HK Riga U21 VS Almaz Cherepovets U21


HK Riga U21

Almaz Cherepovets U21

HK Riga U21 (T1) VS Almaz Cherepovets U21 (T2)

HK Riga U21

Almaz Cherepovets U21

Zaujímavé

HK Riga U21

  • Až 18 zápasov tímu HK Riga U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 58%.

Almaz Cherepovets U21

  • Almaz Cherepovets U21 už 6 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 12 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 12 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
27.01.2020 17:30 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 3:1,1:1,0:1
26.01.2020 12:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
17.10.2019 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.2019 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
Rusko / MHL / 2018/2019
29.01.2019 11:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
28.01.2019 11:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
25.10.2018 17:30 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
24.10.2018 17:30 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
25.12.2017 12:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
24.12.2017 12:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 over 0:6 0:3,0:0,0:3
27.10.2017 12:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
26.10.2017 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0

HK Riga U21

3 - 0 - 9

Almaz Cherepovets U21

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.11.20 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 1:2,0:1,2:2
26.11.20 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:3 1:1,3:2,3:0
25.11.20 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
18.11.20 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
17.11.20 17:30 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
14.11.20 11:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
13.11.20 17:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 over 7:3 3:1,1:0,3:2
05.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
04.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 0:0,2:2,0:2
31.10.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 1:4 0:0,1:0,0:4
30.10.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 0:1,1:2,1:1
27.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
26.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
12.10.20 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
10.10.20 12:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
09.10.20 17:30 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
08.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 8:3 2:0,4:2,2:1
07.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
04.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
03.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
30.09.20 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.09.20 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.09.20 18:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 over 3:4sn 2:0,0:3,1:0,0:0,0:1
17.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
14.09.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
13.09.20 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 over 6:1 1:1,4:0,1:0
10.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 over 3:6 0:3,0:2,3:1
09.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
05.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
26.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:2 3:1,1:1,1:0
13.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 1:0,1:1,2:1
09.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
05.11.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
04.11.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:2 3:0,0:1,2:1
23.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,1:2
22.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:6 0:1,1:0,0:5
18.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5pp 0:2,2:2,2:0,0:1
16.10.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,3:2
15.10.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
12.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:7 1:5,1:0,3:2
11.10.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
08.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:0,0:2,4:0
07.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
18.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
17.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:5 0:1,2:2,1:2
14.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 0:1,1:1,3:1
13.09.20 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 0:1,2:0,3:0
06.09.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
05.09.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 3:0,1:1,0:0

