SKA-1946 Saint Petersburg U21 VS SKA-Varyagi U21


SKA-1946 Saint Petersburg U21

SKA-Varyagi U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T1) VS SKA-Varyagi U21 (T2)

SKA-1946 Saint Petersburg U21

SKA-Varyagi U21

Zaujímavé

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 72% (43 z 60) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.

SKA-Varyagi U21

  • 58% prehier (36 zápasov) z celkového počtu 62 tímu SKA-Varyagi U21.
  • SKA-Varyagi U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 67%.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
14.02.2020 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 5:2 2:0,0:1,3:1
23.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
11.12.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,1:3,0:1
09.12.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
14.03.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:3,1:3,0:0
13.03.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.03.2019 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 4:3 0:2,1:1,3:0
09.03.2019 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 2:5 0:2,0:1,2:2
21.02.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:5 0:0,0:3,1:2
20.02.2019 11:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
13.02.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
12.02.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0

SKA-1946 Saint Petersburg U21

8 - 1 - 3

SKA-Varyagi U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
19.02.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
14.02.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 5:2 2:0,0:1,3:1
11.02.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
10.02.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:2 3:0,1:1,0:1
07.02.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 9:2 3:0,3:1,3:1
06.02.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 10:1 1:1,4:0,5:0
31.01.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
30.01.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 6:11 2:3,1:4,3:4
27.01.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:0
26.01.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
23.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
19.01.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 14:2 5:0,5:2,4:0
18.01.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 11:1 3:1,5:0,3:0
15.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 8:2 2:0,3:2,3:0
14.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
09.01.20 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
08.01.20 11:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
05.01.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:8 0:2,0:2,0:4
04.01.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
29.12.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
28.12.19 11:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
24.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 4:1 2:0,1:0,1:1
23.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:0 2:0,3:0,1:0
17.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
15.12.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,3:1
11.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,1:3,0:1
09.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
06.12.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3 3:3,1:0,0:0
05.12.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
29.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
28.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
20.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 0:0,2:1,2:2
19.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 1:0,0:3,1:0
16.11.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
15.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 7:1 3:0,3:1,1:0
07.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:1 4:0,1:0,0:1
06.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
31.10.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
30.10.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:0,1:0,0:3
27.10.19 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:5 0:1,2:2,2:2
26.10.19 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
11.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:9 0:3,1:2,0:4
10.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:2,1:2,0:2
07.10.19 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.19 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
30.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.09.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
26.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,2:1,0:1
20.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
19.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
06.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:9 0:2,0:4,0:3
05.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.02.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:3sn 1:2,2:1,0:0,0:0,2:1
26.02.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,2:1
22.02.20 11:00 ORG Beijing U21 SKA-Varyagi U21 over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:2
21.02.20 17:00 ORG Beijing U21 SKA-Varyagi U21 over 2:4 0:1,0:2,2:1
18.02.20 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
17.02.20 17:30 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.02.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 5:2 2:0,0:1,3:1
11.02.20 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 over 4:5pp 1:1,2:2,1:1,0:1
10.02.20 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
07.02.20 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0
31.01.20 16:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 1:7 0:2,1:5,0:0
30.01.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:6 0:1,1:2,1:3
27.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
26.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
23.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
19.01.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
18.01.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
05.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
29.12.19 10:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
25.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 6:0 3:0,0:0,3:0
24.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 7:1 2:0,2:1,3:0
16.12.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
15.12.19 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,1:3,0:1
09.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
06.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:0,1:4,0:0
05.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
28.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 ORG Beijing U21 over 5:3 2:1,2:2,1:0
24.11.19 11:00 SKA-Varyagi U21 ORG Beijing U21 over 7:2 2:1,2:1,3:0
20.11.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
19.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
16.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
15.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
10.11.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4 2:0,0:2,1:2
09.11.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
06.11.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 under 3:1 0:1,0:0,3:0
05.11.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 over 8:2 3:1,3:1,2:0
31.10.19 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 2:5 1:2,0:1,1:2
29.10.19 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.10.19 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:4 0:1,0:3,0:0
26.10.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:1,1:2,0:0
21.10.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.10.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 1:4 0:2,0:2,1:0
16.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
09.10.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.10.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 1:0,0:1,0:2
26.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 over 4:3 2:0,1:0,1:3
25.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
18.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3sn 0:0,0:1,3:2,0:0,2:1
16.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 1:1,0:2,1:3
15.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
10.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
06.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:4 0:1,0:0,1:3
05.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:4 3:1,1:2,1:1
06.02.20 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 over 6:2 2:1,3:0,1:1

