Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 VS Altay Barnaul U21


Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Altay Barnaul U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T1) VS Altay Barnaul U21 (T2)

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Altay Barnaul U21

Zaujímavé

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • Z celkového počtu 25 prehralo mužstvo Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 až 52% svojích zápasov. 13 prehraných zápasov.
  • Až 16 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 64%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Altay Barnaul U21

  • 37% zápasov tímu Altay Barnaul U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 10 z celkového počtu 27 zápasov.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 80%.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
08.11.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
07.11.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
Rusko / MHL / 2018/2019
31.01.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 0:10 0:2,0:7,0:1
30.01.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
20.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,2:0,2:1
19.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
06.03.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
05.03.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 0:7 0:1,0:3,0:3
27.11.2017 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 8:1 3:0,2:1,3:0
26.11.2017 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:1 2:1,2:0,1:0

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

8 - 1 - 1

Altay Barnaul U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:7 1:3,0:1,0:3
08.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
07.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
04.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:1 2:0,3:1,3:0
03.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
19.10.19 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,1:1,0:2
14.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
08.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
07.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
04.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
03.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Altay Barnaul U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
08.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
07.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
27.10.19 12:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 1:2,1:0,4:2
26.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
23.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 over 5:4sn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
22.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 over 4:5 0:1,0:3,4:1
19.10.19 10:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 over 8:3 0:1,5:1,3:1
18.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
15.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 over 5:4 0:1,2:0,3:3
14.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
08.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
04.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 0:1,0:0,5:0
29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
20.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
19.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
17.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4sn 3:1,0:0,1:3,0:0,2:1
16.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
09.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 1:1,2:0,3:2
07.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
05.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
04.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.11.2019 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.11.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.11.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
23.11.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.11.2019 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.11.2019 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.11.2019 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.12.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
04.12.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.12.2019 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Altay Barnaul U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
17.11.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.11.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
23.11.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
27.11.2019 13:00 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.11.2019 13:00 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.12.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
04.12.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
06.12.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
08.12.2019 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
2. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 13 2 1 8 0 75 75 35
4. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
6. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
7. Sputnik Almetievsk U21 27 11 2 4 4 16 72 56 34
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
9. Altay Barnaul U21 27 1 7 3 6 7 84 77 33
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
12. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
13. Ladia Tolyatti U21 26 9 1 0 15 -20 72 92 22
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 8 1 2 11 6 63 57 22
16. Kuznetskie Medvedi U21 27 4 1 3 15 -43 65 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 27 3 1 4 14 -41 66 107 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 4 1 -1 69 106 37 47
2. MHC Spartak Moscow U21 26 13 3 1 5 33 90 57 39
3. Loko Yaroslavl U21 24 14 2 2 2 45 92 47 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
5. Almaz Cherepovets U21 24 12 3 1 4 46 89 43 37
6. HK Riga U21 27 13 2 1 8 11 84 73 35
7. Dynamo St.Petersburg U21 25 11 1 6 0 14 63 49 32
8. HC MVD Balashikha U21 24 11 2 1 7 18 64 46 31
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
10. Taifun Primorsky Krai U21 26 11 1 0 13 3 82 79 26
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
12. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
13. Krylya Sovetov MHC U21 26 4 3 2 12 -18 63 81 22
14. Atlanty Mytishchi U21 24 6 0 4 10 -26 53 79 16
15. SKA-Varyagi U21 24 4 1 1 16 -44 44 88 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 0 1 20 -49 41 90 11
17. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 4 1 -1 69 106 37 47
2. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
3. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 3 1 5 33 90 57 39
5. Loko Yaroslavl U21 24 14 2 2 2 45 92 47 38
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
7. Almaz Cherepovets U21 24 12 3 1 4 46 89 43 37
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 13 2 1 8 0 75 75 35
9. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
10. HK Riga U21 27 13 2 1 8 11 84 73 35
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
12. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
13. Sputnik Almetievsk U21 27 11 2 4 4 16 72 56 34
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
15. Altay Barnaul U21 27 1 7 3 6 7 84 77 33
16. Dynamo St.Petersburg U21 25 11 1 6 0 14 63 49 32
17. HC MVD Balashikha U21 24 11 2 1 7 18 64 46 31
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
21. Taifun Primorsky Krai U21 26 11 1 0 13 3 82 79 26
22. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
23. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
24. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
25. Ladia Tolyatti U21 26 9 1 0 15 -20 72 92 22
26. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 8 1 2 11 6 63 57 22
27. Krylya Sovetov MHC U21 26 4 3 2 12 -18 63 81 22
28. Atlanty Mytishchi U21 24 6 0 4 10 -26 53 79 16
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 27 4 1 3 15 -43 65 108 15
31. Snezhnye Barsy Astana U21 27 3 1 4 14 -41 66 107 14
32. SKA-Varyagi U21 24 4 1 1 16 -44 44 88 13
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 0 1 20 -49 41 90 11
34. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10
35. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
2. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
4. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
7. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
9. Altay Barnaul U21 13 0 5 2 -1 14 48 34 22
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 7 1 2 -1 19 35 16 20
12. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
13. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
16. Kuznetskie Medvedi U21 13 3 0 2 6 -13 40 53 8
17. Snezhnye Barsy Astana U21 13 3 0 1 8 -16 31 47 7
18. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 7 1 1 -1 26 41 15 19
2. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
5. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
6. HK Riga U21 18 6 2 1 6 2 56 54 21
7. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
8. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
10. Taifun Primorsky Krai U21 14 4 1 0 8 1 41 40 12
11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 0 7 -6 28 34 10
14. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
15. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 2 0 1 11 -31 20 51 5
17. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
3. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
7. Altay Barnaul U21 13 0 5 2 -1 14 48 34 22
8. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
9. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
10. HK Riga U21 18 6 2 1 6 2 56 54 21
11. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 7 1 2 -1 19 35 16 20
13. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
14. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 7 1 1 -1 26 41 15 19
16. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
17. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
18. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
19. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
20. Taifun Primorsky Krai U21 14 4 1 0 8 1 41 40 12
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
23. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
24. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 0 7 -6 28 34 10
25. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
26. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
27. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
28. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
29. Kuznetskie Medvedi U21 13 3 0 2 6 -13 40 53 8
30. Snezhnye Barsy Astana U21 13 3 0 1 8 -16 31 47 7
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 2 0 1 11 -31 20 51 5
32. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
33. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
2. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 6 0 0 7 -9 33 42 12
4. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
6. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
7. Sputnik Almetievsk U21 15 4 1 2 5 -2 36 38 14
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
9. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
12. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
13. Ladia Tolyatti U21 12 2 0 0 10 -22 26 48 4
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 2 4 0 28 28 12
16. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
18. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
2. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 0 4 14 42 28 16
3. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
5. Almaz Cherepovets U21 14 7 2 1 1 21 47 26 23
6. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
7. Dynamo St.Petersburg U21 13 6 1 3 -1 8 33 25 19
8. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 1 3 2 21 19 11
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
10. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
11. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
12. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
13. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
14. Atlanty Mytishchi U21 10 2 0 2 4 -11 19 30 6
15. SKA-Varyagi U21 10 2 0 0 8 -23 16 39 4
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
17. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
3. Almaz Cherepovets U21 14 7 2 1 1 21 47 26 23
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
5. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
6. Dynamo St.Petersburg U21 13 6 1 3 -1 8 33 25 19
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
8. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 0 4 14 42 28 16
9. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
11. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
12. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
13. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
14. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
15. Sputnik Almetievsk U21 15 4 1 2 5 -2 36 38 14
16. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
17. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 2 4 0 28 28 12
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
21. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 6 0 0 7 -9 33 42 12
22. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
23. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 1 3 2 21 19 11
24. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
26. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
27. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
28. Atlanty Mytishchi U21 10 2 0 2 4 -11 19 30 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
30. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6
31. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
32. SKA-Varyagi U21 10 2 0 0 8 -23 16 39 4
33. Ladia Tolyatti U21 12 2 0 0 10 -22 26 48 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0