Krylya Sovetov MHC U21 VS HK Riga U21


Krylya Sovetov MHC U21

HK Riga U21

Krylya Sovetov MHC U21 (T1) VS HK Riga U21 (T2)

Krylya Sovetov MHC U21

HK Riga U21

Zaujímavé

Krylya Sovetov MHC U21

  • Z celkového počtu 26 prehralo mužstvo Krylya Sovetov MHC U21 až 54% svojích zápasov. 14 prehraných zápasov.
  • Až 14 zápasov tímu Krylya Sovetov MHC U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 54%.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 2 zápasov v rade nevyhrali.

HK Riga U21

  • 15 z celkového počtu 27 zápasov tímu HK Riga U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • HK Riga U21 už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • HK Riga U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (4 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
21.09.2019 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.09.2019 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
04.02.2019 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
03.02.2019 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:2 1:0,2:1,2:1
04.11.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 over 6:1 3:1,1:0,2:0
03.11.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
12.02.2018 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
11.02.2018 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
23.09.2017 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
22.09.2017 18:30 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0

Krylya Sovetov MHC U21

2 - 4 - 4

HK Riga U21

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
09.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,3:1
06.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
05.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
31.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5 3:0,0:3,1:2
26.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:1,2:4,0:0
25.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 0:2,3:0,0:0
16.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 3:1,2:0,0:0
12.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
07.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
06.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,0:1,2:1
29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.09.19 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.09.19 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
17.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 0:4,1:0,2:1
16.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:6 0:1,2:1,0:4
10.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:0 0:0,3:0,3:0
08.09.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.11.19 12:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 over 9:4 2:0,3:1,4:3
09.11.19 12:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:0,2:1
06.11.19 17:30 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:5 1:1,1:1,0:3
05.11.19 17:30 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:5 3:3,0:2,1:0
29.10.19 17:30 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
28.10.19 17:30 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.10.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
20.10.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 over 2:5 1:1,0:1,1:3
17.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
14.10.19 18:00 ORG Beijing U21 HK Riga U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
11.10.19 17:30 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,4:3
10.10.19 17:30 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
07.10.19 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.19 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
01.10.19 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:5 0:0,2:4,2:1
30.09.19 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 2:2,1:1,0:1
27.09.19 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
26.09.19 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:3 1:1,1:1,2:1
21.09.19 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.09.19 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
17.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.09.19 18:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
09.09.19 18:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 over 5:2 2:0,1:0,2:2
06.09.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
05.09.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
16.11.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
25.11.2019 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
ukáž viac

