HC MVD Balashikha U21 VS ORG Beijing U21


HC MVD Balashikha U21

ORG Beijing U21

HC MVD Balashikha U21 (T1) VS ORG Beijing U21 (T2)

HC MVD Balashikha U21

ORG Beijing U21

Zaujímavé

HC MVD Balashikha U21

  • Až 34 zápasov tímu HC MVD Balashikha U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 51 zápasov, to je až 67%.

ORG Beijing U21

  • Mužsvo ORG Beijing U21 prehralo až 98% svojích zápasov (51 prehier z 52).
  • Tím ORG Beijing U21 odohral až 43 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 83% z celkového počtu 52 zápasov.
  • ORG Beijing U21 už 52 zápasov v rade neremízovali.
  • ORG Beijing U21 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • ORG Beijing U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 75%.

Pravdepodobnosť výsledku

73.40%
20.20%
6.40%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 ORG Beijing U21 over 7:3 0:0,5:1,2:2
14.01.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 ORG Beijing U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
07.10.2019 18:00 ORG Beijing U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.10.2019 12:00 ORG Beijing U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:0,0:2,1:3

HC MVD Balashikha U21

3 - 0 - 1

ORG Beijing U21

HC MVD Balashikha U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:6 0:1,1:2,2:3
19.01.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
18.01.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
15.01.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 ORG Beijing U21 over 7:3 0:0,5:1,2:2
14.01.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 ORG Beijing U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
09.01.20 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:0,1:2,0:2
08.01.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:3 1:2,3:0,3:1
05.01.20 11:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
04.01.20 11:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
29.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
28.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
25.12.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 1:0,1:1,0:2
24.12.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:3 0:0,0:3,0:0
20.12.19 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.12.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
16.12.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
15.12.19 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
10.12.19 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:4 2:1,3:1,1:2
09.12.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:3 0:1,4:2,3:0
06.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:0,1:4,0:0
05.12.19 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
28.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
20.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
18.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 2:1,0:1,0:1
16.11.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:2 3:1,2:1,1:0
15.11.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
11.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
10.11.19 11:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:4 1:1,0:3,0:0
31.10.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4 0:1,1:0,2:3
30.10.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
27.10.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.10.19 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 1:0,0:3,0:1
21.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.10.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 0:2,3:0,0:0
16.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 3:1,2:0,0:0
11.10.19 17:30 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,4:3
10.10.19 17:30 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
07.10.19 18:00 ORG Beijing U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.10.19 12:00 ORG Beijing U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:0,0:2,1:3
30.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 6:1 1:1,2:0,3:0
29.09.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:5 0:2,0:0,2:3
26.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 6:3 1:0,3:1,2:2
25.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
20.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
19.09.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 1:0,0:0,3:2
16.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:4 1:1,0:2,1:1
14.09.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
10.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0

