Belye Medvedi Chelyabinsk U21 VS Tyumen Legion U21


Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Tyumen Legion U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T1) VS Tyumen Legion U21 (T2)

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Tyumen Legion U21

Zaujímavé

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • Počet remíz tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 je až 21 z celkového počtu 60 zápasov, čo je až 35%.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.

Tyumen Legion U21

  • Mužsvo Tyumen Legion U21 prehralo až 81% svojích zápasov (47 prehier z 58).
  • Tyumen Legion U21 už 39 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 67%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
19.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:7 0:3,0:4,2:0
18.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:7 0:3,0:2,1:2
09.10.2019 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.2019 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
Rusko / MHL / 2018/2019
27.02.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:4 3:2,1:1,1:1
26.02.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 over 11:1 4:0,3:1,4:0
27.11.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,3:1,0:2,1:0
26.11.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 2:1,0:1,3:0
Rusko / MHL / 2017/2018
05.12.2017 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 over 10:2 4:1,4:0,2:1
04.12.2017 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3 1:1,2:1,1:1
06.09.2017 16:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 2:2,1:0,0:0
05.09.2017 16:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

8 - 2 - 2

Tyumen Legion U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 7:4 4:1,1:1,2:2
18.02.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:2 2:1,3:1,1:0
16.02.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,3:2
14.02.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
09.02.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3 0:0,2:2,2:1
08.02.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
29.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
28.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,3:2,0:0
25.01.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4 1:0,1:4,1:0
24.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
19.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:7 0:3,0:4,2:0
18.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:7 0:3,0:2,1:2
15.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
14.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
08.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6sn 1:1,4:3,0:1,0:0,1:2
07.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
04.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 2:0,0:2,0:1
03.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
28.12.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4pp 2:0,0:3,2:1,1:0
27.12.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:1
24.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
23.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:3 2:1,1:2,2:0
17.12.19 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:5pp 1:2,1:2,2:0,0:1
16.12.19 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:6 0:2,1:2,1:2
13.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:1,0:3,2:0
12.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:7 0:3,0:1,3:3
06.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
29.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
27.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
25.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
24.11.19 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:3 0:3,1:0,0:0
18.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
16.11.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
14.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:3 1:0,1:2,2:1
13.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:4 3:0,1:2,1:2
08.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:3 1:1,0:1,4:1
05.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
15.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
28.09.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 0:1,4:0,1:0
04.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Tyumen Legion U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 over 0:10 0:2,0:4,0:4
17.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Omskye Yastreby U21 over 0:8 0:2,0:2,0:4
09.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 1:0,1:0,4:1
08.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
04.02.20 15:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
24.01.20 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 over 2:6 1:1,1:5,0:0
23.01.20 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
19.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:7 0:3,0:4,2:0
18.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:7 0:3,0:2,1:2
15.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.01.20 15:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 over 2:8 1:3,1:3,0:2
08.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
06.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 2:0,0:0,0:4
05.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
27.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
26.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
24.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
23.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4 1:2,1:0,1:2
17.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
14.12.19 09:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
13.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
08.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 3:1,0:0,1:0
