Belye Medvedi Chelyabinsk U21 VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T1) VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T2)

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Zaujímavé

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • Počet remíz tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 je až 13 z celkového počtu 36 zápasov, čo je až 36%.
  • Až 20 zápasov tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 36 zápasov, to je až 56%.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • 23 z celkového počtu 38 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 12 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
06.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
17.09.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.2019 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
11.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
10.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:5ppsn 3:2,2:3,0:0,0:0,2:2
10.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
08.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
19.12.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
18.12.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.09.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,1:0,0:3
18.09.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

3 - 3 - 6

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:1,0:3,2:0
12.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:7 0:3,0:1,3:3
06.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
29.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
27.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
25.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
24.11.19 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:3 0:3,1:0,0:0
18.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
16.11.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
14.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:3 1:0,1:2,2:1
13.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:4 3:0,1:2,1:2
08.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:3 1:1,0:1,4:1
05.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
15.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
28.09.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 0:1,4:0,1:0
04.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.12.19 09:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
13.12.19 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 1:0,0:2,1:1
10.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:3 0:1,1:0,0:2
09.12.19 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
06.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
29.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 0:0,3:1,1:2
27.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
25.11.19 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
24.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:4 0:1,1:0,1:3
17.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:7 0:2,1:4,1:1
14.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
13.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
09.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
07.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
04.11.19 10:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
18.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
15.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
04.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 over 9:0 3:0,2:0,4:0
29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
26.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:4 3:3,1:0,1:1
24.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
05.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.12.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
17.12.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
23.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
27.12.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
28.12.2019 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
03.01.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.12.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.12.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
04.01.2020 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.01.2020 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 38 23 2 4 3 69 145 76 58
2. Omskye Yastreby U21 36 21 3 4 1 48 122 74 58
3. Avto Yekaterinburg U21 38 14 6 2 8 45 115 70 54
4. Sputnik Almetievsk U21 40 14 4 5 8 26 110 84 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 38 12 5 4 8 11 103 92 48
6. Irbis Kazan U21 34 15 4 1 9 30 87 57 47
7. Altay Barnaul U21 40 5 8 5 9 -9 119 128 47
8. Sarmaty Orenburg U21 38 7 7 4 9 13 109 96 46
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 40 15 3 3 13 -15 121 136 45
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 38 12 4 5 8 7 111 104 45
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 36 6 6 7 4 3 94 91 43
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 34 11 3 4 9 5 99 94 38