HK Riga U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
16.11.2019 12:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:30 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:30 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
24.11.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.11.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
20.12.2019 18:00 ORG Beijing U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
18.01.2020 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
06.03.2020 17:30 HK Riga U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
07.03.2020 13:00 HK Riga U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
2. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 13 2 1 8 0 75 75 35
4. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
6. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
7. Sputnik Almetievsk U21 27 11 2 4 4 16 72 56 34
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
9. Altay Barnaul U21 27 1 7 3 6 7 84 77 33
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
12. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
13. Ladia Tolyatti U21 26 9 1 0 15 -20 72 92 22
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 8 1 2 11 6 63 57 22
16. Kuznetskie Medvedi U21 27 4 1 3 15 -43 65 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 27 3 1 4 14 -41 66 107 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 4 1 -1 69 106 37 47
2. MHC Spartak Moscow U21 26 13 3 1 5 33 90 57 39
3. Loko Yaroslavl U21 24 14 2 2 2 45 92 47 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
5. Almaz Cherepovets U21 24 12 3 1 4 46 89 43 37
6. HK Riga U21 27 13 2 1 8 11 84 73 35
7. Dynamo St.Petersburg U21 25 11 1 6 0 14 63 49 32
8. HC MVD Balashikha U21 24 11 2 1 7 18 64 46 31
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
10. Taifun Primorsky Krai U21 26 11 1 0 13 3 82 79 26
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
12. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
13. Krylya Sovetov MHC U21 26 4 3 2 12 -18 63 81 22
14. Atlanty Mytishchi U21 24 6 0 4 10 -26 53 79 16
15. SKA-Varyagi U21 24 4 1 1 16 -44 44 88 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 0 1 20 -49 41 90 11
17. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 4 1 -1 69 106 37 47
2. Omskye Yastreby U21 26 15 3 1 3 38 85 47 43
3. Tolpar Ufa U21 26 16 1 4 0 45 99 54 40
4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 3 1 5 33 90 57 39
5. Loko Yaroslavl U21 24 14 2 2 2 45 92 47 38
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 15 1 3 1 43 76 33 37
7. Almaz Cherepovets U21 24 12 3 1 4 46 89 43 37
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 13 2 1 8 0 75 75 35
9. Irbis Kazan U21 26 13 2 1 7 18 65 47 35
10. HK Riga U21 27 13 2 1 8 11 84 73 35
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 8 4 3 4 15 73 58 35
12. Avto Yekaterinburg U21 26 10 3 2 6 11 60 49 34
13. Sputnik Almetievsk U21 27 11 2 4 4 16 72 56 34
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 8 4 2 6 18 82 64 34
15. Altay Barnaul U21 27 1 7 3 6 7 84 77 33
16. Dynamo St.Petersburg U21 25 11 1 6 0 14 63 49 32
17. HC MVD Balashikha U21 24 11 2 1 7 18 64 46 31
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 7 3 3 7 10 78 68 29
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 13 0 1 11 16 82 66 27
21. Taifun Primorsky Krai U21 26 11 1 0 13 3 82 79 26
22. Sarmaty Orenburg U21 26 3 4 4 7 -7 68 75 26
23. Sakhalinskie Akuly U21 26 8 2 0 14 7 72 65 24
24. Kapitan Stupino U21 26 9 1 1 13 4 84 80 23
25. Ladia Tolyatti U21 26 9 1 0 15 -20 72 92 22
26. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 8 1 2 11 6 63 57 22
27. Krylya Sovetov MHC U21 26 4 3 2 12 -18 63 81 22
28. Atlanty Mytishchi U21 24 6 0 4 10 -26 53 79 16
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 27 4 1 3 15 -43 65 108 15
31. Snezhnye Barsy Astana U21 27 3 1 4 14 -41 66 107 14
32. SKA-Varyagi U21 24 4 1 1 16 -44 44 88 13
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 0 1 20 -49 41 90 11
34. Tyumen Legion U21 26 2 1 2 18 -71 39 110 10
35. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -172 33 205 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
2. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
4. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
7. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
9. Altay Barnaul U21 13 0 5 2 -1 14 48 34 22
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 7 1 2 -1 19 35 16 20
12. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
13. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
16. Kuznetskie Medvedi U21 13 3 0 2 6 -13 40 53 8
17. Snezhnye Barsy Astana U21 13 3 0 1 8 -16 31 47 7
18. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 7 1 1 -1 26 41 15 19
2. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
5. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
6. HK Riga U21 18 6 2 1 6 2 56 54 21
7. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
8. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
10. Taifun Primorsky Krai U21 14 4 1 0 8 1 41 40 12
11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 0 7 -6 28 34 10
14. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
15. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 2 0 1 11 -31 20 51 5
17. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 16 9 1 3 -1 26 65 39 25