07.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 over 7:0 2:0,4:0,1:0
04.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:4 4:1,2:0,0:3
03.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.11.19 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
27.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
18.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.11.19 09:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:2,0:0,1:2
14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
08.11.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.19 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.10.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
26.10.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
25.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:1
19.10.19 10:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 over 8:3 0:1,5:1,3:1
18.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
15.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:2
14.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,3:1
28.09.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Tyumen Legion U21 over 3:4 1:2,2:1,0:1
26.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
24.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
20.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
18.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:5 0:3,1:1,0:1
16.09.19 16:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
15.09.19 10:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 2:8 1:2,0:2,1:4
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 60 38 3 7 2 120 242 122 95
2. Omskye Yastreby U21 60 36 4 5 6 93 225 132 93
3. Irbis Kazan U21 60 29 6 6 7 70 181 111 88
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 62 24 6 10 6 38 204 166 82
5. Avto Yekaterinburg U21 59 20 9 5 11 57 178 121 81
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 10 13 8 8 36 190 154 80
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 23 6 6 13 23 169 146 76
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 30 3 3 18 52 173 121 75
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 60 18 8 5 16 28 190 162 73
10. Sputnik Almetievsk U21 60 14 8 9 12 13 151 138 69
11. Sarmaty Orenburg U21 59 16 7 6 17 -3 159 162 66
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 18 4 4 26 -48 165 213 56
13. Altay Barnaul U21 56 4 10 8 16 -44 152 196 56
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 56 9 4 3 33 -61 139 200 37
16. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
17. Snezhnye Barsy Astana U21 58 3 4 8 31 -82 138 220 30
18. Tyumen Legion U21 58 7 1 2 45 -150 84 234 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 59 32 11 2 1 173 267 94 110
2. Loko Yaroslavl U21 59 37 5 3 6 129 237 108 97
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 58 26 7 9 0 93 185 92 89
4. Almaz Cherepovets U21 59 25 8 3 12 61 191 130 85
5. Dynamo St.Petersburg U21 56 23 6 12 -3 68 176 108 82
6. HC MVD Balashikha U21 59 26 5 1 21 39 167 128 73
7. MHC Spartak Moscow U21 58 21 6 3 19 27 167 140 69
8. HK Riga U21 58 23 3 9 11 3 165 162 67
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 27 2 4 21 9 159 150 66
10. Krylya Sovetov MHC U21 58 16 6 5 20 -9 154 163 61
11. Sakhalinskie Akuly U21 61 11 8 0 34 -17 151 168 54
12. Taifun Primorsky Krai U21 61 17 3 5 28 -26 165 191 51
13. Atlanty Mytishchi U21 60 18 2 7 24 -28 140 168 51
14. Kapitan Stupino U21 60 10 5 9 22 -32 165 197 49
15. SKA-Varyagi U21 58 11 3 5 31 -85 112 197 39
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
17. ORG Beijing U21 54 1 0 0 53 -326 69 395 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 59 32 11 2 1 173 267 94 110
2. Loko Yaroslavl U21 59 37 5 3 6 129 237 108 97
3. Tolpar Ufa U21 60 38 3 7 2 120 242 122 95
4. Omskye Yastreby U21 60 36 4 5 6 93 225 132 93
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 58 26 7 9 0 93 185 92 89
6. Irbis Kazan U21 60 29 6 6 7 70 181 111 88
7. Almaz Cherepovets U21 59 25 8 3 12 61 191 130 85
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 62 24 6 10 6 38 204 166 82
9. Dynamo St.Petersburg U21 56 23 6 12 -3 68 176 108 82
10. Avto Yekaterinburg U21 59 20 9 5 11 57 178 121 81
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 10 13 8 8 36 190 154 80
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 23 6 6 13 23 169 146 76
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 30 3 3 18 52 173 121 75
14. HC MVD Balashikha U21 59 26 5 1 21 39 167 128 73
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 60 18 8 5 16 28 190 162 73
16. MHC Spartak Moscow U21 58 21 6 3 19 27 167 140 69
17. Sputnik Almetievsk U21 60 14 8 9 12 13 151 138 69
18. HK Riga U21 58 23 3 9 11 3 165 162 67
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 27 2 4 21 9 159 150 66
20. Sarmaty Orenburg U21 59 16 7 6 17 -3 159 162 66
21. Krylya Sovetov MHC U21 58 16 6 5 20 -9 154 163 61
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 18 4 4 26 -48 165 213 56
23. Altay Barnaul U21 56 4 10 8 16 -44 152 196 56
24. Sakhalinskie Akuly U21 61 11 8 0 34 -17 151 168 54
25. Taifun Primorsky Krai U21 61 17 3 5 28 -26 165 191 51
26. Atlanty Mytishchi U21 60 18 2 7 24 -28 140 168 51
27. Kapitan Stupino U21 60 10 5 9 22 -32 165 197 49
28. SKA-Varyagi U21 58 11 3 5 31 -85 112 197 39
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Ladia Tolyatti U21 56 9 4 3 33 -61 139 200 37
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
32. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
33. Snezhnye Barsy Astana U21 58 3 4 8 31 -82 138 220 30
34. Tyumen Legion U21 58 7 1 2 45 -150 84 234 20
35. ORG Beijing U21 54 1 0 0 53 -326 69 395 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 19 2 3 -1 72 127 55 49
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 28 16 3 3 0 37 85 48 47
