Atlanty Mytishchi U21 VS Sakhalinskie Akuly U21


Atlanty Mytishchi U21

Sakhalinskie Akuly U21

Atlanty Mytishchi U21 (T1) VS Sakhalinskie Akuly U21 (T2)

Atlanty Mytishchi U21

Sakhalinskie Akuly U21

Zaujímavé

Atlanty Mytishchi U21

  • Z celkového počtu 34 prehralo mužstvo Atlanty Mytishchi U21 až 56% svojích zápasov. 19 prehraných zápasov.
  • Až 21 zápasov tímu Atlanty Mytishchi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 62%.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Atlanty Mytishchi U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Sakhalinskie Akuly U21

  • Z celkového počtu 36 prehralo mužstvo Sakhalinskie Akuly U21 až 53% svojích zápasov (19 prehraných zápasov).
  • 25 z celkového počtu 36 zápasov tímu Sakhalinskie Akuly U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Sakhalinskie Akuly U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 2 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 2 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
04.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
03.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0

Atlanty Mytishchi U21

0 - 0 - 2

Sakhalinskie Akuly U21

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
08.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
03.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0
29.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
28.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:2,0:1,1:0
26.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
25.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,1:2,1:0
16.11.19 12:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:2
15.11.19 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
10.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
06.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
05.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
28.10.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 3:0,1:1,1:0
27.10.19 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
21.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
20.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 2:2,0:1,0:2
17.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 1:4 0:2,0:2,1:0
16.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
07.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:6 0:1,0:4,2:1
06.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
30.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
26.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,0:0,1:3
25.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:1,1:4,0:0
20.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
19.09.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 1:0,0:0,3:2
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

