Tolpar Ufa U21 VS Irbis Kazan U21


Tolpar Ufa U21

Irbis Kazan U21

Tolpar Ufa U21 (T1) VS Irbis Kazan U21 (T2)

Tolpar Ufa U21

Irbis Kazan U21

Zaujímavé

Tolpar Ufa U21

  • Počet remíz tímu Tolpar Ufa U21 je až 5 z celkového počtu 16 zápasov, čo je až 31%.
  • Až 10 zápasov tímu Tolpar Ufa U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 63%.
  • Tolpar Ufa U21 už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Tolpar Ufa U21 už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Tolpar Ufa U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Irbis Kazan U21

  • 11 z celkového počtu 14 zápasov tímu Irbis Kazan U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 79%.
  • Irbis Kazan U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 60%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
09.10.2019 10:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.10.2019 14:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
Rusko / MHL / 2018/2019
02.02.2019 11:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
01.02.2019 15:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
03.11.2018 09:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
02.11.2018 13:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 over 8:1 2:1,1:0,5:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.12.2017 14:30 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
18.12.2017 14:30 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.09.2017 12:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
17.09.2017 12:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-

Tolpar Ufa U21

6 - 1 - 3

Irbis Kazan U21

Tolpar Ufa U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.10.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
05.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,2:1
04.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:1,0:0,2:3
30.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
29.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 1:1,1:1,3:0
26.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:3 2:1,3:1,1:1
20.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
19.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
17.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4sn 3:1,0:0,1:3,0:0,2:1
16.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
09.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
05.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 0:1,4:0,1:0
04.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Irbis Kazan U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
09.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.10.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
06.10.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
04.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:1,0:0,1:3
29.09.19 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
27.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 6:4 2:2,0:1,4:1
24.09.19 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 0:0,2:2,1:0
15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
06.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1

