Reaktor Nizhnekamsk U21 VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Reaktor Nizhnekamsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Reaktor Nizhnekamsk U21 (T1) VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T2)

Reaktor Nizhnekamsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Zaujímavé

Reaktor Nizhnekamsk U21

  • Reaktor Nizhnekamsk U21 vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 27 vyhral 15 zápasov).
  • Až 17 zápasov tímu Reaktor Nizhnekamsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 63%.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • 35% zápasov tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 26 zápasov.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 70% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
09.11.2019 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:4 3:0,1:2,1:2
08.11.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:3 1:1,0:1,4:1
Rusko / MHL / 2018/2019
27.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:0
25.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
27.09.2018 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
25.09.2018 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 4:1,1:1,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
31.01.2018 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,2:1
30.01.2018 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4 0:3,1:0,2:1
21.10.2017 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:7 2:2,0:2,2:3
20.10.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 3:1,0:1,2:0

Reaktor Nizhnekamsk U21

4 - 2 - 4

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
09.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:4 3:0,1:2,1:2
08.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:3 1:1,0:1,4:1
05.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
04.11.19 10:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
28.10.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 9:1 0:1,6:0,3:0
27.10.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 8:2 2:0,5:2,1:0
24.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
23.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
19.10.19 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:2 0:1,1:1,2:0
18.10.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:2 3:1,0:0,0:1
16.10.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3 2:2,0:1,0:0
15.10.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
07.10.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
06.10.19 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.19 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
27.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 6:4 2:2,0:1,4:1
25.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
24.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
20.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
16.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
15.09.19 10:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 2:8 1:2,0:2,1:4
09.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:3 2:2,0:1,4:0
07.09.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
05.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
04.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:3 1:0,1:2,2:1
13.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:4 3:0,1:2,1:2
08.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:3 1:1,0:1,4:1
05.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
15.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
28.09.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 0:1,4:0,1:0
04.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.11.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.11.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
23.11.2019 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
24.11.2019 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.11.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
03.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
04.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
06.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.11.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.11.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.11.2019 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
25.11.2019 13:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
27.11.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
29.11.2019 13:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
12.12.2019 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
2. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 13 2 1 8 0 75 75 35
4. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
6. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
7. Sputnik Almetievsk U21 27 11 2 4 4 16 72 56 34
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
9. Altay Barnaul U21 27 1 7 3 6 7 84 77 33
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
12. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
13. Ladia Tolyatti U21 26 9 1 0 15 -20 72 92 22
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 8 1 2 11 6 63 57 22
16. Kuznetskie Medvedi U21 27 4 1 3 15 -43 65 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 27 3 1 4 14 -41 66 107 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 4 1 -1 69 106 37 47
2. MHC Spartak Moscow U21 26 13 3 1 5 33 90 57 39
3. Loko Yaroslavl U21 24 14 2 2 2 45 92 47 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
5. Almaz Cherepovets U21 24 12 3 1 4 46 89 43 37
6. HK Riga U21 27 13 2 1 8 11 84 73 35
7. Dynamo St.Petersburg U21 25 11 1 6 0 14 63 49 32
8. HC MVD Balashikha U21 24 11 2 1 7 18 64 46 31
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
10. Taifun Primorsky Krai U21 26 11 1 0 13 3 82 79 26
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
12. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
13. Krylya Sovetov MHC U21 26 4 3 2 12 -18 63 81 22
14. Atlanty Mytishchi U21 24 6 0 4 10 -26 53 79 16
15. SKA-Varyagi U21 24 4 1 1 16 -44 44 88 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 0 1 20 -49 41 90 11
17. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 4 1 -1 69 106 37 47
2. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
3. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 3 1 5 33 90 57 39
5. Loko Yaroslavl U21 24 14 2 2 2 45 92 47 38
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
7. Almaz Cherepovets U21 24 12 3 1 4 46 89 43 37
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 13 2 1 8 0 75 75 35
9. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
10. HK Riga U21 27 13 2 1 8 11 84 73 35
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
12. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
