Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • 23 z celkového počtu 34 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
19.11.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
18.11.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
05.01.2019 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.01.2019 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,1:0,0:1
08.10.2018 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
07.10.2018 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.01.2018 12:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:3 3:1,1:2,1:0
17.01.2018 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
07.10.2017 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
06.10.2017 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 7:5 3:3,1:1,3:1

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

4 - 1 - 5

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:5 0:1,1:2,3:2
03.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:5 0:1,2:3,1:1
28.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
27.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,3:0
24.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:5 0:0,1:4,1:1
23.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 8:3 4:0,1:1,3:2
19.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
18.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
08.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
07.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:0 0:0,3:0,0:0
04.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
03.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
30.10.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
29.10.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:4 0:2,2:0,0:2
26.10.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
25.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
17.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3pp 0:0,1:3,2:0,1:0
09.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
08.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.10.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
04.10.19 10:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:7 2:1,1:4,0:2
30.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
29.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 1:1,1:1,3:0
26.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:4 1:2,0:0,1:2
25.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
19.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
18.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
14.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
09.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:3 3:0,2:0,0:3
08.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
05.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
04.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
03.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
28.11.19 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
27.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
24.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
19.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
18.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
16.11.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:6 1:2,2:2,2:2
14.11.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:7 1:3,0:1,0:3
08.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
07.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
04.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:1 2:0,3:1,3:0
03.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
19.10.19 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,1:1,0:2
14.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
08.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
07.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
04.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
03.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.12.2019 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
08.12.2019 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
13.12.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.12.2019 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
17.12.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
18.12.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
28.12.2019 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
16.02.2020 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.12.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.12.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.12.2019 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.12.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 32 19 3 2 3 42 106 64 52
2. Tolpar Ufa U21 34 19 2 4 3 58 129 71 50
3. Avto Yekaterinburg U21 34 10 6 2 8 16 83 67 46
4. Altay Barnaul U21 36 5 8 4 7 5 114 109 46
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 34 12 4 4 6 18 108 90 44
6. Irbis Kazan U21 30 15 3 1 7 31 82 51 43
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 36 16 2 3 10 -5 111 116 43
8. Sputnik Almetievsk U21 36 11 4 5 7 16 96 80 43
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 33 10 4 4 7 6 87 81 40
10. Sarmaty Orenburg U21 34 8 5 4 8 10 100 90 40
