:0,2:1
Rusko / MHL / 2019/2020
11.02.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 7:0 2:0,2:0,3:0
10.02.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:1 0:1,4:0,2:0
26.10.2019 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:1,2:4,0:0
25.10.2019 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
10.12.2018 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4ppsn 0:1,1:2,2:0,0:0,3:4
09.12.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
10.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:2 2:1,1:1,2:0
09.09.2018 12:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
Rusko / MHL / 2017/2018
21.02.2018 17:30 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
20.02.2018 17:30 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
19.09.2017 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
18.09.2017 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3 0:2,2:0,0:1

Krylya Sovetov MHC U21

1 - 3 - 10

Loko Yaroslavl U21

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
18.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3sn 0:1,0:0,3:2,0:0,2:1
12.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,3:0,2:0
11.10.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,4:1,0:0
04.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
10.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
09.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.09.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
05.09.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
03.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 2:2,0:2,0:0
19.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
18.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3sn 0:1,0:0,3:2,0:0,2:1
12.10.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 2:2,2:0,3:0
11.10.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 1:0,5:0,1:2
22.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:10 1:1,0:4,1:5
18.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
17.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:6 3:1,0:1,2:4
14.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 2:1,0:0,0:4
13.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
09.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
06.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
26.10.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
27.10.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
06.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
07.11.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
11.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
04.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
28.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
06.01.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
12.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
13.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
16.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
30.12.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
11.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
2. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
4. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
6. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
7. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
10. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
12. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
7. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
8. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
10. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
12. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
13. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
14. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
15. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
6. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
7. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
10. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
11. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
12. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
15. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
16. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
18. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
19. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
20. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
21. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
22. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
23. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
24. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
25. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
26. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
28. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
29. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
2. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
4. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
6. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
8. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
12. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
13. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
14. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
4. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
5. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
6. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
7. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
8. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
9. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
10. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
12. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
13. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
15. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
17. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
18. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
19. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
22. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
23. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
25. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
26. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
27. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
28. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
2. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
7. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
10. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
3. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
4. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
5. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
10. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
11. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
12. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
13. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
4. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
5. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
6. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
9. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
10. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
16. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
17. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
18. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
19. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
22. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
23. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
24. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
25. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
27. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
29. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0