Omskye Yastreby U21 VS Tyumen Legion U21


Omskye Yastreby U21

Tyumen Legion U21

Omskye Yastreby U21 (T1) VS Tyumen Legion U21 (T2)

Omskye Yastreby U21

Tyumen Legion U21

Zaujímavé

Omskye Yastreby U21

  • 69% (18 z 26) výhier mužstva Omskye Yastreby U21.
  • Až 17 zápasov tímu Omskye Yastreby U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 65%.
  • Omskye Yastreby U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Omskye Yastreby U21 už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Omskye Yastreby U21 už 1 zápasov v rade nevyhrali.
  • Omskye Yastreby U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Tyumen Legion U21

  • Mužsvo Tyumen Legion U21 prehralo až 77% svojích zápasov (20 prehier z 26).
  • Tyumen Legion U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Tyumen Legion U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Tyumen Legion U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (4 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 10 vzájomných zápasov, čo je 90%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
08.11.2019 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.2019 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
03.03.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
02.03.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
01.12.2018 13:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
30.11.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
Rusko / MHL / 2017/2018
10.12.2017 09:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
08.12.2017 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 2:0,0:0,2:1
10.09.2017 14:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
09.09.2017 14:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0

Omskye Yastreby U21

5 - 4 - 1

Tyumen Legion U21

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
13.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.11.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
29.10.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:4 0:2,2:0,0:2
26.10.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.10.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 over 3:6 1:3,1:3,1:0
19.10.19 09:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
18.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
15.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 over 5:4 0:1,2:0,3:3
14.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
28.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 over 2:11 1:1,0:4,1:6
25.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
20.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
16.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.09.19 09:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
08.11.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.19 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.10.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
26.10.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
25.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
19.10.19 10:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 over 8:3 0:1,5:1,3:1
18.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
15.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:2
14.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,3:1
28.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 over 3:4 1:2,2:1,0:1
26.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
24.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
20.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
18.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:5 0:3,1:1,0:1
16.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
15.09.19 10:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 2:8 1:2,0:2,1:4
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 14:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
23.11.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.11.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.12.2019 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
04.12.2019 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
06.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
27.11.2019 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.11.2019 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
04.12.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
08.12.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
2. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 13 2 1 9 -5 78 83 35
4. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
6. Altay Barnaul U21 28 2 7 3 6 9 87 78 35
7. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
8. Sputnik Almetievsk U21 28 11 2 4 5 14 73 59 34
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 3 5 5 4 -1 68 69 31
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
12. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 9 1 2 11 7 69 62 24
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 27 9 1 1 14 -21 74 95 23
16. Snezhnye Barsy Astana U21 28 4 1 4 14 -36 74 110 16
17. Kuznetskie Medvedi U21 28 4 1 3 16 -44 70 114 15
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 17 4 1 -1 79 118 39 51
2. Loko Yaroslavl U21 26 16 2 2 2 52 101 49 42
3. MHC Spartak Moscow U21 28 14 3 1 6 34 96 62 41
4. HK Riga U21 29 14 2 2 7 13 89 76 38
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
6. Almaz Cherepovets U21 26 12 3 1 6 36 91 55 37
7. Dynamo St.Petersburg U21 26 12 1 6 0 16 66 50 34
8. HC MVD Balashikha U21 26 11 2 1 9 11 66 55 31
9. Taifun Primorsky Krai U21 28 12 1 0 14 2 87 85 28
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
12. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
13. Krylya Sovetov MHC U21 28 4 3 2 14 -21 66 87 22
14. Atlanty Mytishchi U21 26 5 1 4 11 -28 56 84 18
15. SKA-Varyagi U21 26 6 1 1 16 -41 50 91 17
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 0 1 21 -51 42 93 11
17. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 17 4 1 -1 79 118 39 51
2. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
3. Loko Yaroslavl U21 26 16 2 2 2 52 101 49 42
4. MHC Spartak Moscow U21 28 14 3 1 6 34 96 62 41
5. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
6. HK Riga U21 29 14 2 2 7 13 89 76 38
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
8. Almaz Cherepovets U21 26 12 3 1 6 36 91 55 37
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 13 2 1 9 -5 78 83 35
10. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
12. Altay Barnaul U21 28 2 7 3 6 9 87 78 35
13. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
14. Sputnik Almetievsk U21 28 11 2 4 5 14 73 59 34
15. Dynamo St.Petersburg U21 26 12 1 6 0 16 66 50 34
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
17. HC MVD Balashikha U21 26 11 2 1 9 11 66 55 31
