Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS Mikhaylov Academy U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Mikhaylov Academy U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS Mikhaylov Academy U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Mikhaylov Academy U21

Zaujímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prehralo až 83% svojích zápasov. 5 prehier z 6 odohraných zápasov.
  • Až 4 zápasov tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Mikhaylov Academy U21

  • Mikhaylov Academy U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 2 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
16.09.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:4 0:3,0:0,1:1
15.09.2020 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

0 - 0 - 2

Mikhaylov Academy U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:4 0:3,0:0,1:1
15.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
10.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:4 2:1,3:1,2:2
09.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 2:0,1:0,2:1
06.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:0 4:0,2:0,1:0
05.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1

Mikhaylov Academy U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:4 0:3,0:0,1:1
15.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
10.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 over 3:6 0:3,0:2,3:1
09.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.09.2020 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
26.09.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
29.09.2020 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
30.09.2020 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
07.10.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
08.10.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.10.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
12.10.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
18.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
19.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
22.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
23.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
30.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
31.10.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
06.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
04.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy

Mikhaylov Academy U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.09.2020 18:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.09.2020 16:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
29.09.2020 18:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
30.09.2020 18:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
12.10.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
13.10.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
16.10.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
17.10.2020 15:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
20.10.2020 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
21.10.2020 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
27.10.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
01.11.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
02.11.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
10.11.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
13.11.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
14.11.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
23.11.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
24.11.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
15.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
22.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
23.12.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
27.12.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
14.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
11.02.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
16.02.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
20.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
28.02.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
04.03.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
12. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
16. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 9 8 0 0 1 26 41 15 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 6 1 0 0 25 38 13 16
3. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 11 26 15 12
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
6. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
8. Irbis Kazan U21 5 4 0 0 1 9 18 9 8
9. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
10. Kapitan Stupino U21 8 4 0 0 4 8 22 14 8
11. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
12. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
13. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 0 1 0 5 15 10 5
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
15. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
17. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
19. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
20. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
21. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
22. Atlanty Mytishchi U21 5 1 0 1 2 -16 14 30 3
23. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
24. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
25. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
26. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
28. Taifun Primorsky Krai U21 8 1 0 0 7 -15 9 24 2
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -20 10 30 2
30. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
32. SKA-Varyagi U21 8 0 0 0 8 -22 16 38 0
33. Sakhalinskie Akuly U21 8 0 0 0 8 -28 7 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
3. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
4. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
8. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
10. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
12. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
13. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 6 6 0 0 0 16 25 9 12
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 4 1 0 2 13 35 22 12
3. Loko Yaroslavl U21 4 4 0 0 0 15 16 1 8
4. Almaz Cherepovets U21 4 4 0 0 0 9 13 4 8
5. Avto Yekaterinburg U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 1 0 0 11 19 8 8
7. Tolpar Ufa U21 4 3 0 0 1 14 20 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 4 3 0 0 1 5 14 9 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 0 1 5 15 10 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 0 1 2 0 11 11 5
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 5 7 2 4
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 9 12 3 4
13. Irbis Kazan U21 3 2 0 0 1 3 9 6 4
14. Ladia Tolyatti U21 2 0 1 0 0 2 10 8 4
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
16. Sarmaty Orenburg U21 2 1 0 0 1 5 7 2 2
17. MHC Spartak Moscow U21 2 1 0 0 1 0 3 3 2
18. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 3 11 8 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
20. Atlanty Mytishchi U21 3 0 0 1 1 -12 5 17 1
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Tyumen Legion U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Omskye Yastreby U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mikhaylov Academy U21 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 0 0 0 2 -7 2 9 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -13 4 17 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -10 8 18 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
3. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
9. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
12. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
15. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
6. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
7. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
8. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
11. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
12. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
13. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
16. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0
17. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 8 3 1 0 3 0 21 21 10
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 4 0 0 0 14 19 5 8
3. Loko Yaroslavl U21 5 4 0 0 1 11 25 14 8
4. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 5 11 6 6
5. Krylya Sovetov MHC U21 4 2 0 1 0 -1 8 9 5
6. Mikhaylov Academy U21 2 2 0 0 0 7 9 2 4
7. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 6 9 3 4
8. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 2 11 9 4
9. Omskye Yastreby U21 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 13 11 4
11. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
13. Atlanty Mytishchi U21 2 1 0 0 1 -4 9 13 2
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 0 0 5 -12 9 21 2
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -13 8 21 2
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
18. Avto Yekaterinburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Ladia Tolyatti U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. HC MVD Balashikha U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Sarmaty Orenburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
31. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -9 2 11 0
32. Sakhalinskie Akuly U21 4 0 0 0 4 -15 3 18 0
33. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -12 8 20 0