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
5. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 1 10 16 74 58 35
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 14 1 1 10 29 83 54 33
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 7 5 1 9 15 88 73 35
10. Sputnik Almetievsk U21 28 8 5 2 6 27 84 57 38
11. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 4 3 5 -1 86 87 37
13. Altay Barnaul U21 28 4 6 5 2 1 91 90 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
16. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 31 20 4 1 1 101 149 48 57
2. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
4. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
5. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
6. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
7. MHC Spartak Moscow U21 28 12 3 1 8 21 82 61 37
8. HK Riga U21 28 10 2 6 2 5 84 79 34
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 2 1 14 -6 76 82 29
10. Krylya Sovetov MHC U21 30 6 5 2 10 17 89 72 34
11. Sakhalinskie Akuly U21 31 5 4 0 18 -11 73 84 26
12. Taifun Primorsky Krai U21 31 7 3 1 16 3 91 88 27
13. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
14. Kapitan Stupino U21 28 5 3 5 7 0 87 87 27
15. SKA-Varyagi U21 28 7 1 3 13 -32 61 93 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 28 0 0 0 28 -164 37 201 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 31 20 4 1 1 101 149 48 57
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
3. Tolpar Ufa U21 28 19 2 3 -1 72 127 55 49
4. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
6. Irbis Kazan U21 28 16 3 3 0 37 85 48 47
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
8. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
9. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
11. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
12. Sputnik Almetievsk U21 28 8 5 2 6 27 84 57 38
13. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
14. MHC Spartak Moscow U21 28 12 3 1 8 21 82 61 37
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 4 3 5 -1 86 87 37
16. Altay Barnaul U21 28 4 6 5 2 1 91 90 37
17. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 1 10 16 74 58 35
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 7 5 1 9 15 88 73 35
19. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
20. Krylya Sovetov MHC U21 30 6 5 2 10 17 89 72 34
21. HK Riga U21 28 10 2 6 2 5 84 79 34
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 14 1 1 10 29 83 54 33
23. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 2 1 14 -6 76 82 29
24. Ladia Tolyatti U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
25. Kapitan Stupino U21 28 5 3 5 7 0 87 87 27
26. Taifun Primorsky Krai U21 31 7 3 1 16 3 91 88 27
27. Sakhalinskie Akuly U21 31 5 4 0 18 -11 73 84 26
28. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
29. SKA-Varyagi U21 28 7 1 3 13 -32 61 93 21
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 28 0 0 0 28 -164 37 201 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 28 17 2 2 3 58 124 66 44
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 10 2 7 2 6 91 85 35
5. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 3 5 4 7 1 92 91 30
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 7 3 2 11 -15 59 74 28
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 31 9 3 2 12 -8 84 92 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
13. Altay Barnaul U21 28 0 4 3 14 -45 61 106 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
17. Snezhnye Barsy Astana U21 26 0 2 5 12 -43 61 104 13
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 29 19 3 1 2 61 116 55 51
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 30 14 4 4 0 51 105 54 48
4. Almaz Cherepovets U21 31 12 4 1 9 24 98 74 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 28 8 5 7 -4 26 77 51 43
6. HC MVD Balashikha U21 29 13 2 1 10 11 81 70 35
7. MHC Spartak Moscow U21 30 9 3 2 11 6 85 79 32
8. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 28 10 1 3 10 -26 65 91 27
11. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
12. Taifun Primorsky Krai U21 30 10 0 4 12 -29 74 103 24
13. Atlanty Mytishchi U21 30 7 2 3 13 -11 71 82 25
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 30 4 2 2 18 -53 51 104 18
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 29 19 3 1 2 61 116 55 51
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 30 14 4 4 0 51 105 54 48
4. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
5. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
6. Omskye Yastreby U21 28 17 2 2 3 58 124 66 44
7. Dynamo St.Petersburg U21 28 8 5 7 -4 26 77 51 43
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 31 12 4 1 9 24 98 74 41
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
13. HC MVD Balashikha U21 29 13 2 1 10 11 81 70 35
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 10 2 7 2 6 91 85 35
15. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
16. MHC Spartak Moscow U21 30 9 3 2 11 6 85 79 32
17. Sarmaty Orenburg U21 31 9 3 2 12 -8 84 92 32
18. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 3 5 4 7 1 92 91 30
20. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 7 3 2 11 -15 59 74 28
21. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
22. Krylya Sovetov MHC U21 28 10 1 3 10 -26 65 91 27
23. Atlanty Mytishchi U21 30 7 2 3 13 -11 71 82 25
24. Taifun Primorsky Krai U21 30 10 0 4 12 -29 74 103 24
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. Altay Barnaul U21 28 0 4 3 14 -45 61 106 19
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
28. SKA-Varyagi U21 30 4 2 2 18 -53 51 104 18
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
30. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
31. Snezhnye Barsy Astana U21 26 0 2 5 12 -43 61 104 13
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0