Sakhalinskie Akuly U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
08.12.19 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1
04.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
03.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0
30.11.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
29.11.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
27.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4sn 0:2,0:0,3:1,0:0,0:2
25.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
21.11.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
20.11.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
10.11.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4 2:0,0:2,1:2
09.11.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
06.11.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
05.11.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
31.10.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
30.10.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:0,1:0,0:3
27.10.19 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.10.19 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 1:0,0:3,0:1
21.10.19 08:30 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4 0:0,2:2,1:2
20.10.19 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4 0:1,0:3,3:0
13.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
06.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,0:1,2:1
01.10.19 18:00 ORG Beijing U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 0:8 0:1,0:4,0:3
30.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:10 0:3,1:3,1:4
27.09.19 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
26.09.19 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:3 1:1,1:1,2:1
19.09.19 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
18.09.19 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
15.09.19 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 2:0,0:0,0:1
14.09.19 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
10.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
06.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:1 3:0,1:0,1:1
05.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.12.2019 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
16.12.2019 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
19.12.2019 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
20.12.2019 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 09:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
29.12.2019 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Sakhalinskie Akuly U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.12.2019 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
17.12.2019 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
19.12.2019 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
20.12.2019 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
28.12.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
29.12.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
05.01.2020 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
17:00 Sakhalinskie Akuly U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
16.02.2020 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 38 23 2 4 3 69 145 76 58
2. Omskye Yastreby U21 36 21 3 4 1 48 122 74 58
3. Avto Yekaterinburg U21 38 14 6 2 8 45 115 70 54
4. Sputnik Almetievsk U21 40 14 4 5 8 26 110 84 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 38 12 5 4 8 11 103 92 48
6. Irbis Kazan U21 34 15 4 1 9 30 87 57 47
7. Altay Barnaul U21 40 5 8 5 9 -9 119 128 47
8. Sarmaty Orenburg U21 38 7 7 4 9 13 109 96 46
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 40 15 3 3 13 -15 121 136 45
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 38 12 4 5 8 7 111 104 45
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 36 6 6 7 4 3 94 91 43
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 34 11 3 4 9 5 99 94 38
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 36 13 2 3 13 13 93 80 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 38 9 2 3 19 -27 107 134 29
16. Snezhnye Barsy Astana U21 42 5 2 6 21 -53 106 159 24
17. Kuznetskie Medvedi U21 38 4 3 3 22 -75 93 168 23
18. Tyumen Legion U21 36 4 1 2 26 -91 53 144 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 34 21 5 1 1 87 141 54 63
2. Loko Yaroslavl U21 36 23 3 2 3 82 147 65 60
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 36 16 5 6 -2 60 113 53 58
4. Almaz Cherepovets U21 37 21 3 2 6 59 131 72 56
5. MHC Spartak Moscow U21 39 18 3 2 11 32 122 90 50
6. Dynamo St.Petersburg U21 36 18 2 6 2 43 112 69 50
7. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 36 16 2 1 14 17 106 89 41
9. HC MVD Balashikha U21 34 13 2 1 15 1 82 81 35
10. Sakhalinskie Akuly U21 36 7 5 0 19 1 92 91 34
11. Taifun Primorsky Krai U21 38 11 2 3 17 -11 100 111 33
12. Kapitan Stupino U21 36 9 3 2 17 0 111 111 32
13. Krylya Sovetov MHC U21 36 8 3 4 14 -22 86 108 32
14. Atlanty Mytishchi U21 34 9 1 4 15 -26 72 98 26
15. SKA-Varyagi U21 36 9 1 3 19 -44 74 118 25
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 36 7 0 2 25 -58 60 118 16
17. ORG Beijing U21 37 0 0 0 37 -225 44 269 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 34 21 5 1 1 87 141 54 63
2. Loko Yaroslavl U21 36 23 3 2 3 82 147 65 60
3. Tolpar Ufa U21 38 23 2 4 3 69 145 76 58
4. Omskye Yastreby U21 36 21 3 4 1 48 122 74 58
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 36 16 5 6 -2 60 113 53 58
6. Almaz Cherepovets U21 37 21 3 2 6 59 131 72 56
7. Avto Yekaterinburg U21 38 14 6 2 8 45 115 70 54
8. MHC Spartak Moscow U21 39 18 3 2 11 32 122 90 50
9. Dynamo St.Petersburg U21 36 18 2 6 2 43 112 69 50
10. Sputnik Almetievsk U21 40 14 4 5 8 26 110 84 49
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 38 12 5 4 8 11 103 92 48
12. Irbis Kazan U21 34 15 4 1 9 30 87 57 47
13. Altay Barnaul U21 40 5 8 5 9 -9 119 128 47
14. Sarmaty Orenburg U21 38 7 7 4 9 13 109 96 46
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 40 15 3 3 13 -15 121 136 45
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 38 12 4 5 8 7 111 104 45
17. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 36 6 6 7 4 3 94 91 43
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 36 16 2 1 14 17 106 89 41
20. Chaika Nizhny Novgorod U21 34 11 3 4 9 5 99 94 38
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 36 13 2 3 13 13 93 80 37
22. HC MVD Balashikha U21 34 13 2 1 15 1 82 81 35
23. Sakhalinskie Akuly U21 36 7 5 0 19 1 92 91 34
24. Taifun Primorsky Krai U21 38 11 2 3 17 -11 100 111 33
25. Kapitan Stupino U21 36 9 3 2 17 0 111 111 32
26. Krylya Sovetov MHC U21 36 8 3 4 14 -22 86 108 32
27. Ladia Tolyatti U21 38 9 2 3 19 -27 107 134 29
28. Atlanty Mytishchi U21 34 9 1 4 15 -26 72 98 26
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 36 9 1 3 19 -44 74 118 25
31. Snezhnye Barsy Astana U21 42 5 2 6 21 -53 106 159 24
32. Kuznetskie Medvedi U21 38 4 3 3 22 -75 93 168 23
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 36 7 0 2 25 -58 60 118 16
34. Tyumen Legion U21 36 4 1 2 26 -91 53 144 14
35. ORG Beijing U21 37 0 0 0 37 -225 44 269 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 20 13 1 3 -1 41 85 44 33