SKA-1946 Saint Petersburg U21


SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2020 11:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 62 40 3 7 2 135 258 123 99
2. Omskye Yastreby U21 61 37 4 5 6 96 229 133 95
3. Irbis Kazan U21 61 29 6 6 8 67 182 115 88
4. Avto Yekaterinburg U21 62 23 9 5 11 80 205 125 87
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 62 12 13 8 8 43 198 155 84
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 62 25 6 6 13 30 180 150 80
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 62 29 4 4 17 52 176 124 78
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 62 20 8 5 16 39 203 164 77
10. Sputnik Almetievsk U21 62 16 8 9 12 16 157 141 73
11. Sarmaty Orenburg U21 62 16 7 6 20 -16 162 178 66
12. Altay Barnaul U21 60 4 10 9 18 -49 161 210 57
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 61 18 4 4 27 -52 169 221 56
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 62 9 4 3 39 -100 146 246 37
16. Snezhnye Barsy Astana U21 61 4 5 8 31 -76 154 230 36
17. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
18. Tyumen Legion U21 60 7 1 2 47 -161 86 247 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 28 7 9 0 98 192 94 93
4. Dynamo St.Petersburg U21 60 26 6 12 -2 86 203 117 88
5. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
6. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
7. MHC Spartak Moscow U21 62 22 6 4 20 25 173 148 72
8. HK Riga U21 60 24 3 9 12 4 172 168 69
9. Krylya Sovetov MHC U21 62 16 7 7 18 -9 163 172 67
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 27 2 4 23 4 161 157 66
11. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
12. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
13. Atlanty Mytishchi U21 62 19 2 7 25 -27 147 174 53
14. Kapitan Stupino U21 62 11 5 9 23 -33 171 204 51
15. SKA-Varyagi U21 62 9 6 5 31 -80 128 208 47
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
17. ORG Beijing U21 58 1 0 1 55 -348 77 425 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Tolpar Ufa U21 62 40 3 7 2 135 258 123 99
4. Omskye Yastreby U21 61 37 4 5 6 96 229 133 95
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 28 7 9 0 98 192 94 93
6. Irbis Kazan U21 61 29 6 6 8 67 182 115 88
7. Dynamo St.Petersburg U21 60 26 6 12 -2 86 203 117 88
8. Avto Yekaterinburg U21 62 23 9 5 11 80 205 125 87
9. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 62 12 13 8 8 43 198 155 84
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 62 25 6 6 13 30 180 150 80
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 62 29 4 4 17 52 176 124 78
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 62 20 8 5 16 39 203 164 77
15. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
16. Sputnik Almetievsk U21 62 16 8 9 12 16 157 141 73
17. MHC Spartak Moscow U21 62 22 6 4 20 25 173 148 72
18. HK Riga U21 60 24 3 9 12 4 172 168 69
19. Krylya Sovetov MHC U21 62 16 7 7 18 -9 163 172 67
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 27 2 4 23 4 161 157 66
21. Sarmaty Orenburg U21 62 16 7 6 20 -16 162 178 66
22. Altay Barnaul U21 60 4 10 9 18 -49 161 210 57
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 61 18 4 4 27 -52 169 221 56
24. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
25. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
26. Atlanty Mytishchi U21 62 19 2 7 25 -27 147 174 53
27. Kapitan Stupino U21 62 11 5 9 23 -33 171 204 51
28. SKA-Varyagi U21 62 9 6 5 31 -80 128 208 47
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Ladia Tolyatti U21 62 9 4 3 39 -100 146 246 37
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
32. Snezhnye Barsy Astana U21 61 4 5 8 31 -76 154 230 36
33. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
34. Tyumen Legion U21 60 7 1 2 47 -161 86 247 20
35. ORG Beijing U21 58 1 0 1 55 -348 77 425 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 30 21 2 3 -1 87 143 56 53
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 29 16 3 3 1 34 86 52 47
4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 2 2 9 29 86 57 36
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 30 9 5 1 9 26 101 75 39
10. Sputnik Almetievsk U21 30 10 5 2 6 30 90 60 42
11. Sarmaty Orenburg U21 30 7 4 4 7 -2 76 78 34
12. Altay Barnaul U21 30 4 6 6 2 -1 97 98 38
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 29 9 4 3 6 -5 90 95 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 30 8 3 0 16 -13 89 102 28
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
4. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
5. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
6. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
7. MHC Spartak Moscow U21 30 13 3 1 9 21 86 65 39
8. HK Riga U21 30 11 2 6 3 6 91 85 36
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
13. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
14. Kapitan Stupino U21 30 6 3 5 8 -1 93 94 29
15. SKA-Varyagi U21 30 5 3 3 13 -30 68 98 25
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Tolpar Ufa U21 30 21 2 3 -1 87 143 56 53
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
4. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
6. Irbis Kazan U21 29 16 3 3 1 34 86 52 47
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
8. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
9. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
10. Sputnik Almetievsk U21 30 10 5 2 6 30 90 60 42
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
12. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
13. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
14. MHC Spartak Moscow U21 30 13 3 1 9 21 86 65 39
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 30 9 5 1 9 26 101 75 39
16. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
17. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
18. Altay Barnaul U21 30 4 6 6 2 -1 97 98 38
19. Reaktor Nizhnekamsk U21 29 9 4 3 6 -5 90 95 37
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 2 2 9 29 86 57 36
21. HK Riga U21 30 11 2 6 3 6 91 85 36
22. Sarmaty Orenburg U21 30 7 4 4 7 -2 76 78 34
23. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
25. Kapitan Stupino U21 30 6 3 5 8 -1 93 94 29
26. Ladia Tolyatti U21 30 8 3 0 16 -13 89 102 28
27. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
28. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
29. SKA-Varyagi U21 30 5 3 3 13 -30 68 98 25
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 29 18 2 2 3 61 128 67 46
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 5 5 4 7 8 100 92 34
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 9 3 2 11 -8 70 78 32
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
12. Altay Barnaul U21 30 0 4 3 16 -48 64 112 19
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 29 1 3 5 12 -37 77 114 19
17. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
18. Tyumen Legion U21 28 4 0 2 20 -82 34 116 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
6. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
7. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
8. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
9. Krylya Sovetov MHC U21 30 10 1 5 8 -28 70 98 29
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
12. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
13. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
6. Omskye Yastreby U21 29 18 2 2 3 61 128 67 46
7. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
14. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 5 5 4 7 8 100 92 34
16. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
17. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 9 3 2 11 -8 70 78 32
19. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
20. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
21. Krylya Sovetov MHC U21 30 10 1 5 8 -28 70 98 29
22. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
27. Altay Barnaul U21 30 0 4 3 16 -48 64 112 19
28. Snezhnye Barsy Astana U21 29 1 3 5 12 -37 77 114 19
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
32. Tyumen Legion U21 28 4 0 2 20 -82 34 116 10
33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0