ORG Beijing U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.20 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:13 0:7,0:3,1:3
21.01.20 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,1:0,0:2
19.01.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 14:2 5:0,5:2,4:0
18.01.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 11:1 3:1,5:0,3:0
15.01.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 ORG Beijing U21 over 7:3 0:0,5:1,2:2
14.01.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 ORG Beijing U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
09.01.20 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 ORG Beijing U21 over 11:2 1:2,4:0,6:0
08.01.20 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 ORG Beijing U21 over 4:2 1:1,1:0,2:1
05.01.20 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 ORG Beijing U21 over 5:1 2:0,2:0,1:1
04.01.20 07:00 Sakhalinskie Akuly U21 ORG Beijing U21 under 2:1 0:0,0:0,2:1
29.12.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.12.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 over 9:2 3:1,2:1,4:0
25.12.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 over 13:1 5:1,5:0,3:0
24.12.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
20.12.19 17:00 ORG Beijing U21 HK Riga U21 over 2:7 0:2,2:1,0:4
09.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
08.12.19 11:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:16 0:6,3:6,1:4
05.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:12 1:5,0:2,0:5
04.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Loko Yaroslavl U21 over 0:7 0:2,0:3,0:2
29.11.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 8:1 3:0,3:1,2:0
28.11.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 ORG Beijing U21 over 6:0 3:0,2:0,1:0
26.11.19 17:00 SKA-Varyagi U21 ORG Beijing U21 over 5:3 2:1,2:2,1:0
24.11.19 11:00 SKA-Varyagi U21 ORG Beijing U21 over 7:2 2:1,2:1,3:0
10.11.19 11:00 ORG Beijing U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 0:10 0:1,0:3,0:6
09.11.19 11:00 ORG Beijing U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:6 1:0,1:3,0:3
06.11.19 17:00 ORG Beijing U21 Kapitan Stupino U21 over 1:7 0:3,1:2,0:2
05.11.19 17:00 ORG Beijing U21 Kapitan Stupino U21 over 1:5 1:4,0:0,0:1
02.11.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 ORG Beijing U21 over 12:2 2:0,7:1,3:1
01.11.19 15:00 MHC Spartak Moscow U21 ORG Beijing U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
26.10.19 12:00 ORG Beijing U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
25.10.19 18:00 ORG Beijing U21 MHC Spartak Moscow U21 over 0:11 0:5,0:2,0:4
21.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 over 9:0 2:0,2:0,5:0
20.10.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 over 10:0 5:0,3:0,2:0
17.10.19 17:00 Loko Yaroslavl U21 ORG Beijing U21 over 7:0 2:0,2:0,3:0
16.10.19 17:00 Loko Yaroslavl U21 ORG Beijing U21 over 9:1 2:0,3:1,4:0
14.10.19 18:00 ORG Beijing U21 HK Riga U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
11.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:9 0:3,1:2,0:4
10.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:2,1:2,0:2
07.10.19 18:00 ORG Beijing U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.10.19 12:00 ORG Beijing U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:0,0:2,1:3
01.10.19 18:00 ORG Beijing U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 0:8 0:1,0:4,0:3
30.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:10 0:3,1:3,1:4
27.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:7 0:2,3:3,3:2
26.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 2:5 1:2,0:3,1:0
21.09.19 12:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:8 1:0,0:3,0:5
20.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
17.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 0:4,1:0,2:1
16.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:6 0:1,2:1,0:4
10.09.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 ORG Beijing U21 over 8:0 2:0,2:0,4:0
09.09.19 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 ORG Beijing U21 under 5:0 1:0,2:0,2:0
06.09.19 18:00 Kapitan Stupino U21 ORG Beijing U21 over 7:1 0:1,3:0,4:0
05.09.19 18:00 Kapitan Stupino U21 ORG Beijing U21 over 11:4 1:1,2:1,8:2

