Tyumen Legion U21 VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Tyumen Legion U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Tyumen Legion U21 (T1) VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T2)

Tyumen Legion U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Zaujímavé

Tyumen Legion U21

  • Mužsvo Tyumen Legion U21 prehralo až 83% svojích zápasov. 53 prehier z 64 odohraných zápasov.
  • Tyumen Legion U21 už 45 zápasov v rade neremízovali.
  • Tyumen Legion U21 ťahá aktuálne sériu 8 prehier v rade.
  • Tyumen Legion U21 už 8 zápasov v rade nevyhrali.

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • 40 z celkového počtu 69 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 83% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 12 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

25.20%
20.60%
54.20%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.2020 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
Rusko / MHL / 2018/2019
30.12.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:5 0:4,1:0,0:1
29.12.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
01.10.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
30.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.02.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:6 1:3,2:2,1:1
18.02.2018 13:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:4 3:0,1:2,2:2
16.11.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:2 3:1,2:0,4:1
15.11.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0

Tyumen Legion U21

1 - 1 - 10

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 08:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 over 9:3 2:1,5:1,2:1
06.03.20 09:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 over 6:3 2:0,3:1,1:2
02.03.20 11:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
01.03.20 11:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
27.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
26.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 7:1 2:0,3:0,2:1
18.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 over 0:10 0:2,0:4,0:4
17.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 over 0:8 0:2,0:2,0:4
09.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 1:0,1:0,4:1
08.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
04.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
24.01.20 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 over 2:6 1:1,1:5,0:0
23.01.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
19.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:7 0:3,0:4,2:0
18.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:7 0:3,0:2,1:2
15.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 over 2:8 1:3,1:3,0:2
08.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
06.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 2:0,0:0,0:4
05.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
27.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
26.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
24.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
23.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4 1:2,1:0,1:2
17.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
14.12.19 09:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
13.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
08.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 3:1,0:0,1:0
07.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 7:0 2:0,4:0,1:0
04.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:4 4:1,2:0,0:3
03.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.11.19 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
27.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
18.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.11.19 09:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:2,0:0,1:2
14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
08.11.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.19 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.10.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
26.10.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
25.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
19.10.19 10:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 over 8:3 0:1,5:1,3:1
18.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
15.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:2
14.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,3:1
28.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 over 3:4 1:2,2:1,0:1
26.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
24.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
20.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
18.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:5 0:3,1:1,0:1
16.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
15.09.19 10:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 2:8 1:2,0:2,1:4
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
14.03.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0
13.03.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:2 2:1,0:0,2:1
10.03.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
09.03.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
02.03.20 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 0:0,2:2,1:0
01.03.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:4 0:0,2:4,0:0
27.02.20 14:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:6 0:4,1:1,1:1
26.02.20 14:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
19.02.20 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
18.02.20 12:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:2
16.02.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
14.02.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:3 3:2,2:0,0:1
05.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
04.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:1 4:1,0:0,2:0
29.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:2
28.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.01.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
24.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 7:5 1:1,3:4,3:0
19.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 0:3,1:1,1:1
15.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:5 1:3,0:1,2:1
07.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 2:0,2:0,1:2
04.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
28.12.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
27.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
24.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
23.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:1 0:0,4:0,0:1
14.12.19 09:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
13.12.19 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 1:0,0:2,1:1
10.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
09.12.19 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
06.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
29.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 0:0,3:1,1:2
27.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
25.11.19 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
24.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:4 0:1,1:0,1:3
17.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:7 0:2,1:4,1:1
14.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
13.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
09.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
07.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
04.11.19 10:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
18.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
15.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
26.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:4 3:3,1:0,1:1
24.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
05.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-

Tyumen Legion U21


nenájdený žiadny zápas

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
2. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
3. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
4. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
10. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
11. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
13. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
16. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
17. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
18. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
4. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
5. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
6. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
7. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
8. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
10. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
11. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
12. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
13. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
14. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
15. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
17. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
3. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
4. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
6. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
7. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
8. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
9. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
15. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
16. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
17. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
18. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
20. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
21. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
23. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
24. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
25. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
26. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
27. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
28. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
31. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
32. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
33. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
34. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20
35. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
10. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
11. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
13. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
6. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
7. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
8. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
10. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
11. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
13. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
14. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
15. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
6. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
8. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
11. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
12. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
14. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
15. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
16. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
19. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
20. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
21. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
22. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
23. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
24. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
25. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
26. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
27. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
28. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
29. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
13. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
18. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
6. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
7. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
8. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
10. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
11. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
13. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
17. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
5. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
6. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
7. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
12. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
15. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
18. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
19. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
20. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
21. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
22. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
28. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
30. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
31. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
32. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10
33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
34. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0