Snezhnye Barsy Astana U21 VS Kuznetskie Medvedi U21


Snezhnye Barsy Astana U21

Kuznetskie Medvedi U21

Snezhnye Barsy Astana U21 (T1) VS Kuznetskie Medvedi U21 (T2)

Snezhnye Barsy Astana U21

Kuznetskie Medvedi U21

Zaujímavé

Snezhnye Barsy Astana U21

  • Mužsvo Snezhnye Barsy Astana U21 prehralo až 65% svojích zápasov. 40 prehier z 62 odohraných zápasov.
  • Až 36 zápasov tímu Snezhnye Barsy Astana U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 58%.

Kuznetskie Medvedi U21

  • Mužsvo Kuznetskie Medvedi U21 prehralo až 71% svojích zápasov (44 prehier z 62).
  • Tím Kuznetskie Medvedi U21 odohral až 42 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 62 zápasov.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Kuznetskie Medvedi U21 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 42% vzájomných zápasov (5 z 12) skončilo remízou.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
20.01.2020 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 3:4ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:3
18.01.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
09.10.2019 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:1,1:2,2:1
08.10.2019 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
Rusko / MHL / 2018/2019
23.02.2019 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:4 1:0,3:2,2:2
22.02.2019 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.12.2018 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 3:4pp 0:3,2:0,1:0,0:1
30.11.2018 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
Rusko / MHL / 2017/2018
10.02.2018 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:2 0:0,4:1,2:1
09.02.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 1:0,0:1,3:0
31.10.2017 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:2 3:2,3:0,2:0
30.10.2017 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0

Snezhnye Barsy Astana U21

3 - 5 - 4

Kuznetskie Medvedi U21

Snezhnye Barsy Astana U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:2 1:0,3:2,0:0
26.02.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:8 1:2,2:4,1:2
23.02.20 12:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:5sn 2:0,1:2,1:2,0:0,1:2
22.02.20 12:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:3 1:1,1:2,0:0
16.02.20 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
14.02.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
11.02.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 over 3:4sn 0:1,2:2,1:0,0:0,0:1
10.02.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0
07.02.20 15:00 Irbis Kazan U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
06.02.20 15:00 Irbis Kazan U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
03.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 0:2,2:0,3:0
02.02.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 6:3 1:0,4:2,1:1
28.01.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 over 4:6 2:1,1:1,1:4
27.01.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
24.01.20 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 over 2:6 1:1,1:5,0:0
23.01.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
20.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:3
18.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.01.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2 0:0,1:2,2:0
15.01.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:3 1:0,3:2,0:1
13.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:1,0:3,2:0
12.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:7 0:3,0:1,3:3
10.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
09.12.19 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
07.12.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
03.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
02.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:0
28.11.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 over 1:5 0:1,1:0,0:4
27.11.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
24.11.19 07:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:2
23.11.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 over 7:3 3:0,0:1,4:2
18.11.19 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
17.11.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,3:1
15.11.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 8:3 2:1,4:1,2:1
14.11.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
04.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:1 2:0,3:1,3:0
03.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.10.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
26.10.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
23.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 5:3 3:0,0:2,2:1
22.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
19.10.19 09:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
18.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
15.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:2
14.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
09.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:1,1:2,2:1
08.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
05.10.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
04.10.19 10:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:7 2:1,1:4,0:2
29.09.19 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
28.09.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
26.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:4 3:3,1:0,1:1
24.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
20.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
19.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
16.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
15.09.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:2,0:0,0:1
09.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
08.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:6pp 2:1,1:4,2:0,0:1
05.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 7:4 3:3,3:0,1:1
04.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0

