Avto Yekaterinburg U21 VS Tyumen Legion U21


Avto Yekaterinburg U21

Tyumen Legion U21

Avto Yekaterinburg U21 (T1) VS Tyumen Legion U21 (T2)

Avto Yekaterinburg U21

Tyumen Legion U21

Zaujímavé

Avto Yekaterinburg U21

  • Avto Yekaterinburg U21 vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 30 vyhral 17 zápasov).
  • Až 18 zápasov tímu Avto Yekaterinburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 60%.

Tyumen Legion U21

  • 58% prehier (15 zápasov) z celkového počtu 26 tímu Tyumen Legion U21.
  • 31% zápasov tímu Tyumen Legion U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 26 zápasov.
  • 18 z celkového počtu 26 zápasov tímu Tyumen Legion U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Tyumen Legion U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.
  • Tyumen Legion U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 12, čo je 86%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 14 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
22.11.2020 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 0:1,2:0,2:0
20.11.2020 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2019/2020
06.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 2:0,0:0,0:4
05.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
24.12.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
23.12.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
09.12.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 2:0,1:1,3:1
08.12.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
10.09.2018 16:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
08.09.2018 14:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
01.02.2018 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:2 0:1,2:1,1:0
31.01.2018 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0
21.10.2017 14:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
20.10.2017 10:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1

Avto Yekaterinburg U21

12 - 1 - 1

Tyumen Legion U21

Avto Yekaterinburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.12.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
30.11.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3sn 1:1,0:2,2:0,0:0,2:0
28.11.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
26.11.20 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 1:1,0:2,0:2
22.11.20 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 0:1,2:0,2:0
20.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
18.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
17.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
08.11.20 09:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
07.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
04.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:4 0:2,0:2,0:0
03.11.20 14:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
29.10.20 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
28.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
25.10.20 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:2,2:3,0:0
23.10.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
20.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
19.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
17.10.20 12:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
15.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
06.10.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
30.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3 1:0,2:3,1:0
29.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4sn 0:1,3:1,1:2,0:0,1:0
26.09.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 1:1,0:0,3:1
25.09.20 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 1:1,0:1,1:1
17.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 0:1,3:1,2:0
12.09.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 1:1,5:1,0:0
10.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.20 13:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
30.11.20 13:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 0:2,0:2,0:1
28.11.20 09:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
27.11.20 13:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
22.11.20 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 0:1,2:0,2:0
20.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
18.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 3:2 3:2,0:0,0:0
17.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
09.11.20 13:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 over 3:4 1:1,0:1,2:2
08.11.20 09:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
05.11.20 13:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 0:2,0:1,3:0,0:1
04.11.20 09:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4sn 1:1,1:2,2:1,0:0,2:0
30.10.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
29.10.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
30.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
29.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,2:0
26.09.20 10:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
25.09.20 14:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
20.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.09.20 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.09.20 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
11.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 4:1,1:0,1:1
10.09.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.09.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 5:2 1:2,2:0,2:0
06.09.20 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 1:0,3:0,0:0