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 36 13 2 3 13 13 93 80 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 38 9 2 3 19 -27 107 134 29
16. Snezhnye Barsy Astana U21 42 5 2 6 21 -53 106 159 24
17. Kuznetskie Medvedi U21 38 4 3 3 22 -75 93 168 23
18. Tyumen Legion U21 36 4 1 2 26 -91 53 144 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 34 21 5 1 1 87 141 54 63
2. Loko Yaroslavl U21 36 23 3 2 3 82 147 65 60
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 36 16 5 6 -2 60 113 53 58
4. Almaz Cherepovets U21 37 21 3 2 6 59 131 72 56
5. MHC Spartak Moscow U21 39 18 3 2 11 32 122 90 50
6. Dynamo St.Petersburg U21 36 18 2 6 2 43 112 69 50
7. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 36 16 2 1 14 17 106 89 41
9. HC MVD Balashikha U21 34 13 2 1 15 1 82 81 35
10. Sakhalinskie Akuly U21 36 7 5 0 19 1 92 91 34
11. Taifun Primorsky Krai U21 38 11 2 3 17 -11 100 111 33
12. Kapitan Stupino U21 36 9 3 2 17 0 111 111 32
13. Krylya Sovetov MHC U21 36 8 3 4 14 -22 86 108 32
14. Atlanty Mytishchi U21 34 9 1 4 15 -26 72 98 26
15. SKA-Varyagi U21 36 9 1 3 19 -44 74 118 25
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 36 7 0 2 25 -58 60 118 16
17. ORG Beijing U21 37 0 0 0 37 -225 44 269 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 34 21 5 1 1 87 141 54 63
2. Loko Yaroslavl U21 36 23 3 2 3 82 147 65 60
3. Tolpar Ufa U21 38 23 2 4 3 69 145 76 58
4. Omskye Yastreby U21 36 21 3 4 1 48 122 74 58
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 36 16 5 6 -2 60 113 53 58
6. Almaz Cherepovets U21 37 21 3 2 6 59 131 72 56
7. Avto Yekaterinburg U21 38 14 6 2 8 45 115 70 54
8. MHC Spartak Moscow U21 39 18 3 2 11 32 122 90 50
9. Dynamo St.Petersburg U21 36 18 2 6 2 43 112 69 50
10. Sputnik Almetievsk U21 40 14 4 5 8 26 110 84 49
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 38 12 5 4 8 11 103 92 48
12. Irbis Kazan U21 34 15 4 1 9 30 87 57 47
13. Altay Barnaul U21 40 5 8 5 9 -9 119 128 47
14. Sarmaty Orenburg U21 38 7 7 4 9 13 109 96 46
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 40 15 3 3 13 -15 121 136 45
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 38 12 4 5 8 7 111 104 45
17. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 36 6 6 7 4 3 94 91 43
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 36 16 2 1 14 17 106 89 41
20. Chaika Nizhny Novgorod U21 34 11 3 4 9 5 99 94 38
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 36 13 2 3 13 13 93 80 37
22. HC MVD Balashikha U21 34 13 2 1 15 1 82 81 35
23. Sakhalinskie Akuly U21 36 7 5 0 19 1 92 91 34
24. Taifun Primorsky Krai U21 38 11 2 3 17 -11 100 111 33
25. Kapitan Stupino U21 36 9 3 2 17 0 111 111 32
26. Krylya Sovetov MHC U21 36 8 3 4 14 -22 86 108 32
27. Ladia Tolyatti U21 38 9 2 3 19 -27 107 134 29
28. Atlanty Mytishchi U21 34 9 1 4 15 -26 72 98 26
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 36 9 1 3 19 -44 74 118 25
31. Snezhnye Barsy Astana U21 42 5 2 6 21 -53 106 159 24
32. Kuznetskie Medvedi U21 38 4 3 3 22 -75 93 168 23
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 36 7 0 2 25 -58 60 118 16
34. Tyumen Legion U21 36 4 1 2 26 -91 53 144 14
35. ORG Beijing U21 37 0 0 0 37 -225 44 269 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 20 13 1 3 -1 41 85 44 33
2. Omskye Yastreby U21 18 11 1 3 -1 18 49 31 29
3. Avto Yekaterinburg U21 22 8 3 1 6 18 58 40 29
4. Sputnik Almetievsk U21 20 8 3 2 2 30 65 35 30
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
6. Irbis Kazan U21 14 9 2 0 1 25 41 16 26
7. Altay Barnaul U21 22 4 6 4 -2 21 81 60 36
8. Sarmaty Orenburg U21 20 5 4 3 1 14 56 42 29
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 9 3 3 1 8 74 66 33
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 0 6 15 59 44 24
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 20 7 3 4 -1 18 53 35 30
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 5 1 1 5 6 42 36 15
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 7 0 1 7 9 43 34 15
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 5 64 59 20
16. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
17. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 0 2 9 -31 48 79 8
18. Tyumen Legion U21 16 2 1 0 12 -27 30 57 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
2. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 4 -2 43 71 28 36
4. Almaz Cherepovets U21 15 9 1 1 2 31 55 24 23
5. MHC Spartak Moscow U21 22 12 1 1 6 17 68 51 29
6. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 3 2 35 73 38 27
7. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 3 2 0 7 4 39 35 14
9. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
10. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 18 4 2 0 10 -1 50 51 16
12. Kapitan Stupino U21 12 5 1 1 3 19 52 33 15
13. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
14. Atlanty Mytishchi U21 22 8 0 2 10 -13 50 63 18
15. SKA-Varyagi U21 22 4 1 3 10 -24 48 72 15
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
17. ORG Beijing U21 23 0 0 0 23 -131 30 161 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 4 -2 43 71 28 36
2. Altay Barnaul U21 22 4 6 4 -2 21 81 60 36
3. Tolpar Ufa U21 20 13 1 3 -1 41 85 44 33