2. Omskye Yastreby U21 18 11 1 3 -1 18 49 31 29
3. Avto Yekaterinburg U21 22 8 3 1 6 18 58 40 29
4. Sputnik Almetievsk U21 20 8 3 2 2 30 65 35 30
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
6. Irbis Kazan U21 14 9 2 0 1 25 41 16 26
7. Altay Barnaul U21 22 4 6 4 -2 21 81 60 36
8. Sarmaty Orenburg U21 20 5 4 3 1 14 56 42 29
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 9 3 3 1 8 74 66 33
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 0 6 15 59 44 24
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 20 7 3 4 -1 18 53 35 30
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 5 1 1 5 6 42 36 15
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 7 0 1 7 9 43 34 15
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 5 64 59 20
16. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
17. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 0 2 9 -31 48 79 8
18. Tyumen Legion U21 16 2 1 0 12 -27 30 57 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
2. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 4 -2 43 71 28 36
4. Almaz Cherepovets U21 15 9 1 1 2 31 55 24 23
5. MHC Spartak Moscow U21 22 12 1 1 6 17 68 51 29
6. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 3 2 35 73 38 27
7. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 3 2 0 7 4 39 35 14
9. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
10. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 18 4 2 0 10 -1 50 51 16
12. Kapitan Stupino U21 12 5 1 1 3 19 52 33 15
13. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
14. Atlanty Mytishchi U21 22 8 0 2 10 -13 50 63 18
15. SKA-Varyagi U21 22 4 1 3 10 -24 48 72 15
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
17. ORG Beijing U21 23 0 0 0 23 -131 30 161 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 4 -2 43 71 28 36
2. Altay Barnaul U21 22 4 6 4 -2 21 81 60 36
3. Tolpar Ufa U21 20 13 1 3 -1 41 85 44 33
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 22 9 3 3 1 8 74 66 33
5. Sputnik Almetievsk U21 20 8 3 2 2 30 65 35 30
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 20 7 3 4 -1 18 53 35 30
7. Omskye Yastreby U21 18 11 1 3 -1 18 49 31 29
8. Avto Yekaterinburg U21 22 8 3 1 6 18 58 40 29
9. Sarmaty Orenburg U21 20 5 4 3 1 14 56 42 29
10. MHC Spartak Moscow U21 22 12 1 1 6 17 68 51 29
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
12. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 3 2 35 73 38 27
13. Irbis Kazan U21 14 9 2 0 1 25 41 16 26
14. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
15. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 0 6 15 59 44 24
17. Almaz Cherepovets U21 15 9 1 1 2 31 55 24 23
18. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
19. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
20. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 5 64 59 20
21. Atlanty Mytishchi U21 22 8 0 2 10 -13 50 63 18
22. Taifun Primorsky Krai U21 18 4 2 0 10 -1 50 51 16
23. Kapitan Stupino U21 12 5 1 1 3 19 52 33 15
24. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 7 0 1 7 9 43 34 15
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 5 1 1 5 6 42 36 15
26. SKA-Varyagi U21 22 4 1 3 10 -24 48 72 15
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 3 2 0 7 4 39 35 14
28. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
29. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
30. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
31. Tyumen Legion U21 16 2 1 0 12 -27 30 57 8
32. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 0 2 9 -31 48 79 8
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 23 0 0 0 23 -131 30 161 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 18 10 1 1 4 28 60 32 25
2. Omskye Yastreby U21 18 10 2 1 2 30 73 43 29
3. Avto Yekaterinburg U21 16 6 3 1 2 27 57 30 25
4. Sputnik Almetievsk U21 20 6 1 3 6 -4 45 49 19
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 3 3 2 5 -6 39 45 20
6. Irbis Kazan U21 20 6 2 1 8 5 46 41 21
7. Altay Barnaul U21 18 1 2 1 11 -30 38 68 11
8. Sarmaty Orenburg U21 18 2 3 1 8 -1 53 54 17
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 6 0 0 12 -23 47 70 12
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 4 2 5 2 -8 52 60 21
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 -1 3 3 5 -15 41 56 13
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 20 1 1 3 11 -32 43 75 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 18 1 1 4 7 -29 43 72 10
17. Kuznetskie Medvedi U21 22 1 3 1 13 -44 45 89 15
18. Tyumen Legion U21 20 2 0 2 14 -64 23 87 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 4 0 1 51 82 31 38
2. Loko Yaroslavl U21 22 15 2 1 1 55 95 40 39
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 2 2 0 17 42 25 22
4. Almaz Cherepovets U21 22 12 2 1 4 28 76 48 33
5. MHC Spartak Moscow U21 17 6 2 1 5 15 54 39 21
6. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
7. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
9. HC MVD Balashikha U21 16 5 1 1 7 -7 36 43 15
10. Sakhalinskie Akuly U21 22 5 3 0 11 4 60 56 22
11. Taifun Primorsky Krai U21 20 7 0 3 7 -10 50 60 17
12. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
13. Krylya Sovetov MHC U21 20 6 1 3 6 -15 50 65 19
14. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
15. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -25 35 60 9
17. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 22 15 2 1 1 55 95 40 39
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 4 0 1 51 82 31 38
3. Almaz Cherepovets U21 22 12 2 1 4 28 76 48 33
4. Omskye Yastreby U21 18 10 2 1 2 30 73 43 29
5. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
6. Avto Yekaterinburg U21 16 6 3 1 2 27 57 30 25
7. Tolpar Ufa U21 18 10 1 1 4 28 60 32 25
8. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 2 2 0 17 42 25 22
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
12. Sakhalinskie Akuly U21 22 5 3 0 11 4 60 56 22
13. MHC Spartak Moscow U21 17 6 2 1 5 15 54 39 21
14. Irbis Kazan U21 20 6 2 1 8 5 46 41 21
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 4 2 5 2 -8 52 60 21
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 3 3 2 5 -6 39 45 20
17. Sputnik Almetievsk U21 20 6 1 3 6 -4 45 49 19
18. Krylya Sovetov MHC U21 20 6 1 3 6 -15 50 65 19
19. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
20. Sarmaty Orenburg U21 18 2 3 1 8 -1 53 54 17
21. Taifun Primorsky Krai U21 20 7 0 3 7 -10 50 60 17
22. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
23. HC MVD Balashikha U21 16 5 1 1 7 -7 36 43 15
24. Kuznetskie Medvedi U21 22 1 3 1 13 -44 45 89 15
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 -1 3 3 5 -15 41 56 13
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 6 0 0 12 -23 47 70 12
27. Altay Barnaul U21 18 1 2 1 11 -30 38 68 11
28. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
29. Snezhnye Barsy Astana U21 18 1 1 4 7 -29 43 72 10
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -25 35 60 9
31. Ladia Tolyatti U21 20 1 1 3 11 -32 43 75 9
32. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
33. Tyumen Legion U21 20 2 0 2 14 -64 23 87 6
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0