Avto Yekaterinburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
09.12.2020 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
10.12.2020 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
16.12.2020 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
27.12.2020 07:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
22.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.12.2020 12:30 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.12.2020 04:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
11.12.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
12.12.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.12.2020 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
05.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
24.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 30 18 3 1 4 47 109 62 49
2. Avto Yekaterinburg U21 32 17 2 3 5 29 95 66 45
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 15 3 1 5 55 104 49 43
4. Sputnik Almetievsk U21 28 19 0 0 9 26 90 64 38
5. Tolpar Ufa U21 30 17 0 3 7 43 113 70 37
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 14 2 1 8 16 88 72 37
7. Omskye Yastreby U21 28 7 5 0 11 13 79 66 34
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 6 4 5 3 1 71 70 33
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 8 3 1 8 6 70 64 29
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 3 4 5 7 -11 82 93 27
11. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
12. Tyumen Legion U21 28 0 3 5 12 -55 41 96 17
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 1 3 1 17 -50 61 111 15
14. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 30 22 2 1 2 72 122 50 53
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 29 17 2 2 4 41 106 65 44
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 13 4 2 3 38 90 52 44
4. Dynamo St.Petersburg U21 30 17 1 5 1 26 86 60 43
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 14 3 3 3 51 115 64 43
6. Loko Yaroslavl U21 27 18 1 1 5 49 104 55 41
7. Atlanty Mytishchi U21 30 12 3 3 6 4 95 91 39
8. MHC Spartak Moscow U21 29 12 2 2 9 12 76 64 34
9. Almaz Cherepovets U21 27 12 2 2 7 15 84 69 34
10. HK Riga U21 32 11 2 2 13 0 83 83 32
11. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 3 2 8 -7 51 58 26
12. Taifun Primorsky Krai U21 30 7 2 2 15 -31 65 96 24
13. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
14. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
15. Sakhalinskie Akuly U21 32 -1 3 2 23 -68 54 122 12
16. Mikhaylov Academy U21 27 4 0 3 17 -55 45 100 11
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 31 2 1 1 25 -101 60 161 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 30 22 2 1 2 72 122 50 53
2. Irbis Kazan U21 30 18 3 1 4 47 109 62 49
3. Avto Yekaterinburg U21 32 17 2 3 5 29 95 66 45
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 29 17 2 2 4 41 106 65 44
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 13 4 2 3 38 90 52 44
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 15 3 1 5 55 104 49 43
7. Dynamo St.Petersburg U21 30 17 1 5 1 26 86 60 43
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 14 3 3 3 51 115 64 43
9. Loko Yaroslavl U21 27 18 1 1 5 49 104 55 41
10. Atlanty Mytishchi U21 30 12 3 3 6 4 95 91 39
11. Sputnik Almetievsk U21 28 19 0 0 9 26 90 64 38
12. Tolpar Ufa U21 30 17 0 3 7 43 113 70 37
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 14 2 1 8 16 88 72 37
14. MHC Spartak Moscow U21 29 12 2 2 9 12 76 64 34
15. Almaz Cherepovets U21 27 12 2 2 7 15 84 69 34
16. Omskye Yastreby U21 28 7 5 0 11 13 79 66 34
17. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 6 4 5 3 1 71 70 33
18. HK Riga U21 32 11 2 2 13 0 83 83 32
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 8 3 1 8 6 70 64 29
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 3 4 5 7 -11 82 93 27
21. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 3 2 8 -7 51 58 26
22. Taifun Primorsky Krai U21 30 7 2 2 15 -31 65 96 24
23. SKA-Varyagi U21 29 5 3 2 14 -15 70 85 24
24. Ladia Tolyatti U21 28 4 2 5 10 -35 72 107 21
25. Tyumen Legion U21 28 0 3 5 12 -55 41 96 17
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 1 3 1 17 -50 61 111 15
27. Kapitan Stupino U21 28 5 1 0 21 -31 62 93 14
28. Sarmaty Orenburg U21 19 5 0 2 10 -22 34 56 12
29. Sakhalinskie Akuly U21 32 -1 3 2 23 -68 54 122 12
30. Mikhaylov Academy U21 27 4 0 3 17 -55 45 100 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 3 18 -63 43 106 11
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 31 2 1 1 25 -101 60 161 9
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
2. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
4. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
5. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 4 1 0 0 13 23 10 12
7. Omskye Yastreby U21 10 6 0 0 4 12 37 25 12
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 6 4 3 -2 21 55 34 31
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 1 0 2 4 24 20 12
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 1 2 2 1 6 31 25 12
11. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
12. Tyumen Legion U21 16 -3 3 5 3 -28 23 51 11
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
14. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 7 2 1 3 18 53 35 23
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
4. Dynamo St.Petersburg U21 22 13 1 4 -1 21 65 44 34
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
6. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
7. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
8. MHC Spartak Moscow U21 17 9 2 1 2 27 50 23 27
9. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
