Belye Medvedi Chelyabinsk U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • Až 7 zápasov tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 12 zápasov, to je až 58%.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • 10 z celkového počtu 13 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 77%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 19 vzájomných zápasov, čo je 74%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
19.10.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
18.10.2020 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 7:2 2:0,2:2,3:0
Rusko / MHL / 2019/2020
09.02.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3 0:0,2:2,2:1
08.02.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
29.10.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
16.03.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
14.03.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:2,2:0,1:0
13.03.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
10.03.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 2:0,0:0,0:1
09.03.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3 3:2,1:1,0:0
03.03.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.03.2019 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
01.12.2018 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.11.2018 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
Rusko / MHL / 2017/2018
10.12.2017 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
08.12.2017 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
10.09.2017 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0
09.09.2017 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

6 - 4 - 9

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.20 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
18.10.20 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 7:2 2:0,2:2,3:0
10.10.20 09:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4 0:0,1:2,2:2
09.10.20 13:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
05.10.20 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,0:1
04.10.20 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
17.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
16.09.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
12.09.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 1:1,5:1,0:0
10.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
07.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
06.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.20 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
18.10.20 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 7:2 2:0,2:2,3:0
15.10.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:3 2:0,3:2,1:1
13.10.20 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
10.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
09.10.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
06.10.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
30.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
29.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
26.09.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:2 3:1,2:1,0:0
25.09.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
05.09.20 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:2,0:0,3:0

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.10.2020 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
30.10.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
31.10.2020 11:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
30.11.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
10.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
01.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
04.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.11.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
2. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
4. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
6. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
7. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
10. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
12. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
7. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
8. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
10. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
12. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
13. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
14. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
15. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
6. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
7. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
10. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
11. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
12. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
15. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
16. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
18. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
19. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
20. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
21. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
22. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
23. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
24. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
25. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
26. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
28. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
29. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
2. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
4. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
6. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
8. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
12. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
13. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
14. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
4. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
5. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
6. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
7. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
8. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
9. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
10. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
12. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
13. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
15. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
17. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
18. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
19. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
22. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
23. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
25. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
26. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
27. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
28. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
2. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
7. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
10. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
3. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
4. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
5. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
10. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
11. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
12. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
13. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
4. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
5. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
6. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
9. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
10. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
16. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
17. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
18. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
19. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
22. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
23. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
24. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
25. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
27. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
29. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0