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 3 5 5 4 -1 68 69 31
19. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
20. Taifun Primorsky Krai U21 28 12 1 0 14 2 87 85 28
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
22. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
23. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
24. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 9 1 2 11 7 69 62 24
25. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
26. Ladia Tolyatti U21 27 9 1 1 14 -21 74 95 23
27. Krylya Sovetov MHC U21 28 4 3 2 14 -21 66 87 22
28. Atlanty Mytishchi U21 26 5 1 4 11 -28 56 84 18
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 26 6 1 1 16 -41 50 91 17
31. Snezhnye Barsy Astana U21 28 4 1 4 14 -36 74 110 16
32. Kuznetskie Medvedi U21 28 4 1 3 16 -44 70 114 15
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 0 1 21 -51 42 93 11
34. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10
35. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
2. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
4. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
6. Altay Barnaul U21 14 1 5 2 -1 16 51 35 24
7. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
8. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 6 2 2 -1 20 38 18 22
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
12. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
16. Snezhnye Barsy Astana U21 14 4 0 1 8 -11 39 50 9
17. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 2 7 -14 45 59 8
18. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 1 1 -1 36 53 17 23
2. Loko Yaroslavl U21 10 6 0 1 2 19 39 20 13
3. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
4. HK Riga U21 20 7 2 2 5 4 61 57 24
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
6. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
7. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
8. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
9. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 1 0 9 0 46 46 14
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Krylya Sovetov MHC U21 14 1 2 0 9 -9 31 40 10
14. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
15. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 16 2 0 1 12 -33 21 54 5
17. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
2. Altay Barnaul U21 14 1 5 2 -1 16 51 35 24
3. HK Riga U21 20 7 2 2 5 4 61 57 24
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 1 1 -1 36 53 17 23
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
6. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 6 2 2 -1 20 38 18 22
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
11. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
12. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
13. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
14. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
15. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
16. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
17. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
18. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
19. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 1 0 9 0 46 46 14
20. Loko Yaroslavl U21 10 6 0 1 2 19 39 20 13
21. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
24. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
25. Krylya Sovetov MHC U21 14 1 2 0 9 -9 31 40 10
26. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
27. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
28. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
29. Snezhnye Barsy Astana U21 14 4 0 1 8 -11 39 50 9
30. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 2 7 -14 45 59 8
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 16 2 0 1 12 -33 21 54 5
32. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
33. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
2. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 0 0 8 -14 36 50 12
4. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
6. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
7. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
8. Sputnik Almetievsk U21 16 4 1 2 6 -4 37 41 14
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
12. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 4 1 2 4 1 34 33 14
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 13 2 0 1 9 -23 28 51 5
16. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
17. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
18. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
2. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
3. MHC Spartak Moscow U21 14 5 2 0 5 15 48 33 18
4. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
6. Almaz Cherepovets U21 16 7 2 1 3 11 49 38 23
7. Dynamo St.Petersburg U21 14 7 1 3 -1 10 36 26 21
8. HC MVD Balashikha U21 12 3 1 1 5 -5 23 28 11
9. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
11. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
12. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
13. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
14. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
15. SKA-Varyagi U21 12 4 0 0 8 -20 22 42 8
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
17. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
3. Almaz Cherepovets U21 16 7 2 1 3 11 49 38 23
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
5. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
6. Dynamo St.Petersburg U21 14 7 1 3 -1 10 36 26 21
7. MHC Spartak Moscow U21 14 5 2 0 5 15 48 33 18
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
9. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
11. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
12. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
13. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
14. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 4 1 2 4 1 34 33 14
15. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
16. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
17. Sputnik Almetievsk U21 16 4 1 2 6 -4 37 41 14
18. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
21. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 0 0 8 -14 36 50 12
23. HC MVD Balashikha U21 12 3 1 1 5 -5 23 28 11
24. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
26. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
27. SKA-Varyagi U21 12 4 0 0 8 -20 22 42 8
28. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
29. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
31. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6
32. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
33. Ladia Tolyatti U21 13 2 0 1 9 -23 28 51 5
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0