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 7 2 1 1 24 51 27 23
3. MHC Spartak Moscow U21 14 9 1 1 1 19 48 29 23
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 7 2 1 1 9 42 33 23
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 8 1 2 0 29 46 17 22
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
7. Altay Barnaul U21 13 0 5 2 -1 14 48 34 22
8. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 17 34 17 21
9. Sarmaty Orenburg U21 16 3 3 3 1 4 43 39 21
10. HK Riga U21 18 6 2 1 6 2 56 54 21
11. Irbis Kazan U21 10 8 1 0 0 17 27 10 20
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 7 1 2 -1 19 35 16 20
13. Sputnik Almetievsk U21 12 7 1 2 -1 18 36 18 20
14. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 16 43 27 20
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 7 1 1 -1 26 41 15 19
16. Avto Yekaterinburg U21 16 5 2 1 5 3 33 30 19
17. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 2 46 44 18
18. Almaz Cherepovets U21 10 5 1 0 3 25 42 17 14
19. Dynamo St.Petersburg U21 12 5 0 3 1 6 30 24 13
20. Taifun Primorsky Krai U21 14 4 1 0 8 1 41 40 12
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 5 0 0 7 6 35 29 10
23. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 -2 27 29 10
24. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 0 7 -6 28 34 10
25. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
26. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
27. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
28. SKA-Varyagi U21 14 2 1 1 8 -21 28 49 9
29. Kuznetskie Medvedi U21 13 3 0 2 6 -13 40 53 8
30. Snezhnye Barsy Astana U21 13 3 0 1 8 -16 31 47 7
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 2 0 1 11 -31 20 51 5
32. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
33. Tyumen Legion U21 10 0 1 0 8 -21 21 42 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 19 0 0 0 19 -98 25 123 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
2. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 6 0 0 7 -9 33 42 12
4. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
6. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
7. Sputnik Almetievsk U21 15 4 1 2 5 -2 36 38 14
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
9. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
12. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
13. Ladia Tolyatti U21 12 2 0 0 10 -22 26 48 4
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 2 4 0 28 28 12
16. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
18. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
2. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 0 4 14 42 28 16
3. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
5. Almaz Cherepovets U21 14 7 2 1 1 21 47 26 23
6. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
7. Dynamo St.Petersburg U21 13 6 1 3 -1 8 33 25 19
8. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 1 3 2 21 19 11
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
10. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
11. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
12. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
13. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
14. Atlanty Mytishchi U21 10 2 0 2 4 -11 19 30 6
15. SKA-Varyagi U21 10 2 0 0 8 -23 16 39 4
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
17. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 16 10 2 1 0 33 62 29 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 8 3 0 0 43 65 22 28
3. Almaz Cherepovets U21 14 7 2 1 1 21 47 26 23
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 11 0 1 5 16 59 43 23
5. Omskye Yastreby U21 14 7 2 0 3 21 51 30 22
6. Dynamo St.Petersburg U21 13 6 1 3 -1 8 33 25 19
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 4 2 2 2 9 45 36 18
8. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 0 4 14 42 28 16
9. Tolpar Ufa U21 10 7 0 1 1 19 34 15 15
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 7 0 1 1 14 30 16 15
11. Avto Yekaterinburg U21 10 5 1 1 1 8 27 19 15
12. Irbis Kazan U21 16 5 1 1 7 1 38 37 15
13. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
14. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
15. Sputnik Almetievsk U21 15 4 1 2 5 -2 36 38 14
16. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
17. Kapitan Stupino U21 18 5 1 0 11 -7 50 57 14
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 2 4 0 28 28 12
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 1 2 2 3 -9 22 31 12
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 2 2 3 -3 31 34 12
21. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 6 0 0 7 -9 33 42 12
22. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
23. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 1 3 2 21 19 11
24. Altay Barnaul U21 14 1 2 1 7 -7 36 43 11
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
26. Kuznetskie Medvedi U21 14 1 1 1 9 -30 25 55 7
27. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 1 3 6 -25 35 60 7
28. Atlanty Mytishchi U21 10 2 0 2 4 -11 19 30 6
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
30. Tyumen Legion U21 16 2 0 2 10 -50 18 68 6
31. Sarmaty Orenburg U21 10 0 1 1 6 -11 25 36 5
32. SKA-Varyagi U21 10 2 0 0 8 -23 16 39 4
33. Ladia Tolyatti U21 12 2 0 0 10 -22 26 48 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 10 0 0 0 10 -74 8 82 0