10. HK Riga U21 14 3 1 1 7 -3 38 41 11
11. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
12. Taifun Primorsky Krai U21 12 4 0 1 6 -14 26 40 9
13. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
14. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
15. Sakhalinskie Akuly U21 12 0 0 2 8 -34 16 50 2
16. Mikhaylov Academy U21 13 1 0 3 6 -25 24 49 5
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 13 1 0 1 10 -39 24 63 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo St.Petersburg U21 22 13 1 4 -1 21 65 44 34
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 6 4 3 -2 21 55 34 31
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 2 1 3 43 86 43 31
4. HC MVD Balashikha U21 16 15 0 0 1 43 69 26 30
5. MHC Spartak Moscow U21 17 9 2 1 2 27 50 23 27
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 2 1 0 28 52 24 25
7. Sputnik Almetievsk U21 20 12 0 0 8 13 63 50 24
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 7 2 1 3 18 53 35 23
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 9 1 0 5 25 58 33 22
10. Irbis Kazan U21 15 8 1 1 3 13 48 35 21
11. SKA-Varyagi U21 21 6 2 1 9 1 54 53 21
12. Avto Yekaterinburg U21 12 6 2 0 2 18 43 25 20
13. Loko Yaroslavl U21 10 7 1 0 1 29 43 14 18
14. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 25 49 24 18
15. Atlanty Mytishchi U21 14 8 0 2 2 3 49 46 18
16. Almaz Cherepovets U21 10 8 0 0 2 14 35 21 16
17. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 2 8 -21 49 70 14
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 2 2 1 12 -31 47 78 13
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 4 1 0 0 13 23 10 12
20. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 1 0 2 4 24 20 12
21. Omskye Yastreby U21 10 6 0 0 4 12 37 25 12
22. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 1 2 2 1 6 31 25 12
23. HK Riga U21 14 3 1 1 7 -3 38 41 11
24. Tyumen Legion U21 16 -3 3 5 3 -28 23 51 11
25. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 1 1 2 0 17 17 9
26. Taifun Primorsky Krai U21 12 4 0 1 6 -14 26 40 9
27. Kapitan Stupino U21 14 2 1 0 10 -14 32 46 8
28. Sarmaty Orenburg U21 13 2 0 1 9 -22 25 47 5
29. Mikhaylov Academy U21 13 1 0 3 6 -25 24 49 5
30. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -26 12 38 3
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 13 1 0 1 10 -39 24 63 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 12 0 0 2 8 -34 16 50 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 10 2 0 1 34 61 27 28
2. Avto Yekaterinburg U21 20 11 0 3 3 11 52 41 25
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 6 2 1 0 30 46 16 21
4. Sputnik Almetievsk U21 8 7 0 0 1 13 27 14 14
5. Tolpar Ufa U21 18 9 0 1 7 18 64 46 19
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
7. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
11. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
12. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -1 1 0 5 -19 14 33 2
14. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 14 7 2 1 1 29 53 24 23
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 13 10 0 1 1 23 53 30 21
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 10 38 28 19
4. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 9 3 1 2 0 8 29 21 12
6. Loko Yaroslavl U21 17 11 0 1 4 20 61 41 23
7. Atlanty Mytishchi U21 16 4 3 1 4 1 46 45 21
8. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
9. Almaz Cherepovets U21 17 4 2 2 5 1 49 48 18
10. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
11. Krylya Sovetov MHC U21 16 4 2 1 6 -7 34 41 17
12. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
13. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
14. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
15. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
16. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 15 10 2 0 1 34 61 27 28
2. Avto Yekaterinburg U21 20 11 0 3 3 11 52 41 25
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 10 1 1 8 3 65 62 25
4. HC MVD Balashikha U21 14 7 2 1 1 29 53 24 23
5. Loko Yaroslavl U21 17 11 0 1 4 20 61 41 23
6. Omskye Yastreby U21 18 1 5 0 7 1 42 41 22
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 6 2 1 0 30 46 16 21
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 13 10 0 1 1 23 53 30 21
9. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
10. Atlanty Mytishchi U21 16 4 3 1 4 1 46 45 21
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 5 2 1 3 10 38 28 19
12. Tolpar Ufa U21 18 9 0 1 7 18 64 46 19
13. Almaz Cherepovets U21 17 4 2 2 5 1 49 48 18
14. Krylya Sovetov MHC U21 16 4 2 1 6 -7 34 41 17
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 2 1 6 2 46 44 17
16. Taifun Primorsky Krai U21 18 3 2 1 9 -17 39 56 15
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 2 2 3 6 -17 51 68 15
18. Sputnik Almetievsk U21 8 7 0 0 1 13 27 14 14
19. SKA-1946 Saint Petersburg U21 9 3 1 2 0 8 29 21 12
20. Sakhalinskie Akuly U21 20 -1 3 0 15 -34 38 72 10
21. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
22. Kuznetskie Medvedi U21 16 -1 2 2 9 -37 31 68 8
23. Sarmaty Orenburg U21 6 3 0 1 1 0 9 9 7
24. Ladia Tolyatti U21 10 0 1 3 2 -14 23 37 7
25. MHC Spartak Moscow U21 12 3 0 1 7 -15 26 41 7
26. Tyumen Legion U21 12 3 0 0 9 -27 18 45 6
27. Kapitan Stupino U21 14 3 0 0 11 -17 30 47 6
28. Mikhaylov Academy U21 14 3 0 0 11 -30 21 51 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 1 0 15 -62 36 98 6
30. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -1 1 0 5 -19 14 33 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 9 0 0 2 5 -20 16 36 2
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0