Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 VS Omskye Yastreby U21


Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Omskye Yastreby U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T1) VS Omskye Yastreby U21 (T2)

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Omskye Yastreby U21

Zaujímavé

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • Počet remíz tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 je až 5 z celkového počtu 15 zápasov, čo je až 33%.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Omskye Yastreby U21

  • 27% zápasov tímu Omskye Yastreby U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 4 z celkového počtu 15 zápasov.
  • 11 z celkového počtu 15 zápasov tímu Omskye Yastreby U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
09.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
13.03.2019 12:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
10.03.2019 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 5:6 2:1,1:2,2:3
09.03.2019 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
07.12.2018 12:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
06.12.2018 12:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
06.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 2:1,0:0,2:0
05.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
15.12.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 6:3 3:1,2:1,1:1
14.12.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 6:3 0:1,4:1,2:1
15.09.2017 13:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:7 1:2,0:3,0:2
14.09.2017 13:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

6 - 2 - 5

Omskye Yastreby U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
26.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:4 3:3,1:0,1:1
24.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
05.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
28.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 over 2:11 1:1,0:4,1:6
25.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
20.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
16.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.09.19 09:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.10.2019 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
17.10.2019 12:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
18.10.2019 16:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.10.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
25.10.2019 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.10.2019 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
18.10.2019 12:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
19.10.2019 09:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
25.10.2019 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
26.10.2019 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
29.10.2019 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
30.10.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 17 6 3 2 1 15 45 30 26
2. Omskye Yastreby U21 15 5 3 1 2 16 46 30 23
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 3 4 1 2 16 50 34 23
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 1 2 2 14 53 39 22
5. Tolpar Ufa U21 16 7 1 4 -1 13 53 40 22
6. Altay Barnaul U21 17 0 5 2 3 6 46 40 22
7. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 4 49 45 18
8. Sputnik Almetievsk U21 15 4 2 2 3 2 34 32 18
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 15 3 2 4 0 3 39 36 18
10. Sarmaty Orenburg U21 15 -1 4 4 0 -2 46 48 18
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 1 1 4 2 38 36 17
12. Irbis Kazan U21 13 5 1 0 6 4 32 28 14
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 3 1 2 4 0 32 32 12
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 1 2 7 -17 46 63 12
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 1 6 1 31 30 11
17. Snezhnye Barsy Astana U21 17 1 1 3 8 -23 48 71 9
18. Tyumen Legion U21 15 1 0 1 12 -54 17 71 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 6 4 0 0 44 62 18 28
2. Loko Yaroslavl U21 14 7 2 1 1 26 55 29 23
3. HK Riga U21 17 7 2 1 4 6 50 44 23
4. Almaz Cherepovets U21 14 6 2 1 2 15 44 29 21
5. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 3 -2 15 35 20 19
6. Taifun Primorsky Krai U21 16 9 0 0 7 2 53 51 18
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 1 2 2 16 40 24 18
8. Krylya Sovetov MHC U21 14 6 1 2 2 3 40 37 18
9. HC MVD Balashikha U21 14 4 2 1 4 10 39 29 17
10. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 1 2 0 32 32 17
11. Sakhalinskie Akuly U21 16 5 1 0 9 7 44 37 14
12. Kapitan Stupino U21 16 6 0 1 8 2 50 48 13
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 0 1 9 -6 42 48 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 4 0 1 8 -12 32 44 9
15. Atlanty Mytishchi U21 14 3 0 2 7 -21 29 50 8
16. SKA-Varyagi U21 12 1 1 1 7 -20 23 43 7
17. ORG Beijing U21 17 0 0 0 17 -87 25 112 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 6 4 0 0 44 62 18 28
2. Avto Yekaterinburg U21 17 6 3 2 1 15 45 30 26
3. Loko Yaroslavl U21 14 7 2 1 1 26 55 29 23
4. HK Riga U21 17 7 2 1 4 6 50 44 23
5. Omskye Yastreby U21 15 5 3 1 2 16 46 30 23
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 3 4 1 2 16 50 34 23
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 1 2 2 14 53 39 22
8. Tolpar Ufa U21 16 7 1 4 -1 13 53 40 22
9. Altay Barnaul U21 17 0 5 2 3 6 46 40 22
10. Almaz Cherepovets U21 14 6 2 1 2 15 44 29 21
11. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 3 -2 15 35 20 19
12. Taifun Primorsky Krai U21 16 9 0 0 7 2 53 51 18
13. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 4 49 45 18
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 1 2 2 16 40 24 18
15. Krylya Sovetov MHC U21 14 6 1 2 2 3 40 37 18
16. Sputnik Almetievsk U21 15 4 2 2 3 2 34 32 18
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 15 3 2 4 0 3 39 36 18
18. Sarmaty Orenburg U21 15 -1 4 4 0 -2 46 48 18
19. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 1 1 4 2 38 36 17
20. HC MVD Balashikha U21 14 4 2 1 4 10 39 29 17
21. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 1 2 0 32 32 17
22. Sakhalinskie Akuly U21 16 5 1 0 9 7 44 37 14
23. Irbis Kazan U21 13 5 1 0 6 4 32 28 14
24. Kapitan Stupino U21 16 6 0 1 8 2 50 48 13
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 3 1 2 4 0 32 32 12
26. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 1 2 7 -17 46 63 12
