Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 VS Chaika Nizhny Novgorod U21


Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 (T1) VS Chaika Nizhny Novgorod U21 (T2)

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Zaujímavé

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

  • Počet remíz tímu Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 je až 19 z celkového počtu 67 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 36 zápasov tímu Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 67 zápasov, to je až 54%.
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 už 7 zápasov v rade nevyhrali.
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Chaika Nizhny Novgorod U21

    H2H

    • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
    • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2019/2020
    16.02.2020 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 0:1,4:1,2:2
    14.02.2020 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 1:2,1:1,0:2
    04.11.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
    03.11.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1

    Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

    2 - 1 - 1

    Chaika Nizhny Novgorod U21

    Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    13.03.20 13:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
    10.03.20 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,3:2
    09.03.20 11:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
    27.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
    26.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
    19.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 over 5:4pp 4:0,0:2,0:2,1:0
    18.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    16.02.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 0:1,4:1,2:2
    14.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 1:2,1:1,0:2
    09.02.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
    08.02.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:5 2:1,1:2,1:2
    05.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    04.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
    27.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    26.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:13 0:2,1:7,2:4
    20.01.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 over 7:2 4:0,1:0,2:2
    19.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
    16.01.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2 0:0,1:2,2:0
    15.01.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:3 1:0,3:2,0:1
    08.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6sn 1:1,4:3,0:1,0:0,1:2
    07.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
    05.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 2:0,2:0,1:2
    04.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
    28.12.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4pp 2:0,0:3,2:1,1:0
    27.12.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:1
    24.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
    23.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:1 0:0,4:0,0:1
    18.12.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:0
    17.12.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
    14.12.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
    13.12.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
    08.12.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
    07.12.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:0
    05.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:5 0:1,1:2,3:2
    03.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:5 0:1,2:3,1:1
    28.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    27.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,3:0
    24.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:5 0:0,1:4,1:1
    23.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 8:3 4:0,1:1,3:2
    19.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
    18.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
    08.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
    07.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:0 0:0,3:0,0:0
    04.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
    03.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
    30.10.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
    29.10.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:4 0:2,2:0,0:2
    26.10.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
    25.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
    17.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 5:0 0:0,1:0,4:0
    16.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3pp 0:0,1:3,2:0,1:0
    09.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
    08.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
    05.10.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
    04.10.19 10:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:7 2:1,1:4,0:2
    30.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
    29.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 1:1,1:1,3:0
    26.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:4 1:2,0:0,1:2
    25.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
    19.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
    18.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    15.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
    14.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
    09.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:3 3:0,2:0,0:3
    08.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    05.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
    04.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0

    Chaika Nizhny Novgorod U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    02.03.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,2:1,0:2
    01.03.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
    27.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
    26.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 7:1 2:0,3:0,2:1
    19.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 1:2,2:2,0:1
    18.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:2,0:1,0:3
    16.02.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 0:1,4:1,2:2
    14.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 1:2,1:1,0:2
    07.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
    06.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
    03.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 0:2,2:0,3:0
    02.02.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 6:3 1:0,4:2,1:1
    29.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
    28.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,3:2,0:0
    25.01.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
    24.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 7:5 1:1,3:4,3:0
    20.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
    19.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 over 5:6 0:1,1:2,4:3
    16.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
    15.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
    09.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
    08.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:3 0:2,2:1,0:0
    05.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
    04.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
    29.12.19 11:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:6 0:2,1:3,1:1
    28.12.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
    25.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
    24.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
    17.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
    16.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
    13.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:4 2:0,4:1,0:3
    12.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
    04.12.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
    03.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
    26.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 8:1 3:0,3:1,2:0
    25.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
    18.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,0:3,2:1
    17.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,2:0,1:2
    14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
    13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    08.11.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
    07.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
    04.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
    03.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
    27.10.19 12:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 1:2,1:0,4:2
    26.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
    23.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 5:3 3:0,0:2,2:1
    22.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
    18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
    17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
    15.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
    14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
    09.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
    08.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
    05.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,2:1
    04.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:1,0:0,2:3
    29.09.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
    28.09.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
    25.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
    24.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
    19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
    18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    06.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
    05.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1

    Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


    nenájdený žiadny zápas

    Chaika Nizhny Novgorod U21


    nenájdený žiadny zápas

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
    2. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
    3. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
    4. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
    10. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
    11. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
    13. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
    17. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
    18. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
    2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
    4. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
    5. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
    6. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
    7. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
    8. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
    10. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
    11. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
    12. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
    13. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
    14. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
    15. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
    17. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
    2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
    3. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
    4. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
    6. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
    7. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
    8. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
    9. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
    10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
    11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
    12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
    13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
    14. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
    15. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
    16. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
    17. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
    18. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
    19. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
    20. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
    21. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
    22. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
    23. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
    24. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
    25. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
    26. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
    27. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
    28. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
    29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
    31. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
    32. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
    33. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
    34. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20
    35. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
    2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
    3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
    4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
    10. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
    11. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
    13. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
    17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
    18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
    2. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
    4. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
    5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
    6. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
    7. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
    8. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
    10. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
    11. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
    12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
    13. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
    14. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
    15. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
    17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
    2. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
    3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
    5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
    6. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
    8. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
    9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
    11. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
    12. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
    14. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
    15. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
    16. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
    17. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
    18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
    19. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
    20. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
    21. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
    22. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
    23. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
    24. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
    25. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
    26. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
    27. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
    28. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
    29. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
    31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
    32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
    33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
    34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
    35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
    2. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
    3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
    4. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
    10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
    11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
    13. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
    17. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
    18. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
    2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
    4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
    5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
    6. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
    7. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
    8. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
    10. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
    11. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
    12. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
    13. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
    14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
    15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
    17. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
    2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
    4. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
    5. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
    6. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
    7. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
    8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
    9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
    10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
    11. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
    12. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
    14. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
    15. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
    16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
    17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
    18. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
    19. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
    20. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
    21. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
    22. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
    23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
    24. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
    25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
    26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
    27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
    28. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
    29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
    30. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
    31. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
    32. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10
    33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
    34. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
    35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0