SKA-1946 Saint Petersburg U21 VS HK Riga U21


SKA-1946 Saint Petersburg U21

HK Riga U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T1) VS HK Riga U21 (T2)

SKA-1946 Saint Petersburg U21

HK Riga U21

Zaujímavé

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 72% (36 z 50) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21.
  • Až 27 zápasov tímu SKA-1946 Saint Petersburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 54%.

HK Riga U21

  • 28 z celkového počtu 49 zápasov tímu HK Riga U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 83%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.

Pravdepodobnosť výsledku

65.60%
17.80%
16.60%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 8:2 2:0,3:2,3:0
14.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
07.10.2019 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.2019 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
Rusko / MHL / 2018/2019
17.02.2019 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
16.02.2019 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.11.2018 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 0:1,1:1,1:2
20.11.2018 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
07.02.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
06.02.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 7:0 1:0,3:0,3:0
02.10.2017 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:6 0:0,0:3,2:3
01.10.2017 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0

SKA-1946 Saint Petersburg U21

10 - 0 - 2

HK Riga U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
23.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
19.01.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 14:2 5:0,5:2,4:0
18.01.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 11:1 3:1,5:0,3:0
15.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 8:2 2:0,3:2,3:0
14.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
09.01.20 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
08.01.20 11:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
05.01.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:8 0:2,0:2,0:4
04.01.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
29.12.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
28.12.19 11:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
24.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 4:1 2:0,1:0,1:1
23.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:0 2:0,3:0,1:0
17.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
15.12.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,3:1
11.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,1:3,0:1
09.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
06.12.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3 3:3,1:0,0:0
05.12.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
29.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
28.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
20.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 0:0,2:1,2:2
19.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 1:0,0:3,1:0
16.11.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
15.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 7:1 3:0,3:1,1:0
07.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:1 4:0,1:0,0:1
06.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
31.10.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
30.10.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:0,1:0,0:3
27.10.19 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:5 0:1,2:2,2:2
26.10.19 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
11.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:9 0:3,1:2,0:4
10.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:2,1:2,0:2
07.10.19 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.19 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
30.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.09.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
26.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,2:1,0:1
20.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
19.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
06.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:9 0:2,0:4,0:3
05.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 12:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
19.01.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
18.01.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
15.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 8:2 2:0,3:2,3:0
14.01.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
09.01.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 over 1:6 0:1,0:1,1:4
08.01.20 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 over 4:3pp 0:0,3:1,0:2,1:0
05.01.20 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 over 4:3 0:0,3:0,1:3
04.01.20 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
29.12.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
28.12.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
25.12.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.12.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
20.12.19 17:00 ORG Beijing U21 HK Riga U21 over 2:7 0:2,2:1,0:4
29.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
28.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
25.11.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
24.11.19 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 over 7:2 1:0,2:1,4:1
20.11.19 17:30 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2
19.11.19 17:30 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:5pp 1:2,3:2,0:0,0:1
16.11.19 12:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:2
15.11.19 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
10.11.19 12:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 over 9:4 2:0,3:1,4:3
09.11.19 12:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:0,2:1
06.11.19 17:30 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:5 1:1,1:1,0:3
05.11.19 17:30 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:5 3:3,0:2,1:0
29.10.19 17:30 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
28.10.19 17:30 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.10.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
20.10.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 over 2:5 1:1,0:1,1:3
17.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
14.10.19 18:00 ORG Beijing U21 HK Riga U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
11.10.19 17:30 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,4:3
10.10.19 17:30 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
07.10.19 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.19 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
01.10.19 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:5 0:0,2:4,2:1
30.09.19 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 2:2,1:1,0:1
27.09.19 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
26.09.19 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:3 1:1,1:1,2:1
21.09.19 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.09.19 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
17.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.09.19 18:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
09.09.19 18:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 over 5:2 2:0,1:0,2:2
06.09.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
05.09.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1