Tolpar Ufa U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.10.2019 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
19.10.2019 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
24.10.2019 10:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
25.10.2019 13:30 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
27.10.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
28.10.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
03.11.2019 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Irbis Kazan U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.10.2019 12:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
18.10.2019 16:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
22.10.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
23.10.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
26.10.2019 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
27.10.2019 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
03.11.2019 09:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
2. Omskye Yastreby U21 16 6 3 1 2 17 51 34 25
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 4 1 2 17 54 37 25
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 1 2 2 14 53 39 22
5. Tolpar Ufa U21 16 7 1 4 -1 13 53 40 22
6. Altay Barnaul U21 18 0 5 2 4 5 50 45 22
7. Sputnik Almetievsk U21 16 5 2 2 3 3 37 34 20
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 15 7 1 1 4 4 41 37 19
9. Ladia Tolyatti U21 15 7 1 0 6 2 50 48 18
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 3 2 4 1 2 40 38 18
11. Sarmaty Orenburg U21 16 -1 4 4 1 -3 48 51 18
12. Irbis Kazan U21 14 6 1 0 6 5 34 29 16
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 3 1 2 5 -1 35 36 12
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 1 2 7 -17 46 63 12
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 3 1 1 7 -1 33 34 11
17. Snezhnye Barsy Astana U21 18 1 1 4 7 -24 50 74 10
18. Tyumen Legion U21 16 0 1 1 12 -53 20 73 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 6 4 0 0 44 62 18 28
2. Loko Yaroslavl U21 14 7 2 1 1 26 55 29 23
3. HK Riga U21 17 7 2 1 4 6 50 44 23
4. Almaz Cherepovets U21 14 6 2 1 2 15 44 29 21
5. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 3 -2 15 35 20 19
6. MHC Spartak Moscow U21 13 5 2 1 2 1 36 35 19
7. Taifun Primorsky Krai U21 16 9 0 0 7 2 53 51 18
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 1 2 2 16 40 24 18
9. Krylya Sovetov MHC U21 14 6 1 2 2 3 40 37 18
10. HC MVD Balashikha U21 14 4 2 1 4 10 39 29 17
11. Sakhalinskie Akuly U21 16 5 1 0 9 7 44 37 14
12. Kapitan Stupino U21 16 6 0 1 8 2 50 48 13
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 5 0 1 10 -7 45 52 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 4 0 1 8 -12 32 44 9
15. Atlanty Mytishchi U21 14 3 0 2 7 -21 29 50 8
16. SKA-Varyagi U21 12 1 1 1 7 -20 23 43 7
17. ORG Beijing U21 17 0 0 0 17 -87 25 112 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 6 4 0 0 44 62 18 28
2. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
3. Omskye Yastreby U21 16 6 3 1 2 17 51 34 25
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 4 4 1 2 17 54 37 25
5. Loko Yaroslavl U21 14 7 2 1 1 26 55 29 23
6. HK Riga U21 17 7 2 1 4 6 50 44 23
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 1 2 2 14 53 39 22
8. Tolpar Ufa U21 16 7 1 4 -1 13 53 40 22
9. Altay Barnaul U21 18 0 5 2 4 5 50 45 22
10. Almaz Cherepovets U21 14 6 2 1 2 15 44 29 21
11. Sputnik Almetievsk U21 16 5 2 2 3 3 37 34 20
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 15 7 1 1 4 4 41 37 19
13. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 3 -2 15 35 20 19
14. MHC Spartak Moscow U21 13 5 2 1 2 1 36 35 19
15. Taifun Primorsky Krai U21 16 9 0 0 7 2 53 51 18
16. Ladia Tolyatti U21 15 7 1 0 6 2 50 48 18
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 1 2 2 16 40 24 18
18. Krylya Sovetov MHC U21 14 6 1 2 2 3 40 37 18
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 3 2 4 1 2 40 38 18
20. Sarmaty Orenburg U21 16 -1 4 4 1 -3 48 51 18
21. HC MVD Balashikha U21 14 4 2 1 4 10 39 29 17
22. Irbis Kazan U21 14 6 1 0 6 5 34 29 16
23. Sakhalinskie Akuly U21 16 5 1 0 9 7 44 37 14
24. Kapitan Stupino U21 16 6 0 1 8 2 50 48 13
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 3 1 2 5 -1 35 36 12
26. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 1 2 7 -17 46 63 12
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 5 0 1 10 -7 45 52 11
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 3 1 1 7 -1 33 34 11
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Snezhnye Barsy Astana U21 18 1 1 4 7 -24 50 74 10
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 4 0 1 8 -12 32 44 9
32. Atlanty Mytishchi U21 14 3 0 2 7 -21 29 50 8
33. SKA-Varyagi U21 12 1 1 1 7 -20 23 43 7
34. Tyumen Legion U21 16 0 1 1 12 -53 20 73 5
35. ORG Beijing U21 17 0 0 0 17 -87 25 112 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
2. Omskye Yastreby U21 6 3 1 1 -1 8 18 10 11
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 0 1 16 30 14 14
5. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
6. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
7. Sputnik Almetievsk U21 6 3 1 1 -1 5 15 10 11
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 3 1 1 0 2 18 16 11
9. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
11. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
12. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 0 0 5 -7 11 18 2
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6 2 0 0 4 1 17 16 4
17. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
18. Tyumen Legion U21 6 -1 1 0 5 -17 10 27 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 7 12 5 8
2. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 1 10 9 5
3. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
4. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
6. MHC Spartak Moscow U21 9 4 1 1 1 -1 22 23 13
7. Taifun Primorsky Krai U21 4 2 0 0 2 0 12 12 4
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 2 0 11 24 13 10
9. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
10. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 8 28 20 10
11. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
15. Atlanty Mytishchi U21 10 3 0 1 5 -11 24 35 7
16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
3. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
4. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
5. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
6. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 0 1 16 30 14 14
8. MHC Spartak Moscow U21 9 4 1 1 1 -1 22 23 13
9. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
11. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
12. Omskye Yastreby U21 6 3 1 1 -1 8 18 10 11
13. Sputnik Almetievsk U21 6 3 1 1 -1 5 15 10 11
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 3 1 1 0 2 18 16 11
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 2 0 11 24 13 10
16. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 8 28 20 10
17. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
18. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 7 12 5 8
19. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
20. Atlanty Mytishchi U21 10 3 0 1 5 -11 24 35 7
21. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
22. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
23. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
25. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 1 10 9 5
26. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
27. Taifun Primorsky Krai U21 4 2 0 0 2 0 12 12 4
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6 2 0 0 4 1 17 16 4
29. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
31. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
32. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 0 0 5 -7 11 18 2
33. Tyumen Legion U21 6 -1 1 0 5 -17 10 27 2
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
2. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 2 0 2 -1 15 16 8
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
5. Tolpar Ufa U21 4 2 0 1 0 3 14 11 5
6. Altay Barnaul U21 10 -1 2 1 5 -7 22 29 7
7. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
9. Ladia Tolyatti U21 5 1 0 0 4 -8 12 20 2
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 -2 2 2 2 -10 16 26 6
11. Sarmaty Orenburg U21 6 0 1 1 2 -5 18 23 5
12. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 1 0 5 -11 18 29 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 10 0 1 3 2 -10 29 39 7
18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. HK Riga U21 5 4 0 0 1 6 16 10 8
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 1 -1 4 10 6 7
6. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
7. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
9. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 -1 29 30 12
10. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 7 37 30 10
12. Kapitan Stupino U21 8 2 0 0 6 -9 16 25 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 9 3 0 1 4 -7 22 29 7
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -4 20 24 6
15. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
16. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
4. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
5. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
6. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 -1 29 30 12
7. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
9. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 7 37 30 10
10. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
11. HK Riga U21 5 4 0 0 1 6 16 10 8
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 0 2 0 2 -1 15 16 8
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
15. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
17. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 1 -1 4 10 6 7
18. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 9 3 0 1 4 -7 22 29 7
21. Altay Barnaul U21 10 -1 2 1 5 -7 22 29 7
22. Snezhnye Barsy Astana U21 10 0 1 3 2 -10 29 39 7
23. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -4 20 24 6
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 -2 2 2 2 -10 16 26 6
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 1 0 5 -11 18 29 6
27. Tolpar Ufa U21 4 2 0 1 0 3 14 11 5
28. Sarmaty Orenburg U21 6 0 1 1 2 -5 18 23 5
29. Kapitan Stupino U21 8 2 0 0 6 -9 16 25 4
30. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
31. Ladia Tolyatti U21 5 1 0 0 4 -8 12 20 2
32. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
33. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0