HC MVD Balashikha U21


ORG Beijing U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
2. Omskye Yastreby U21 52 29 4 5 5 60 178 118 79
3. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
4. Irbis Kazan U21 50 27 4 3 9 53 140 87 73
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 53 20 5 9 5 33 176 143 69
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 9 10 8 7 24 161 137 66
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 20 5 5 12 22 147 125 65
8. Sputnik Almetievsk U21 51 17 5 7 10 22 134 112 61
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 13 7 4 15 13 152 139 58
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 21 3 3 17 28 135 107 57
11. Sarmaty Orenburg U21 52 11 7 6 15 0 136 136 56
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 18 3 4 18 -27 141 168 52
13. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 53 8 4 3 31 -62 132 194 35
16. Kuznetskie Medvedi U21 53 7 3 4 32 -109 128 237 30
17. Snezhnye Barsy Astana U21 48 4 3 6 26 -63 119 182 26
18. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 50 26 10 1 2 145 218 73 93
2. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
3. Almaz Cherepovets U21 51 20 8 3 9 54 164 110 75
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 21 6 8 0 66 141 75 74
5. Dynamo St.Petersburg U21 49 22 4 11 -3 61 157 96 71
6. HC MVD Balashikha U21 51 22 4 1 19 25 135 110 61
7. MHC Spartak Moscow U21 51 19 5 2 18 23 144 121 60
8. HK Riga U21 49 20 3 6 11 7 143 136 58
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 23 2 3 20 7 140 133 57
10. Krylya Sovetov MHC U21 51 16 5 5 15 8 143 135 57
11. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
12. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
13. Atlanty Mytishchi U21 49 16 1 6 19 -26 109 135 42
14. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
15. SKA-Varyagi U21 48 13 1 4 25 -62 93 155 34
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 51 9 2 4 30 -64 105 169 30
17. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 50 26 10 1 2 145 218 73 93
2. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
3. Omskye Yastreby U21 52 29 4 5 5 60 178 118 79
4. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
5. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
6. Almaz Cherepovets U21 51 20 8 3 9 54 164 110 75
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 21 6 8 0 66 141 75 74
8. Irbis Kazan U21 50 27 4 3 9 53 140 87 73
9. Dynamo St.Petersburg U21 49 22 4 11 -3 61 157 96 71
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 53 20 5 9 5 33 176 143 69
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 9 10 8 7 24 161 137 66
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 20 5 5 12 22 147 125 65
13. HC MVD Balashikha U21 51 22 4 1 19 25 135 110 61
14. Sputnik Almetievsk U21 51 17 5 7 10 22 134 112 61
15. MHC Spartak Moscow U21 51 19 5 2 18 23 144 121 60
16. HK Riga U21 49 20 3 6 11 7 143 136 58
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 13 7 4 15 13 152 139 58
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 23 2 3 20 7 140 133 57
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 21 3 3 17 28 135 107 57
20. Krylya Sovetov MHC U21 51 16 5 5 15 8 143 135 57
21. Sarmaty Orenburg U21 52 11 7 6 15 0 136 136 56
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 18 3 4 18 -27 141 168 52
23. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
24. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
25. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
26. Atlanty Mytishchi U21 49 16 1 6 19 -26 109 135 42
27. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
28. Ladia Tolyatti U21 53 8 4 3 31 -62 132 194 35
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 48 13 1 4 25 -62 93 155 34
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 51 9 2 4 30 -64 105 169 30
32. Kuznetskie Medvedi U21 53 7 3 4 32 -109 128 237 30
33. Snezhnye Barsy Astana U21 48 4 3 6 26 -63 119 182 26
34. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18
35. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
2. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
3. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
4. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 7 5 4 1 23 75 52 38
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 13 2 3 3 28 89 61 37
8. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
11. Sarmaty Orenburg U21 26 5 4 4 5 -1 64 65 30
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
13. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 25 7 3 0 12 -7 78 85 26
16. Kuznetskie Medvedi U21 27 6 0 3 15 -50 79 129 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 26 4 1 2 16 -30 66 96 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
3. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 25 14 1 4 1 44 93 49 36
6. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
7. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
8. HK Riga U21 23 8 2 4 3 5 70 65 28
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 6 2 0 13 -8 57 65 20
10. Krylya Sovetov MHC U21 27 6 4 2 9 18 82 64 30
11. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
13. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
14. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
15. SKA-Varyagi U21 25 7 1 3 10 -18 57 75 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 1 1 18 -34 55 89 15
17. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
3. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
6. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
7. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 7 5 4 1 23 75 52 38
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 13 2 3 3 28 89 61 37
10. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
11. Dynamo St.Petersburg U21 25 14 1 4 1 44 93 49 36
12. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
13. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
14. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
15. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
17. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
18. Krylya Sovetov MHC U21 27 6 4 2 9 18 82 64 30
19. Sarmaty Orenburg U21 26 5 4 4 5 -1 64 65 30
20. HK Riga U21 23 8 2 4 3 5 70 65 28
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
23. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
24. Ladia Tolyatti U21 25 7 3 0 12 -7 78 85 26
25. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
26. SKA-Varyagi U21 25 7 1 3 10 -18 57 75 21
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 6 2 0 13 -8 57 65 20
28. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 1 1 18 -34 55 89 15
31. Kuznetskie Medvedi U21 27 6 0 3 15 -50 79 129 15
32. Snezhnye Barsy Astana U21 26 4 1 2 16 -30 66 96 14
33. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
2. Omskye Yastreby U21 24 13 2 2 3 34 96 62 36
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Irbis Kazan U21 26 12 2 1 8 23 72 49 33
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 6 2 7 1 0 77 77 27
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
8. Sputnik Almetievsk U21 27 7 2 5 6 -7 60 67 27
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 8 3 3 6 7 80 73 31
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 10 2 2 8 8 68 60 30
11. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 9 0 1 15 -29 64 93 19
13. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 12 6 0 1 67 102 35 48
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Almaz Cherepovets U21 27 10 4 1 7 22 84 62 37
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 9 3 3 0 24 61 37 33
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. HC MVD Balashikha U21 25 13 1 1 8 9 69 60 31
7. MHC Spartak Moscow U21 25 7 3 1 10 6 69 63 27
8. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
13. Atlanty Mytishchi U21 23 7 1 3 8 -9 51 60 21
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 12 6 0 1 67 102 35 48
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
5. Almaz Cherepovets U21 27 10 4 1 7 22 84 62 37
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
7. Omskye Yastreby U21 24 13 2 2 3 34 96 62 36
8. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 9 3 3 0 24 61 37 33
10. Irbis Kazan U21 26 12 2 1 8 23 72 49 33
11. HC MVD Balashikha U21 25 13 1 1 8 9 69 60 31
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 8 3 3 6 7 80 73 31
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 10 2 2 8 8 68 60 30
14. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
16. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
18. MHC Spartak Moscow U21 25 7 3 1 10 6 69 63 27
19. Sputnik Almetievsk U21 27 7 2 5 6 -7 60 67 27
20. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 6 2 7 1 0 77 77 27
22. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
23. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
24. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
25. Atlanty Mytishchi U21 23 7 1 3 8 -9 51 60 21
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 9 0 1 15 -29 64 93 19
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
29. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
30. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
31. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0