Tyumen Legion U21 VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Tyumen Legion U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Tyumen Legion U21 (T1) VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T2)

Tyumen Legion U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Zaujímavé

Tyumen Legion U21

  • Mužsvo Tyumen Legion U21 prehralo až 81% svojích zápasov. 42 prehier z 52 odohraných zápasov.
  • Až 30 zápasov tímu Tyumen Legion U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 58%.
  • Tyumen Legion U21 už 33 zápasov v rade neremízovali.

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • 33 z celkového počtu 54 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 83% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 12 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

25.20%
20.60%
54.20%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
Rusko / MHL / 2018/2019
30.12.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:5 0:4,1:0,0:1
29.12.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
01.10.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
30.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.02.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:6 1:3,2:2,1:1
18.02.2018 13:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:4 3:0,1:2,2:2
16.11.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:2 3:1,2:0,4:1
15.11.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0

Tyumen Legion U21

1 - 1 - 10

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.01.20 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 over 2:6 1:1,1:5,0:0
23.01.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
19.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:7 0:3,0:4,2:0
18.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:7 0:3,0:2,1:2
15.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 over 2:8 1:3,1:3,0:2
08.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
06.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 2:0,0:0,0:4
05.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
27.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
26.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
24.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
23.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4 1:2,1:0,1:2
17.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
14.12.19 09:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
13.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
08.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 3:1,0:0,1:0
07.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 7:0 2:0,4:0,1:0
04.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:4 4:1,2:0,0:3
03.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.11.19 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
27.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
18.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.11.19 09:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:2,0:0,1:2
14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
08.11.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.19 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.10.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
26.10.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
25.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
19.10.19 10:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 over 8:3 0:1,5:1,3:1
18.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
15.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:2
14.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,3:1
28.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 over 3:4 1:2,2:1,0:1
26.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
24.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
20.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
18.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:5 0:3,1:1,0:1
16.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
15.09.19 10:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 2:8 1:2,0:2,1:4
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
29.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:2
28.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.01.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
24.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 7:5 1:1,3:4,3:0
19.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 0:3,1:1,1:1
15.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:5 1:3,0:1,2:1
07.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 2:0,2:0,1:2
04.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
28.12.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
27.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
24.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
23.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:1 0:0,4:0,0:1
14.12.19 09:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
13.12.19 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 1:0,0:2,1:1
10.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
09.12.19 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
06.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
29.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 0:0,3:1,1:2
27.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
25.11.19 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
24.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:4 0:1,1:0,1:3
17.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:7 0:2,1:4,1:1
14.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
13.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
09.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
07.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
04.11.19 10:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
18.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
15.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
26.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:4 3:3,1:0,1:1
24.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
05.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-