13. Sputnik Almetievsk U21 27 11 2 4 4 16 72 56 34
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
15. Altay Barnaul U21 27 1 7 3 6 7 84 77 33
16. Dynamo St.Petersburg U21 25 11 1 6 0 14 63 49 32
17. HC MVD Balashikha U21 24 11 2 1 7 18 64 46 31
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
21. Taifun Primorsky Krai U21 26 11 1 0 13 3 82 79 26
22. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
23. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
24. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
25. Ladia Tolyatti U21 26 9 1 0 15 -20 72 92 22
26. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 8 1 2 11 6 63 57 22
27. Krylya Sovetov MHC U21 26 4 3 2 12 -18 63 81 22
28. Atlanty Mytishchi U21 24 6 0 4 10 -26 53 79 16
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 27 4 1 3 15 -43 65 108 15
31. Snezhnye Barsy Astana U21 27 3 1 4 14 -41 66 107 14
32. SKA-Varyagi U21 24 4 1 1 16 -44 44 88 13
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 0 1 20 -49 41 90 11
34. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10
35. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
2. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
4. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
7. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
9. Altay Barnaul U21 13 0 5 2 -1 14 48 34 22
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 7 1 2 -1 19 35 16 20
12. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
13. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
16. Kuznetskie Medvedi U21 13 3 0 2 6 -13 40 53 8
17. Snezhnye Barsy Astana U21 13 3 0 1 8 -16 31 47 7
18. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 7 1 1 -1 26 41 15 19
2. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
5. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
6. HK Riga U21 18 6 2 1 6 2 56 54 21
7. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
8. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
10. Taifun Primorsky Krai U21 14 4 1 0 8 1 41 40 12
11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 0 7 -6 28 34 10
14. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
15. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 2 0 1 11 -31 20 51 5
17. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
3. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
7. Altay Barnaul U21 13 0 5 2 -1 14 48 34 22
8. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
9. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
10. HK Riga U21 18 6 2 1 6 2 56 54 21
11. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 7 1 2 -1 19 35 16 20
13. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
14. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 7 1 1 -1 26 41 15 19
16. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
17. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
18. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
19. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
20. Taifun Primorsky Krai U21 14 4 1 0 8 1 41 40 12
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
23. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
24. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 0 7 -6 28 34 10
25. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
26. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
27. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
28. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
29. Kuznetskie Medvedi U21 13 3 0 2 6 -13 40 53 8
30. Snezhnye Barsy Astana U21 13 3 0 1 8 -16 31 47 7
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 2 0 1 11 -31 20 51 5
32. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
33. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
2. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 6 0 0 7 -9 33 42 12
4. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
6. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
7. Sputnik Almetievsk U21 15 4 1 2 5 -2 36 38 14
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
9. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
12. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
13. Ladia Tolyatti U21 12 2 0 0 10 -22 26 48 4
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 2 4 0 28 28 12
16. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
18. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
2. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 0 4 14 42 28 16
3. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
5. Almaz Cherepovets U21 14 7 2 1 1 21 47 26 23
6. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
7. Dynamo St.Petersburg U21 13 6 1 3 -1 8 33 25 19
8. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 1 3 2 21 19 11
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
10. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
11. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
12. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
13. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
14. Atlanty Mytishchi U21 10 2 0 2 4 -11 19 30 6
15. SKA-Varyagi U21 10 2 0 0 8 -23 16 39 4
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
17. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
3. Almaz Cherepovets U21 14 7 2 1 1 21 47 26 23
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
5. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
6. Dynamo St.Petersburg U21 13 6 1 3 -1 8 33 25 19
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
8. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 0 4 14 42 28 16
9. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
11. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
12. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
13. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
14. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
15. Sputnik Almetievsk U21 15 4 1 2 5 -2 36 38 14
16. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
17. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 2 4 0 28 28 12
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
21. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 6 0 0 7 -9 33 42 12
22. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
23. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 1 3 2 21 19 11
24. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
26. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
27. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
28. Atlanty Mytishchi U21 10 2 0 2 4 -11 19 30 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
30. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6
31. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
32. SKA-Varyagi U21 10 2 0 0 8 -23 16 39 4
33. Ladia Tolyatti U21 12 2 0 0 10 -22 26 48 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0