Kuznetskie Medvedi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 1:2,2:2,0:1
18.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:2,0:1,0:3
15.02.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 2:10 1:3,0:4,1:3
14.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
09.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 1:0,1:0,4:1
08.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:2 2:1,3:1,1:0
04.02.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:3 2:1,2:0,2:2
27.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
26.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:13 0:2,1:7,2:4
20.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:3
18.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 1:0,1:1,3:1
15.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 over 2:5 2:2,0:2,0:1
08.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:5 1:3,0:1,2:1
07.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
04.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 2:0,0:2,0:1
03.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
28.12.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
27.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
24.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
23.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:3 2:1,1:2,2:0
17.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
16.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 over 2:7 1:1,1:5,0:1
14.12.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:14 1:5,1:6,1:3
13.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
08.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
07.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 8:1 2:0,4:0,2:1
04.12.19 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.12.19 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 7:2 4:1,2:0,1:1
28.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:5pp 2:3,1:1,1:0,0:1
27.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:5pp 0:1,3:1,1:2,0:1
24.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
23.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
16.11.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:6 1:2,2:2,2:2
14.11.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:7 1:3,0:1,0:3
08.11.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
07.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.11.19 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.19 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
30.10.19 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.10.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
26.10.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.10.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 over 3:6 1:3,1:3,1:0
17.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3pp 0:0,1:3,2:0,1:0
09.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:1,1:2,2:1
08.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
05.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
04.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 0:1,0:0,5:0
30.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 2:0,0:0,2:0
29.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 1:0,2:2,1:1
26.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:3 2:1,3:1,1:1
19.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:6 2:1,2:4,0:1
18.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
16.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:5 1:1,1:2,2:2
15.09.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 over 5:6sn 3:1,0:3,2:1,0:0,0:1
09.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:3 2:2,0:1,4:0
07.09.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
05.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:5sn 2:1,2:2,0:1,0:0,-:-

Snezhnye Barsy Astana U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2020 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
02.03.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy

Kuznetskie Medvedi U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 63 41 3 7 2 140 264 124 101
2. Omskye Yastreby U21 62 38 4 5 6 99 232 133 97
3. Irbis Kazan U21 62 29 6 6 9 64 182 118 88
4. Avto Yekaterinburg U21 63 23 9 5 12 75 206 131 87
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 62 12 13 8 8 43 198 155 84
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 62 25 6 6 13 30 180 150 80
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 62 29 4 4 17 52 176 124 78
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 62 20 8 5 16 39 203 164 77
10. Sputnik Almetievsk U21 62 16 8 9 12 16 157 141 73
11. Sarmaty Orenburg U21 62 16 7 6 20 -16 162 178 66
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 62 19 4 4 27 -50 173 223 58
13. Altay Barnaul U21 60 4 10 9 18 -49 161 210 57
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 62 9 4 3 39 -100 146 246 37
16. Snezhnye Barsy Astana U21 62 4 5 8 32 -78 156 234 36
17. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
18. Tyumen Legion U21 60 7 1 2 47 -161 86 247 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 28 7 9 0 98 192 94 93
4. Dynamo St.Petersburg U21 60 26 6 12 -2 86 203 117 88
5. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
6. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
7. MHC Spartak Moscow U21 62 22 6 4 20 25 173 148 72
8. HK Riga U21 60 24 3 9 12 4 172 168 69
9. Krylya Sovetov MHC U21 62 16 7 7 18 -9 163 172 67
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 27 2 4 23 4 161 157 66
11. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
12. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
13. Atlanty Mytishchi U21 62 19 2 7 25 -27 147 174 53
14. Kapitan Stupino U21 62 11 5 9 23 -33 171 204 51
15. SKA-Varyagi U21 62 9 6 5 31 -80 128 208 47
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
17. ORG Beijing U21 58 1 0 1 55 -348 77 425 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Tolpar Ufa U21 63 41 3 7 2 140 264 124 101
3. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
4. Omskye Yastreby U21 62 38 4 5 6 99 232 133 97
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 28 7 9 0 98 192 94 93
6. Irbis Kazan U21 62 29 6 6 9 64 182 118 88
7. Dynamo St.Petersburg U21 60 26 6 12 -2 86 203 117 88
8. Avto Yekaterinburg U21 63 23 9 5 12 75 206 131 87
9. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 62 12 13 8 8 43 198 155 84
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 62 25 6 6 13 30 180 150 80
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 62 29 4 4 17 52 176 124 78
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 62 20 8 5 16 39 203 164 77
15. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
16. Sputnik Almetievsk U21 62 16 8 9 12 16 157 141 73
17. MHC Spartak Moscow U21 62 22 6 4 20 25 173 148 72
18. HK Riga U21 60 24 3 9 12 4 172 168 69
19. Krylya Sovetov MHC U21 62 16 7 7 18 -9 163 172 67
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 27 2 4 23 4 161 157 66
21. Sarmaty Orenburg U21 62 16 7 6 20 -16 162 178 66
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 62 19 4 4 27 -50 173 223 58
23. Altay Barnaul U21 60 4 10 9 18 -49 161 210 57
24. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
25. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
26. Atlanty Mytishchi U21 62 19 2 7 25 -27 147 174 53
27. Kapitan Stupino U21 62 11 5 9 23 -33 171 204 51
28. SKA-Varyagi U21 62 9 6 5 31 -80 128 208 47
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Ladia Tolyatti U21 62 9 4 3 39 -100 146 246 37
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
32. Snezhnye Barsy Astana U21 62 4 5 8 32 -78 156 234 36
33. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
34. Tyumen Legion U21 60 7 1 2 47 -161 86 247 20
35. ORG Beijing U21 58 1 0 1 55 -348 77 425 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 31 22 2 3 -1 92 149 57 55
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 30 16 3 3 2 31 86 55 47
4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 2 2 9 29 86 57 36
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 30 9 5 1 9 26 101 75 39
10. Sputnik Almetievsk U21 30 10 5 2 6 30 90 60 42
11. Sarmaty Orenburg U21 30 7 4 4 7 -2 76 78 34
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 10 4 3 6 -3 94 97 39
13. Altay Barnaul U21 30 4 6 6 2 -1 97 98 38
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 30 8 3 0 16 -13 89 102 28
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
4. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
5. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
6. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
7. MHC Spartak Moscow U21 30 13 3 1 9 21 86 65 39
8. HK Riga U21 30 11 2 6 3 6 91 85 36
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
13. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
14. Kapitan Stupino U21 30 6 3 5 8 -1 93 94 29
15. SKA-Varyagi U21 30 5 3 3 13 -30 68 98 25
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Tolpar Ufa U21 31 22 2 3 -1 92 149 57 55
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
4. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
6. Irbis Kazan U21 30 16 3 3 2 31 86 55 47
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
8. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
9. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
10. Sputnik Almetievsk U21 30 10 5 2 6 30 90 60 42
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
12. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
13. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
14. MHC Spartak Moscow U21 30 13 3 1 9 21 86 65 39
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 30 9 5 1 9 26 101 75 39
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 10 4 3 6 -3 94 97 39
17. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
18. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
19. Altay Barnaul U21 30 4 6 6 2 -1 97 98 38
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 2 2 9 29 86 57 36
21. HK Riga U21 30 11 2 6 3 6 91 85 36
22. Sarmaty Orenburg U21 30 7 4 4 7 -2 76 78 34
23. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
25. Kapitan Stupino U21 30 6 3 5 8 -1 93 94 29
26. Ladia Tolyatti U21 30 8 3 0 16 -13 89 102 28
27. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
28. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
29. SKA-Varyagi U21 30 5 3 3 13 -30 68 98 25
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 30 19 2 2 3 64 131 67 48
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Avto Yekaterinburg U21 31 9 6 4 2 36 105 69 46
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 5 5 4 7 8 100 92 34
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 9 3 2 11 -8 70 78 32
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
13. Altay Barnaul U21 30 0 4 3 16 -48 64 112 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 30 1 3 5 13 -39 79 118 19
17. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
18. Tyumen Legion U21 28 4 0 2 20 -82 34 116 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
6. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
7. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
8. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
9. Krylya Sovetov MHC U21 30 10 1 5 8 -28 70 98 29
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
12. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
13. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Omskye Yastreby U21 30 19 2 2 3 64 131 67 48
6. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
7. Avto Yekaterinburg U21 31 9 6 4 2 36 105 69 46
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
14. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 5 5 4 7 8 100 92 34
16. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
17. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 9 3 2 11 -8 70 78 32
19. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
20. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
21. Krylya Sovetov MHC U21 30 10 1 5 8 -28 70 98 29
22. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
27. Altay Barnaul U21 30 0 4 3 16 -48 64 112 19
28. Snezhnye Barsy Astana U21 30 1 3 5 13 -39 79 118 19
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
32. Tyumen Legion U21 28 4 0 2 20 -82 34 116 10
33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0