Tyumen Legion U21


Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
2. Omskye Yastreby U21 54 31 4 5 5 66 188 122 83
3. Avto Yekaterinburg U21 54 18 9 4 10 58 166 108 76
4. Irbis Kazan U21 52 27 4 4 9 50 143 93 74
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 54 21 5 9 5 34 177 143 71
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 54 9 11 8 7 27 166 139 70
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 54 20 6 5 12 25 153 128 69
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 52 23 3 3 17 32 143 111 61
9. Sputnik Almetievsk U21 52 17 5 7 11 19 134 115 61
10. Sarmaty Orenburg U21 54 13 7 6 15 6 147 141 60
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 52 13 7 5 15 10 154 144 59
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 52 18 3 4 20 -33 146 179 52
13. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 54 9 4 3 31 -59 135 194 37
16. Kuznetskie Medvedi U21 54 7 3 4 33 -110 128 238 30
17. Snezhnye Barsy Astana U21 50 4 3 6 28 -69 123 192 26
18. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 26 10 2 1 144 220 76 94
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 50 22 6 8 0 68 144 76 76
3. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
4. Almaz Cherepovets U21 52 20 8 3 10 53 167 114 75
5. Dynamo St.Petersburg U21 50 22 4 11 -2 59 158 99 71
6. HC MVD Balashikha U21 52 21 5 1 19 26 139 113 63
7. MHC Spartak Moscow U21 52 20 5 2 18 26 148 122 62
8. HK Riga U21 50 21 3 6 11 8 147 139 60
9. Krylya Sovetov MHC U21 52 15 6 5 15 9 146 137 59
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 23 2 3 21 4 141 137 57
11. Sakhalinskie Akuly U21 54 10 8 0 28 -3 137 140 52
12. Taifun Primorsky Krai U21 54 17 3 5 21 -1 150 151 51
13. Atlanty Mytishchi U21 50 17 1 6 19 -22 114 136 44
14. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
15. SKA-Varyagi U21 49 13 1 4 26 -66 94 160 34
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 52 9 2 5 29 -65 108 173 31
17. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 26 10 2 1 144 220 76 94
2. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
3. Omskye Yastreby U21 54 31 4 5 5 66 188 122 83
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 50 22 6 8 0 68 144 76 76
5. Avto Yekaterinburg U21 54 18 9 4 10 58 166 108 76
6. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
7. Almaz Cherepovets U21 52 20 8 3 10 53 167 114 75
8. Irbis Kazan U21 52 27 4 4 9 50 143 93 74
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 54 21 5 9 5 34 177 143 71
10. Dynamo St.Petersburg U21 50 22 4 11 -2 59 158 99 71
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 54 9 11 8 7 27 166 139 70
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 54 20 6 5 12 25 153 128 69
13. HC MVD Balashikha U21 52 21 5 1 19 26 139 113 63
14. MHC Spartak Moscow U21 52 20 5 2 18 26 148 122 62
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 52 23 3 3 17 32 143 111 61
16. Sputnik Almetievsk U21 52 17 5 7 11 19 134 115 61
17. HK Riga U21 50 21 3 6 11 8 147 139 60
18. Sarmaty Orenburg U21 54 13 7 6 15 6 147 141 60
19. Krylya Sovetov MHC U21 52 15 6 5 15 9 146 137 59
20. Chaika Nizhny Novgorod U21 52 13 7 5 15 10 154 144 59
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 23 2 3 21 4 141 137 57
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 52 18 3 4 20 -33 146 179 52
23. Sakhalinskie Akuly U21 54 10 8 0 28 -3 137 140 52
24. Taifun Primorsky Krai U21 54 17 3 5 21 -1 150 151 51
25. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
26. Atlanty Mytishchi U21 50 17 1 6 19 -22 114 136 44
27. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
28. Ladia Tolyatti U21 54 9 4 3 31 -59 135 194 37
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 49 13 1 4 26 -66 94 160 34
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 52 9 2 5 29 -65 108 173 31
32. Kuznetskie Medvedi U21 54 7 3 4 33 -110 128 238 30
33. Snezhnye Barsy Astana U21 50 4 3 6 28 -69 123 192 26
34. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18
35. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
2. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
3. Avto Yekaterinburg U21 28 11 3 1 9 19 72 53 35
4. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 6 4 1 26 80 54 42
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 13 3 3 3 31 95 64 41
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
9. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
10. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
13. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 26 8 3 0 12 -4 81 85 28
16. Kuznetskie Medvedi U21 28 6 0 3 16 -51 79 130 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 28 4 1 2 18 -36 70 106 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
3. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
4. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
5. Dynamo St.Petersburg U21 26 14 1 4 2 42 94 52 36
6. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
7. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
8. HK Riga U21 24 9 2 4 3 6 74 68 30
9. Krylya Sovetov MHC U21 28 5 5 2 9 19 85 66 32
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 6 2 0 14 -11 58 69 20
11. Sakhalinskie Akuly U21 28 4 4 0 16 -8 65 73 24
12. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
13. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
14. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
15. SKA-Varyagi U21 26 7 1 3 11 -22 58 80 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 2 17 -35 58 93 16
17. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
3. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 6 4 1 26 80 54 42
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 13 3 3 3 31 95 64 41
8. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
9. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
10. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
11. Dynamo St.Petersburg U21 26 14 1 4 2 42 94 52 36
12. Avto Yekaterinburg U21 28 11 3 1 9 19 72 53 35
13. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
14. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
15. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
16. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
18. Krylya Sovetov MHC U21 28 5 5 2 9 19 85 66 32
19. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
20. HK Riga U21 24 9 2 4 3 6 74 68 30
21. Ladia Tolyatti U21 26 8 3 0 12 -4 81 85 28
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
23. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
25. Sakhalinskie Akuly U21 28 4 4 0 16 -8 65 73 24
26. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
27. SKA-Varyagi U21 26 7 1 3 11 -22 58 80 21
28. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 6 2 0 14 -11 58 69 20
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 2 17 -35 58 93 16
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 6 0 3 16 -51 79 130 15
32. Snezhnye Barsy Astana U21 28 4 1 2 18 -36 70 106 14
33. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
2. Omskye Yastreby U21 26 15 2 2 3 40 106 66 40
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Irbis Kazan U21 28 12 2 2 8 20 75 55 34
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 7 2 7 1 1 78 77 29
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 12 2 2 8 12 76 64 34
9. Sputnik Almetievsk U21 28 7 2 5 7 -10 60 70 27
10. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 8 3 4 6 4 82 78 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 0 1 17 -35 69 104 19
13. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 12 6 1 0 66 104 38 49
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 3 0 26 64 38 35
3. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
4. Almaz Cherepovets U21 28 10 4 1 8 21 87 66 37
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. HC MVD Balashikha U21 26 12 2 1 8 10 73 63 33
7. MHC Spartak Moscow U21 26 8 3 1 10 9 73 64 29
8. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
9. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
12. Taifun Primorsky Krai U21 26 10 0 4 8 -9 66 75 24
13. Atlanty Mytishchi U21 24 8 1 3 8 -5 56 61 23
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 12 6 1 0 66 104 38 49
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
5. Omskye Yastreby U21 26 15 2 2 3 40 106 66 40
6. Almaz Cherepovets U21 28 10 4 1 8 21 87 66 37
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 3 0 26 64 38 35
9. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
10. Irbis Kazan U21 28 12 2 2 8 20 75 55 34
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 12 2 2 8 12 76 64 34
12. HC MVD Balashikha U21 26 12 2 1 8 10 73 63 33
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 8 3 4 6 4 82 78 32
14. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
15. MHC Spartak Moscow U21 26 8 3 1 10 9 73 64 29
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 7 2 7 1 1 78 77 29
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
18. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
20. Sputnik Almetievsk U21 28 7 2 5 7 -10 60 70 27
21. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
22. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
23. Taifun Primorsky Krai U21 26 10 0 4 8 -9 66 75 24
24. Atlanty Mytishchi U21 24 8 1 3 8 -5 56 61 23
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 0 1 17 -35 69 104 19
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
29. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
30. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
31. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0