Dynamo St.Petersburg U21 VS Taifun Primorsky Krai U21


Dynamo St.Petersburg U21

Taifun Primorsky Krai U21

Dynamo St.Petersburg U21 (T1) VS Taifun Primorsky Krai U21 (T2)

Dynamo St.Petersburg U21

Taifun Primorsky Krai U21

Zaujímavé

Dynamo St.Petersburg U21

  • 18 víťazstiev z celkového počtu 30 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Dynamo St.Petersburg U21. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 23 zápasov tímu Dynamo St.Petersburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 77%.
  • Dynamo St.Petersburg U21 už 10 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo St.Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Taifun Primorsky Krai U21

  • 57% prehier (17 zápasov) z celkového počtu 30 tímu Taifun Primorsky Krai U21.
  • 17 z celkového počtu 30 zápasov tímu Taifun Primorsky Krai U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
22.11.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.11.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2019/2020
10.11.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
09.11.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
10.09.2019 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
09.09.2019 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
Rusko / MHL / 2018/2019
25.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
24.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:4 4:1,0:1,3:2
21.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:10 2:4,0:4,0:2
20.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:4,1:1,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
30.01.2018 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
29.01.2018 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:4 1:0,0:1,0:3
15.10.2017 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 10:1 1:0,3:1,6:0
13.10.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3 1:3,2:0,1:0

Dynamo St.Petersburg U21

10 - 3 - 1

Taifun Primorsky Krai U21

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
30.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
29.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
22.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
18.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
17.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
11.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
10.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
07.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 3:0,0:0,1:1
06.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 1:0,2:2,2:0
31.10.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:4 1:2,3:1,1:1
27.10.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 2:1,1:0,0:1
26.10.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 2:0,0:1,2:2
09.10.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
08.10.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
05.10.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 4:0 1:0,0:0,3:0
04.10.20 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3 1:1,0:1,1:1
30.09.20 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
29.09.20 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
26.09.20 16:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
25.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:7 1:1,1:3,0:3
18.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
17.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:6 3:1,0:1,2:4
14.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 0:1,1:1,3:1
13.09.20 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.09.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.09.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
06.09.20 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
05.09.20 11:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 0:2,2:1,0:2

Taifun Primorsky Krai U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
30.11.20 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:2 1:0,1:0,3:2
29.11.20 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 over 3:5 2:1,0:3,1:1
22.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
18.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 5:0 1:0,2:0,2:0
17.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
14.11.20 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 2:4 1:1,0:2,1:1
13.11.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
10.11.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:5 2:1,0:3,1:1
09.11.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
05.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3pp 1:0,2:3,0:0,1:0
02.11.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
01.11.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 9:2 4:0,2:0,3:2
21.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
20.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4sn 0:0,2:0,1:3,0:0,-:-
17.10.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
13.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
12.10.20 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
30.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 2:6 1:4,0:1,1:1
29.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
20.09.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 0:0,2:2,2:1
19.09.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
16.09.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
15.09.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,1:0,0:3
10.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 0:1,2:0,3:0
06.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2020 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
04.12.2020 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
08.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
12.12.2020 12:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
14.12.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.12.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
17.12.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
23.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
26.12.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
27.12.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy

Taifun Primorsky Krai U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2020 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
13.12.2020 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
14.12.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
17.12.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
18.12.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
28.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
05.03.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 30 18 3 1 4 47 109 62 49
2. Avto Yekaterinburg U21 32 17 2 3 5 29 95 66 45
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 15 3 1 5 55 104 49 43
4. Sputnik Almetievsk U21 28 19 0 0 9 26 90 64 38
5. Tolpar Ufa U21 30 17 0 3 7 43 113 70 37
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 14 2 1 8 16 88 72 37
7. Omskye Yastreby U21 28 7 5 0 11 13 79 66 34
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 6 4 5 3 1 71 70 33
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 8 3 1 8 6 70 64 29
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 3 4 5 7 -11 82 93 27
11. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
12. Tyumen Legion U21 28 0 3 5 12 -55 41 96 17
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 1 3 1 17 -50 61 111 15
14. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 30 22 2 1 2 72 122 50 53
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 29 17 2 2 4 41 106 65 44
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 13 4 2 3 38 90 52 44
4. Dynamo St.Petersburg U21 30 17 1 5 1 26 86 60 43
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 14 3 3 3 51 115 64 43
6. Loko Yaroslavl U21 27 18 1 1 5 49 104 55 41
7. Atlanty Mytishchi U21 30 12 3 3 6 4 95 91 39
8. MHC Spartak Moscow U21 29 12 2 2 9 12 76 64 34
9. Almaz Cherepovets U21 27 12 2 2 7 15 84 69 34
10. HK Riga U21 32 11 2 2 13 0 83 83 32
11. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 3 2 8 -7 51 58 26
12. Taifun Primorsky Krai U21 30 7 2 2 15 -31 65 96 24
13. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
14. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
15. Sakhalinskie Akuly U21 32 -1 3 2 23 -68 54 122 12
16. Mikhaylov Academy U21 27 4 0 3 17 -55 45 100 11
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 31 2 1 1 25 -101 60 161 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 30 22 2 1 2 72 122 50 53
2. Irbis Kazan U21 30 18 3 1 4 47 109 62 49
3. Avto Yekaterinburg U21 32 17 2 3 5 29 95 66 45
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 29 17 2 2 4 41 106 65 44
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 13 4 2 3 38 90 52 44
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 15 3 1 5 55 104 49 43
7. Dynamo St.Petersburg U21 30 17 1 5 1 26 86 60 43
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 14 3 3 3 51 115 64 43
9. Loko Yaroslavl U21 27 18 1 1 5 49 104 55 41
10. Atlanty Mytishchi U21 30 12 3 3 6 4 95 91 39
11. Sputnik Almetievsk U21 28 19 0 0 9 26 90 64 38
12. Tolpar Ufa U21 30 17 0 3 7 43 113 70 37
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 14 2 1 8 16 88 72 37
14. MHC Spartak Moscow U21 29 12 2 2 9 12 76 64 34
15. Almaz Cherepovets U21 27 12 2 2 7 15 84 69 34
16. Omskye Yastreby U21 28 7 5 0 11 13 79 66 34
17. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 6 4 5 3 1 71 70 33
18. HK Riga U21 32 11 2 2 13 0 83 83 32
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 8 3 1 8 6 70 64 29
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 3 4 5 7 -11 82 93 27
21. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 3 2 8 -7 51 58 26
22. Taifun Primorsky Krai U21 30 7 2 2 15 -31 65 96 24
23. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
24. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
25. Tyumen Legion U21 28 0 3 5 12 -55 41 96 17
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 1 3 1 17 -50 61 111 15
27. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
28. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
29. Sakhalinskie Akuly U21 32 -1 3 2 23 -68 54 122 12
30. Mikhaylov Academy U21 27 4 0 3 17 -55 45 100 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 31 2 1 1 25 -101 60 161 9
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
2. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
4. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
5. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 4 1 0 0 13 23 10 12
7. Omskye Yastreby U21 10 6 0 0 4 12 37 25 12
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 6 4 3 -2 21 55 34 31
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 1 0 2 4 24 20 12
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 1 2 2 1 6 31 25 12
11. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
12. Tyumen Legion U21 16 -3 3 5 3 -28 23 51 11
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
14. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 7 2 1 3 18 53 35 23
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
4. Dynamo St.Petersburg U21 22 13 1 4 -1 21 65 44 34
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
6. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
7. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
8. MHC Spartak Moscow U21 17 9 2 1 2 27 50 23 27
9. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
10. HK Riga U21 14 3 1 1 7 -3 38 41 11
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. Taifun Primorsky Krai U21 12 4 0 1 6 -14 26 40 9
13. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
14. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
15. Sakhalinskie Akuly U21 12 0 0 2 8 -34 16 50 2
16. Mikhaylov Academy U21 13 1 0 3 6 -25 24 49 5
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 13 1 0 1 10 -39 24 63 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo St.Petersburg U21 22 13 1 4 -1 21 65 44 34
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 6 4 3 -2 21 55 34 31
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
4. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
5. MHC Spartak Moscow U21 17 9 2 1 2 27 50 23 27
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
7. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 7 2 1 3 18 53 35 23
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
10. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
11. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
12. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
13. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
14. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
15. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
16. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
17. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 4 1 0 0 13 23 10 12
20. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 1 0 2 4 24 20 12
21. Omskye Yastreby U21 10 6 0 0 4 12 37 25 12
22. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 1 2 2 1 6 31 25 12
23. HK Riga U21 14 3 1 1 7 -3 38 41 11
24. Tyumen Legion U21 16 -3 3 5 3 -28 23 51 11
25. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
26. Taifun Primorsky Krai U21 12 4 0 1 6 -14 26 40 9
27. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
28. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
29. Mikhaylov Academy U21 13 1 0 3 6 -25 24 49 5
30. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 13 1 0 1 10 -39 24 63 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 12 0 0 2 8 -34 16 50 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 10 2 0 1 34 61 27 28
2. Avto Yekaterinburg U21 20 11 0 3 3 11 52 41 25
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 6 2 1 0 30 46 16 21
4. Sputnik Almetievsk U21 8 7 0 0 1 13 27 14 14
5. Tolpar Ufa U21 18 9 0 1 7 18 64 46 19
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
7. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
11. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
12. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -1 1 0 5 -19 14 33 2
14. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 14 7 2 1 1 29 53 24 23
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 13 10 0 1 1 23 53 30 21
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 10 38 28 19
4. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 9 3 1 2 0 8 29 21 12
6. Loko Yaroslavl U21 17 11 0 1 4 20 61 41 23
7. Atlanty Mytishchi U21 16 4 3 1 4 1 46 45 21
8. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
9. Almaz Cherepovets U21 17 4 2 2 5 1 49 48 18
10. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
11. Krylya Sovetov MHC U21 16 4 2 1 6 -7 34 41 17
12. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
13. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
14. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
15. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
16. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 10 2 0 1 34 61 27 28
2. Avto Yekaterinburg U21 20 11 0 3 3 11 52 41 25
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
4. HC MVD Balashikha U21 14 7 2 1 1 29 53 24 23
5. Loko Yaroslavl U21 17 11 0 1 4 20 61 41 23
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 6 2 1 0 30 46 16 21
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 13 10 0 1 1 23 53 30 21
9. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
10. Atlanty Mytishchi U21 16 4 3 1 4 1 46 45 21
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 10 38 28 19
12. Tolpar Ufa U21 18 9 0 1 7 18 64 46 19
13. Almaz Cherepovets U21 17 4 2 2 5 1 49 48 18
14. Krylya Sovetov MHC U21 16 4 2 1 6 -7 34 41 17
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
16. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
18. Sputnik Almetievsk U21 8 7 0 0 1 13 27 14 14
19. SKA-1946 Saint Petersburg U21 9 3 1 2 0 8 29 21 12
20. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
21. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
22. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
23. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
24. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
25. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
26. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
27. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
28. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
30. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -1 1 0 5 -19 14 33 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0