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 9 3 3 1 8 74 66 33
5. Sputnik Almetievsk U21 20 8 3 2 2 30 65 35 30
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 20 7 3 4 -1 18 53 35 30
7. Omskye Yastreby U21 18 11 1 3 -1 18 49 31 29
8. Avto Yekaterinburg U21 22 8 3 1 6 18 58 40 29
9. Sarmaty Orenburg U21 20 5 4 3 1 14 56 42 29
10. MHC Spartak Moscow U21 22 12 1 1 6 17 68 51 29
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
12. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 3 2 35 73 38 27
13. Irbis Kazan U21 14 9 2 0 1 25 41 16 26
14. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 0 6 15 59 44 24
17. Almaz Cherepovets U21 15 9 1 1 2 31 55 24 23
18. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
19. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
20. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 5 64 59 20
21. Atlanty Mytishchi U21 22 8 0 2 10 -13 50 63 18
22. Taifun Primorsky Krai U21 18 4 2 0 10 -1 50 51 16
23. Kapitan Stupino U21 12 5 1 1 3 19 52 33 15
24. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 7 0 1 7 9 43 34 15
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 5 1 1 5 6 42 36 15
26. SKA-Varyagi U21 22 4 1 3 10 -24 48 72 15
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 3 2 0 7 4 39 35 14
28. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
29. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
30. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
31. Tyumen Legion U21 16 2 1 0 12 -27 30 57 8
32. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 0 2 9 -31 48 79 8
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 23 0 0 0 23 -131 30 161 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 18 10 1 1 4 28 60 32 25
2. Omskye Yastreby U21 18 10 2 1 2 30 73 43 29
3. Avto Yekaterinburg U21 16 6 3 1 2 27 57 30 25
4. Sputnik Almetievsk U21 20 6 1 3 6 -4 45 49 19
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 3 3 2 5 -6 39 45 20
6. Irbis Kazan U21 20 6 2 1 8 5 46 41 21
7. Altay Barnaul U21 18 1 2 1 11 -30 38 68 11
8. Sarmaty Orenburg U21 18 2 3 1 8 -1 53 54 17
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 6 0 0 12 -23 47 70 12
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 4 2 5 2 -8 52 60 21
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 -1 3 3 5 -15 41 56 13
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 20 1 1 3 11 -32 43 75 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 18 1 1 4 7 -29 43 72 10
17. Kuznetskie Medvedi U21 22 1 3 1 13 -44 45 89 15
18. Tyumen Legion U21 20 2 0 2 14 -64 23 87 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 4 0 1 51 82 31 38
2. Loko Yaroslavl U21 22 15 2 1 1 55 95 40 39
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 2 2 0 17 42 25 22
4. Almaz Cherepovets U21 22 12 2 1 4 28 76 48 33
5. MHC Spartak Moscow U21 17 6 2 1 5 15 54 39 21
6. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
7. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
9. HC MVD Balashikha U21 16 5 1 1 7 -7 36 43 15
10. Sakhalinskie Akuly U21 22 5 3 0 11 4 60 56 22
11. Taifun Primorsky Krai U21 20 7 0 3 7 -10 50 60 17
12. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
13. Krylya Sovetov MHC U21 20 6 1 3 6 -15 50 65 19
14. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
15. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -25 35 60 9
17. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 22 15 2 1 1 55 95 40 39
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 4 0 1 51 82 31 38
3. Almaz Cherepovets U21 22 12 2 1 4 28 76 48 33
4. Omskye Yastreby U21 18 10 2 1 2 30 73 43 29
5. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
6. Avto Yekaterinburg U21 16 6 3 1 2 27 57 30 25
7. Tolpar Ufa U21 18 10 1 1 4 28 60 32 25
8. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 2 2 0 17 42 25 22
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
12. Sakhalinskie Akuly U21 22 5 3 0 11 4 60 56 22
13. MHC Spartak Moscow U21 17 6 2 1 5 15 54 39 21
14. Irbis Kazan U21 20 6 2 1 8 5 46 41 21
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 4 2 5 2 -8 52 60 21
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 3 3 2 5 -6 39 45 20
17. Sputnik Almetievsk U21 20 6 1 3 6 -4 45 49 19
18. Krylya Sovetov MHC U21 20 6 1 3 6 -15 50 65 19
19. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
20. Sarmaty Orenburg U21 18 2 3 1 8 -1 53 54 17
21. Taifun Primorsky Krai U21 20 7 0 3 7 -10 50 60 17
22. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
23. HC MVD Balashikha U21 16 5 1 1 7 -7 36 43 15
24. Kuznetskie Medvedi U21 22 1 3 1 13 -44 45 89 15
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 -1 3 3 5 -15 41 56 13
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 6 0 0 12 -23 47 70 12
27. Altay Barnaul U21 18 1 2 1 11 -30 38 68 11
28. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
29. Snezhnye Barsy Astana U21 18 1 1 4 7 -29 43 72 10
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -25 35 60 9
31. Ladia Tolyatti U21 20 1 1 3 11 -32 43 75 9
32. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
33. Tyumen Legion U21 20 2 0 2 14 -64 23 87 6
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0