Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS Almaz Cherepovets U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Almaz Cherepovets U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS Almaz Cherepovets U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Almaz Cherepovets U21

Zaujímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prehralo až 82% svojích zápasov. 14 prehier z 17 odohraných zápasov.
  • Až 13 zápasov tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 76%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 10 zápasov v rade nevyhrali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Almaz Cherepovets U21

  • 65% (11 z 17) výhier mužstva Almaz Cherepovets U21.
  • Almaz Cherepovets U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 79% vzájomných zápasov, čo je 11 výhier z 14 zápasov.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
19.10.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:6 0:1,1:0,0:5
18.10.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5pp 0:2,2:2,2:0,0:1
Rusko / MHL / 2019/2020
11.02.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
10.02.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4 2:1,0:3,1:0
27.10.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:9 0:1,1:5,0:3
26.10.2019 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
Rusko / MHL / 2018/2019
05.01.2019 12:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 3:0,1:0,0:0
04.01.2019 10:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
07.10.2018 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 0:2,1:1,0:1
06.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4pp 2:2,1:0,0:1,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
13.12.2017 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:0 1:0,4:0,3:0
12.12.2017 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 10:1 3:0,3:0,4:1
12.11.2017 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
11.11.2017 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5 1:2,3:1,0:2

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

1 - 2 - 11

Almaz Cherepovets U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 2:2,0:2,0:0
19.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:6 0:1,1:0,0:5
18.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5pp 0:2,2:2,2:0,0:1
12.10.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 10:1 5:0,3:0,2:1
11.10.20 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:2 1:1,5:0,2:1
08.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
07.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 9:2 2:2,3:0,4:0
30.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 2:6 1:4,0:1,1:1
29.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.09.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:6 0:2,0:1,3:3
25.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:2 1:0,2:1,2:1
16.09.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:4 0:3,0:0,1:1
15.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
10.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:4 2:1,3:1,2:2
09.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 2:0,1:0,2:1
06.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:0 4:0,2:0,1:0
05.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:6 0:1,1:0,0:5
18.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5pp 0:2,2:2,2:0,0:1
16.10.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,3:2
15.10.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
12.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:7 1:5,1:0,3:2
11.10.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
08.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:0,0:2,4:0
07.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
18.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
17.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:5 0:1,2:2,1:2
14.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 0:1,1:1,3:1
13.09.20 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 0:1,2:0,3:0
06.09.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
05.09.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 3:0,1:1,0:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
30.10.2020 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
31.10.2020 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
06.11.2020 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.11.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.11.2020 15:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.11.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
04.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.12.2020 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
24.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
18.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
21.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
22.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
27.02.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
02.03.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
03.03.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
09.11.2020 15:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
12.11.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
13.11.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
26.11.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
02.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
17.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
25.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
29.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
30.12.2020 15:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
04.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
05.01.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
28.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
01.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
08.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 porovnaj tímy
10.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
11.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
14.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
25.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.02.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
06.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
07.03.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
2. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
4. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
6. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
7. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
10. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
12. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
14. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
7. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
8. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
10. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
12. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
13. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
14. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
15. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
17. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 18 14 1 0 2 49 79 30 32
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 12 1 0 2 37 68 31 28
