Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 VS Chaika Nizhny Novgorod U21


Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T1) VS Chaika Nizhny Novgorod U21 (T2)

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Zaujímavé

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 68 vyhral 36 zápasov).
  • Až 48 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 68 zápasov, to je až 71%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Chaika Nizhny Novgorod U21

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 4 vzájomných zápasov, čo je 100%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2019/2020
    04.12.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
    03.12.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
    19.09.2019 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
    18.09.2019 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0

    Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

    2 - 0 - 2

    Chaika Nizhny Novgorod U21

    Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    14.03.20 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    13.03.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
    10.03.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    09.03.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
    03.03.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:2 0:1,5:1,1:0
    02.03.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:2 3:0,0:1,0:1
    27.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
    26.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
    19.02.20 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:5 0:2,0:2,0:1
    18.02.20 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,1:2,0:1
    16.02.20 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
    14.02.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
    09.02.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3 0:0,2:2,2:1
    08.02.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
    05.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
    04.02.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:1 4:1,0:0,2:0
    29.01.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 0:2,2:1,0:1
    28.01.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 1:3,1:1,0:0
    25.01.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
    24.01.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
    19.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
    18.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
    15.01.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:2 0:2,2:0,4:0
    14.01.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
    08.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
    07.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    04.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:1 2:0,3:1,0:0
    03.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
    28.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 1:0,1:3,0:0
    27.12.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,1:1,0:0
    24.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:8 2:4,1:1,0:3
    23.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
    08.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
    07.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    04.12.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
    03.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
    28.11.19 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
    27.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
    24.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
    23.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
    19.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
    18.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
    16.11.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:6 1:2,2:2,2:2
    14.11.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:7 1:3,0:1,0:3
    08.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
    07.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
    04.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:1 2:0,3:1,3:0
    03.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
    29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
    24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    19.10.19 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
    18.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
    15.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,1:1,0:2
    14.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
    08.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
    07.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
    04.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
    03.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
    18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
    14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
    09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
    08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
    05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
    04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

    Chaika Nizhny Novgorod U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    02.03.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,2:1,0:2
    01.03.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
    27.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
    26.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 over 7:1 2:0,3:0,2:1
    19.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 1:2,2:2,0:1
    18.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:2,0:1,0:3
    16.02.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 0:1,4:1,2:2
    14.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 1:2,1:1,0:2
    07.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
    06.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
    03.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 0:2,2:0,3:0
    02.02.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 6:3 1:0,4:2,1:1
    29.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
    28.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,3:2,0:0
    25.01.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
    24.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 7:5 1:1,3:4,3:0
    20.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
    19.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 over 5:6 0:1,1:2,4:3
    16.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
    15.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
    09.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
    08.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:3 0:2,2:1,0:0
    05.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
    04.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
    29.12.19 11:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:6 0:2,1:3,1:1
    28.12.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
    25.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
    24.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
    17.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
    16.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
    13.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:4 2:0,4:1,0:3
    12.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
    04.12.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
    03.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
    26.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 8:1 3:0,3:1,2:0
    25.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
    18.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,0:3,2:1
    17.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,2:0,1:2
    14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
    13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    08.11.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
    07.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
    04.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
    03.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
    27.10.19 12:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 1:2,1:0,4:2
    26.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
    23.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 5:3 3:0,0:2,2:1
    22.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
    18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
    17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
    15.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
    14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
    09.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
    08.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
    05.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,2:1
    04.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:1,0:0,2:3
    29.09.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
    28.09.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
    25.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
    24.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
    19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
    18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    06.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
    05.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1

    Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


    nenájdený žiadny zápas

    Chaika Nizhny Novgorod U21


    nenájdený žiadny zápas

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
    2. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
    3. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
    4. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
    10. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
    11. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
    13. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
    17. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
    18. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
    2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
    4. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
    5. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
    6. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
    7. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
    8. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
    10. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
    11. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
    12. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
    13. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
    14. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
    15. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
    17. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 33 11 4 1 171 278 107 114
    2. Loko Yaroslavl U21 64 37 7 3 7 132 251 119 105
    3. Tolpar Ufa U21 64 41 3 8 1 139 266 127 102
    4. Omskye Yastreby U21 64 39 4 6 5 99 236 137 100
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 29 8 10 -1 105 205 100 100
    6. Dynamo St.Petersburg U21 64 29 6 12 -1 92 216 124 94
    7. Irbis Kazan U21 64 31 6 6 9 66 186 120 92
    8. Almaz Cherepovets U21 64 26 9 3 14 63 207 144 91
    9. Avto Yekaterinburg U21 64 22 10 5 12 76 209 133 89
    10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 64 13 13 8 9 45 205 160 86
    11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 64 23 7 11 5 38 207 169 85
    12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 64 31 4 4 17 57 185 128 82
    13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 64 26 6 6 14 31 186 155 82
    14. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 19 9 5 17 39 207 168 79
    15. HC MVD Balashikha U21 64 28 5 2 22 35 179 144 78
    16. Sputnik Almetievsk U21 64 18 8 9 12 26 170 144 77
    17. HK Riga U21 64 23 5 10 11 7 183 176 76
    18. MHC Spartak Moscow U21 64 21 7 4 21 23 177 154 74
    19. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 28 2 4 24 4 165 161 68
    20. Sarmaty Orenburg U21 64 17 7 6 21 -17 167 184 68
    21. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 7 7 20 -12 165 177 67
    22. Reaktor Nizhnekamsk U21 64 21 4 4 27 -42 184 226 62
    23. Altay Barnaul U21 64 6 10 9 20 -48 179 227 61
    24. Atlanty Mytishchi U21 64 21 2 7 25 -18 159 177 57
    25. Sakhalinskie Akuly U21 64 12 8 1 34 -17 158 175 57
    26. Taifun Primorsky Krai U21 64 19 3 5 29 -23 174 197 55
    27. Kapitan Stupino U21 64 12 5 9 24 -33 175 208 53
    28. SKA-Varyagi U21 64 10 6 6 30 -78 136 214 50
    29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 9 4 6 35 -84 144 228 40
    31. Ladia Tolyatti U21 64 10 4 3 40 -102 151 253 39
    32. Snezhnye Barsy Astana U21 64 4 5 8 34 -88 159 247 36
    33. Kuznetskie Medvedi U21 64 8 3 4 42 -147 145 292 32
    34. Tyumen Legion U21 64 7 1 2 51 -172 94 266 20
    35. ORG Beijing U21 64 1 0 2 59 -367 84 451 4

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
    2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
    3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
    4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
    10. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
    11. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
    13. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
    17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
    18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
    2. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
    4. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
    5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
    6. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
    7. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
    8. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
    10. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
    11. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
    12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
    13. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
    14. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
    15. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
    17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
    2. Tolpar Ufa U21 32 22 2 4 -2 91 151 60 56
    3. Irbis Kazan U21 32 18 3 3 2 33 90 57 51
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
    5. Almaz Cherepovets U21 32 14 5 2 4 42 107 65 50
    6. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 13 4 6 -1 49 93 44 48
    8. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 66 125 59 48
    9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
    11. Sputnik Almetievsk U21 32 12 5 2 6 40 103 63 46
    12. Dynamo St.Petersburg U21 32 18 1 5 2 48 112 64 45
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 12 4 3 6 5 105 100 43
    14. Altay Barnaul U21 32 6 6 6 2 8 112 104 42
    15. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
    16. MHC Spartak Moscow U21 32 12 4 1 10 19 90 71 41
    17. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 8 6 1 10 26 105 79 41
    18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 15 2 2 9 34 95 61 40
    19. HK Riga U21 32 11 3 6 3 9 97 88 40
    20. HC MVD Balashikha U21 32 13 3 1 11 25 90 65 39
    21. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
    22. Sarmaty Orenburg U21 32 8 4 4 8 -3 81 84 36
    23. Kapitan Stupino U21 32 7 3 5 9 -1 97 98 31
    24. Atlanty Mytishchi U21 32 13 0 4 11 -8 81 89 30
    25. Ladia Tolyatti U21 32 9 3 0 17 -15 94 109 30
    26. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
    27. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
    28. SKA-Varyagi U21 32 6 3 4 12 -28 76 104 28
    29. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
    31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
    32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
    33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
    34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
    35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
    2. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
    3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
    4. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
    5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
    10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
    11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
    13. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
    17. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
    18. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
    2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
    4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
    5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
    6. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
    7. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
    8. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
    10. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
    11. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
    12. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
    13. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
    14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
    15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
    17. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 13 7 3 -1 72 128 56 57
    2. Loko Yaroslavl U21 32 20 4 1 2 66 126 60 57
    3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
    4. Omskye Yastreby U21 32 20 2 3 2 64 135 71 51
    5. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
    6. Avto Yekaterinburg U21 32 8 7 4 2 37 108 71 48
    7. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
    8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
    9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
    10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
    11. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 18 0 3 8 15 87 72 39
    12. HC MVD Balashikha U21 32 15 2 1 11 10 89 79 39
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 9 3 8 1 6 94 88 38
    14. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
    15. HK Riga U21 32 12 2 4 8 -2 86 88 36
    16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 6 5 4 8 10 107 97 36
    17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 10 3 2 12 -7 76 83 34
    18. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
    19. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
    20. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
    21. Sakhalinskie Akuly U21 32 7 4 1 15 -4 84 88 31
    22. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 1 5 10 -31 72 103 29
    23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
    24. Taifun Primorsky Krai U21 32 11 0 4 13 -29 78 107 26
    25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
    26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
    27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 5 2 3 17 -43 73 116 21
    28. Altay Barnaul U21 32 0 4 3 18 -56 67 123 19
    29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
    30. Snezhnye Barsy Astana U21 32 1 3 5 15 -49 82 131 19
    31. Kuznetskie Medvedi U21 32 2 3 1 22 -75 61 136 17
    32. Tyumen Legion U21 32 4 0 2 24 -93 42 135 10
    33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
    34. ORG Beijing U21 32 1 0 1 29 -181 39 220 3
    35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0