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2020 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
14.01.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
09.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.12.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
03.12.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
06.12.2020 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
07.12.2020 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
12.12.2020 12:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.12.2020 16:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
30.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 28 16 3 1 4 38 100 62 45
2. Avto Yekaterinburg U21 30 17 2 2 5 33 92 59 44
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 15 3 0 5 57 101 44 42
4. Sputnik Almetievsk U21 27 18 0 0 9 22 86 64 36
5. Tolpar Ufa U21 28 16 0 3 6 40 106 66 35
6. Omskye Yastreby U21 27 7 5 0 10 17 79 62 34
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 14 1 1 8 12 81 69 33
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 6 3 5 3 -1 66 67 29
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 22 7 3 1 7 9 66 57 27
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 27 2 4 5 7 -15 77 92 25
11. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
12. Tyumen Legion U21 26 0 3 5 10 -46 41 87 17
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 1 3 1 16 -46 60 106 15
14. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 29 22 2 1 1 73 121 48 53
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 14 3 2 4 52 113 61 42
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 27 12 4 2 3 34 84 50 42
4. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 50 103 53 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 29 16 1 5 1 25 84 59 41
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 17 1 2 4 35 97 62 40
7. Atlanty Mytishchi U21 29 12 3 3 5 7 93 86 39
8. MHC Spartak Moscow U21 28 11 2 2 9 11 74 63 32
9. Almaz Cherepovets U21 26 11 2 2 7 14 81 67 32
10. HK Riga U21 31 11 2 2 12 1 80 79 32
11. Krylya Sovetov MHC U21 23 5 3 2 8 -8 47 55 24
12. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
13. Taifun Primorsky Krai U21 29 6 2 2 15 -34 60 94 22
14. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
15. Sakhalinskie Akuly U21 31 -1 3 2 22 -64 52 116 12
16. Mikhaylov Academy U21 26 4 0 3 16 -54 43 97 11
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 2 1 1 24 -96 59 155 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 29 22 2 1 1 73 121 48 53
2. Irbis Kazan U21 28 16 3 1 4 38 100 62 45
3. Avto Yekaterinburg U21 30 17 2 2 5 33 92 59 44
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 15 3 0 5 57 101 44 42
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 14 3 2 4 52 113 61 42
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 27 12 4 2 3 34 84 50 42
7. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 50 103 53 41
8. Dynamo St.Petersburg U21 29 16 1 5 1 25 84 59 41
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 17 1 2 4 35 97 62 40
10. Atlanty Mytishchi U21 29 12 3 3 5 7 93 86 39
11. Sputnik Almetievsk U21 27 18 0 0 9 22 86 64 36
12. Tolpar Ufa U21 28 16 0 3 6 40 106 66 35
13. Omskye Yastreby U21 27 7 5 0 10 17 79 62 34
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 14 1 1 8 12 81 69 33
15. MHC Spartak Moscow U21 28 11 2 2 9 11 74 63 32
16. Almaz Cherepovets U21 26 11 2 2 7 14 81 67 32
17. HK Riga U21 31 11 2 2 12 1 80 79 32
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 6 3 5 3 -1 66 67 29
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 22 7 3 1 7 9 66 57 27
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 27 2 4 5 7 -15 77 92 25
21. Krylya Sovetov MHC U21 23 5 3 2 8 -8 47 55 24
22. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
23. Taifun Primorsky Krai U21 29 6 2 2 15 -34 60 94 22
24. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
25. Tyumen Legion U21 26 0 3 5 10 -46 41 87 17
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 1 3 1 16 -46 60 106 15
27. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
28. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
29. Sakhalinskie Akuly U21 31 -1 3 2 22 -64 52 116 12
30. Mikhaylov Academy U21 26 4 0 3 16 -54 43 97 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 2 1 1 24 -96 59 155 9
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
2. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
4. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
5. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
6. Omskye Yastreby U21 9 6 0 0 3 16 37 21 12
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 4 0 0 0 9 16 7 8
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 3 3 -2 19 50 31 27
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 3 1 0 1 7 20 13 10
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 9 0 2 2 1 2 26 24 10
11. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
12. Tyumen Legion U21 14 -3 3 5 1 -19 23 42 11
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
14. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
4. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
5. Dynamo St.Petersburg U21 21 12 1 4 -1 20 63 43 32
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 15 8 1 1 3 17 50 33 21
7. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
8. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 26 48 22 25
9. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
10. HK Riga U21 13 3 1 1 6 -2 35 37 11
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
13. Taifun Primorsky Krai U21 11 3 0 1 6 -17 21 38 7
14. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
15. Sakhalinskie Akuly U21 11 0 0 2 7 -30 14 44 2
16. Mikhaylov Academy U21 12 1 0 3 5 -24 22 46 5
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 0 1 9 -34 23 57 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo St.Petersburg U21 21 12 1 4 -1 20 63 43 32
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
3. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 3 3 -2 19 50 31 27
5. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 26 48 22 25
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
7. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 15 8 1 1 3 17 50 33 21
10. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
11. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
12. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
13. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
14. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
15. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
16. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
17. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
19. Omskye Yastreby U21 9 6 0 0 3 16 37 21 12
20. HK Riga U21 13 3 1 1 6 -2 35 37 11
21. Tyumen Legion U21 14 -3 3 5 1 -19 23 42 11
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 3 1 0 1 7 20 13 10
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 9 0 2 2 1 2 26 24 10
24. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 4 0 0 0 9 16 7 8
26. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
27. Taifun Primorsky Krai U21 11 3 0 1 6 -17 21 38 7
28. Mikhaylov Academy U21 12 1 0 3 5 -24 22 46 5
29. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
30. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 0 1 9 -34 23 57 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 11 0 0 2 7 -30 14 44 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 13 8 2 0 1 25 52 27 24
2. Avto Yekaterinburg U21 18 11 0 2 3 15 49 34 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 6 2 0 0 32 43 11 20
4. Sputnik Almetievsk U21 7 6 0 0 1 9 23 14 12
5. Tolpar Ufa U21 16 8 0 1 6 15 57 42 17
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
11. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
12. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 -1 1 0 4 -15 13 28 2
14. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 13 7 2 1 0 30 52 22 23
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 9 27 18 11
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 13 4 2 1 3 6 32 26 17
4. Loko Yaroslavl U21 16 11 0 1 3 21 60 39 23
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 9 0 1 1 18 47 29 19
7. Atlanty Mytishchi U21 15 4 3 1 3 4 44 40 21
8. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
9. Almaz Cherepovets U21 16 3 2 2 5 0 46 46 16
10. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
11. Krylya Sovetov MHC U21 15 3 2 1 6 -8 30 38 15
12. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
13. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
14. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
15. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
16. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
2. Irbis Kazan U21 13 8 2 0 1 25 52 27 24
3. Avto Yekaterinburg U21 18 11 0 2 3 15 49 34 24
4. HC MVD Balashikha U21 13 7 2 1 0 30 52 22 23
5. Loko Yaroslavl U21 16 11 0 1 3 21 60 39 23
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Atlanty Mytishchi U21 15 4 3 1 3 4 44 40 21
8. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 6 2 0 0 32 43 11 20
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 9 0 1 1 18 47 29 19
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 13 4 2 1 3 6 32 26 17
12. Tolpar Ufa U21 16 8 0 1 6 15 57 42 17
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
14. Almaz Cherepovets U21 16 3 2 2 5 0 46 46 16
15. Krylya Sovetov MHC U21 15 3 2 1 6 -8 30 38 15
16. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
18. Sputnik Almetievsk U21 7 6 0 0 1 9 23 14 12
19. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 9 27 18 11
20. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
21. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
22. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
23. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
24. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
25. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
26. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
27. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
28. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
30. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 -1 1 0 4 -15 13 28 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0