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 0 1 9 -6 42 48 11
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 1 6 1 31 30 11
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 4 0 1 8 -12 32 44 9
31. Snezhnye Barsy Astana U21 17 1 1 3 8 -23 48 71 9
32. Atlanty Mytishchi U21 14 3 0 2 7 -21 29 50 8
33. SKA-Varyagi U21 12 1 1 1 7 -20 23 43 7
34. Tyumen Legion U21 15 1 0 1 12 -54 17 71 3
35. ORG Beijing U21 17 0 0 0 17 -87 25 112 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
2. Omskye Yastreby U21 5 2 1 1 -1 7 13 6 9
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 0 1 16 30 14 14
5. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
6. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
7. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
8. Sputnik Almetievsk U21 5 2 1 1 -1 4 12 8 9
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
10. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 1 1 0 0 15 15 9
12. Irbis Kazan U21 3 3 0 0 0 5 9 4 6
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 5 1 0 0 4 -6 8 14 2
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 2 0 0 3 3 15 12 4
17. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
18. Tyumen Legion U21 5 0 0 0 5 -18 7 25 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 7 12 5 8
2. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 1 10 9 5
3. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
4. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
6. Taifun Primorsky Krai U21 4 2 0 0 2 0 12 12 4
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 2 0 11 24 13 10
8. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
9. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 8 28 20 10
10. MHC Spartak Moscow U21 8 3 1 1 1 -2 18 20 11
11. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
15. Atlanty Mytishchi U21 10 3 0 1 5 -11 24 35 7
16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
3. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
4. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
5. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
6. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 0 1 16 30 14 14
8. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
10. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
11. MHC Spartak Moscow U21 8 3 1 1 1 -2 18 20 11
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 2 0 11 24 13 10
13. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 8 28 20 10
14. Omskye Yastreby U21 5 2 1 1 -1 7 13 6 9
15. Sputnik Almetievsk U21 5 2 1 1 -1 4 12 8 9
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 1 1 0 0 15 15 9
17. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
18. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 7 12 5 8
19. Atlanty Mytishchi U21 10 3 0 1 5 -11 24 35 7
20. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
21. Irbis Kazan U21 3 3 0 0 0 5 9 4 6
22. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
23. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
25. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 1 10 9 5
26. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
27. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 2 0 0 3 3 15 12 4
28. Taifun Primorsky Krai U21 4 2 0 0 2 0 12 12 4
29. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
31. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
32. Chaika Nizhny Novgorod U21 5 1 0 0 4 -6 8 14 2
33. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Tyumen Legion U21 5 0 0 0 5 -18 7 25 0
35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 7 17 10 9
2. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5 -1 2 0 2 -2 11 13 6
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
5. Tolpar Ufa U21 4 2 0 1 0 3 14 11 5
6. Altay Barnaul U21 9 -1 2 1 4 -6 18 24 7
7. Ladia Tolyatti U21 4 1 0 0 3 -6 11 17 2
8. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 7 -2 2 2 1 -9 15 24 6
10. Sarmaty Orenburg U21 5 0 1 1 1 -4 16 20 5
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
12. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 1 0 5 -11 18 29 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 9 0 1 2 3 -9 27 36 6
18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. HK Riga U21 5 4 0 0 1 6 16 10 8
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 1 -1 4 10 6 7
6. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
8. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 -1 29 30 12
9. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
10. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 7 37 30 10
12. Kapitan Stupino U21 8 2 0 0 6 -9 16 25 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 1 3 -6 19 25 7
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -4 20 24 6
15. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
16. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
4. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
5. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
6. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 -1 29 30 12
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
8. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 7 37 30 10
9. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 7 17 10 9
10. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
11. HK Riga U21 5 4 0 0 1 6 16 10 8
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
14. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
16. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 1 -1 4 10 6 7
17. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
19. Altay Barnaul U21 9 -1 2 1 4 -6 18 24 7
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 1 3 -6 19 25 7
21. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5 -1 2 0 2 -2 11 13 6
23. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -4 20 24 6
24. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 7 -2 2 2 1 -9 15 24 6
25. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 1 0 5 -11 18 29 6
26. Snezhnye Barsy Astana U21 9 0 1 2 3 -9 27 36 6
27. Tolpar Ufa U21 4 2 0 1 0 3 14 11 5
28. Sarmaty Orenburg U21 5 0 1 1 1 -4 16 20 5
29. Kapitan Stupino U21 8 2 0 0 6 -9 16 25 4
30. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
31. Ladia Tolyatti U21 4 1 0 0 3 -6 11 17 2
32. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
33. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0