3. Loko Yaroslavl U21 15 13 0 1 0 39 68 29 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 10 1 1 3 21 60 39 25
5. Irbis Kazan U21 16 8 2 0 4 21 61 40 24
6. Avto Yekaterinburg U21 16 9 1 2 1 15 51 36 24
7. HK Riga U21 18 9 1 0 7 8 48 40 22
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 7 2 0 3 36 69 33 22
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 10 0 0 4 24 52 28 20
10. Dynamo St.Petersburg U21 16 9 0 2 3 13 46 33 20
11. MHC Spartak Moscow U21 14 6 2 0 4 16 40 24 20
12. Omskye Yastreby U21 14 3 3 0 5 5 34 29 18
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 4 2 1 3 5 37 32 17
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 4 2 1 2 8 36 28 17
15. Sputnik Almetievsk U21 12 8 0 0 4 13 42 29 16
16. Tolpar Ufa U21 14 6 0 3 2 10 45 35 15
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 5 1 0 5 1 34 33 14
18. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 5 0 3 3 -3 43 46 13
19. Atlanty Mytishchi U21 14 3 1 2 5 -19 30 49 12
20. Ladia Tolyatti U21 14 1 2 2 5 -15 41 56 12
21. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 0 1 9 -17 29 46 11
22. Kapitan Stupino U21 18 5 0 0 13 -22 39 61 10
23. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 1 2 0 3 6 25 19 10
24. Mikhaylov Academy U21 14 4 0 1 8 -17 27 44 9
25. Krylya Sovetov MHC U21 11 2 1 1 5 -12 19 31 9
26. Tyumen Legion U21 14 0 2 1 8 -28 19 47 9
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 1 1 1 5 -7 24 31 7
28. Sarmaty Orenburg U21 9 2 0 2 3 -9 17 26 6
29. SKA-Varyagi U21 16 -2 2 2 10 -29 33 62 6
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 2 0 1 13 -60 33 93 5
31. Kuznetskie Medvedi U21 12 1 0 1 9 -38 17 55 3
32. Sakhalinskie Akuly U21 18 1 0 1 15 -51 28 79 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
2. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
4. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
6. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
10. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
12. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
14. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
5. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
8. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
10. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
11. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
12. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
13. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
14. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
17. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 2 0 0 17 27 10 16
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 6 1 0 2 19 38 19 16
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 6 1 0 2 28 53 25 16
4. MHC Spartak Moscow U21 8 3 2 0 1 12 21 9 14
5. HC MVD Balashikha U21 8 7 0 0 1 24 37 13 14
6. Avto Yekaterinburg U21 8 5 1 0 1 12 30 18 14
7. Sputnik Almetievsk U21 10 7 0 0 3 12 35 23 14
8. Loko Yaroslavl U21 6 6 0 0 0 25 30 5 12
9. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 9 27 18 12
10. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 1 1 8 25 17 11
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 23 10 10
12. Tolpar Ufa U21 8 4 0 2 0 14 32 18 10
13. Ladia Tolyatti U21 10 2 1 1 4 -11 32 43 9
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 9 16 7 8
15. Irbis Kazan U21 7 2 1 0 3 2 20 18 8
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 0 0 4 3 22 19 8
17. Taifun Primorsky Krai U21 10 3 0 1 5 -15 18 33 7
18. HK Riga U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
19. Tyumen Legion U21 6 -2 2 1 2 -10 8 18 5
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 2 0 1 4 -7 16 23 5
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 7 10 3 4
22. Omskye Yastreby U21 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
23. Krylya Sovetov MHC U21 5 0 1 0 3 -2 10 12 4
24. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4 1 0 2 -1 -2 12 14 4
25. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 21 34 4
26. Sarmaty Orenburg U21 5 1 0 1 2 -6 12 18 3
27. Mikhaylov Academy U21 6 1 0 1 3 -11 11 22 3
28. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -13 17 30 3
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9 1 0 1 6 -22 19 41 3
30. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
31. Sakhalinskie Akuly U21 10 0 0 1 8 -29 13 42 1
32. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 4 0 0 0 4 -15 2 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
2. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
4. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
6. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
7. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
10. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
12. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
14. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
3. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
4. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
5. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
8. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
10. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
11. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
12. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
13. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
15. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
17. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 10 7 1 0 1 25 42 17 18
2. Irbis Kazan U21 9 6 1 0 1 19 41 22 16
3. HK Riga U21 12 6 1 0 4 6 31 25 16
4. Loko Yaroslavl U21 9 7 0 1 0 14 38 24 15
5. Omskye Yastreby U21 10 1 3 0 3 6 25 19 14
6. Almaz Cherepovets U21 9 4 1 1 1 12 33 21 13
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 6 0 0 0 21 30 9 12
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 6 0 0 0 18 30 12 12
9. Atlanty Mytishchi U21 10 3 1 1 3 -6 23 29 11
10. Avto Yekaterinburg U21 8 4 0 2 0 3 21 18 10
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 3 1 0 5 -6 24 30 10
12. Dynamo St.Petersburg U21 8 4 0 1 2 5 21 16 9
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 4 0 1 4 -1 31 32 9
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 1 1 1 1 -5 13 18 7
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 0 1 8 16 8 6
16. MHC Spartak Moscow U21 6 3 0 0 3 4 19 15 6
17. Mikhaylov Academy U21 8 3 0 0 5 -6 16 22 6
18. Kapitan Stupino U21 8 3 0 0 5 -9 18 27 6
19. Tolpar Ufa U21 6 2 0 1 2 -4 13 17 5
20. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -10 9 19 5
21. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 11 13 4
22. Tyumen Legion U21 8 2 0 0 6 -18 11 29 4
23. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 1 1 -3 5 8 3
24. Ladia Tolyatti U21 4 -1 1 1 1 -4 9 13 3
25. SKA-Varyagi U21 8 -1 1 1 5 -16 16 32 3
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 0 1 5 -23 15 38 3
27. Sputnik Almetievsk U21 2 1 0 0 1 1 7 6 2
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 2 -1 1 0 1 0 8 8 2
29. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -1 1 0 3 -3 9 12 2
30. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 0 7 -22 15 37 2
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 1 0 0 7 -38 14 52 2
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 0 0 1 3 -12 10 22 1
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0