Avto Yekaterinburg U21 VS Chaika Nizhny Novgorod U21


Avto Yekaterinburg U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Avto Yekaterinburg U21 (T1) VS Chaika Nizhny Novgorod U21 (T2)

Avto Yekaterinburg U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Zaujímavé

Avto Yekaterinburg U21

  • Až 39 zápasov tímu Avto Yekaterinburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 65%.
  • Avto Yekaterinburg U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

Chaika Nizhny Novgorod U21

  • Chaika Nizhny Novgorod U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Chaika Nizhny Novgorod U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
16.01.2020 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
15.01.2020 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4ppsn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
09.10.2019 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
08.10.2019 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0

Avto Yekaterinburg U21

2 - 1 - 1

Chaika Nizhny Novgorod U21

Avto Yekaterinburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 over 8:2 2:0,4:1,2:1
20.02.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:5 0:2,0:1,2:2
09.02.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 0:3,0:0,1:0
08.02.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
05.02.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,3:2
04.02.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2 0:0,1:2,2:0
29.01.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 0:2,2:1,0:1
28.01.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 1:3,1:1,0:0
20.01.20 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
19.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:6sn 1:1,1:0,3:4,0:0,0:1
16.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
15.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
09.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:4 1:0,0:1,0:3
08.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
06.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 2:0,0:0,0:4
05.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
28.12.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 over 3:5 1:1,1:3,1:1
27.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
24.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
23.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.12.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:0
17.12.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
14.12.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:14 1:5,1:6,1:3
13.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
08.12.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 over 10:0 2:0,3:0,5:0
06.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
02.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:0
29.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
27.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
25.11.19 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
24.11.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.11.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
20.11.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 0:1,3:2,2:0
08.11.19 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
07.11.19 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.11.19 10:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
03.11.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4 0:0,2:1,1:3
28.10.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
27.10.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
24.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
23.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
15.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,1:1,0:2
14.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
09.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
08.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
06.10.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
04.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:1,0:0,1:3
30.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 2:0,0:0,2:0
29.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 1:0,2:2,1:1
26.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:4 1:2,0:0,1:2
25.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
20.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
19.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
16.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
15.09.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:2,0:0,0:1
09.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-

Chaika Nizhny Novgorod U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 1:2,2:2,0:1
18.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:2,0:1,0:3
16.02.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 0:1,4:1,2:2
14.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 1:2,1:1,0:2
07.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
06.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
03.02.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 0:2,2:0,3:0
02.02.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 6:3 1:0,4:2,1:1
29.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
28.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,3:2,0:0
25.01.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
24.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 7:5 1:1,3:4,3:0
20.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
19.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 over 5:6 0:1,1:2,4:3
16.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
15.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
09.01.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
08.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:3 0:2,2:1,0:0
05.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
04.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
29.12.19 11:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:6 0:2,1:3,1:1
28.12.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
25.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
24.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
17.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
16.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
13.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:4 2:0,4:1,0:3
12.12.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.12.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
03.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
26.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 8:1 3:0,3:1,2:0
25.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
18.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,0:3,2:1
17.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,2:0,1:2
14.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 0:3,2:1,1:1
13.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
08.11.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
07.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
03.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
27.10.19 12:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 1:2,1:0,4:2
26.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
23.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 5:3 3:0,0:2,2:1
22.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
15.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
14.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
09.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
08.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
05.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,2:1
04.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:1,0:0,2:3
29.09.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
28.09.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
25.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
24.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
06.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1