SKA-1946 Saint Petersburg U21


HK Riga U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
2. Omskye Yastreby U21 52 29 4 5 5 60 178 118 79
3. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
4. Irbis Kazan U21 50 27 4 3 9 53 140 87 73
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 53 20 5 9 5 33 176 143 69
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 9 10 8 7 24 161 137 66
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 20 5 5 12 22 147 125 65
8. Sputnik Almetievsk U21 51 17 5 7 10 22 134 112 61
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 13 7 4 15 13 152 139 58
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 21 3 3 17 28 135 107 57
11. Sarmaty Orenburg U21 52 11 7 6 15 0 136 136 56
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 18 3 4 18 -27 141 168 52
13. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 53 8 4 3 31 -62 132 194 35
16. Kuznetskie Medvedi U21 53 7 3 4 32 -109 128 237 30
17. Snezhnye Barsy Astana U21 48 4 3 6 26 -63 119 182 26
18. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 50 26 10 1 2 145 218 73 93
2. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
3. Almaz Cherepovets U21 51 20 8 3 9 54 164 110 75
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 21 6 8 0 66 141 75 74
5. Dynamo St.Petersburg U21 49 22 4 11 -3 61 157 96 71
6. HC MVD Balashikha U21 51 22 4 1 19 25 135 110 61
7. MHC Spartak Moscow U21 51 19 5 2 18 23 144 121 60
8. HK Riga U21 49 20 3 6 11 7 143 136 58
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 23 2 3 20 7 140 133 57
10. Krylya Sovetov MHC U21 51 16 5 5 15 8 143 135 57
11. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
12. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
13. Atlanty Mytishchi U21 49 16 1 6 19 -26 109 135 42
14. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
15. SKA-Varyagi U21 48 13 1 4 25 -62 93 155 34
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 51 9 2 4 30 -64 105 169 30
17. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 50 26 10 1 2 145 218 73 93
2. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
3. Omskye Yastreby U21 52 29 4 5 5 60 178 118 79
4. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
5. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
6. Almaz Cherepovets U21 51 20 8 3 9 54 164 110 75
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 21 6 8 0 66 141 75 74
8. Irbis Kazan U21 50 27 4 3 9 53 140 87 73
9. Dynamo St.Petersburg U21 49 22 4 11 -3 61 157 96 71
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 53 20 5 9 5 33 176 143 69
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 9 10 8 7 24 161 137 66
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 20 5 5 12 22 147 125 65
13. HC MVD Balashikha U21 51 22 4 1 19 25 135 110 61
14. Sputnik Almetievsk U21 51 17 5 7 10 22 134 112 61
15. MHC Spartak Moscow U21 51 19 5 2 18 23 144 121 60
16. HK Riga U21 49 20 3 6 11 7 143 136 58
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 13 7 4 15 13 152 139 58
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 23 2 3 20 7 140 133 57
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 21 3 3 17 28 135 107 57
20. Krylya Sovetov MHC U21 51 16 5 5 15 8 143 135 57
21. Sarmaty Orenburg U21 52 11 7 6 15 0 136 136 56
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 18 3 4 18 -27 141 168 52
23. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
24. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
25. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
26. Atlanty Mytishchi U21 49 16 1 6 19 -26 109 135 42
27. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
28. Ladia Tolyatti U21 53 8 4 3 31 -62 132 194 35
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 48 13 1 4 25 -62 93 155 34
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 51 9 2 4 30 -64 105 169 30
32. Kuznetskie Medvedi U21 53 7 3 4 32 -109 128 237 30
33. Snezhnye Barsy Astana U21 48 4 3 6 26 -63 119 182 26
34. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18
35. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
2. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
3. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
4. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 7 5 4 1 23 75 52 38
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 13 2 3 3 28 89 61 37
8. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
11. Sarmaty Orenburg U21 26 5 4 4 5 -1 64 65 30
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
13. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 25 7 3 0 12 -7 78 85 26
16. Kuznetskie Medvedi U21 27 6 0 3 15 -50 79 129 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 26 4 1 2 16 -30 66 96 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
3. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 25 14 1 4 1 44 93 49 36
6. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
7. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
8. HK Riga U21 23 8 2 4 3 5 70 65 28
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 6 2 0 13 -8 57 65 20
10. Krylya Sovetov MHC U21 27 6 4 2 9 18 82 64 30
11. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
13. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
14. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
15. SKA-Varyagi U21 25 7 1 3 10 -18 57 75 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 1 1 18 -34 55 89 15
17. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
3. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
6. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
7. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 7 5 4 1 23 75 52 38
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 13 2 3 3 28 89 61 37
10. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
11. Dynamo St.Petersburg U21 25 14 1 4 1 44 93 49 36
12. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
13. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
14. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
15. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
17. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
18. Krylya Sovetov MHC U21 27 6 4 2 9 18 82 64 30
19. Sarmaty Orenburg U21 26 5 4 4 5 -1 64 65 30
20. HK Riga U21 23 8 2 4 3 5 70 65 28
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
23. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
24. Ladia Tolyatti U21 25 7 3 0 12 -7 78 85 26
25. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
26. SKA-Varyagi U21 25 7 1 3 10 -18 57 75 21
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 6 2 0 13 -8 57 65 20
28. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 1 1 18 -34 55 89 15
31. Kuznetskie Medvedi U21 27 6 0 3 15 -50 79 129 15
32. Snezhnye Barsy Astana U21 26 4 1 2 16 -30 66 96 14
33. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
2. Omskye Yastreby U21 24 13 2 2 3 34 96 62 36
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Irbis Kazan U21 26 12 2 1 8 23 72 49 33
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 6 2 7 1 0 77 77 27
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
8. Sputnik Almetievsk U21 27 7 2 5 6 -7 60 67 27
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 8 3 3 6 7 80 73 31
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 10 2 2 8 8 68 60 30
11. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 9 0 1 15 -29 64 93 19
13. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 12 6 0 1 67 102 35 48
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Almaz Cherepovets U21 27 10 4 1 7 22 84 62 37
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 9 3 3 0 24 61 37 33
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. HC MVD Balashikha U21 25 13 1 1 8 9 69 60 31
7. MHC Spartak Moscow U21 25 7 3 1 10 6 69 63 27
8. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
13. Atlanty Mytishchi U21 23 7 1 3 8 -9 51 60 21
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 12 6 0 1 67 102 35 48
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
5. Almaz Cherepovets U21 27 10 4 1 7 22 84 62 37
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
7. Omskye Yastreby U21 24 13 2 2 3 34 96 62 36
8. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 9 3 3 0 24 61 37 33
10. Irbis Kazan U21 26 12 2 1 8 23 72 49 33
11. HC MVD Balashikha U21 25 13 1 1 8 9 69 60 31
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 8 3 3 6 7 80 73 31
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 10 2 2 8 8 68 60 30
14. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
16. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
18. MHC Spartak Moscow U21 25 7 3 1 10 6 69 63 27
19. Sputnik Almetievsk U21 27 7 2 5 6 -7 60 67 27
20. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 6 2 7 1 0 77 77 27
22. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
23. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
24. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
25. Atlanty Mytishchi U21 23 7 1 3 8 -9 51 60 21
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 9 0 1 15 -29 64 93 19
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
29. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
30. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
31. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0