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 33 3 6 7 4 -5 79 84 37
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 34 12 2 2 14 12 90 78 34
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 9 3 4 9 0 90 90 34
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 34 8 2 3 16 -30 94 124 27
16. Snezhnye Barsy Astana U21 36 5 2 6 15 -38 96 134 24
17. Kuznetskie Medvedi U21 34 3 3 3 19 -52 85 137 21
18. Tyumen Legion U21 32 2 1 2 24 -84 47 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 31 21 4 1 0 85 131 46 59
2. Loko Yaroslavl U21 34 21 3 2 3 78 139 61 56
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 14 5 4 0 57 102 45 52
4. MHC Spartak Moscow U21 36 18 3 2 8 37 118 81 50
5. Almaz Cherepovets U21 34 18 3 2 6 43 111 68 50
6. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
7. Dynamo St.Petersburg U21 33 15 2 6 2 36 95 59 44
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 33 16 1 1 13 18 100 82 37
9. HC MVD Balashikha U21 31 12 2 1 13 4 71 67 33
10. Sakhalinskie Akuly U21 34 8 4 0 18 3 88 85 32
11. Taifun Primorsky Krai U21 34 12 1 3 14 -7 95 102 31
12. Kapitan Stupino U21 33 9 2 2 16 -2 100 102 28
13. Krylya Sovetov MHC U21 33 6 3 3 15 -26 77 103 27
14. SKA-Varyagi U21 33 9 1 2 18 -38 69 107 24
15. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 4 15 -29 68 97 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 33 7 0 1 24 -53 53 106 15
17. ORG Beijing U21 35 0 0 0 35 -210 40 250 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 31 21 4 1 0 85 131 46 59
2. Loko Yaroslavl U21 34 21 3 2 3 78 139 61 56
3. Omskye Yastreby U21 32 19 3 2 3 42 106 64 52
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 14 5 4 0 57 102 45 52
5. MHC Spartak Moscow U21 36 18 3 2 8 37 118 81 50
6. Almaz Cherepovets U21 34 18 3 2 6 43 111 68 50
7. Tolpar Ufa U21 34 19 2 4 3 58 129 71 50
8. Avto Yekaterinburg U21 34 10 6 2 8 16 83 67 46
9. Altay Barnaul U21 36 5 8 4 7 5 114 109 46
10. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
11. Dynamo St.Petersburg U21 33 15 2 6 2 36 95 59 44
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 34 12 4 4 6 18 108 90 44
13. Irbis Kazan U21 30 15 3 1 7 31 82 51 43
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 36 16 2 3 10 -5 111 116 43
15. Sputnik Almetievsk U21 36 11 4 5 7 16 96 80 43
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 33 10 4 4 7 6 87 81 40
17. Sarmaty Orenburg U21 34 8 5 4 8 10 100 90 40
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 33 16 1 1 13 18 100 82 37
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 33 3 6 7 4 -5 79 84 37
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 34 12 2 2 14 12 90 78 34
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 9 3 4 9 0 90 90 34
22. HC MVD Balashikha U21 31 12 2 1 13 4 71 67 33
23. Sakhalinskie Akuly U21 34 8 4 0 18 3 88 85 32
24. Taifun Primorsky Krai U21 34 12 1 3 14 -7 95 102 31
25. Kapitan Stupino U21 33 9 2 2 16 -2 100 102 28
26. Ladia Tolyatti U21 34 8 2 3 16 -30 94 124 27
27. Krylya Sovetov MHC U21 33 6 3 3 15 -26 77 103 27
28. SKA-Varyagi U21 33 9 1 2 18 -38 69 107 24
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Snezhnye Barsy Astana U21 36 5 2 6 15 -38 96 134 24
31. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 4 15 -29 68 97 22
32. Kuznetskie Medvedi U21 34 3 3 3 19 -52 85 137 21
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 33 7 0 1 24 -53 53 106 15
34. Tyumen Legion U21 32 2 1 2 24 -84 47 131 10
35. ORG Beijing U21 35 0 0 0 35 -210 40 250 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 16 10 1 2 0 17 44 27 26
2. Tolpar Ufa U21 18 11 1 3 -1 37 78 41 29
3. Avto Yekaterinburg U21 20 6 3 1 6 6 46 40 25
4. Altay Barnaul U21 20 4 6 3 -2 23 76 53 35
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 2 0 4 22 57 35 24
6. Irbis Kazan U21 12 8 2 0 0 25 38 13 24
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 10 2 3 0 13 68 55 31
8. Sputnik Almetievsk U21 18 6 3 2 2 20 54 34 26
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
10. Sarmaty Orenburg U21 18 5 3 3 1 10 51 41 25
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 6 3 4 -1 16 49 33 28
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 6 0 0 8 8 40 32 12
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 16 7 1 0 7 -1 53 54 18
16. Snezhnye Barsy Astana U21 20 4 1 2 10 -13 56 69 14
17. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 2 7 -14 45 59 8
18. Tyumen Legion U21 14 0 1 0 12 -30 25 55 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
2. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 20 9 3 3 -1 41 65 24 33
4. MHC Spartak Moscow U21 20 12 1 1 4 21 64 43 29
5. Almaz Cherepovets U21 14 8 1 1 2 30 54 24 21
6. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
7. Dynamo St.Petersburg U21 17 9 0 3 2 28 56 28 21
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 11 3 1 0 6 5 33 28 10
9. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
10. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 1 0 9 0 46 46 14
12. Kapitan Stupino U21 9 5 0 1 2 17 41 24 11
13. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
14. SKA-Varyagi U21 19 4 1 2 9 -18 43 61 14
15. Atlanty Mytishchi U21 20 6 0 2 10 -16 46 62 14
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
17. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -116 26 142 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Altay Barnaul U21 20 4 6 3 -2 23 76 53 35
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 20 9 3 3 -1 41 65 24 33
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 10 2 3 0 13 68 55 31
4. Tolpar Ufa U21 18 11 1 3 -1 37 78 41 29
5. MHC Spartak Moscow U21 20 12 1 1 4 21 64 43 29
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 6 3 4 -1 16 49 33 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
8. Omskye Yastreby U21 16 10 1 2 0 17 44 27 26
9. Sputnik Almetievsk U21 18 6 3 2 2 20 54 34 26
10. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
12. Avto Yekaterinburg U21 20 6 3 1 6 6 46 40 25
13. Sarmaty Orenburg U21 18 5 3 3 1 10 51 41 25
14. Irbis Kazan U21 12 8 2 0 0 25 38 13 24
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 2 0 4 22 57 35 24
16. Almaz Cherepovets U21 14 8 1 1 2 30 54 24 21
17. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
18. Dynamo St.Petersburg U21 17 9 0 3 2 28 56 28 21
19. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
20. Ladia Tolyatti U21 16 7 1 0 7 -1 53 54 18
21. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 1 0 9 0 46 46 14
22. SKA-Varyagi U21 19 4 1 2 9 -18 43 61 14
23. Atlanty Mytishchi U21 20 6 0 2 10 -16 46 62 14
24. Snezhnye Barsy Astana U21 20 4 1 2 10 -13 56 69 14
25. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
26. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 6 0 0 8 8 40 32 12
27. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
28. Kapitan Stupino U21 9 5 0 1 2 17 41 24 11
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
30. Russkie Vityazi Podolsk U21 11 3 1 0 6 5 33 28 10
31. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 2 7 -14 45 59 8
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
33. Tyumen Legion U21 14 0 1 0 12 -30 25 55 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -116 26 142 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 16 9 2 0 3 25 62 37 26
2. Tolpar Ufa U21 16 8 1 1 4 21 51 30 21
3. Avto Yekaterinburg U21 14 4 3 1 2 10 37 27 21
4. Altay Barnaul U21 16 1 2 1 9 -18 38 56 11
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 4 2 4 2 -4 51 55 20
6. Irbis Kazan U21 18 7 1 1 7 6 44 38 19
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 16 6 0 0 10 -18 43 61 12
8. Sputnik Almetievsk U21 18 5 1 3 5 -4 42 46 17
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 13 1 2 2 4 -11 23 34 12
10. Sarmaty Orenburg U21 16 3 2 1 7 0 49 49 15
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 18 1 1 3 9 -29 41 70 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 16 1 1 4 5 -25 40 65 10
17. Kuznetskie Medvedi U21 20 0 3 1 12 -38 40 78 13
18. Tyumen Legion U21 18 2 0 2 12 -54 22 76 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 11 3 0 0 49 72 23 34
2. Loko Yaroslavl U21 20 13 2 1 1 51 87 36 35
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 5 2 1 1 16 37 21 19
4. MHC Spartak Moscow U21 16 6 2 1 4 16 54 38 21
5. Almaz Cherepovets U21 20 10 2 1 4 13 57 44 29
6. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
7. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
9. HC MVD Balashikha U21 13 4 1 1 5 -4 25 29 13
10. Sakhalinskie Akuly U21 20 6 2 0 10 6 56 50 20
11. Taifun Primorsky Krai U21 18 7 0 3 5 -7 49 56 17
12. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
13. Krylya Sovetov MHC U21 17 4 1 2 7 -19 41 60 14
14. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
15. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 4 0 0 11 -20 28 48 8
17. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 20 13 2 1 1 51 87 36 35
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 11 3 0 0 49 72 23 34
3. Almaz Cherepovets U21 20 10 2 1 4 13 57 44 29
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
5. Omskye Yastreby U21 16 9 2 0 3 25 62 37 26
6. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
9. Avto Yekaterinburg U21 14 4 3 1 2 10 37 27 21
10. Tolpar Ufa U21 16 8 1 1 4 21 51 30 21
11. MHC Spartak Moscow U21 16 6 2 1 4 16 54 38 21
12. Sakhalinskie Akuly U21 20 6 2 0 10 6 56 50 20
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 4 2 4 2 -4 51 55 20
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 5 2 1 1 16 37 21 19
15. Irbis Kazan U21 18 7 1 1 7 6 44 38 19
16. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
17. Sputnik Almetievsk U21 18 5 1 3 5 -4 42 46 17
18. Taifun Primorsky Krai U21 18 7 0 3 5 -7 49 56 17
19. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
20. Sarmaty Orenburg U21 16 3 2 1 7 0 49 49 15
21. Krylya Sovetov MHC U21 17 4 1 2 7 -19 41 60 14
22. HC MVD Balashikha U21 13 4 1 1 5 -4 25 29 13
23. Kuznetskie Medvedi U21 20 0 3 1 12 -38 40 78 13
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 13 1 2 2 4 -11 23 34 12
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 16 6 0 0 10 -18 43 61 12
26. Altay Barnaul U21 16 1 2 1 9 -18 38 56 11
27. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
28. Snezhnye Barsy Astana U21 16 1 1 4 5 -25 40 65 10
29. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
30. Ladia Tolyatti U21 18 1 1 3 9 -29 41 70 9
31. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 4 0 0 11 -20 28 48 8
33. Tyumen Legion U21 18 2 0 2 12 -54 22 76 6
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0