Avto Yekaterinburg U21


Chaika Nizhny Novgorod U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 62 40 3 7 2 135 258 123 99
2. Omskye Yastreby U21 60 36 4 5 6 93 225 132 93
3. Irbis Kazan U21 60 29 6 6 7 70 181 111 88
4. Avto Yekaterinburg U21 60 21 9 5 11 63 186 123 83
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 62 24 6 10 6 38 204 166 82
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 10 13 8 8 36 190 154 80
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 23 6 6 13 23 169 146 76
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 30 3 3 18 52 173 121 75
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 60 18 8 5 16 28 190 162 73
10. Sputnik Almetievsk U21 60 14 8 9 12 13 151 138 69
11. Sarmaty Orenburg U21 60 16 7 6 18 -9 161 170 66
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 18 4 4 26 -48 165 213 56
13. Altay Barnaul U21 56 4 10 8 16 -44 152 196 56
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 58 9 4 3 35 -76 140 216 37
16. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
17. Snezhnye Barsy Astana U21 58 3 4 8 31 -82 138 220 30
18. Tyumen Legion U21 58 7 1 2 45 -150 84 234 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 59 27 7 9 0 95 187 92 91
4. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
5. Dynamo St.Petersburg U21 57 24 6 12 -3 69 180 111 84
6. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
7. MHC Spartak Moscow U21 60 21 6 4 19 25 169 144 70
8. HK Riga U21 59 23 3 9 12 2 168 166 67
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 61 27 2 4 22 7 159 152 66
10. Krylya Sovetov MHC U21 60 16 7 5 20 -7 158 165 65
11. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
12. Taifun Primorsky Krai U21 62 18 3 5 28 -23 170 193 53
13. Atlanty Mytishchi U21 61 19 2 7 24 -26 145 171 53
14. Kapitan Stupino U21 61 10 5 9 23 -34 168 202 49
15. SKA-Varyagi U21 59 12 3 5 31 -83 116 199 41
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
17. ORG Beijing U21 55 1 0 0 54 -328 71 399 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Tolpar Ufa U21 62 40 3 7 2 135 258 123 99
4. Omskye Yastreby U21 60 36 4 5 6 93 225 132 93
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 59 27 7 9 0 95 187 92 91
6. Irbis Kazan U21 60 29 6 6 7 70 181 111 88
7. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
8. Dynamo St.Petersburg U21 57 24 6 12 -3 69 180 111 84
9. Avto Yekaterinburg U21 60 21 9 5 11 63 186 123 83
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 62 24 6 10 6 38 204 166 82
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 10 13 8 8 36 190 154 80
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 23 6 6 13 23 169 146 76
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 30 3 3 18 52 173 121 75
14. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 60 18 8 5 16 28 190 162 73
16. MHC Spartak Moscow U21 60 21 6 4 19 25 169 144 70
17. Sputnik Almetievsk U21 60 14 8 9 12 13 151 138 69
18. HK Riga U21 59 23 3 9 12 2 168 166 67
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 61 27 2 4 22 7 159 152 66
20. Sarmaty Orenburg U21 60 16 7 6 18 -9 161 170 66
21. Krylya Sovetov MHC U21 60 16 7 5 20 -7 158 165 65
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 18 4 4 26 -48 165 213 56
23. Altay Barnaul U21 56 4 10 8 16 -44 152 196 56
24. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
25. Taifun Primorsky Krai U21 62 18 3 5 28 -23 170 193 53
26. Atlanty Mytishchi U21 61 19 2 7 24 -26 145 171 53
27. Kapitan Stupino U21 61 10 5 9 23 -34 168 202 49
28. SKA-Varyagi U21 59 12 3 5 31 -83 116 199 41
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Ladia Tolyatti U21 58 9 4 3 35 -76 140 216 37
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
32. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
33. Snezhnye Barsy Astana U21 58 3 4 8 31 -82 138 220 30
34. Tyumen Legion U21 58 7 1 2 45 -150 84 234 20
35. ORG Beijing U21 55 1 0 0 54 -328 71 399 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 30 21 2 3 -1 87 143 56 53
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 28 16 3 3 0 37 85 48 47
4. Avto Yekaterinburg U21 30 12 3 1 10 22 82 60 37
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 14 1 1 10 29 83 54 33
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 7 5 1 9 15 88 73 35
10. Sputnik Almetievsk U21 28 8 5 2 6 27 84 57 38
11. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 4 3 5 -1 86 87 37
13. Altay Barnaul U21 28 4 6 5 2 1 91 90 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
16. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
4. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
5. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
6. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
7. MHC Spartak Moscow U21 28 12 3 1 8 21 82 61 37
8. HK Riga U21 29 10 2 6 3 4 87 83 34
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 31 10 2 1 15 -8 76 84 29
10. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
11. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
12. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
13. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
14. Kapitan Stupino U21 29 5 3 5 8 -2 90 92 27
15. SKA-Varyagi U21 28 7 1 3 13 -32 61 93 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -166 39 205 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Tolpar Ufa U21 30 21 2 3 -1 87 143 56 53
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
4. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
6. Irbis Kazan U21 28 16 3 3 0 37 85 48 47
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
8. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
9. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
11. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
12. Sputnik Almetievsk U21 28 8 5 2 6 27 84 57 38
13. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
14. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
15. Avto Yekaterinburg U21 30 12 3 1 10 22 82 60 37
16. MHC Spartak Moscow U21 28 12 3 1 8 21 82 61 37
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 4 3 5 -1 86 87 37
18. Altay Barnaul U21 28 4 6 5 2 1 91 90 37
19. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 7 5 1 9 15 88 73 35
20. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
21. HK Riga U21 29 10 2 6 3 4 87 83 34
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 14 1 1 10 29 83 54 33
23. Russkie Vityazi Podolsk U21 31 10 2 1 15 -8 76 84 29
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
25. Ladia Tolyatti U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
26. Kapitan Stupino U21 29 5 3 5 8 -2 90 92 27
27. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
28. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
29. SKA-Varyagi U21 28 7 1 3 13 -32 61 93 21
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 29 0 0 0 29 -166 39 205 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 28 17 2 2 3 58 124 66 44
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 10 2 7 2 6 91 85 35
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 3 5 4 7 1 92 91 30
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 7 3 2 11 -15 59 74 28
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
13. Altay Barnaul U21 28 0 4 3 14 -45 61 106 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 30 1 1 3 21 -70 55 125 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
17. Snezhnye Barsy Astana U21 26 0 2 5 12 -43 61 104 13
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 31 15 4 4 0 53 107 54 50
4. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 29 9 5 7 -4 27 81 54 45
6. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
7. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
8. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 28 10 1 3 10 -26 65 91 27
11. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
12. Taifun Primorsky Krai U21 30 10 0 4 12 -29 74 103 24
13. Atlanty Mytishchi U21 31 8 2 3 13 -9 76 85 27
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 31 5 2 2 18 -51 55 106 20
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 31 15 4 4 0 53 107 54 50
4. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
5. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
6. Dynamo St.Petersburg U21 29 9 5 7 -4 27 81 54 45
7. Omskye Yastreby U21 28 17 2 2 3 58 124 66 44
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
13. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 10 2 7 2 6 91 85 35
15. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
16. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
17. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
18. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 3 5 4 7 1 92 91 30
20. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 7 3 2 11 -15 59 74 28
21. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
22. Atlanty Mytishchi U21 31 8 2 3 13 -9 76 85 27
23. Krylya Sovetov MHC U21 28 10 1 3 10 -26 65 91 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 30 10 0 4 12 -29 74 103 24
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. SKA-Varyagi U21 31 5 2 2 18 -51 55 106 20
27. Altay Barnaul U21 28 0 4 3 14 -45 61 106 19
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
30. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
31. Snezhnye Barsy Astana U21 26 0 2 5 12 -43 61 104 13
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 30 1 1 3 21 -70 55 125 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0